Споделена история от Секс и интимност

Такава бройка за момиче нормална ли е?
Здравейте!
Момиче на 20 години съм, водя полов живот от близо 2 години и съм спала с 10 момчета. Някои от тях са били между 25 и 39 години. Според вас това нормално ли е и има ли някакво значение. Просто не успях да попадна на подходящия. Също така смятате ли, че е добре в бъдеща връзка да споделям това или по скоро да го запазя за себе си?

Коментари

51-100 от 100

55.   Do 54

Чил малко, бе бате! Ей ти па ся! Много са разпени нещу!

" поведение сравнимо на малцинствените групи в гетата..."

Това е растко изказване, което ме кара да се чувствам неудобно ...

"Всички знаете, включително и ти авторке, че такова леко поведение за жена НЕ Е НОРМАЛНО!"

Съжалявам, но това е ТВОЕТО мнение, а не това на "ВСИЧКИ". Освен това е и сексистко.

56.   Аз на 31 съм била само с 5 е за шестия се омъжих. Доре за себе си смятам че бройката ми е много.. Реално с 10 все си щяла да срещнеш момче.

57.   Харесвам момчета на 39. Най-ги харесвах м/у 18 и 20.друго си е тате да те прасне - той знае как

58.   Номер 21, защо не кандидатстваш за рекордите на Гинес? Мъжът ти ще се гордее с теб.

59.   Жено,ти не си курва,ти си феномен!

60.   Ти луда ли си? Аз съм на 21 и наближавам бройка от 100 момчета. До момента са 97. Харесва ми да живея така и така живея. Не дължа отчети на никого.

61.   Аплодисменти за номер 60!

62.   Интересно , че мъжете само навлизат в тея моми , а за връзка не става въпрос .В някои села младите мъже са по- малко на брой от вашите бройки . Като си вземе после мъж , дали пак няма да търси разнообразието ?Няма как да си бил с 50-100броя и после до 100 години само с един .

63.   Сега аз ще ти споделя друго. Жена съм, на 33г. Такава ти е възрастта, на твоите години имах долу горе същата бройка, по-точно 7. Ами като се замисля не ми е пукало особено, нито пък съжалявам към днешна дата. На 25 години срещнах мъжа си и от тогава повече с друг мъж не съм спала. Обичам си секса с моя си мъж и дори и идеята друг да ме докосне ме отвращава. Така че тези, които ти разправят, че си лека, просто са ограничени. Което не означава да ходиш да спиш с всеки срещнат нали, но това секс за една нощ примерно и на мен не ми е било чуждо. Стига да се пазиш и да мислиш за здравето си, защо пък не. За мен е по-сбъркано, зор да си стоиш с един, сакън някой да не каже вижте я тая каква е ****. Примерно. Устите на хората никога няма да затвориш, щом те са избрали да живеят ограничено и сами да се пазят от емоции и удоволствия, това си е техен избор и му плащат цената. Ами аз не съжалявам за своя избор, нито пък мисля, че съм лека. Дали си спала с 10 мъже за 2 години или за 20 години все едно, въпросът е да си здрава и в мир със себе си. В един момент просто вече няма да ти е интересно и ще започнеш да подбираш много. Плюс това евентуално за бъдещия ти мъж ще е по-добре да си се наживяла, когато си била свободна и му е било времето, отколкото да кажем след брак и дете, да хукнеш да търсиш тръпката и мъжко внимание и тн. Ако се разровиш из темите назад, има доста такива на "ненаживяли" се. Тези, които ти набиват канчето каква и що си била, са комплексирани мъже, също и нещастни жени, които искат да се изтъкнат колко са хрисими, щото явно в себе си друга стойност не виждат, по-голяма от тази "вижте ме, спала съм само с един! ". Ще кажеш подвиг някакъв. На всички моралисти въздържатели по един тиквен медал. Браво на вас!

66.   до 21 - На 15 години си била с актив от 30 ебача, което е ужас според мен, а на 18 когато си се омъжила вече бройката е надхвърляла 150 ебача според думите ти - това ще рече че за година средно аритметично си отнасяла 40 пишки, тоест почти всяка седмица си била с нов ебач, браво, ашколсун. А на 65 години до колко ги докара - прехвърли ли хилядарката ? Имаш ли дъщери, внучки, и тях ли в този твой дух ги възпита ?

до 60 - на 21 години вече си с почти 100 парчета, ако допуснем че си започнала полов живот на 16 години то това ще рече че средно на година си отнасяла по 20-тина паламарки, средно аритметично на всеки две седмици с нов, това кара ли те да се гордееш със себе си, самосъжаление нямаш ли, и какви са ти очакванията в живота ти занапред, вярваш ли че ще се появи момче или мъж който ще пожелае да се ожени за теб ?

67.   До 61

Благодаря!

68.   До 63 от 33/54

Не си мисли, че ние „моралистите въздържатели“, на които отсъждаш по един тиквен медал, не разбираме твоята гледна точка, твоето емоционално състояние и не можем да се поставим на твое място, за да „видим“ каква е душевната ти нагласа!

Фриволното поведение и желанието да се пуснем по течението на живота и той да ни „завладее“ е познато на всички ни...

Но бъди така добра да кажеш, кога една жена се превръща в „к*рва“ и кога проявява РАЗВРАТНО поведение и дай примери? ...

В една друга тема попитах същия въпрос дамите и никоя не се осмели да се изкаже, но за сметка на това поне имаха доблестта да се нарекат „пробити кофи“ без да дават обяснения...

Та чакам отговор! Или и за теб тези две думи са изгубили стойност, изстрила си ги от съзнанието си и единственото, което изповядваш е желание да си вземеш всичко от живота с основен репер – ограничения в живота няма, т. е. каквото ѝ да направиш няма да ЗЛОУПОТРЕБИШ? И най-показателно за този твой мироглед е факта, че наказание няма да настъпи за теб, каквото ѝ да направиш! Като поведението на някое богаташко дете, на което всичко му е позволено, и колкото и да злоупотребява с нещо, действията му остават ненаказани!

Не взимаш предвид, че животът е с много неизвестни! И ТОЗИ, КОЙТО те е създал, не е пропуснал да постави ОГРАНИЧЕНИЯ И ПРАВИЛА В ЖИВОТА НИ, но ни изпитва дали ние ще ги спазим!!!

Пример за обратното е всичките престъпления, които са се случвали и се случват по лицето на Земята! Примери безброй!!! ...

И само не се оправдавай, че НЕ ЗНАЕШ ТЕЗИ БОЖИ ЗАКОНИ, защото всеки ги носи с душата си и в сърцето си и НАЙ-МАЛКОТО, ЗАЩОТО СИ НА 33 ГОДИНИ!!!

69.   До 66 от 60:

Ти не се коси за мен и не зяпай в чужди гащи, гледай си в твоите. Освен това кой си ти, че да ми държиш сметка? М?

Нямам намерение да се омъжвам, нито да съм във връзка. От мъжете абсолютно нищо не става, особено българите. Хем грозни, хем тъпи, хем извратени, хем зли. Е, не всички де, но много голям процент. Единственото, което могат да предложат е един гол секс, след който набързо се изпарявам и отивам на лов за друг.
За каквото и да било друго освен секса просто НЕ СТА-ВАТ!

72.   Аз съм мъж на 30 от София. За мен тази бройка изобщо не е проблем, доста е нормална даже. За мен да излизам с теб би било проблем ако бройката е 2-3 или 5, тъй като ти ще си адски неопитна в срещите, свалките, секс-а и тн.

Много хора не мислят като мен тъй като самите те са с доста малки бройки. Наскоро попаднах на статистика че повечето хора 60-70 % са до края на живота си с 6-7 бройки. Някак да очакваш да няма негативни коментари от тяхна страна при положение че те няма да имат толкова бройки до края на живота си.

Много жени си мислят че мъжете няма да им откажат никога. Следователно смятат че ако една жена е с по голяма бройка тя едва ли не е дала на всеки и почти не е подбирала. Когато реши да пробва някоя жена да е с някой само за ебането, примерно забивки по купони и тн много бързо разбира че изобщо не е така работа. Един мъж с по голяма бройка по ще си подбира понеже няма да му е просто да е правил секс с някоя.

При жените е същото.Жените с 2-3 бройки супер много се радват на вниманието на някой и много повече курвеят от някоя с повече бройки. Главно защото те не са свикнали на това.
Имам приятели мъже с малки бройки. Те са на същият принцип. Гледа да ебне, не гледа качеството на партньора.
Какво ми пука че е грозна, дебела или нещо друго- са реплики от тях. Нали съм я ебал и толкова. Аз никога не мога да кажа такова нещо- а съм в пъти повече от тяхната бройка на 2-3 или 5 жени. Предполага се че точна аз не подбирам а е обратното. Те не могат да избират понеже няма от какво... Ако те започнат да подбират - да не е грозна или дебела няма да правят секс никога. Имам точно 2 ма приятели на по 30 години, точно това направиха. Всеки един от тях имаше по 2 различни момичета и по 2-3 случея през годините в който можеше да прави секс, но защото не искали да е с грозна или дебела са девствени на по 30 години.

73.   Бройката е важна, 10 са много.

74.   Когато ненормалното се превърне в нормално всичко е. ОК.
За някои разпоретини няма нищо срамно да са овършало цяла казарма.
Доста жени се оплакват че ги лъжели, а тук виждаме как именно жени поучават малката мръсница как да си прикрива гнусотиите.
Каквото повикало такова се обадило.
Елементарни гъски без мозък ще си останите пълнени пуйки лъгани и нещастни за цял живот.
Човешкото тяло е сложен информационен носите и вътре всичко се записва. Нима си мислите че като лъжетеи някой ви вярва. Някои неща се усещат. Ще излъжете някой на когото нему пука - селянин, мангал,палячо или просто поредния ебач.
Продължавай така и след 5г., като се огледаш в огледалото ще се чудиш.,как си погрозняла и си се състарила толкова бързо.
Тогава правилния за теб ще се е насочил към някое свежо и апетитно месо с подобно на твоето минало и сегашните ти години. Успех.

75.   Те да ви кажа политиците с колко бройки са и всичките до един са по минимум 120кг. и завидно големи щкембета...
Явно такива като 21 и 60, които не се чувстват леки и подбират, при вида на някой чичко с горните характеристики настръхват и свалят гащи...
Навсякъде жените опискаха форума мъжа какъв трябвало да бъде - и задължително в спортна форма, защото никоя не обичала пълните мъже!.. Така ли???
Еми хората с най-големите бройки са богаташите, а те са масово пълни!
Жени, противоречите си до немай къде...

76.   33, много са ми любими мъже с твоето мислене и затова си позволявам да ти отговоря, не съм авторката. За морал и достойнство говорете, мили млади мъже, когато морала ви достигне нивото да не живеете при мама и тати, да помагате на жената до вас, уменията ви да са повече от това да си пиете биричката в местното барче и да си го извадите в поредния хотел, щото ви е срам да доведете жената вкъщи, срам ви е от мама и тате. Когато нападате една млада жена толкова едностранчиво, замислете се, че вие нищо не й давате, освен нещото си в панталона. И след като е само то, жената търси да създаде дом и семейство, а не да спи с нея поредния мамин златен с големите претенции. И ако вие наричате жената курва, приемете, че разсъждавате като едно жиголо и такова и ще си останете. Наблегнете на духовното си израстване и почнете да разсъждавате повече от примитивния модел ям-спя-.....ба и ще намерите момиче, което ще го оцени. Когато нямате теми за разговор, търкате подметки по заведенията и мама ви готви и пере гащите, а сте на по 40, не очаквайте нищо повече от разочарована жена. И да, тази жена ще има много бройки. Но няма да е тя бройката, вие ще сте бройката. След 10 години тази жена ще е с детенце и достоен мъж, а вие все така ще си пиете бирата, все така сами и всички жени ще са ви к...ви. Каквото повикало, такова се обадило.

78.   От номер 63 до 68. Много се палиш, твърде. Сякаш си лично засегнат. Може би е добре да поговориш с някого за това. Може професионална помощ. Може би от липса на секс? Не си вникнал в написаното или удобно си пропуснал това, което не те устройва. Човек живее, трупа опит. Ако нещата се развиваха като едно време, когато да кажем, секс е имало само след брака, много нещастни двойки щеше да има, стоящи по задължение. Това да смениш партньори в секса е опит, опитваш, така опознаваш себе си, какво ти харесва, какво не ти харесва. И идва момент, когато си наясно какво търсиш и когато го откриеш - край, това е, този е човекът. Обясних, че при мен така се случиха нещата, да, била съм със 7 мъже преди мъжа ми. Сега нямам потребност да съм с друг, освен с моя си мъж. Защото осъзнато съм си го избрала, вече съм знаела какво търся, какво ми харесва, открила съм всичко, което ми е нужно в него и не ми трябват други. Отделно, мъжът ми знае точно с колко мъже съм била преди него. Но тъй като не е комплексиран, не само, че не му пречи, а се радва, че съм си избрала именно него, а не някой от другите. Не се сещам колко по-простичко да ти го обясня, че да ме разбереш. Нищо в този живот не е черно и бяло. Всяка крайност е вредна. Относно въпросът ти кога една жена била развратна - когато интересите й към мъжа са чисто финансови, когато се продава. Когато си губи достойнството сама да се предлага на мъж. Когато сама не се уважава и позволява неуважително отношение към себе си. Когато има семейство, а изневерява също. Общо взето в тези случаи, но бройката не е задължително да има общо. Може да се държиш курвенски и "леко" и без да си спала с 10. Това е обаче Моето мнение. Всеки си разбира живота по собствен начин, различни неща го удовлетворяват. И разбира се всеки може да си изпати от грешни избори. Ти можеш да посъветваш, да кажеш "недей, така не е редно", но до там! Да налагаш своето мнение като общовалидно също не е правилно. Струва ми се, че теб много те е стегнала душичката, разпусни малко.

79.   до 60/69 от 66 - Много ми се иска да ти видя физиономията и какви ще ги плещиш след 10 години, дали все още ще живееш със самочувствието че между краката си имаш злато. И повярвай ми след като се изказваш толкова пренебрежително за българите, че нито хамериканец, нито някой мусьо, нито някой бюргер ще припра и ще припада по теб ако случайно узнае какъв километраж си навъртяла, на 21 са 100 а на 31 сигурно ще са 500 или хиляда. Повярвай ми, никой мъж от каквато и да е националност няма да може да се примири с това и да живее нормален живот с теб. Така че още от сега ти казвам че "хубавите ти времена" ще продължат още 10 - максимум 15 години. После ще си една самотна съсипана развалина с която никой нормален мъж няма да иска да живее. Такива тогава се тъпчат с лекарства, алкохолизират се или си посягат на живота. Дано избегнеш тази съдба ако се осъзнаеш на време, ама надали.

80.   до 60/69 от 66 - Много ми се иска да ти видя физиономията и какви ще ги плещиш след 10 години, дали все още ще живееш със самочувствието че между краката си имаш злато. И повярвай ми след като се изказваш толкова пренебрежително за българите, то нито хамериканец, нито някой мусьо, нито някой бюргер ще припка и ще припада по теб ако случайно узнае какъв километраж си навъртяла, на 21 са 100, а на 31 сигурно ще са 500 или хиляда. Повярвай ми, никой мъж от каквато и да е националност няма да може да се примири с това и да живее нормален живот с теб. Така че още от сега ти казвам че "хубавите ти времена" ще продължат още 10 - максимум 15 години. После ще си една самотна съсипана развалина с която никой нормален мъж няма да иска да живее. Такива тогава се тъпчат с лекарства или дрога, алкохолизират се или си посягат на живота. Дано избегнеш тази съдба ако се осъзнаеш на време, ама надали.

81.   Според Фройд нормалността е относително понятие ( нямало нормални, имало само непроверени хора). На жените им се прави секс, колкото и на мъжете. Просто едното обществото понеже е патриархално настроено и егоистично го приема по-добре от другото. Може с 10 да си го правила по един път и с 1 много пъти. Я остави хорското мнение и живей заради себе си. На 20 сменяла си партньори и си експерементирала.... просто го гледай да е безопасно... иначе секса си е потребност като всяка друга....никой не живее твоя живот. Когато тръгнах с първата си приятелка бях на твоята възраст. Аз не бях имал момиче, тя беше сменила 4 партьора (тогава са били момчета), а беше по-малка от мен.... беше си джаста праста, мн откровено до болка момиче и честно.... Беше започнала да води полов живот 7-8 месеца преди да се срещнем, но това не ми е пречило да я заобичам, нито тя мен...Имахме хубава връзка над 2 години, после всеки си пое в друга посока, както става доста често с ученическите любови... Мисълта ми е, че когато срещнещ точния единствения проблем , ще ти остане (мъжкото его, и мнението на някоя приятелка или по-възрастна "моралистка", която завижда, че в младостта си не е била като теб...). Ако човекът до теб те приеме такава каквато си, без да те съди за нагона ти, значи е пораснал...Обикновено винаги момичетата на твоята възраст са имали повече партньори отколкото момчетата на твоята възраст. Преди 50 години може да не е било точно така, но сега е така и е факт. Не знам защо да него приемем за днешното нормално. Успех!

82.   До номер 81.
Авторке най-после си каза мнението за твоята история, но отново от името на мъж за да не те препознаем, както много пъти си правила и в други твои истории. Само който разбира от стилове знае, че този коментар е твой.

83.   81 е поредният капацитет, който е чул някъде някога, че Фройд бил "нещо значимо"....
От думите ти става ясно, че съвременните млади жени са най-щастливите от всички раждали се някога! Не им липсва секс, пробват от всичко с много партньори, като гледам какво става в инстаграм и пари не им липсват... Всичко е топ за тях!
Караш ме да се чувствам много тегаво, че съм се родил мъж!
Не знам ти как си, ма дай да взееме да си смениме пола и покрай джендърството и на нас ниищОо нема да ни липсва... Ааа, к во шее каийш?

84.   Напълно е нормално, не се притеснявай колко голяма би била бройката ти и какво ли би си помислил някой. Забавлявай се. А за връзките - зависи до колко искаш да си честна. В моите връзки споделям такива неща, но съм забелязала, че масово хората не споделят или жените казват много по-малка бройка. Ако мислиш, че в конкретната връзка това не би се приело добре - ти реши коя "истина" да споделиш. Все пак според хората "всеки трябва да си има лично пространство" и "не трябва да знаеш всичко за гаджето си".
Ж26

87.   Не се притеснявай, нормално е. Преди години отиват едни колеги при една проститутка да я оправят и двамата и единия и казва: Сега ще те скъсам от секс. Тогава тя му се изсмяла и му казала : Днес си 8 ия който ме къса от секс. Другия паднал от смях и го разправяше на всички. Така че имаш още да напредваш с бройката.

88.   Защо да не е нормално. Ние сме животни и природата не ни е създала да се женим? Няма нищо ненормално в това. Как пък хората са решили да броят с колко са спали. Най-вероятно исторически е заради страхът от болести. А идеята на брака и моногамията е възникнала, за да може хората да се наследява един друг и по-лесно да трупат вещи.

90.   Малко хора по тези ширини го разбират.
Когато се омъжвах, казах на бъдещият ми съпруг:
- Нека скъпи сме на ясно. Ти не си моя собственост, нито аз твоя. Хуят си е твой, а путката моя!
Той ме прекъсна и каза:
- Ако ти се ебе с някой е достатъчно да ми каже.
- О, не скъпи! Ако ми се ебе с друг или на теб с друга, ще го правим в присъствието на двама ни. Това значи, че сме семейство, единни и се уважаваме.
- Права си! Така да бъде!
Знаех с кого е бил преди мен, той също за мен. До тогава бройката ми беше около 25, след брака ни ги навъртяхме много. Истината е, че колкото повече се ебем, толкова повече ни се ебе. До като можен, ще го правим. Двете ни деца вече и те го правят неуморно.

92.   Е моята жена е била с над 30 преди да се запознаем (беше на 24). Сега вече са над 70, ние сме суингъри.

93.   Да нормално ако се изпитвала силно привличане към тези мъже. Прави секс колкото поискош само нека да е безопасен. Ако мислиш че имаш някякъв проблем единственият който меже да е е нимфомания. Всякакви други глупости като уж морал и то най- вече от мъже които спят с проститутки, или няма коя да им пуснe ги пропусни с пренебрежение .Когато решиш и ако решеш и семейство ще си имаш и деца, няма никакъв проблем поне не е в твоя телевизор.

95.   Айде сиунгърите да не се обаждат. Вече съм спорил с една такава развратница тук, винаги само те са прави, тва било по- висше ниво на комуникация и всякакви подобни глупости.

97.   Приветствам липсата на задръжки.Това говори за добро самочвствие.То обаче води след себе си , независимо от сексуалната култура до изтощаване на емоционално ниво.Да си първичен не е лошо .Удоволетворяваш наго на и си един много доволен човек.Лично аз до 18 смених двама.В единия бях лудо влюбена.За мен беше спецялно , за него единствената , която му върза въпросната вечер.Когато по-късно разбрах тоя факт експлоадирах вътрешно.С втория имаше привличане и реших да не си поплювам да не остана назад от връстниците ,да не съм задръстена.Да ама не .Не ми е в кръвната група .Без чуства секса е пълна пародия.Следващият -бившия ми съпруг .Настоящият четвърти подред и последният надявам се, и до края на живота ми , чака 4 г.да узрея.Ясно ми е че не е стоял на сухо .Но пък полудя по мен защото не му беше лесно да го пусна в светая светих.Не че съм принцеса , но тои е страхотен и аз не събирах смелост.Та драга авторке.За да предцениш мъжете трябва сама на себе си време да дадеш.Имаш нужди -разбирам.Всички имаме.Но ако държиш на това да имаш партньор и извън секса ще трябва да промениш нещо.Ако е просто за секс за днешното време и днешното общество не са скандално много бройките ти.По въпроса за казването -не казвай.Никои няма да го отдаде на младос на глупост на сбъркани критерии.Пак повтарям -от зор да не ме мислят за задръстена може би и с повече щях да легна.Сега от позицията на 40 това направо ме потриса ,колко тъпа съм била да разсъждавам така.Не се обричай да отблъснеш правилния човек с откровения.Първо бъди загадъчна.Второ ще разкажеш, когато се увериш, че можеш да си откровенна ,че ще получиш разбиране дори да не получиш одобрение и най важното ,ако за партньора ти това все още е от значение.

99.   Напълно те подкрепям 95, естествено само и единствено ти си прав. Винаги.

100.   88 пише: " Ние сме животни и природата не ни е създала да се женим? "

Ами тя природата не ни е създала и да носим дрехи! Раждаме се голи и после насила започват да ни обличат! Ама ние сме си го измислили - да се обличаме, за да се адаптираме по-добре на друг вид климат, да оцеляваме по-лесно и така нататък. Разумното ограничение на сексуалния нагон е същото нещо - човек решава да не е разюздан нерез, за да получи други ползи под формата на, например, емоционален комфорт от постоянен партньор в живота, по-малка вероятност от развитие на различни болести и др.

101.   Всяко действие, всеки акт има значение. Всичко е в това защо го правим. Дали ще наречем човека животно или живо същество е все тази! Когато правим нещо, което искаме да направим и то ни носи нещо, не е погрешно. Както и да философстваме, живота и съществованието на човека, са подчинени на природните закони. Ние- човеците сме богопомазани, защото сме единствените същества които имат съзнание.
Което означава, че знаем какво правим. Дали една жена е правила секс с един мъж или с триста, не е от значение за природата. Същото се отнася и за мъжете. Проблемът е в самите нас. Някой се задоволяваме лесно, други трудно, трети почти не знаят какво е задоволство. Разковничето е в нас- човеците. Ние сме създали някакви правила с единствено егоистична цел. Морал, които за всеки от нас има различно значение. То ест
Всеки си има свое разбиране и стойност за тази дума. И с триста мъже да си спала, ако не си допуснала, да лепнеш нещо и да го разпространиш, не е проблем. Човешките отношения не се базират само на секса. Той- сексът е част от нашите жизнени нужди, както водата, както храната, въздуха и слънцето. Ето защо трябва да разделим изредените неща от моралът. Семейството с гради не на секса. Там компонентите са други и сексът е само гарнитура към останалото. Там той е важен и нужен само за възпроизводството ни. За нещастие на голяма част от човечеството, разни теории, философии, религии и други влияния, ни карат да ставаме завистливи и ревниви. Особено българите!!!
Всички негативни коментари- повечето за съжаление са от хора, които са се докопали до нещо и искат да го запазят единствено и само за себе си. Ето този егоизъм е създателят на многото „морални” правила.
Когато създаваш семейство си много на ясно, че ще се наложи да съобразяваш действията си с партньорът си. Но това не означава, че когато ти си неспособен да го задоволиш, поради някаква причина, той трябва да страда и да се лиши от секс. Да, тук въпросът е деликатен и при широко скроените хора се превъзмогва без проблеми, но при хората с егоистично мислене води до раздори и раздяла.
Няма да казвам с колко мъже съм се е... или колко е оправил съпругът ми, но за 25 години семеен живот, никога не сме имали търканета, никога за нищо. Наясно съм как да постъпя, ако се налага или той и при ситуации никога не сме страдали.

An

102.   Всички знаете, включително и ти авторке, че такова леко поведение за жена НЕ Е НОРМАЛНО! 54

А теб кой те излъга че е нормално при мъжете евтиното ти патриархално възпитание ли? Никоя свястна не бе се хванала с някой, който е минал през куп проститутки и какви ли не. Това не говори добре за него, нито като мъж, нито като баща, нито като човек изобщо Споменаваш че жени изневерявали да не е престъпление? Познавам мъже които са изневерявали на бременните си съпруги, само защото искали секс, а жена им не можела да им го даде предвид състоянието в което се намира. Толкoва грозно и противно нещо е смятано за нормално, от точно такива уж моралисти като теб колко забавно.

103.   Тц, малко са 10. А и за да се придобие опит, опъватора трябва да е по-голям. За да предаде богат житейски опит. И да добре е да споделяш как се развиват нещата. Може и с подробности. А ние ще помагаме с акъл. Защото за друго едва ли ще бъдем поканени :-)

104.   За това секса е нещо, което трябва да правиш с един. Защо си спала с всеки мъж идващ в живота ти за месец, два? Правила съм секс с двама. За първия честно казано, ако тогава знаех как ще се развият нещата, нямаше да легна с него, никога! А за втория, толкова много съжелявам, че не ми бе първи. Секса не е просто секс, повярвай ми. Това е много ценно и интимнно нещо, внимавай с кого споделяш тялото си.

105.   За тази възраст си е съвсем нормално. Не е нормално да живееш като монахиня. Трябва да се наживееш преди брака.

108.   Лека жена и нищо повече. Те са "объркани" и поради тази причина се чукат на разбъркано. Такива като теб някой ден майки ще бъдат (недай Боже). Лошото е, че и след сериозното обвързване отново ще има моменти на "объркване", "сложни семейни взаимоотношения. Тя путката километраж няма, нали? И преди някоя защитничка на курвето да каже нещо по повод написаното от мен ще кажа, не съм сериозно обвързан мъж, имам син на 5. И предполагам, че съм късметлия с жена си. Тя не е от "обърканите".
М 32г

109.   Не, не е нормално. На 25 няма да усещаш нищо и ще си минала целия град, това не ти прави чест, по полека

110.   Да те точно тия обърканите не могат да останат само с един бързо им писва. Ядат цял живот пишки и накрая си остават сами даже и за котка са неспособни да се грижат!

112.   До аватара
Щом ти харесва за тебе е нормално. Всичко в секса което желаеш можеш да правиш. Аз съм женен но ако момиче ми предложи не бих отказал.

113.   Мисля, че от така поставения въпрос се подразбира мнението ти, че не е съвсем нормално. Сэщо така се подразбира, че ти прекратяваш отношенията с мъжете, защото нещо не те устройва. Но спестяваш информацията какво не те устройва и какво точно търсиш - всекидневен як секс, не те устройва отношението им към тебе, размера на пенисите ли не ти пасва? Имай предвид, че за да продължи една връзка и жената трябва да покаже някакво отношение, уважение към мъжа най-вече, да има някакво сходство на интереси и цели.
Като бях на 20 г. студент средната продължителност на една връзка около мен беше 3-4 месеца. Чак към края като се опознанахме повече се оформиха двойки с по-дългосрочни отношения. И така, изясни си приоритетите какво искаш от един мъж и една връзка.
Не смятам, че засега е нещо ненормално, но не може да продължава така неограничено и мисля, че и ти смяташ същото.
Емо, 50 г.

114.   Не са малко. Научи се да казваш "Не" и да търсиш истинско привличане, а не само временно удовлетворение на нагона.
От 25 ди 39 са мъже, а не момчета.

115.   Чета и си мисля няколко неща:
1. От повечето коментари и на мъже, и на жени лъха доста злоба. Вероятно заради собствените им подтиснати желания и живот, воден от мотото “Какво ще кажат хората”, което ги кара изключително много да мразят всеки, който има смелостта да живее, както му харесва.
2. Вероятно повечето от коментиращите не са от София и живеят в малки населени места, където много хора се познават и се страхуват да не им тръгне име.
3. За една жена е изключително лесно да направи голяма бройка, дори когато чака минимум месец, за да спи с някого и търси сериозна връзка.
4. Бройката ни, когато седнем да броим, се оказва по-голяма, отколкото сме си мислели, така че си пребройте вашите.
5. Ако имате малка бройка е много вероятно да не е ваш избор.
6. И най-свестните и мили интелигентни и скромни момичета, които познавате, имат много по-голяма бройка, отколкото си мислите (2-3-ма друг път).
7. Да, когато човек е млад и няма сериозна връзка много бързо може да натрупа бройка, дори в търсене на сериозна връзка без да желае мимолетни такива.
8. Защо не осъждате така строго истинския упадък в морала на хората, свързан с лъжи, измами, изневери, насилие, безотговорност към себе си и другите, шофиране под въздействие на алкохол и наркотици, шофиране, докато си гледаш телефона и още много други? Но не, това че жена била спала с 10 мъже, аууу, велико падение!
9. Ако жената не изневерява на никого и не лъже никого къде точно е проблемът?
10. Познавам и чувам за мъже, които не спират да изневеряват на жените си - с жени, с мъже и да ги лъжат. И то много повече, отколкото го правят жени. За мен това е висше лицемерие. Кого лъжете и заблуждавате? Себе си.
В заключение ще кажа, изкарайте си главите от задниците. Живеем в 21-ви век. Не може да сте с толкова ограничено мислене все още. И да, голяма бройка не прави една жена нито неморална, нито неинтелигентна.
Ама какво ли ви обяснявам.

116.   Отговарям ти, не е нормално, много са защото си млада и освен емоционално изтощение идват и половопредаваните болести, бактерии, гъби, кондиломи, папиломи по сериозните също, за някой от тях презерватива не помага лепкаш си ги отма после ги подаряваш на следващия и така друг въпрос е ти как ще си намериш човек после след като си се праскала с половин квартал и ще викаш тоя не става щото си прекалила и ще имаш големи изисквания. Аз като мъж предпочитам да знам бъдещата ми половинка с колко мъже е била за да я опозная едно на ръка и за да си имам на представа какво ще очаква тя от мен, а и аз от нея, също така да знам какъв е нейния опит важно е, а й да знам какви болести може да има за да си направим нужните изследвания, бройката като бройка не е важна ако си човек на място, но в днешно време сте много малко такива липсва ви ценностна система.

117.   115, ти може от сто кладенеца донесеш вода в безплодните си опити да оправдаеш повсеместния курвалък, който се шири навред, но фактът си е факт: 10 бройки на 20-годишна възраст си е напреднала разпоретина.

118.   Бройката не е толкова важна до колкото да не си лягаш с всеки срещнат и да се пазиш. Аз лично нямам против жената да има бройка, понеже аз самият правя секс с жени и мъже, разбира се мъжете ми са повече като бройка от жените. Така че аз нямам право да съдя жената че е спала с повече мъже. Важното е да се подбира и да се пази хигиена!

119.   Бе тя може да е спала с 10 х 1 път. Друго си е с 2-3 х 100 пъти.

51-100 от 100