Споделена история от Секс и интимност

Такава бройка за момиче нормална ли е?
Здравейте!
Момиче на 20 години съм, водя полов живот от близо 2 години и съм спала с 10 момчета. Някои от тях са били между 25 и 39 години. Според вас това нормално ли е и има ли някакво значение. Просто не успях да попадна на подходящия. Също така смятате ли, че е добре в бъдеща връзка да споделям това или по скоро да го запазя за себе си?

Коментари

1-50 от 100

1.   Не споделяй или поне прецени много добре на кой споделяш. Че като прочетох Предишната тема за бройките и как някои мъже и жени се изказват по темата...

Иначе според мен не е ненормално.

Ж25

2.   Давай и не се спирай, има такива, където са светлинни години пред теб!!!

3.   Не, не е нормално да си спала с 10 мъже. Само недей да се оправдаваш с това, че не си срещнала подходящия, моля те. Не е било нужно да си отваряш краката на всеки. И не, определено не е добра идея да казваш на когото и да било за това, въпреки че няма да е лошо един мъж да знае добре с кого се захваща, а именно - жена с леко поведение, да не използвам по-вулгарни изрази.

4.   За две години полов живот, тоест 24 месеца 10 тъпкача, средно аритметично на всеки два месеца и половина с нов тъпкач не е нормално.
Оправдаваш се че не си попаднала на подходящия, някои от тях били на възраст от 25 до 39 години, е да те питам тогава - ти на 18 или 20 години а ебача ти на 39 години - какво подходящо търсиш там освен един гол чеп.
Естествено че многото бройки за една жена са лош атестат за нея, това говори че не умее да поддържа връзка с приемлив партньор, че лесно си разтваря краката, че е повърхностна и на нея не може да се разчита за сериозни неща като дом, семейство, деца.
Отделно жената до голяма степен е част от имиджа на един мъж, а на никой сериозен и уважаващ себе си мъж който години наред е градил име, имидж, кариера няма да му е приятно да се обвърже с жена която са я минали два три футболни отбора.
Така че изводите си ги направи ти дали многото бройки които си натрупала и ще трупаш са проблем.
Моли се да попаднеш на някой балък който може да живее с теб и бройките ти.
И един съвет - за всеки случай и на него балъка му спести тази информация че знаеш ли какъв акъл може да му дойде.
Не разбирам защо при всеки опит за връзка да намериш подходящ партньор, или просто за купона ей така да излизаш с някого за развлечение и разнообразие задължително стигаш до секс и то толкова скоро, лесно и безпроблемно и безусловно.

5.   Щом не си попаднала на подходящия, значи опитите ти са били малко на брой. Увеличи темповете и интензивността на търсенията и ще видиш как ще намериш подходящия.

6.   Ами ако не те пита какъв е проблемът ? Смисъл мълчи си , жалко че не си попаднала на правилния. Така че ако те пита казвай , че не ги броиш и не е важна бройката , а той да те обича и да те приема такава каквато си .

7.   Не, разюздано е. Това говори и, че си нямала връзки, което не е нормално.

8.   Не разбирам какво ти пука какво мислят хората в някъв анонимен сайт?

9.   Малко са 10 за две години. Трябвало е да спиш поне с едно момче на месец и тези 20, 24 мъже щяха да са нормалната бройка за твоята възраст. Разбира се, че има значение с колко мъже си била. С колкото повече мъже си била, толкова по-опитна ще бъдеш и когато тази опитност я демонстрираш в леглото мъжете с които си легнеш ще пущуреят от твоята сексуална виртуозност. А колкото до това дали да си признаеш пред мъжете за твоята реална бройка моля ти се недей. Не им казвай, че си била с повече от двама мъже. Всички жени така правят.

10.   Не е нужно да спиш със всяко временно гадже, нали знаеш? На мен не ми се вижда нормално това, на 20 си спала с 10, на 30 с колко ще си спала, със 70?? Знаеш ли колко болести има, презервативите не са 100 % гаранция. Спри се малко. Излизай със следващия няколко месеца и го прецени, явно това ти е трудно на тоя етап, което е разбираемо, защото си млада. Добре е от друга страна пък, че като видиш, че някой не става, не оставаш с него. Но наистина трябва да се поспреш малко с тоя секс. Аз не бих споделила бройката на твоя място, плюс това не си длъжна. Ако те питат, казваш "не много" и толкова. Не дължиш обяснения. Жена съм.

11.   Аз съм на 23 и съм била с около 150. Аз обаче само с млади и красиви. Не лягам с крокодили.

И не съжалявам, че са били толкова. Даже ми беше много хубаво.
Имала съм една сериозна връзка и никога не съм изневерявала, така че драма няма. Винаги сме ползвали презерватив, жива и здрава съм.

Ако и на теб ти се прави секс с много - давай, ама без чичковци. И не забравяй гумичките.

12.   Няма да те съдя, ама как я направи тази бройка за 2 години.
Явно през месец-два си правила секс с различни хора. Този "подходящ" от първа среща ли го пускаш в леглото.
Зависи от мъжа до теб. Ако няма кой знае какви комплекси, ако знае, че няма да му изневеряваш и ще спиш само с него, не би трябвало да те съди.
Не знам как ще прозвучи, но жена ми е направила същата бройка, но за 10 години полов живот.

13.   Продължавай с бройките и задължително се изповядай на всеки следващ, но с подробности.

14.   Аз съм на 20 също и съм спала с толкова момчета..
НЕ го споделяй с партнъора си, запази го за себе си.

15.   Не е нормална такава бройка за момиче! Как на 20 години си спала цели 20 мъже? И то за 2 години? Това означава че БЕЗ мъж не си стояла. Изобщо не казвай на новите ти, защото ако попаднеш на светен мъж ще се отврати от теб. Просто има такива хора без партньор не може да стоят на никой не казвай. И какви момчета са това на 25 и на 39? Направо нямам думи. Човек като стане на 18 се превръща жена или мъж, не са вече момиче и момче. Казваш че не си намерила подходящия, това са само оправдания, не може със всеки с който тръгнеш да си лягаш. Така не се намира подходящ ама както и да е.

Хелга

16.   Не е нормално, ако ги въртиш по десет за две години, след 10 години, смятай...

17.   Запазваш го за себе си и променяш поведението.
За мен са много, жена на 30г.съм и не съм спала с толкова мъже, но не съм и останала с един.
Имай уважение към себе си, не преспивай с всеки, който ти е просто симпатичен и е идеалния на момента. Пази се от болести и гаври. Само на 20г си, не си малка.

18.   Не споделяй

19.   Тоест на година по пет човека.
Дали е нормално? За днешните дни по- скоро да. Повярвай ми, има много момчета мечтаещи за такава бройка :)
Друг е въпросът дали е правилно. Мисля че за всички е очевидно, че не е правилно да ги сменяш като носна кърпичка.
Предполагам си симпатична, излизаш често, общо взето имаш много възможности за запознанства. Мъжете се редят на опашка, добрите момчета остават на заден план в такава ситуация.
Един съвет, ако искаш да срещнеш "правилният" човек, просто смени средата в която "търсиш". В смисъл че свестните едва ли ще стоят по цял ден по клубовете.
Но най- важното ако искаш да спреш да увеличаваш бройката, ако искаш сериозна връзка, просто покани някой на твоята възраст, някой обикновен, просто се запознай с него. Мисля че ме разбра.

20.   Оф ... аз съм момиче на 23г. и съм спала само с ... 1 до сега. И аз не съм срещнала правилния за това бройката ми е такава срамна ...

21.   Защо да не е нормално- нормално е! Аз се проебах на 12 години, на петнадесет вече имах актив от тридесетина. Когато се омъжих вече бяха повече от 150-на, а бях само на 18 години. Днес съм на 65, знам точно колко са, но не това е важното. Важното е че съм щастлива, имам чудесно семейство, три прекрасни деца и супер съпруг.
Не страдай от комплекси и не плащай данък обществено мнение. Бъди такава, каквато си и ще имаш стойност.

22.   За едва 20 годишна за мен не е нормално.

24.   В един момент бъдещият ти приятел все ще те попита за бройките. Но пък и не е нужно да го информираш, без да е попитал. По-добре си трай, но когато опре до отговор не лъжи.

25.   Ами не знам дали е нормално... Аз лично не бих си го пъхнал във фурна, където са плюли 10 смока...
И особено смешно ми стана, дето си го правила с онова "момче' на 39 години...

26.   Запази го за себе си

27.   По 5 парчета на година е далеч от нормално за мен. Ти как си успявала на всеки 2 мес. да ги сменяш? Как за 2 месеца кога намираш мъж, кога излизате, кога му пускаш, кога разбираш, че не става, кога късате, че и намираш следвщия. Ако продължаваш с тов темпо, докато се омъжиш, ще удариш юбилей 100 парчета.

Това говори, че или си наивна, или лека. Нормален мъж не би се хванал с теб. Относно бъдещата връзка, по-добре изобщо не създавай семейство, защото ще направиш 1-2 деца и после като в скорошната тема, ще търсиш кой да те чука, без да се разчува. Намери някой женкар минал 40-така, минал през много жени и евентуално решил да се кротне, защото ако е нормално момче или трябва да го лъжеш колко си невинна, или ако си честна, тов би създало съмнения у него - и двете не са ОК и няма да свърши добре тая работа. Макар че курвар да се кротне, трудна работа, ама поне няма да изгори някое нормално момче, а и реално ще си пасвате по-добре по бройки. Другият вариант е да си караш така цял живот, поне няма да страдат други хора заради теб.

28.   Мъж на 34 години съм, ако има значение. В бройката ти няма нищо скандално, не и когато говорим за момичета през 2020 година. Дали е морално да си спала с толкова мъже на твоите години? Не, естествено! Но това, което е морално не е задължително на всяка цена да е и нормално, за съжаление. Днешните момичета на твоите години имат дори повече бройки, ако не са имали сериозни връзки, така че нещата са такива, каквито са.

Е, все пак ще те посъветвам темата с бройките да не я коментираш много нашироко, за да не ти тръгне слава, а когато си хванеш гадже задължително го залъгвай с клишето, на което неясно защо, но все още много мъже се връзват - "ти си ми вторият"...

29.   Аз само с двама, на 30 г. Къде бе хора намирате тея мъже, аз много подбирам с кой да си легна и искам да е нещо сериозно, а не просто секс. Чакам, а не се предлагам, проверявам дали човека става и тогава го допускам до леглото и сърцето.

30.   Щеше да е нормално, ако беше на 40 и не си се омъжвала.

31.   И аз съм на 20 (скоро правя 21) и съм била с 2 момчета - бившия и настоящия ми приятел.

32.   Тази бройка те прави поредната обща, а такива има винаги. Просто ако някой мъж има избор.. ти ще си последната с която ще иска да има нещо сериозно. Да не говорим за семейство.

33.   Браво госпожи и господа, проповядвате ѝ да лъже!!!

Така, разбирам ви, какво друго може да направи!? ... Почти всички казвате – „Не знаеме, затова е по-добре да ИЗЛЪЖЕ! Да излъже е най-добре! Да излъже!“ Супер!

Това значи, че няма нито морал, нито достойнство, нито нищо! Обезличен човек!

Вие всички така ли се оправяте в 2020 г. – С ЛЪЖИ!

Затова ли държавата ни и милата ни родина са на това дередже???

Авторке, аз съм автора на темата „Бройките и възрастта“ – прочети я цялата, има какво да научиш!
Знай, че истината рано или късно лъсва! Няма какво да се изказвам пак по темата и да съдя. Не аз, друг ще те съди! Но преди да излъжеш имай предвид, че КОЙТО ЛЪЖЕ ЩЕ БЪДЕ ИЗЛЪГАН И С КАКЪВТО АРШИН МЕРИШ С ТАКЪВ И ЩЕ ТИ СЕ ОТМЕРИ.

Ето нещо интересно за теб:
https://www.dailymail.co.uk/health/article-7999725/Having-10-sexual-partners-DOUBLES-womens-risk-cancer-study-claims.html

34.   Сметай тази до 30 години колко ще ги е овършала...
И после ще вика "къде сте, стойностни мъже"...

35.   Не мисля, че е толкова проблемно. Аз съм бил в поне 5-6 ввръзки през годините, дето изкарахме по 2-3 седмици и толкова ни беше. А в университета, просто беше различно - вижаш някой, харесвате се, алкохола е в малко повече, свободни сте, красиви сте - АМИ КАКВО ЛОШО ИМА В ТОВА, ДА ПРАВИТЕ СЕКС?

10-15 бройки в тези годии, са много, ако си изневерявала на някого с тях. Иначе, не са.

36.   Не ги слушай!

Всеки с представите си. Някой който е бил 3-4 партньора цял живот, ще каже, че не е нормално и ще се псотави на по-високо морално равнище, за да може да те съди от високо и да се чувства добре.

37.   А аз като съм бил с неопределен брой момичета и момчета какво правим :D, никога не е било срамно за мен, в 21 век секса е нищо повече от забавление :) никога не съм криел от партньорите си, аз съм крайно лоялен в една връзка, но когато не съм в такава не виждам лошо да се виждам с който си искам, когато си поискам.

38.   Ние мъжете сме балъци, дали си била с 10 или 30 си знаеш само ти , и на мен ми е смешно , като някой колега каже , че нямал да си навира смока там или че знае с колко мъже преди него е била жена му , само и единствено жената знае с колко е била. За мен по-важно след като се събереш с момче да се кротнеш, защото има и друг тип жени се девствена и после ... да пробвам , че само с един не ми се стои ..., после само с двама не ми се стои....и така нататък......

39.   Ако е нормално за едно момче - то значи е нормално и за момиче. В моите очи не е(т.е. и да беше мъж пак щях да кажа че е много, просто не разделям мъже и жени), но не трябва да гледаш мнението на другите.

40.   Да, разказвай им в подробности какво си им правила на момчетата. Хах.. естествено, че не.. Аз като бях по-малък ме изненадаха с тройка за рожденния ден и без да искам го изпуснах пред едно момиче.. е повече не я видях. Не е важно какво си правила, а какво си намислила да правиш с живота си в бъдеще. Наистина трябва да сложиш в един момент край на това и да започнеш по-сериозно.

41.   Не слушай завистливите и “морални” коментари. Нормално е, млада си, опитваш всичко от живота. Тези, които на млади години се удържат, после като се оженят не спират да изневеряват, постоянно го виждам!!!
Аз самата като бях на 18, бях с мъж на 38 и бяхме заедно около 3 месеца, но аз реших да скъсам с него, защото завършвах училище и заминавах в друг град. Постоянно чувах злобни коментари зад гърба ми “Как може такова младо момиче с тоя дъртия”, но изобщо не ми беше гадно, изключително мило и грижовно се държа с мен през краткото време, в което бяхме заедно.
Ж21

43.   Няма никаква драма тук. Бройката няма никакво значение. Прави каквото ти е кеф, само гледай да не се разчува много, защото хората са гадни лицемерчета и въпреки, че те самите не си знаят бройката ще те съдят. Живей си живота по своите правила!

44.   В една жена влязат ли повече от 3ма, вече за нищо не става. След третия съвсем спирате да знаете къде се намирате и го удряте на повърхностни отношения и естетически глад .

Далеч сте от нормалното. Тази 11 пък просто е от друга планета , не знам изобщо какво търси и дали изобщо търси нещо , па ако го и намери дали разпознава изобщо че е намерила нещо.
Келеши

45.   Хич да не ти пука, въобще не е голяма бройка, не си спала с 30. А тези дето пресмятат в месеца с колко си била въобще не ги слушай. Авторът на темата за бройките уж питаше дали е нормално и 2ма, трима като го подкрепиха изведнъж стана много надъхан да проповядва морал.
Повечето дето те хулят кой знае какви са в живота.
Горе главата, а бройката не е нужно да се споделя на сульо и пульо. Когато намериш точния човек може да му споделиш, ако не те приеме такава, каквато си, значи не е твоя човек.

47.   Имах един приятел който беше женен, живеехме в един блок и аз често му ходех на гости да играем табла. Моя приятел също имаше по-малък брат който се беше оженил преди около година. Двамата братя често се събираха със семействата си. Съпругата на по-малкия брат веднаж казала на съпругата на по-големия брат, че тя отдавна си била решила да се омъжи за стотния мъж. Така и направила, оженила се за стотния мъж, за по-малкия брат на моя приятел. Аз съм виждал по-малкия брат краткотрайно само няколко пъти. Но веднъж го срещнах да бута детска количка в парка с една млада жена на около 24,25 додини. Запомних физиономията на младата жена с по-малкия брат в парка и когато видях моя приятел го попитах така ли изглежда братовата му жена и той потвърди факта и каза да, това е тя, жената на моя брат. След това съм се чудил как е възможно да има такива жени. Значи до 23,24 години овършала 99 мъжлета. Тя сигурно е започнала секс на 15 години и ги е сменяла всеки месец по един, двама. Макар че тогава аз също бях на 25,26 години, но такава поразия не можех да си представя. Явно жените са способни на всякакви сексуални чудеса.

48.   Зависи кого питаш. Ако е някоя разпоретина или курвар, ще каже, че е нормално, ако питаш нормални хора, ще ти кажат, че не е. Ако искаш обаче някой ден сериозна връзка или брак, познай коя от двете групи мъже ще те искат.

49.   Трябва и такива лесни жени да има. Но знай, че ако един ден искаш стабилно семейство и по-смислен живот ще трябва да се осъзнаеш навреме.

50.   Имаше някакъв мит, че ако се начертае графика дърво с възели хората и клони познанствате между тях, то от който да е човек може да се стигне до всеки друг през максимално 7 клона. С тия модерни бройки това ще стане валидно и за секса. Ти си спала с 10, всеки от тях е спал с по още 10 и така става геометрична прогресия. Смятай, един от тия 10 ако е болен от нещо, какъв кръг от хора е изложен на риск.

52.   Супер ти е бройката. Аз съм на 25 и съм била с 31 мъжлета и продължавам да навъртам бройки. Супер си ми е. Направо съм пристрастена към мъжете!

53.   @52 остави някакви координати.

54.   До 41 – Да разбирам, че за теб морала е нещо лошо и непотребно??? Така ли се успокояваш за грешките си в живота?

До 45 – НИЕ дето „хулим“ сме обратното на тези като 41 в живота! И е хубаво, че се самоопредели в коя от групите влизаш! И тъй като ти си без морал и лъжата е нещо обикновено в твоя живот, че даже я препоръчваш на 20 годишните, и не се стремиш към изграждане на сериозна връзка с цел създаване на семейство и поколение, а (се) ч*каш, за да се наживееш, тогава на каква основа даваш мнения???

До всички с големите бройки и тези със съветите, че „това не било нищо“:
Тея „подрастващите“ „момчета“ и „момичета“ на възраст 11-39 г. се държат като някакви безпризорни, с поведение сравнимо на малцинствените групи в гетата...

До авторката:
Никой не оспорва правото ти на избор и свободата той да е взет според волята ти! Но постоянното правене на нов избор, отхвърляйки стария, е изключително непоследователно действие, когато става въпрос за едно и също нещо ( в случая секса)! Човек прави избор в живота си и по този начин изявява/заявява характера си и себе си като личност!

Когато ти не съумееш да застанеш зад избора си и действията си и то много пъти, ти се превръщаш в изключително непоследователна личност, т.е. безхарактерна! Това означава и че нямаш собствено мнение, изградено на знания, опит и здрав разум, което да защитаваш. Оттук и стойността ти на човек, на когото може да се разчита, спада много. Връзките се крепят на добро партньорство, нали така? Твоите връзки колко дълги са били? Изводът какъв е? Ти ставаш ли за сериозна партньорка, така като се замислиш?

С тази последователност на решенията, които правиш, кой нормален ще те трае?
Най-прав беше коментара на номер 32!

Ако твоят идеал за сексуален живот е като на тези дами от съседните теми, които започват да изневеряват на 6-тия месец от раждането на първото си дете, то тогава няма защо да се притесняваш за бройките си! То реално в такъв случай няма брак и семейство – просто използваш някой мъж за донор на сперма и готово! Имаш само временно съжителство, което максимум да трае някоя и друга година, през което време не е и нужно да си му вярна; достатъчно е да не разбира! Ако добавим и „блудкавото“ ти съзнание, липсата на правилна оценка за нещата, неспособността да поемаш отговорност за собствения си живот и действията си, тогава последното, което ще има значение за тебе е мнението на другите!

Всички знаете, включително и ти авторке, че такова леко поведение за жена НЕ Е НОРМАЛНО!

Проблемът при теб и всички, които защитават „правото“ ти на „свободен избор“, в смисъл на „много бройки“, е, че не вземате предвид последствията! И тъй като имате възможност да излъжете човека срещу вас, това се превръща в оръжието ви да се защитите от тези последствия!
Като добавим липсата на обществени правила и чувството ви за безнаказаност на действията ви, и това, че те могат да останат НЕРАЗКРИТИ, ЛЪЖЕЙКИ, се превръщат в най-добрия атестат КАКВИ ХОРА СТЕ В РЕАЛНИЯ ЖИВОТ...

От 33

1-50 от 100