Споделена история от Секс и интимност

Жена ми е фригидна
Аз съм мъж, на 23 женен съм от 4 год, имам много силно сексуално желание, постоянно съм възбуден, мога да го правя по 2-3 пъти на ден, но жена ми не иска и да чуе.. съжалявам че я взех, направо се побърквам в леглото до нея.. възбуден и незадоволен... имах през този период с които изневерявах, правихме го по 2-3 пъти на ден....вечер се прибирах и като усетих мириса на жена ми пак се възбуждах...Моята вечно е неразположена..главоболие... Ужас... Ходих на лекар... каза, на тези години е нормално било... наричало се хиперсексуалност..

Жена ми е на 22 .. имаме дете- близначки... а откакто се родиха.. направо.. все едно с насила го прави..и то 1 в месеца.. Мисля за развод... До този момент ме е спасявала една или друга любовница, не мога така да ги нарека, защото съм бил интимен повече от 30 пъти с дадена от тях. Питам се защо на мъже като мен се падат.. такива фригидни Жени.... сега да се разведа.. има за коя да се оженя.. Но като гледам 2 те бебчета.. не ми се свиди... мислех с годините тя ще се оправи но найсе... май няма да е в този им живот, за нея секса няма значение и не му предава значение...

Аз живея заради секса... Искам да го правя всеки божи ден... докато мога и след това да умра... За мен секса е всичко в този свят.. той ни доближава до бога... :* Аз все пак за това се ожених... и за това се женим мъжете... децата са си деца.. гледа ме ги и след това си тръгват от дома ни... те да дирят щастието си...

Имаше момент, когато беше бременна.. да я гоня при майка им.. и тогава се изкъртвах от секс в спалнята дето я купих за първата ни брачна нощ... след това чувства се оказваха по силни и си я прибирах... тя е скромна жена.. израстнала с някакви предразсъдъци и норми... някакви си... морални ценности...

Искам си секса в живота... Това е всичко което искам от една Жена..... Даже не знам как забременя... като го правихме рядко... Тъпо е да чукаш навън.. прибираш се и виждаш... не любовница.. а прислуга у дома.... готви.. пере.. и т.н... аз не искам да е такава искам си я .... Жена.. която може да ми даде интимността от която имам нужда, а не да ми дават всичко това,,.. други жени... а не моята.. която съм избрал за жена и спътница в Живота...

Предполагам хормоните ми ще се укротят до 40... и след това няма да ми е до секса.. но сега докато съм млад го искам.. това е...

ПП За протокола за последно го правихме... преди 12 дни... а тя даже ме остави д като свършихме пак възбуден.. никога до сега не пожела да зафторим :( През тези 12 дни.. им изневерих 11 пъти.. днес съм без секс и се чувствам зле... ако довечера ми откаже.. мисля директо да доведа.. момичетата дет са готови да ми дадът това което искам.. и да ги любя пред нея на спалнята ни... а тя за наказание да гледа... :))
Благодаря на сайта, че ми позволи да си изкажа мъката!

Коментари

51-100 от 115

51.   Не те ли е срам!? Живота не е само секс в крайна сметка!

52.   51, прав си, но бракът е и секс. Не може човек да се отказва от определени ЕСТЕСТВЕНИ нужди, защото животът не бил секс.
Който не иска да живее и да прави секс, да ходи в манастир, да не се омъжва, да се отдаде на някаква кауза и професия. Който обаче е избрал брачното ложе вместо манастира си прави сметка, че ще има секс в живота си!
Авторът е прав, ама 100% прав!

53.   Разведи се! Казва се несъвпадение на характерите. Обясни и за какво става дума и ако не стигнете до компромисно решение единствено в това е изхода. Грешката е твоя, но сега вече няма значение. Не оставяйте нещата да се изострят, защото от това ще пострадат децата.
Ако тя те обича ще направи всичко, за да запази брака ви. Например да опита медикаментозно лечение или да приеме присъствието на официална любовница. Не знам, много е индивидуално.

54.   До Автора: Много мислех какъв съвет да ти дам, но след като видях някои от коментарите оставени преди мен, прецених че ще е глупаво да се впускам в излишни подробности, ... тъй като те имат частично съвпадение с моето мнение по въпроса. ;)
Авторе, личи си от километри, че ти обичаш това момиче, а съм почти 100% убеден, че и тя също те обича!
Вие в момента имате най-ценното нещо в една връзка- ЛЮБОВТА! Не бива да позволявате едно толкова елементарно и първично нещо, като секса да попречи на иначе хармоничните ви семейни отношения.
Всички тука се изказват като някакви супер големи експерти по човешките взаимоотношения, но и те много добре знаят, че в една връзка и то дългосрочна при това, не може винаги всичко да е идеално... Все някога ще се появят някакви противоречия, или в характерите на партньорите, или в секса, или любовта на единя ще намалее с времето, а може би и на двамата...
Голяма рядкост са идеалните отношения, в които всичко да е наред.
Трябва да умееш да цениш, това което имаш, защото е възможно след време нищо да нямаш, и тогава ще си спомняш с разплакан и с носталгия, за доброто момиче в което си бил влюбен, но не си задържал до себе си.
Виждам, че всички те съветват да си хванеш постоянна любовница, но ти самият знаеш, че това не може да бъде дългосрочно решение на проблема ти... Други пък те съветват да се разведеш и да си намериш друго момиче, което да задоволява нуждите ти. Аз се питам, каква е гаранцията, че новото момиче след време също няма да се окаже фригидна, или пък да се получи някакъв сексуален отлив при нея, което се слува при почти всички жени след определена възраст...? Но ако приемем, че няма да се получи този сценарий, то тогава каква е гаранцията, че ще се влюбиш в новото момиче, така както обичаш настоящата си съпруга? Ти казваш, че си избрал тя да бъде твоята спътница в живота... Точно така, човек не избира по 10сет пъти човека, с който би прекарал живота си! Това обикновно се случва един, два или най-много три пъти в живота на всеки човек. Пиша ти тези редове за да си дадеш сметка, колко всъщност е важна за теб тази жена...
А за тези дето са писали, че вашето не е истинска любов, а просто приятелство, като това между брат и сестра ще кажа само, че грешат и то много! Да, това е любов, но платоническа любов! Само ще ви попитам, вие целувате ли се братята и сестрите си(по устните)? Не, нали? :))))
И защо по дяволите свързвате сексуалните изживявания с любовта?? Двете понятия нямат нищо общо едно с друго!
Секс можеш да правиш и без да си влюбен, но за да обичаш някого не е задължително да си правил секс с него...!!! А който вярва в обратното, бих казал, че е пълен глупак(без извинение). Съдя по себе си... Тези жени към които обикновено изпитвам силно сексуално желание, нямат нищо общо, нито като визия, нито като излъчване, а още по-малко като характер с типа жени, с които бих имал сериозна връзка! Това го твърдя най-отговорно!
Колкото и да не ви се иска да го признаете, семейният уют е много по-важно нещо от сексуалната задоволеност.
Защото не всяка жена може да ти осигури такъв, и не всяка жена може да бъде освен добра съпруга, и добра майка на децата ти! Това е голяма заблуда, че след като се разведеш ще намриш някоя много по-добра от предишната. По-скоро обратното би се случило...
Аз съм мъж на 24 години, и до този момент в живота си съм имал само кратки връзки, и нищо по-сериозно, но веднъж и аз бях влюбен, макар и за кратко, и много добре знам какво огромно щастие е да обичаш и да бъдеш обичан! За съжаление не го оцених, и сега съжалявам за това си решение. ;( Мога да кажа, че за период от 8 години, през които съм се запознавал и съм изживявал кратки романси с най-различни по характер момичета, така и не успях да открия такава сродна душа, като първата ми истинска любов. :(( Така, че авторе не пропилявай това което имаш... Може и да не е идеалната съпруга, но със сигурност има доста повече добродетели от много други жени! Да кофти е, че си попаднал на асексуално момиче, но я се огледай малко и виж как изглеждат повечето момичета на твоята възраст, виж и колко са провокативни те, като поведение, облекло, характер и т. н. После погледни пак твоето асексуално, но добро и любвеобилно момиче и ми кажи с ръка на сърцето, че онези другите(провокативните) могат да ти осигурят по-голямо щастие от нея...?
Прави са хората, че проблемите в секса трябва да ги решавате на основата на взаимното разбиране и диалог по между ви. Възможно е проблемът да се крие в теб и неумението ти да я предразположиш за секс по подходящия начин... Прави и повече орална любов, говори и еротични неща на ушенце... Все трябва да има някакво слабо място в нейната сексуалност, което е заспало в нея и чака да бъде събудено!

Успех приятелю и умната!

55.   Здравейте, приятели... Благодаря Ви за подкрепата... на всички.. дори и за критиката, аз съм отворен към света човек и приемам с отворени очи всичко.. приемам всякакви съвети... ОКАЗА СЕ, ЧЕ МОЯТА СИ Е АЙСБЕРГ.... но все тая.... например снощи поканих една колежка, а моята дори ми каза, миличък, искам да запзим всичко свято в брака си.... може да имаш връзка с тях, но искам да си до мен винаги и да не ме оставяш, иначе не бих живяла без теб... на препсах с колежката, но днес отидох до тях... измъкнах се че имам работа... тя се оказа огнена фея.. толкова щастлив ме направи... Няма по нежно и божествено място от това да си в жена.... След толкова време отново бях и сега съм в еуфория.. Щастие го наримае хората... :))) Няма да се развеждам! Дори не я ревнувам.. макар да е много красива и дори няма да ме нарани ако ми изневери :) Бъдете щастливи! Нека се Обича ме и да няма болка по света и агресия.. Нека всички заживеем в мир и спокойствие!

56.   Авторе, браво, че сте намерили компромисно решение със съпругата ти, но те съветвам да поокротиш еуфорията.
От тук нататък бъди по-дискретен, не ? е било лесно, вярвай ми, но явно те обича истински.
Сега е важно да не я унижаваш в обществото и да не я лишаваш от внимание и грижи като съпруга.
Прави си ти сексът с другите, както си се разбрал, но ДИСКРЕТНОСТ - не бива никой да разбира за забежките ти, както и за уговорката ви. Това си е ваша работа.
Не бива да ? казваш също, че ти е все едно тя с кого спала. Не е така, много добре знаеш, но лесно си го казал, защото знаеш, че тя няма сексуални нужди и няма да ти изневери. Не казвай думи, които не мислиш реално. Гледай си семейството и давай нежността на съпругата ти, от която тя се нуждае. Гали я, целувай я, спи до нея, но си изживявай секса с други, тя ако не иска. ДИСКРЕТНО. Не е редно тя да знае кога и точно с коя си лягаш. Накрая това ще разбие брака ти.
Достатачно е, че е готова да ти даде тази свобода, ти си я взимай, но така че сякаш не го правиш. Разбираш ли?
Бъди на 99% съпуг за нея и 1% си бъди любовник на другите.
Успех

58.   Не ти трябва такава

59.   Това е временно решение. Ще се влюбиш истински след време и ще разбереш разликата, дано да не е когато имате 2 деца. Не ти трябва асексуална, млад си и не знаеш нищо за страстната любов. Остани с нея и ще страдаш.

60.   59 е прав! Зарежи я и си гледай живота!
Ж25

61.   За разлика от нас, сексуалността при жените е коренно различна. Не е нужно постоянно да се оплакваш и да търсиш причината в нея. Колко пъти до сега ? направи приятен сюрприз, кога ? каза нежна дума, гушна я или ? подари цвете без повод. Смяташ ли, че щом се прибереш и тя трябва веднага да легне с отворени крака, само защото на тебе ти е кеф? Всеки като млад допуска грешки, но направи така, че да усети уважението към нея, покажи ? че е желана, че е обичана и не я третирай като секс кукла, защото и тя има своите мечти и желания. Знаеш ли, че при жените има четири ерогенни зони, от чието стимулиране по един или друг начин, стигат до оргазъм? ! Знаеш ли твоите ерогенни зони? Споделяте ли, къде и как изпитвате удоволствие при допир и стимулация? Научете се да споделяте. Няма нищо срамно в това. Когато няма кой да те научи, правете го сами.
НЯМА ФРИГИДНИ ЖЕНИ. НАПРОТИВ, ТЕ СА ХИПЕР СЕКСУАЛНИ, НО ПОНЕЖЕ СА ПО-ЧУВСТВИТЕЛНИ, СЕ СТРАХУВАТ ДА СПОДЕЛЯТ ЖЕЛАНИЯТА СИ ОТ СТРАХ ЧЕ ЩЕ ИМ СЕ ПРИСМЕЯТ И ЩЕ ГИ ОБЯВЯТ ЗА КУРВИ.
Разбира се, с годините задръжките им падат, умеят да постигнат това, което желаят и съм срещал жени, които съжаляват за пропуснатите години, защото е трябвало да бъдат "морални"
Така че, преразгледай сексуалния си опит, надникни в чувствата (своите и на съпругата ти), споделете взаимно желанията си. Ако си мислиш, че като се разведеш, ще намериш по-добра жена в леглото, много се лъжеш. При положение че продължаваш да се държиш по същия начин. Само ще оставиш едно разбито семейство и две нещастни деца.
Така е. Учете се взаимно! Сега поне има много повече възможности за това.

62.   61, жена съм в края на 20-те, обичаща и обожаваща секса и ще ти кажа - ИМА ФРИГИДНИ ЖЕНИ.
Имам много приятелки, споделяме си всичко, млади и освободени жени сме и знам, че сред тях има такива.
Аз самата при стрес, както и в определени дни от месеца не мога да достигна оргазъм, случвало ми се е да не мисля за секс с дни, когато сме били разделени с мъжа ми. После пък наваксваме....

Като жена съм чувала изповедите на други жени, ние всичко си споделяме - и да, има фригидни Познавам жена, която е толкова фригидна, че иска да спи с приятеля си, само за да забременее. Имала е доста мъже в живота си, никой не я е докарал до оргазъм, изобщо дори не става дума тук за оргазъм - става дума за ЖЕЛАНИЕ ЗА СЕКС, НУЖДА ОТ СЕКС. Не, няма я. Никой мъж не я привлича, не гледа порно, не мастурбира, не прави свирки (оправданието е, че я е гнус, иначе - просто няма желание за сексуални неща). Такъв е животът, има хора всякакви, има фригидни жени!

63.   Някога жена ти обяснявала ли ти е защо не иска да го прави. Аз съм жена и също не изпитвам удоволствие точно от половия акт, но рядко отказвам на съпруга си. Той пък от своя страна ми дава достатъчно нежност и целувки преди това да се почувствам и аз добре и да ми е приятно.

Мисля че е заради възраста, ти мислиш за твоите нужди, жена ти за нейните и не правите компромис. Както казах и аз не изпитвам удоволствие, но не ми е толкова неприятно че да не го правя за съпруга си.
Мисля че ще се влюбиш в любовницата, внимавай... много често страста властва над разума

64.   Какви идиоти има по този свят, ужас!!!

65.   По-грозно описание на ситуацията не съм виждала. Също така тая история ми звучи малко скалъпена.. Женен си от 4 години, забременяла е веднага, а сега децата правят една годинка, тва е няма две години брак, така излиза. как да е..

Много момичета са уплашени от секса след първия си път, аз самата не правих секс около година след първия си път, защото той беше малко неприятен, но всичко дойде с практиката. Жена ти не стига, че е правила секс един от първите си пъти, пък на сичкото отгоре е забременяла, следва бременност, РАЖДАНЕ, закво говориме аз сигурно нямаше да искам до края на живота си секс да правя..

А ако сметките ми са верни и си женен от две години... си попрекалил с изневерите, вместо да попрекалиш с опитите да я разведриш и възбудиш.. мисля че има начин да оправиш жена си, ама ВЕРОЯТНО ти куца и избираш лесния път, не ща да обиждам ама първата ти публикация събра много агресия в мен.
Успех се пак там квото измислиш....

66.   Четох доста коментари (даже не стигнах докрай) и никаде не намерих правилния отговор.
Всички говорите че имало фригидни жени, но незнаета че фригидността в повечето случаи е психологично състояние (може би насаждано от по старите), което се лекува.

ако ми позволят модераторите ще постна един линк от Wikipedia за да прочетете малко.
http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%A4%D1%80%D0%B8%D0%B3%D0%B8%D0%B4%D0%BD%D0%BE%D1%81%D1%82

авторе ако наистина обичаш жена си опитай всичко, а ако се оправи може да се окаже че е секс фурия

67.   Според мен най-големите ти грешки са две:
1. Оженил си се, без изобщо да си имал полов контакт с жена си. Това е недопустимо! Вие да не живеете в 18 век?
2. Не опитваш да говориш с жена си, не споделяте, не се поставяш на нейното място. Няма жена която да не желае секс, има мъж, който не знае как да си поиска - може би не знаеш как да я предразположиш, да я отпуснеш, да я накараш да се почувства желана, обичана, искана. Абсурд е жена ти да те обича, както твърдиш, и да не иска да прави секс с теб! Та нали сексът е най-върховният израз на любовта! Ж27

68.   Абе-какъв е тоя секс-какво е това чудо. Ти самият автора си виновен за създалото се положение. Жената не е била с друг мъж и не знае много неща за секса-просто тя не е почувствала секса като приятно занимание, а го възприема като задължение-затова е така. Предразположи я, излезте някъде само двамата-дайте през това време децата на бабите и се почувствайте свободни като младоженци. Направи и след това лек масаж, бъди нежен и внимателен-за да почувства магията на секса и тогава може би тя ще иска секс повече от теб. Жената си мисли за работата, за децата, за прането, за готвенето и други женски задължения и затова го възприема секса като задължение, а той може да бъде много приятно изживяване. И друго-не се имай за велик-това, че жена ти не може да изпита удоволствие от теб, не значи, че не може да го изпита от друг мъж. Просто няма фригидни жени-има некадърни мъже. Или просто и дай да се забавлява с друг мъж и тогава говори колко е асексуална. Горката жена е нямала никакъв сексуален опит и ти си и бил първият-ами ако си бил 10-ят примерно-нямаше да бъде толкова асексуална.

69.   Малоумник... жал ми е за жена ти. Ясно защо не иска да спи с теб... коя нормална жена би искала, ако са я "взели само за секс"... малоумно мъжко съсловие хахахахаха смешник

70.   абе човек, знам че ти се прави секс, не можеш ли да съблазниш жена си примерно една вечер като се прибираш окраси леглото с листа от рози, някои жени обичат романтиката, купи и някакъв подарък и после се ебете, закво тряя да и извенеряваш щи е яко ли ако тя го прави това? не нали щи е супер кофти.. Изведи я на вечеря ти викаш че била слуга еми няма ли приятелки не излиза ли по често? Ти не си мъж просто.. истинския мъж обича жената до себе си каквото и да става тва че си много възбуден жена ти не може да се ебе по 5 пъти на ден.. ние жените сме така имаме цикъл, по - лоши дни от вас мъжете.. Но да и изневеряваш, и викаш че си щял да и доведеш курви в дома си и да се ебеш с тях пред нея???? ти не си наред така ще съсипеш живота и, и не само нейния а и на децата ти.. А като искаш само ебане за какво си се оженил толкова рано?

Веси!

71.   всеки има право на личен живот. няма смисъл да търпиш. аз търпя 20г заради децата, ама не бива. от 8г не сам го правила със съпруга си. той не ме потърся. преди аз го търсех и спрях, защото няма смисъл

72.   Авторе, виж, пробвай и тази рецепта. Ти нея близал ли си я изобщо? Ако не си, вземи го направи, още тази вечер. Но не спирай, ако трябва прави го часове наред. Изпразни се, пред нея и продължавай да я ближеш. И пак, и пак. Тя да вижда, че НЕЯ искаш и заради нея го правиш. Докато тя не се разтрепери цялата и от нея не потече, ти ще го усетиш. Дано се получи. И ела после да кажеш какво е станало, да не се притесняваме за теб :)

П. П. Веднъж всичко това ми отне 7 часа (седем, словом) но стана, получи се. Пробвай и ти.

74.   Здравейте, приятели, благодаря Ви за отделеното време и внимание.... Вече съм щастливо разведен и в момента живея на семейни начела с една мацка 12г по голяма от мен.... Сега осъзнах че съм си губил времето с моята... Опитах всичко, не се получи... Тя искала деца, е сега ги има нека да им се радва... а аз се радвам на хубия интимен живот... от 2 месеца сме заедно и един ден не сме пропуснали без секс... разбрах че най ценното в живота е Младостта а тя е тъпкана с хормони, затова приятели не си пилейте семето в мастурбации.... Намерете си по сексуално активни жени и се забавлявайте и се радвайте не живота!

ОТ АВТОРА

75.   Същата работа и при мен!! на 22 години съм имам от 5 години приятелка, която прави секс с мен като че ли само по задължение.... обичам я и немога да я оставя.... незнам какво да правя

76.   До 2
Супер си, напълно съм съгласна с теб!
Аман от мъже егоисти, дето жената и две деца гледа пък и трябва сливата й да е вечно мокра за говедото, щото не може да се удържа...
Подчовеци!

77.   Хайде-хайде 76 - като родите две деца и направо п... ите ви стават златни!
Човекът не е длъжен да търпи това!

78.   76, аман от жени, които се имат за домакински роботи и които си мислят, че мъжете са с тях за да им готвят, перат и да им гледат децата. И че с многото домашни задължения могат да оправдаят всяко друго поведение.

Кубрат

79.   А бе и маже и жени всеки си има кусури. Които търси намира.

80.   Човек жена ти нещо не е добре. Според мен не е нормална.
Ако бях на твое място и ми играе тия номера щях да я намразя. Тя превръща живота ти в АД. Не мога да ти дам съвет, просто ти съчувствам братле.

81.   Жена съм на средна възраст, родила отдавна 2 деца, четох и се смях, не мога да повярвам, че всички жени тук които са писали, са в час. Няма нищо по нормално нещо от секса, и той никога не ми е пречел да гледам децата си, да готвя, домакинствам и да правя секс с мъжът си. Зашо се оправдавате с глупави причини, а не си признаете че съпрузите ви не умеят да ви задоволяват, или че сте просто фригидни.

82.   81, за домакинската работа си има Прислужница, Съпругата да, да си гледа децата, да им се радва. А за секс винаги си има някоя млада, руса Кукличка, която други грижи няма :)
А сигурно може и Всичко в Едно, нещо като...Феарари с Теглич :)

Y D

83.   Уаууу, би трябвало след 500те пъти изневяра да си говорил с нея вече за това, да си я завел на психолог дори, може да е в депресия или да е изморена от целия и ден, в който ти е като прислужница, ако се наложи и такава ще си вземеш, за да я замести и твоята жена да се освободи и да ти отделя повече внимание, би трябвало да говорите повече за секса, за желанията ти, за голотата и всичко, което я притеснява.

Да не говорим, че една жена може да бъде възбудена и само с поглед, две-три думи, които да я накарат да се почувства секси и сама да го пожелае или спонтанни реакции като например да я сложиш върху масата и да я възбуждаш бавно, докато не затрепери и сама не го поиска. Всичко това знам от личен опит-живяла съм с човек който само като влезе, и ме погледне с пронизващия си поглед, приближи се към мен с лека усмивка ме кара да мисля за секс. А когато ме притисне до стената и пе захапе нежно по врата ъъъмм.. мисля че следващата стъпка е ясна!!!

Била съм и с просто чукач, който дори и да издържа час и половина си е чисто животно.. както звучиш и ти. Важно е да се топне чушката по няколко пъти на ден.. ама това страст, ама това търпение, ама това да го интересува повече моето настроение и удоволствие от неговото.. забрави. И въпреки, че изглеждаше като Брад Пит.. голям праз, далеч от такъв! Много е важно жената да не усеща животинското в теб като това постоянно да искаш секс или да я ухажваш само като искаш секс или да и показваш ако си недоволен, че не и се прави днес секс.. на всяка жена би и се правило ако има страст отсреща, започне ли да си мисли- на този не му пука за друго освен да ме ебе... всичко загива. Но да и изневеряваш с целия град по 30 пъти с всяка не е решение.. най-малкото не е коректно ако я уважаваш.. по - добре бъди честен и се раздели с нея.

И още нещо - никога не съм живяла с баща ми и съм благодарна на майка ми и на Господ, че съм дете на разведени родители.. колко главоболие съм си спестила като гледам други семейства.. не е истина. Най- малкото мисли логично: ти няма да издържиш психически да живееш така през целия живот на децата си, за да не ги нараниш, затова моето мнение е ако се разделяте да е когато са малки, така няма да имат психична травма. Представи си се с тази жена след 10 години? Да се разделиш тогава с нея би ги боляло много повече. А ти и толкова няма да издържиш.. или най-малкото тя все един ден ще разбере какво си и причинявал зад гърба. Не е коректно! Успех

84.   Авторе, през цялото време полагах големи усилия да не те съдя, защото камъка винаги е по-лек на шията на друг, но трудно ми се отдаваше. Евала поне на това, че не се озлоби на безмилостните коментари и изтърпя и критиките достойно. Все пак темата си е твоя и няма как да не е било изпитание и за теб.
Ти си преминаваш през етапите в живота и е нормално на всеки етап да имаш различни потребности. В момента ти се чука зверски и това ръководи живота ти (без значение от факторите и до кога така), но съм убедена, че някой ден ще осъзнаеш, че чукане за два и повече месеца със секс-тигрица не може да се сравнява с обичта, отдадеността и семейната топлота на истинското ти семейство и на дъщеричките ти, но ще бъде късно – вече си се откъснал от ежедневието им. За жена ти просто не мога да се въздържа и да не й отчета достойнството на родител, защото слава богу, ако в крайна сметка се окаже че тя е била повече от теб сексуално неудовлетворена то не би си оставила децата за да ходи да се е*е с някой по-талантлив или на който по-му пука за това дали на нея й е хубаво в секса. Гадно е да си го мисля, но ми се иска в другия си живот ти да си на нейно място а тя на твое и да си навакса страстите, които й се полагат и на нея.
Секса насища сам по себе си и без другите качества и топлината на хората, които наистина те обичат е просто... не се сещам за достатъчно кухо и повърхностно определение.... защото може и да ти е вътре за дълго след развода но ще си самотен. Дано да не съм права за философията си в тоя случай.
Убедена съм, че каквото и да е било положението не е било неспасяемо, но решението ти за развод вече е факт, така че няма какво да се връщаме назад. Все пак всеки си има ценности и според тях си подрежда приоритетите.
Мисля си дали е било такова и положението със секса преди тя да роди. Асоциирам начина, по който тя се чувства (че не й се прави секс) с един етап в моя живот, затова ще използвам случая да разкажа, а пък се надявам другите жени тук да споделят дали са се чувствали така и те и дали е нормално.
Преди години забременях и за да довърша веднага мисълта – направих аборт през третия месец. След това не съм забременявала и не знам дали пак бих се чувствала по същия начин. Докато бях бременна не изпитвах абсолютно никакво удоволствие от секса. Всичките ми усещания бяха се превърнали в неприятно дразнене от докосването и напрежение долу ниско в стомаха. Нещо като по време на цикъл, но доста по стресиращо и физически и психически. Въпреки че приятеля ми беше много внимателен и се съобразяваше безкрайно само мисълта за секс ме караше да си слагам ръцете на стомаха и да се пазя, да търся начин да се отпусна, за да не ме боли или да не изпитвам тежестта. Сякаш бях на гинеколог и просто трябва да изтърпя прегледа. Психиката ми изцяло беше заета със съществото, което расте в мен и не беше нещо, за което мислех съзнателно. Това усещане се развиваше с всеки изминал ден. Това просто беше усещане по-силно от мен, което не можех да контролирам. Сякаш аз вече не съществувах, нито имах физически нужди и тялото ми изпълняваше функция, която изтриваше всичко останало. Секса беше последното, което ме интересуваше или по-скоро последната ми потребност, от която се нуждаех. Комфорта ми се изпълваше само с мисълта да осигуря комфорт и спокойствие на утробата си заради бебето. Не знам дали успях да го обясня. Може би жените биха ме разбрали за какво говоря. След като направих аборта дълго време след това се чувствах по същия начин. Може би 2 г. някъде. Не съм преживяла чак толкова голяма психическа травма от аборта, но все пак доста време след това се усещах че често си слагах ръцете на стомаха за да се предпазвам и аз не знам от какво. Слава богу приятелят ми тогава не ме заряза заради нежеланието ми за секс през тоя дълъг период. Разделихме се доста след това по други причини.
Неприятното усещане от секса постепенно отшумя и в момента бих казала, че съм по сексуална от всякога дори повече от преди. Остана ми единствено неприятното усещане когато някой ме пипа по корема. Ако например приятеля ми ме прегърне през нощта в съня си и си сложи ръката на стомаха ми се събуждам винаги и веднага му я отмествам иначе просто нямам покой. Питам се като забременея пак дали ще се върне старото травмиращо усещане и нежеланието за секс. Жени споделете вие как се чувствахте.

85.   Човек, не бих те посъветвал да се развеждаш. Моите родители са разведени и повярвай, на децата ти няма да им е хубаво като родителите им са разведени!!! Недей да подлагаш децата си на това. Семейството не е само секс, но и отговорност. Отговорност към децата си, жена си, дома и т. н. Гледай да е хубаво на твоите близначета. Недей да мислиш само за секс. Аз съм момче, наскоро скъсах с гаджето си, защото постоянно ми изневеряваше, а аз искам сериозна приятелка, която ще бъде само с мен. Това, че жена ти не ти пуска постоянно секс, това може да означава само 1. Не ти изневерява и недей да я зарязваш, такива жени рядко се срещат. В България всяка 2-ра жена изневерява на мъжа си, а това е едно от най-гадните неща, които би могло да се случи на някой женен мъж!!!

Пак ти повтарям, недей да подлагаш децата си на това, което си си въобразил за развода!!!

86.   Хах, номер 85, откъде ги направи тези изводи, че щом не му пуска за секс не му изневерява? По логичното е, че не му пуска, защото вече си го е получила(не казвам, че непременно е вярно). А ако си прочел вече, автора е разведен, което е по-добрия вариант, вместо да изневерява и да живее с жена, за което секса е едва ли не жертва. Просто не мога да повярвам как всички съжаляват "горката" жена, а мъжът и едва ли не чудовище. Ами като не и е до секс къде е тръгнала да се жени? И после що мъжете изневерявали? Простаци, идиоти и не знам си какви. Не е истина как някои жени сами се поставят в ролята на слугиня. Едното не излючва другото. На мен децата(две ги имам). работата и чистенето, не ми пречат да искам да правя секс.
Маги

87.   Авторе, мисля че имаш някакъв проблем. При жените се казва нимфомания, при мъжете е сатирицизъм. Някои хора имат нужда от секс по-рядко, други по-често, но ти имаш проблем. Не е нормално това да е само в главата ти, превърнало се е в мания, това е болестно състояние. Обърни си внимание. Горката ти жена!!!! Такъв мъж не й трябва, ще й направиш услуга, ако се разведете.

88.   А бе човека си гледа собствения кеф изобщо не му пука нито за жена нито за деца.

89.   Аз съм 85 до номер 86, за мен живота не е само секс. Семейство ако си имам то няма да е базирано само на секс. Не мисля да се задомявам в скоро време, защото скоро мисля да заминавам за САЩ, но пак семейството е отговорност към децата.

90.   №88, това се казва егоизъм и нарцисизъм в такъв случай щом не му пука нито за жена му, нито за децата му и щом секса е само в главата му и го прави нон стоп е болен, както писах по-горе. Аз съм №87.

91.   Здравейте приятели,
Какво да споделя с Вас, изчел съм много внимателно всеки един от вас, нормални реакции, всеки от своя светоглед гледа на нещата, навърших вече 24. Желанието ми да правя секс по 2-ти на ден не отшумява, имам чувството, че когато го правя повече.. повече ми се прави, не знам дали е болест или не, аз мисля че при всики мъже е така! На новата мацка, с моято живея днес им изневерих, тя замина за 3 дни да се види със сестра им, най -лошото, е не изневярата, а това че преди 10 минути ми каза, че е най щастливата жена на света- бременна съм! Останах и още съм вцепенен, нямам идея какво да правя, аз за бога се разведох, че още не бях готов за деца и не искам деца, а сега и това! Относно бившата ми, вече жена.. тя е добре с бебенцата, говоря по телефона с нея но рядко, радва се на децата, когато им спомена да си намери мъж, тя реагира много странно. АЗ си намерих мъжи с този мъж създадох семейсство и две прекрасни ангелчета, само че той замина, и накрая добави, аз искам пред бога да съм чиста: дадох ти най святото си непорочността си, и искам да запазя твоя допир до края на живота си! Мисля си дали не е за лекар, нормално ли е? Аз долколкото знам, баба им сама е отгледала майка им и е останала вдовица на 21 с бебе в ръце, дядо им е бил убит на фронта и до края на живота си друг мъж не е имала!

92.   последния коментар 91 на 24 съм вече е о АВТОРА, оля админите само да добавят че е от мен! Благодаря!

94.   Знам точно какво имаш в предвид приятел!!

95.   Здравеите и моята жена е фригидна в началото на вразката ни е стискала
заби докато не ме варже с дете после все нещо я воли варти сучи отлага
и редовно яде бои. Това ти е спасението

96.   Вмомента чета за себе си! С разликата, че в нашето семейство МЪЖА ми е проблема.. Човече много добре ти влизам в положението

97.   странно, гаджето ми е на 23-24, и е същият като тебе, сега виждам колко му е тежко, защото аз съм като жена ти... >. <

99.   не си сам това е и моята история направо не можах да повярвам че има някой със същия проблем с единствената разлика, че аз нямам деца и мисля че е поправимо!

101.   Автора да те открехна нещо-Фригидни жени няма има мъже дето не могат да искарат мръсницата в тях. Вярно има жени които не се праскат като подивели. Има такива които само като си помислят се подмокрят. Свят шарен жени разни. Но кухи мъже като теб създават женомразки. МОЛЯ ТЕ НАПРАВИ УСЛУГА НА ЖЕНА СИ -ОСВОБОДИ Я ОТ СЕБЕ СИ. Дай шанс на нея и на мъжът които я заслужава да се срещнат. Докъто си и лъжовен пристан тя никога няма да е щастлива. А че ти си недоебан... за това лек има. Има и сто модерни болести заслужаваш да хванеш поне една от тях.

102.   Значи с много от тези хора съм съгласна. Ти си един типичен мъж, който иска едно и също без да даде нищо в замяна. Ти си искаш жената, но а да я спечелиш тая жена искараи я на една разходка на едно заведения с децата в някой уикенд тя не иска само да пере и да готви тя иска малко разнообразие. И тя е човек като теб... и боже какъв болен човек си ти да... таковаш децата ти.

(Извинете, ако имам правописни грещки).

103.   Значи аз съм в подобно положение и моята мама й мръсна не иска да се ебе, което стана постепенно обаче. За нищо вече не става в леглото, даже последният път се вбесих идваше ми да започна да я налагам с юмруци или поне така да я стисна, че да й потроша ребрата. Е това е женското съсловие, примамите 1 път и после лежи като размазано животно от камион.

105.   Пич, искаш ли да ти дам няколко ценни съвета, ако все пак искаш да направиш последен опит да оправиш брака с жена си?
Значи, казваш, че сте се оженили девствени - следователно, тя е фригидна, защото ти не умееш да я предразполагаш.
Ти трябва да направиш предразполагаща интимна обстановка - прати децата при баба им например - останете двамата на спокойствие, с приглушена светлина, приятна бавна тиха музика, с приятни аромати Трябва да я накараш да се замечтае, да затвори очи, да се отпусне, да преодолее страха и стеснението си. можеш да я помасажираш малко - накарай я постепенно да се съблече - нашепвай й нежно на ушенце най - различни комплименти - например, че тя има най - красивото женско тяло и че обичаш да я гледаш гола, после я гали известно време като бавно и постепенно преминаваш към по- ерогенните зони, кажи й, че си и приготвил приятна наслада, на която ще си струва да се порадва, кажи й, че не искаш да правиш секс с нея, а да правиш любов с нея и т. н.... И чак като я усетиш по - възбудена, чак тогава можеш да започнеш бавно, нежно и внимателно да й го правиш, но ако не я усетиш възбудена (т. е. подмокрена) - можеш да й направиш орална любов - ще я изненадаш, но няма как да не й хареса! Кажи й, че половите й органи са много красиви и привлекателни на изглед и са много приятни на допир, на вкус също са прекрасни! Ако се получи - ще черпиш всички в сайта! После след секса не я питай дали ти си бил добър, а, дори и да не ти е харесало й кажи, че си много доволен и че тя е била възхитителна любовница. Кажи й, че точно това искаш от нея и другият път, но само, ако и на нея й е харесало. Ако наистина й е харесало - тя сама ще ти предложи. Има хиляди начини за повдигане на либидото и за разнообразяване на сексуалният живот - има цели книги- еротични романи, любовни романи, порно списания и т. н. , има различни пози, различни места и начини и т. н.... Въпросът е един път и ти и тя да се отдръстите! Следващият или по - следващият път, ако я видиш, че има напредък при нея дори можеш постепенно да я накараш тя да ти направи орална любов, но, ако не иска - не е нужно да я насилваш. И все пак не й искай секс всеки ден - нормалния ритъм на секс всеки го знае - средно по 1- 2 пъти седмично, не повече, и не по - малко! ако не можеш да мислиш за друго, освен за секс и си вманиачен на тази тема да искаш всеки ден - това не е нормално! Намери си тогава някакво хоби, или приятели, или работа, но спри да мислиш само за това! Никога не бъди прекалено настоятелен, груб и рязък с нея, щом като тя има сексуални задръжки - така ще я отблъснеш още повече! ... Ако някой път дори забележиш, че тя е на крачка от това да стигне до оргазъм можеш да й кажеш, че за теб нейният оргазъм е най - прекрасното и ощастливяващо за теб състояние, до което си способен да я доведеш! Кажи й, че сексът е състояние на пълно себеотдаване и е най - висшият израз на любовта, че е не само физическо, но и духовно и енергийно общуване, и че задръжките в секса могат да доведат не само до психически задръжки, но и до тежки здравословни проблеми. Кажи й, че тази нейна фригидност може и да я възпита без да иска и у дъщерите си. Ако каже още един път, че я боли глава и заради това не иска секс тогава й кажи, че това не е оправдание - според психолозите, лекарите и учените сексът лекува главоболие, нервност, стрес, напрежение и много други болежки - всички нормални хора, които правят секс могат да го потвърдят. А ако всичките тези съвети все пак не помогнат и тя твърдо всичко ти отказва - може би никога не си я привличал и никога всъщност не те е обичала така както една жена обича един мъж. Значи просто си е търсила спонсор - банкомат и донор на сперма, който да й направи деца и после да й помага да си ги гледа ( значи и приятелка - бавачка). Просто значи си си взел за жена една безувствена и инфантилна фригидна кукла, която никога няма да ти даде щастие! Ако е така - избягай от тия лудите инфантилните, преди да са те направили и тебе член на дебилната им детска градина, и да не ти пука изобщо!
А на задръстените дървени плиткоумни и безчувствени селяни и селянки, които те съдят и се опитват да те укоряват им пожелай един ден да изпаднат в твоето положение, за да видят какво е!

106.   Май не знаеш как да си поискаш :(

51-100 от 115