Споделена история от Секс и интимност

Вида на уплашено и плачещо момиче ме възбужда до полуда
Hi, people. 17г., момче. Имам един... нека го наречем проблем, който от доста време ме притеснява. Имам приятелка от 6 месеца, но още не сме правили секс (и двамата сме девствени). Това, че толкова се бавим.. май е по моя вина.. Приятелката ми е изключително сериозно и достойно момиче, така че е абсурдно желанието ми да се осъществи.. дори и като игра.. А желанието ми винаги е било.. момичето, с което правя секс, да плаче и да ми се моли да я оставя! Вида на уплашено и плачещо момиче ме възбужда до полуда. Искам да знам, че тя се страхува от мен, че не иска да го направим, но няма избор. Искам плачейки да изпълнява всичките ми нареждания, да й го тикам в гърлото, да знам, че я боли!

Няколко пъти съм бил на косъм да изнасиля приятелката си, макар да знам, че не би ми отказала секс, понеже ми се носи слава на сериозно момче. Не знам дали някой път няма да "изпусна" себе си и да й направя нещо.. Освен това тя е изключително нежна и женствена, което ме кара буквално да ритам от удоволствие, когато си представям да ми се моли да я оставя, плачейки, уплашена до смърт...

Не искам да я загубя, имам много силни чувства към нея и Бог ми е свидетел, че никога не съм и не бих й изневерил. Не знам, луд ли съм, извратен ли съм, к'ъв съм.. Но не искам това да продължава така. Как бих могъл да й кажа "няма да правим секс, защото знам, че ще бъдеш спокойна, а на мен това не ми харесва"???
Има ли други като мен, дайте някакви съвети, препоръки (ще е добре, ако са от хора на по- зряла възраст) .. Много моля, без обиди, защото това не зависи от мен! Благодаря ви.

Lady GaGa Fan

Коментари

1.   Ето ти един съвет: Преконструирай наредбата на ума ти, защото е ужаснa.

-Death_Blade ^

2.   Ненормална работа.

3.   Ужас, ужас, ужас... ти още от сега си предричаш съдбата да си изживееш живота в затвора. В никакъв случай не прави това, което си мислиш, защото ще съжаляваш. Аз ако съм родител на това момиче и разбера, че си и направил това което си мислиш, ще те унищожа. По-добре и сподели какъв тип секс харесваш, но ако тя не иска стой далече от нея. Достатъчно психопати има, че да облагодетелстваме още един...

4.   Аз не съм мъж, но не виждам нищо ненормално, фетиш като всеки друг. Един път с приятеля ми се бяхме скарали и аз се разплаках, от което той страшно се възбуди и правихме див секс, като аз почти през цялото плаках и се дърпах, защото му бях сърдита, но същевременно виждах, че това го влудява и ми подейства и на мен възбуждащо. Много бързо му се отсърдих :D Но... ние сме заедно от доста време и си имаме пълно доверие. Недей да правиш каквото и да е против волята на момичето, може да я уплашиш и загубиш.

5.   Здрасти, мисля, че проблемът ти е в главата. Тоест щом и двамата сте девствени, трябва да пробвате по-спокойно първо и чак тогава ако наистина не ти хареса трябва да се замислиш дали не е някакъв вид фетиш. Но предполагам, че като посвикнете и като водите редовен полов живот, би трябвало да отихне.

6.   Аз съм момиче и приятелят ми също има като твоят проблем. Когато ми сподели първо ми се видя малко извратено, но и възбуждащо. Сега го играем като игра и на мен ми харесва. По-добре поговори с приятелката си може да приеме идеята за "играта".

7.   аз съм жена и имам фантазия, обратна на твоята. Съвсем нормално нещо, нарича се BDSM или садо-мазохизъм и е разпространена практика, има милиони почитатели. Не е извратено, защото тук и двамата играят една игра ДОБРОВОЛНО и не става дума за действително упражняване на насилие. Има обикновено кодова дума, която казана от „жертвата“ прекъсва играта - например ЗЕЛЕ и ти спираш съответно. Проблемът е, че едва ли приятелката ти има такива наклонности.
Съветвам те да не отлагаш със секса повече, защото може би и натрупаното напрежение те кара да не се контролираш. Направете го нормално, натрупайте опит и в последствие можеш да ? споделиш за фантазиите си и да си направите някакви правила, АКО и тя го желае. Повечето жени сякаш харесват да бъдат доминирани, е не до садо-мазо, но какво има лошо в малко по-груб секс, а тя може да се преструва и да се моли за милост да кажем, ако това ти харесва.
Сексът трябва да се харесва и на двамата. Ако смяташ, че приятелката ти не може да те задоволи, по-добре търси начин да задоволиш фетиша си другъде и скъсай с нея. Има достатачно съвсем нормални и добри момичета, които с удоволствие биха играли по твоите правила. Не живей в измама и бъди искрен, ако не изживееш фантазията си, ако не си задоволен сексуално, може да станеш дествително насилник - изнасилвач на невинни жени по улицата да кажем, а това е гнусно и ненужно и НЕНОРМАЛНО, при положение, че има достатачно дами, които с удоволствие биха ти се отдали точно така, както ти искаш и имаш нужда!

8.   Ти си потенциален изнасилвач бе :D

9.   Нищо ти няма. Всеки го желае това, в природата ни е да подчиняваме жените и да се кефим на това. Като ти пусне чувството ще изчезне. Докато е фантазия няма проблем. Внимавай само да не прекрачиш границата.

10.   А аз се чудя какви са тея хора да изнасилват уплашени момиченца..

11.   4, 7, 9 защо не си уредите среща с автора и да плачете и да се чукате, изнасилвате, и да разкажете после.... Много сте забавни. Ще ви питам ако наистина някой ви дръпне и изнасили? Дали ще бъде толкова забавно и възбуждащо? Има една поговорка: Кой каквото търси, това намира!

12.   Ами.. определено нещо не ти е У ред! Ти май имаш психика на потенциален психопат или нещо от сорта... Не искам да си те представям след 10 години в "професията" на изнасилвач и насилник... Потърси ПОМОЩ!

13.   Болен мозък :xx..

14.   това е доста нормален фетиш сързано е с доминоста просто трябва да се осъзнаеш че ти харесва да си доминантен а не момичето да плачи или нещо такова препопръчвамти да си намериш приятелка пък която обича да бъде доминира пък може и да се опитва да прилича на това което ти харесва имаи едно предвид този фетиш си е доста опасен защото може да те обърка доста и дате накара да направиш неща които не искаш да направиш наистина

15.   11, ти можеш ли да правиш разлика между сексуална фантазия и сексуална мания? В случая, авторът има първото, а не второто. Това, че говори само за приятелката си е показателно. Да те светна лекичко, че маниаците и изнасилвачите не изнасилват гаджетата си. Освен това, те нямат задръжки като тези на автора. Освен това, те не биха писали за манията си/намеренията си за извършване на такъв вид престъпление. Ми то на 99% от 17 годишните момчета им се прави секс, та две не виждат и си имат съответните фантазии. Всички те са потенциални изнасилвачи ли?

16.   Човече не искам да ти звучи обезкуражаващо, но ти си болен човек. Ставаш за килър в някой хорър филм наистина. :)

18.   И аз съм на мнение, че си потенциален изнасилвач. Въпрос на време е да изгубиш контрол и да нападнеш някое момиче.

19.   ще ти отговоря без да пиша романи... с две думи ти си садист ;]]

20.   Посети сексолог.

21.   о, пич ти си луд, имаш проблем потърси някой да ти помогне

23.   Ти си сексуален садист.
Самият факт, че искаш да я боли, а не просто да го изиграете така, е достатъчно показателен и доказва разликата между сексуална фантазия и сексуална фиксация, която тепърва ще задълбава.
Не ти трябва сексолог, трябва ти психиатър.

24.   И аз не съм съгласна с повечето коментари!
Защо пък да е съдист? Това е тръпка от секса.. значи не разбирам как никой не забеляза, че каза, че е девствен... аз предлагам първо да направиш нормален секс.. който между другото няма да й хареса ако правиш това с нея... то няма да й хареса и попринцип де.. но все пак първият път на момичето трябва да бъде нежен и бавен.. трябва да покажеш вичките си чувства по начина по който ги чувстваш, а не вярвам че чувствата ти сочат, че искаш да я убиеш...
За това бъди мил и нежен, покажи че я желаеш, но с ласки а не с грубост... човек който обича изпитва нужда да закриля този когото обича!
А това за идеята която ти се върти в главата, е напълно реализуема, НО тогава, когато първо на първо изобщо спите заедно. Второ- когато се научите как да спите заедно, тоест ако си мислиш че секса на нея ще й хареса от раз.. жестоко се лъжеш. Трябва доста боб да изядеш по простота причина, че вие може да се познавате от 6 месеца но не и в това отношение! Тепърва трябва да се опознаете в това отношение и да се "научите" как се прави. СЛед това трябва да разпитваш и опитваш(т. е. ти трябва да си запознат с нейните желания и с това кога на нея й е хубаво и как й харесва). Трето-едва след като научиш как се прави и как й харесва, едва когато тя се отпусне в секса и ти се довери(което се вижда)- едва тогава можеш да си позволиш да вкарваш нови техники. Тоест това е времето, когато един вид си опознал всичко, което до този момент ви е досатвяло удоволствие и вече е трудно да я докараш до оргазъм! Тогава новите техники помагат!
Не става от вратата за краката!

РОЧО

25.   До номер 24. Нямах време да прочета всичко, което си казал, но разбрах идеята ти. Само, че ти не си разбрал какво казва автора- тук не става въпрос за доброволен секс, при който има роли на доминиращ. Тук автора иска болезнен секс, при който момичето наистина да е уплашено и да изпитва истинска болка, не просто разиграване на роля... Абсолютен садист според мен. Секса е удоволствие, начин да излееш чувствата си към партньора, или просто моментно настроение. Но когато го караш да страда и да се моли да спреш, не мисля, че това е нормално. Нека това момче отиде на сексолог, може би ще се излекува от това, защото е ужасно. Никоя нормална жена не би искала да прави секс от който изпитва истинска болка/ не наужким/. Който е писал, че това е нещо естествено много греши. Хора всякакви, някои изглеждат сериозни и свястни, а виж какви желания имат. Ако моят приятел ми погоди такъв номер и ме накара да викам от болка ще го зарежа веднага. Не бих искала някой да се кефи за моя сметка!
Анджи

27.   Анджи, грешиш и то много. Първо, това, че авторът иска "болезнен секс", не означава, че не може да се задоволи и с имитация на такъв, тоест ролева игра. Също така, има жени (и мъже), които обичат болката и практикуват такъв вид секс. Ако искаш, може да се ограмотиш малко по темата, в нета информация колкото искаш. Много е погрешно да приемаш своето мнение и виждане по определен въпрос за общоприето правило и норма. Това, че мислиш различно от някой, не ти дава правото да го определяш като "ненормален". Кой ти каза на теб, че твоето мислене е нормалното? От къде на къде използваш своето мнение като основа за определяне на това кое е нормално и кое не е? От моя гледна точка, пък, не е нормално човек да разсъждава толкова ограничено като теб.

28.   О.К. Защо се връзваш толкова... Щом това е нормално за теб, ами практикувай си го и да ти е сладко!

29.   28, това, че го приемам за нормално не означава, че го харесвам и практикувам. Точно това се опитвах да обясня на Анджито- не всичко, което не разбираме и не одобряваме е "ненормално".

30.   Яко

31.   Потърси сериозно психолог! защото в противен случай най-много да стигнеш до затвор. Това е ненормално и извратено

32.   Та ти си на 17 ! И само се погледни колко си бъгнат вече от много гледане на подобни извращения... Тъпото е, че го зяпате без да си давате сметка, че в клиповете и филмите, на ония мастии им плащат за да правят всичко това. Което доказва какви тъпаци стават пък тия които допускат това да ги обсеби.

33.   Пробвай да симулираш. Исползвай лук да се разплаче и всичко друго е симулация.

34.   Стига сте обиждали момчето ве :) Аз съм жена, и аз имам такива фантазии. Чувствам се напълно нормална и стабилна в живота си. Няма нищо лошо човек да има нещо такова в главата, това не значи, че ще стори зло някому. Винаги може да е просто ролева игра.
Въобще не се комплексирай от техните коментари! Не можем всички да сме еднакви.

35.   не искам да те обиждам ама това е гадно аз съм момиче на твоята възраст... добре това ти харесва но помисли на нас момичетата какво ни е (правила съм секс но не по мое желание) представи си че някав иска да те изнасили той е мъж а ти момиче как би се чувствал ако силен и як младеж на 17 те приклещи и ти не можеш да направиш нищо той те изнаслва и теб ожасно те боли (защото момичетата изпитват ожасна болка първия път и особено като го прявят не по свое желание... факта че си предствяш това и че искаш да го направиш е отвратителен първо помсли за момичето после че ще ти е кеф, защото тя нама да го забрави... ще и сасипеш живота, на мен един като теб ми сасипа живота едва като бях на 14,

36.   Искам да те видя уплашен и просълзен, когато ти отхапват пишката, която тикаш в гърлото на момичето.
Подобна мисъл ме възбужда до полуда.

37.   оговорете и се опитай да я сколониш да пробвате.отстрани може да изглежда мръснишки, но за момче което още е девствено това е нормално. изиграйте го и ще ти олекне

38.   36 много ме изкефи

39.   Жена съм и страшно ще се възбудя прятеля ми да е по - груб, да го прави с повече чувство.. да ме вземе и да ме метне със силните си ръце на спалнята да ме притисне и да започне да ме чу*а.. после да ме обърне настрани и да разтрива срамните ми устни докато ми диша тежко във връта.

Нети

40.   поговорете си откровено с нея и ако тя не е 'за' такъв тип секс, най-добре се разделете по живо по здраво и не й проваляй живота. аз попаднах на такъв мъж. той казваше, че ме обича и ще се въздържа, но стигнахме до там, че аз не искам да го правя, защото несъзнателно ме хапе или скубе много силно когато се възбуди, а на мен това не ми харесва. от друга страна и той изгуби интерес, защото му се иска груб секс, а аз не му го давам. явно независимо от чувствата, природата си е природа и рано или късно си казва думата.

41.   До Нети (39 номер) - ти ще се възбудиш, обаче ако е садист на него няма да му се понрави твоята възбуда.
Ще се наложи или истински да те пребие, за да ти текнат сълзи, или направо ще си потърси уплашено момиче :)))

42.   Ще кажа само едно - първия секс на момечето трябва да е нежен в противен случей ще се страсира и няма да опита поне 3-4 месеца след това!

44.   човече тва е извратено предпочитам да гледам как се вазбужда и въздиша от колкото да е тажна и както казваш да вика... ако едно момиче се вазбужда значе и аз ще съм вазбуден, но не бих пречинил това на никоя тва си е изнасилване... откажи се докато е време няма смисъл! адски ще я одблъснеш така неможеш да я накраш да се чуства жена по никакъв начин! Не се убиждаи, но си с много криви представи!

46.   Диагнозата. Няма момче на 17 със склонност към доминация или садизъм. Някой си е направил майтап с вас и вие му се вързвате :)
Пращате го да се прегледа при специалист. Ето, прегледах го и това е моето становище. Ако изобщо е на 17, той просто ви избъзика :)

47.   От автора: На 17 съм и това, което съм споделил, е 100% истина! Не съм от хората, които се бъзикат с напълно непознати и то в интернет! Имам достатъчно проблеми, достатъчно за учене и достатъчно спортувам, за да ми остава време за бъзици в интернет!