Споделена история от Секс и интимност

Жена ми е фригидна
Аз съм мъж, на 23 женен съм от 4 год, имам много силно сексуално желание, постоянно съм възбуден, мога да го правя по 2-3 пъти на ден, но жена ми не иска и да чуе.. съжалявам че я взех, направо се побърквам в леглото до нея.. възбуден и незадоволен... имах през този период с които изневерявах, правихме го по 2-3 пъти на ден....вечер се прибирах и като усетих мириса на жена ми пак се възбуждах...Моята вечно е неразположена..главоболие... Ужас... Ходих на лекар... каза, на тези години е нормално било... наричало се хиперсексуалност..

Жена ми е на 22 .. имаме дете- близначки... а откакто се родиха.. направо.. все едно с насила го прави..и то 1 в месеца.. Мисля за развод... До този момент ме е спасявала една или друга любовница, не мога така да ги нарека, защото съм бил интимен повече от 30 пъти с дадена от тях. Питам се защо на мъже като мен се падат.. такива фригидни Жени.... сега да се разведа.. има за коя да се оженя.. Но като гледам 2 те бебчета.. не ми се свиди... мислех с годините тя ще се оправи но найсе... май няма да е в този им живот, за нея секса няма значение и не му предава значение...

Аз живея заради секса... Искам да го правя всеки божи ден... докато мога и след това да умра... За мен секса е всичко в този свят.. той ни доближава до бога... :* Аз все пак за това се ожених... и за това се женим мъжете... децата са си деца.. гледа ме ги и след това си тръгват от дома ни... те да дирят щастието си...

Имаше момент, когато беше бременна.. да я гоня при майка им.. и тогава се изкъртвах от секс в спалнята дето я купих за първата ни брачна нощ... след това чувства се оказваха по силни и си я прибирах... тя е скромна жена.. израстнала с някакви предразсъдъци и норми... някакви си... морални ценности...

Искам си секса в живота... Това е всичко което искам от една Жена..... Даже не знам как забременя... като го правихме рядко... Тъпо е да чукаш навън.. прибираш се и виждаш... не любовница.. а прислуга у дома.... готви.. пере.. и т.н... аз не искам да е такава искам си я .... Жена.. която може да ми даде интимността от която имам нужда, а не да ми дават всичко това,,.. други жени... а не моята.. която съм избрал за жена и спътница в Живота...

Предполагам хормоните ми ще се укротят до 40... и след това няма да ми е до секса.. но сега докато съм млад го искам.. това е...

ПП За протокола за последно го правихме... преди 12 дни... а тя даже ме остави д като свършихме пак възбуден.. никога до сега не пожела да зафторим :( През тези 12 дни.. им изневерих 11 пъти.. днес съм без секс и се чувствам зле... ако довечера ми откаже.. мисля директо да доведа.. момичетата дет са готови да ми дадът това което искам.. и да ги любя пред нея на спалнята ни... а тя за наказание да гледа... :))
Благодаря на сайта, че ми позволи да си изкажа мъката!

Коментари

101-115 от 115

107.   На жените им е лесно - един път секс, после 9 месеца го носят, накрая го напъват, после кърмят го - и това е, а на мъжете... никога не знае кога ще го напъне, ама после му се увисва на врата и магарицата, и чадото... за цял живот!!!
Така че, моля моля, жените да не се изкарват големите жертви или пък героини - правят си добре те сметките, ама нищо не дават после в замяна, а само искат ли, искат...

108.   Maлко хумористичен е коментар 107, но за съжаление има доста вярно в него. Когато се запознах с мъжа си, той беше мъж в 40-те, женен с две деца - на пръв поглед средна класа човек, нормален със семейство. Сближихме се в работата, почна да ми споделя, а и да ме задява и се оказа, че съвсем не е щастлив точно заради описаното от 107 - не само жена му била фригидна още от самото начало, но и имала все по-големи и растящи претенции, караници, недоволство, занемарила била дома им и тем подобни.... Питам го - защо изобщо си се оженил за такава жена - ами мислил, че ще се промени и бил влюбен.
Разведе се, но дълго време ходихме, докато се навие да създаде ново семейство с мен, защото имаше страх, че пак ще се случат същоте неща. Е, страховете му се оказаха неоправдани, но знаейки историите му от първи брак се научих да гледам малко или много и от мъжка страна как стоят нещата и поне да се старая да му доставя удоволствие и да го направя щастлив в брака. Това съветвам и приятелките си - решението понякога е много просто, но заради инат и каприз много жени се отказват от брака си, вместо да направят и най-малката промяна или усилие за съпруга си

109.   Maлко хумористичен е коментар 107, но за съжаление има доста вярно в него. Когато се запознах с мъжа си, той беше мъж в 40-те, женен с две деца - на пръв поглед средна класа човек, нормален със семейство. Сближихме се в работата, почна да ми споделя, а и да ме задява и се оказа, че съвсем не е щастлив точно заради описаното от 107 - не само жена му била фригидна още от самото начало, но и имала все по-големи и растящи претенции, караници, недоволство, занемарила била дома им и тем подобни....Питам го - защо изобщо си се оженил за такава жена - ами мислил, че ще се промени и бил влюбен.
Разведе се, но дълго време ходихме, докато се навие да създаде ново семейство с мен, защото имаше страх, че пак ще се случат същоте неща. Е, страховете му се оказаха неоправдани, но знаейки историите му от първи брак се научих да гледам малко или много и от мъжка страна как стоят нещата и поне да се старая да му доставя удоволствие и да го направя щастлив в брака. Това съветвам и приятелките си - решението понякога е много просто, но заради инат и каприз много жени се отказват от брака си, вместо да направят и най-малката промяна или усилие за съпруга си

110.   Едно време са питали съдя по семейните дела и разводи и разни такива, я разкжи нещо за тези дела, той сподели че, е питал жените след развода сега доволна ли е, 80 % от тях са отговорили не! но били са много се ядосали на него, или напук в мъжа им и да му взимат децата и разни глупости, та и фригидна е част от глупостите дето една жена трябва да ги оправи, а не да натрупва постоянно негативните емоции, фригидна жена няма, има жена която не обича мъжа си и като се пипа сама си мисли за друг мъж, или си има любовник, или си мечтае за такъв тайничко вместо да седне и да си говори честни разговори и да се опитва да решат проблемите си сами и на спокойно, може да не стане от 1-я път но с упоритост всичко се решава.

111.   Не те обича достатъчно мой човек. Бягай с 300 км от тая въпреки децата. В момента, в който и и тя го осъзнае ще ти тури рогата и окото и няма да мигне, както при всички други кучки. В момента си подходящ даваш и някаква сигурност, и закрила, но щом не те желае.... прави си извода. За да е фригидна една жена, трябва да има физическо обяснение, да си направи обикновен хормонален тест, да се види дали всичко е в нормата, да се обследва от гинеколог и т. н. Казвам ти го като медик! На ония в Африка дето им режат клиторите само си го местят в гъза и пак са готови да кръшкат с риск и СПИН да хванат. Почти пропорционален е нагона на мъжът и жената това го знаем от биологията, разликата е само, че за да го събуди женската има нужда от емоционална стимулация, а ти от директна. Превеждам на прост език, за да се възбудиш на теб ти стига да и погледнеш към голия гъз, но нея, колкото и да си го навирил срещу лицето и няма да и стигне, ако не си е нафантазирала предварително, че ти си нещо като супермен в буквалния смисъл мъжът на живота и. Децата тук не означават нищо, повечето кучки в един момент забременяват от страх, че ще останат сами. Същото е както, когато се отпушват със случаен нерез при девствеността, лишавайки от най-милото, , мъжът на живота си''. Това е парадокса! Те са безсърдечни създания в състояние да докарат човек буквално в Ада, а в замяна търсят сърдечност, състрадание, разбиране и тем подобни. Библията и светите книги отдавна са ги разконспирирали и ги описват какво представляват. Затова там е изрично подчертано и на времето се е спазвало, че жената е като нива. Едно че в нивата си стопанина може да влиза, когато и от който край си поиска без да пита никого и ако тя не спазва трябва да понесе наказание. В древността от бой с камъни до бичуване. Но ние се отказахме от Бога и сега вървим по пътя на прелюбодеянието, тласкани не от кой да е, а от собствените си любими жени.

113.   Авторе, ти си един млад и самонадеян глу. пак. Мислиш, че като топнеш чушката и жена ти ще получи оргазъм. Ти изобщо не знаеш как да задоволиш жена си. Можеш да научиш нещо от коментар 40. Никъде не споменаваш как правиш секс с жена си - правите ли дълга любовна игра преди секса, лижеш ли я, галиш ли с пръсти клитора й, да си чувал за стимулиране на джи-точката на жената, колко минути продължава коитуса ви и т. н. Бързо и често се възбуждаш, което предполага, че и бързо свършваш. Ти си много слаб любовник, ако си въобразяваш, че като топнеш чушката за 2-3 минути и задоволиш себе си, си задоволил и жена си. Имаш много здраве. Това, че си намираш любовници които им се прави секс с теб абсолютно нищо не значи. Може просто да си търсят разнообразие, а не оргазъм с теб. Млад си още имаш време да се научиш... ЗАПОМНИ, ЧЕ НЯМА АСЕКСУАЛНИ ЖЕНИ, ИМА НЕОПИТНИ МЪЖЕ! И накрая, освен със секс можеш да се задоволяваш и сам, което бъди сигурен че и жена ти прави...

114.   Авторе, разбирам че вече си щастливо разведен! Аз съм в същото твое бивше положение, с тази разлика, че още съм женен и за последните 7 години от липсата на интимност със съпругата ми и за да не изневерявам напълно деградирах - само секс ми е в главата, почти само за това мисля, карам само на чикии и постепенно се превърнах в порно зависим алкохолик. Обсъждали сме го много с жена ми, уж проявява разбиране - резултат няма, не помагат и всякакви хватки - романтики, изненади, рози, вино, подаръци, Г-точки любовни игри и пр. За кратко има ефект - после пак секса е мираж - напоследък предпочита да мине направо на обвиненията за прекомерната ми употреба на алкохол (напълно основателни), вече сме се отчуждили напълно. И на мен вече не ми пука. Не искам да изневерявам, защото не мога да причиня такова нещо на семейството си. Заедно сме само заради децата. Продължавам да деградирам и не знам до кога ще продължава.

115.   Никак брато не ми е лесно да ти го кажа но се развеждай докато не е станало късно. Аз живея с една точно такава от 25 години и ми отидоха младините и ми съсипа живота. Ти поне си намираш други жени а аз и това не направих и не и изневерявам още но животът ми мина без секс ласки и любов сега като прочретох твоята история се "събудих" Все едно живея със дърво. Ужас. Кой ще ми върне годините назад?

118.   Години наред жената е била манипулирана и използвана за целите на мъжа. Едни са били използвани за домакини и продължаване на рода, други са правени проститутки, а трети са били слугини... Преди 12 години имах фригидна връзка с грозен програмист, който не желаех и нито веднъж не стигнах до оргазъм. След като се разделихме опитах с ръка и открих рая. Жената трябва да се отпусне и намери подходящ партньор, който желае и спре да мисли само за продължаване на рода и финансовата издръжка. За съжаление обществото все още е много бедно и просто, за да осъзнае, че трябва всеки да е финансово независим, за да може да разшири кръговете си и шансовете да намери това, което търси.

119.   Здравейте, аз съм в подобна ситуация. Женени сме от 18 години и секса винаги е бил зле. Заминах за чужбина да работя и след 3 месеца взех жена си и детето. След няколко години тук един ден се прибрах по рано от работа а вкъщи нямаше никой обадих се на жена ми и тя каза че се преоблича за работа в спалнята, но уви аз бях там и нямаше никой, казах и веднага да се прибира и тя се прибра говорихме и тя каза че е трябвало да отиде на кафе с някакъв колега и това било за първи път. Като ми даде причина че на вечерта съм и отказал секс имахме доста разправии ходихме на психолог и всичко отмина. Тя ми казва че за нея секса не е от значение и може без него. С времето усетих че нещо не е наред отново и я проследих излъга ме че влиза на работа защото закъснява а в същото време пушеше с едно момче, оказа се че това момче е бивш нейн колега от България, и пак скандали каза че я било страх да ми каже, че работят заедно. Но аз продължих да я следя и преди 4 месеца я хванах как се разправят по телефона че не може да продължават така трябвало един от тях да се махне от работа, тя му казва че той се подиграва с нейните чувства а неговите отдавна били отлетели. Взех я от работа и започна всичко от начало много бой и тормоз за нея и си призна че в България е изневерила с него за да види дали причината е в мен че не ѝ харесва секса и ме изпитва удоволствие, но аз не и вярвам защото тук тя се е обаждала тайно да говорят и може би да се срещат. Тя отрича да има нещо между тях било само приятелство. Аз я питах добре след като те хванах защо продължи да се виждате и да му звъниш а тя ми отговаря че били говорили за работа, но призна че е писала смс" за липсва ми ми на работа ли ". Сега казва че си е взела поука от всичко това но аз съм много наранен, изнесох се от вкъщи и живея на квартира. Мисля че тя все още го обича но не иска да загуби семейството си. Незнам дали да и вярвам че не го обича, казва ми че без мен не може и иска да се съберем. Ходи на психолог за да разбере причината поради която не е могла да ограничи контакта с мен. Не ми дава конкретен отговор, а и отрича че го обича отрича че го обича, казва че това всичко е от мисленето и. Въоросат ми е според вас мъже и жени дали наистина има проблем при нея или всичко е театър да си върне загубеното. Благодаря предварително за всички коментари. Моля за съвет какво да правя казвам го с чиста съвест, че все още я обичам въпреки всички нейни грешки. Не лагодаря.

120.   Чудя се, как изобщо имате връзка с друг, който не ви подхожда сексуално? Ако в напалото на една връзка не се спукваш от секс всеки ден, то кога? Как реши да се ожениш за жена, която не ти пуска и то на 20-22 години?
За мен тази жена не е добре, болна е, в депресия е, нещо и има. Тя не се ли усеща, че й изневеряваш? Толкова ли е заспала?
Много рано ате решили да създавате поколение.
Хубавото е, че ти все още я желаеш и ми се струва, че нямаше да й изневеряваш, ако правехте секс всеки ден. Повечето мъже не поглеждат жените си след раждането, не ги харесват, не се чувстват привлечени от тях. Ти дори не искаш тя да чисти, искаш секс, искаш радост, внимание, близост.
Не оправдавам изневерите ти, много е гадно и непочтено от твоя страна, но говори с жена си.
На вашата възраст без секс трудно се издържа. Обясни й как стоят йещата, обясни й, пе я желаел и че за теб е мъчение да се опитваш да заспиш до нея, след като дори присъствието й те възбужда.
Като натура и аз съм много сексуална и правехме секс всеки ден по няколко пъти, преди да се оженим и то на доста повече години от вашите, преди да се появят децата продължавахне със същата честота, но по някое време нъжът ми престана да ми обръща внимание. Един ден го хванах, че гледа тайно порно на мобилния, жеше го забравил с клипа в тоалетната. Замълчах си. Втори път го хванах, буквално под носа ми. Този път го омърморих. После пак открих в history няколко поредни дни, а на нен ми беше отказвано.
Не съм, нито дебела, нито грозна, а и имаше нескрити апетити от страна на мъже в близкото обкръжение към мен.
И като ми кипна, директно го заплаших с развод. Едно е да гледа порно и да правим секс, и съвсем различно - да не правим и той да се оправдава, колко бил изморен, стресиран и май имал еректилна дисфункция. Мъж с еректилна дусфункция не гледа порно през ден. Казах му всичко, което ми тежеше, така го омърморих, че светът му се видя тесен. Започна да черви бузи и взе да мънка, "ще правим секс, ще правим секс, не искам да ме захвърлиш като мръсно коте. "
Беше адски унизително за мен като жена, но аз наистина бях твърдо решила да го зарежа, ако не вземе мерки, защото за мен беше ужасно мъчение да си лягам до мъжа, когото желая. Никога не съм му изневерявала. Не е в природата ми, затова за мен междинен вариант нямаше. Оттогава всичко коренно се промени.

121.   Аз също имах една връзка с фригидна жена.. Секс 1път седмично. Но оправдания да искаш, .. То главоболия, то нарушен цикъл, то неподходящо време и настроение... Не можела да гълта само веднъж в месеца, отзад не било полезно на два месеца веднъж. Е дотук. След 2 м пак се обади да се съберем. Секс всеки ден, но за една седмица и пак оправдания.. Колко хубаво би било да живеем заедно и да се оженим... да сме имали деца... Аха и секс през крив макарон. Не на мен тия, ЧАО и до тук. На 25г с куп оправдания, а на 40 г?? Да си търся любовница?? Избягах с 200. Сега е сама с едно дете, мъжът и я е зарязал. Предполагам защо. А той беше един мамин льольо.... Но явно не е издържал и той... Е обажда ми се на 2-3м. Все пак стари приятелчета сме. За секс, но нищо особено не е. Нищо не отказва вече, но е късно либе за китка.

122.   119, явно не можеш да задоволиш жена си и тя си е намерила по- добър е*ач от теб и то в лицето на българин, което е рядкост, защото повечето български мъже - поне от разговорите, които съм слушала, както и от коментарите ви в интернет - знам, че за вас сексът е задължение на жената към мъжа и най- важно е мъжкото да свърши и да му е кеф, пък жената - кучета я яли. С това мислене, драги мъжки балканските
екземпляри, е нормално да ви изневеряват. Не казвам, че е морално и правилно, а че е нормално в този случай, защото когато мъжките не харесвате секса с жените си, си търсите любовници. Ами, и жените са така и не знам защо БГ мъжете сте решили, че вие задължително трябва да свършвате, а че жените могат без оргазвми, даже и без секс. Оправдание за мързел е вашето.
Сексът не й е бил важен... Глупости, срам я е да ти каже, че не я задоволяваш, защото ще те комплексира и този номер го правят много жени от срам да не ви наранят крехкото мъжко его и защото обществото ще ги заклейми за к*рви. Та, как така жена ще говори за собственото си удоволствие, че пък и ще каже на мъжа си, че не става? ! Ами, така и аз като изключително директна жена ти казвам не само на теб, но и на мъжете като цяло: сексът за жените е също толкова важен, колкото и за вас. Оргазмите на жените са също толкова важни, колкото и вашите. Да, има жени, за които сексът не е от такова значение, но те са малко и по-често пак се самонавиват, че са жени и сексът не е важен за тях, понеже мъжете им не стават. То не става да клецнеш за пет минутки и после да се чудиш защо жена ти се ч*ка с друг, вероятно по- добър от теб. Я я докарай до два- три оргазма да видим дали пък няма сама да ти се слага.
Важно е да задавалявате жените си. Точка. Спрете да търсите вината само жените, а я потърсете и във вас и се дайте сметка, че може би сте калпави е*ачи и никой не ви е виновен за това. Това порно ви проми мозъците и съвсем ви накара да си мислите, че женското удоволствие и женските оргазми не са нещо важно, но пък имате наглостта да искате свирки и диво яздене като от порно филм. Тя да бъде порно актриса, пък той да мързелува. Ето затова жените ви не искат да се ч*кат с вас и приемат секса като досадно задължение, с което мъжкия да задоволи нуждите си. И как жените ви да искат за спят с вас като те едва изпитват удоволствие, но да... трябва да са като порно актриси, тоест да симулират кеф и оргазми, пък сами да се свършват с ръчичка в банята, понеже мъжете сте некадърници.
119, ти тази твоя жена изобщо някога питал ли си я какво харесва? Да биеш можеш, ама да е** - не. Бил наранен... горката ти жена също е наранена от калпавият секс с теб за почти две десетилетки, но ти нали си мъж и твоята роля е само да искаш и искаш, а тя само да дава и да дава, пък дали й е кеф, теб не те интересува. Убедена съм, че повечето мъже дори и не сте виждали жена в оргазъм на живо, защото не знаете как да докарате жена до оргазъм.
Твоята да си хваща чужденец и да те оставя сам.

Black Sabbath

123.   И моята така за няколко месеца и стана фригидна, не искаше да и го пъхам, после само с ръка ме празнеше, а накрая и това престана. Давах и пари и казваше, че ходи по доктори да се лекува, но за половин година резултат никакъв. А една събота, спукахме лодката на риба бях с приятели и се прибрах по обед. Влизам и гледам в спалнята, разчепила се гола, охка пъшка, а между краката и дъщерята на нейна приятелка. Това момиченце и преди съм го подозирал, не беше нормално, нямаше си приятел и само с приятелки под ръка се моткаше из квартала, а и прическата и къса, все с панталони. Добре, че се овладях. Направих кратко клипче и както снимах само си го извадих и ги напиках и двете. А тая малката я изгоних полугола, а жената я обърнах да не я гледам и както беше разлигавена и изстрелях 3 пушки. На другия ден ми се обясняваше, че психоложката и така я посъветвала, имала латентна хомосексуалност и задоволяването и щяло да възстанови сексуалния 9и живот. Бах ти и глупостите. Просто беше обърнала резбата по най-гнусния начин. За развода се отказа от всичко, най-вече заради клипчето. Но пък майката на малкото курве видя клипчето.

124.   То е ясно що сте в това положение, щото не са ви желали още преди да се хванат с вас. :) Просто някакви други подбуди са ги накарали, като например финансова или социална причина. Жените си го правят тоя номер редовно, да внушават на някой мъж, че е нещо страхотно, а всъщност не е. Казвам ти го, защото съм имал заигравки с обвързани! Нарочно не спах с всяка една, защото ми става жал за вас. Единствено с една се въргалях, тъй като беше гадже на изключително голям палячо. И сега съжалявам за поне още две от тия.. трябваше и тях да ги тресна.

101-115 от 115