Споделена история от Секс и интимност

Живее ми се, не ми е късно, но съм във връзка
Жена съм на 23 години, във връзка съм от 4 - 5 години като с приятеля ми нямаме голяма възрастова разлика. Преживяхме много, но аз така и не преодолях много неща като това, че комуникацията куца. Също и, че ежедневно играе игри, не му е чуждо пиенето и пушенето на трева. Живеем двамата в апартамент на баща му, който му е купил кола и осигурил и работа - в неговия град, който е западнал и не харесвам. Въпреки, че работи, е мързелив и скучен. Когато не е на лаптопа, е на телефона или пред телевизора. Случва се и да излизаме, но и с приятелите му ми е безинтересно. Огромни усилия съм положила досега, за да смекча егоизма му; за да ме разбере, и за да е една по - добра версия на себе си. Хубавото е, че ми е верен и държи на мен по неговия начин. Другото много важно е, че в някакви моменти е агресивен... Повреждал и късал е мои лични вещи, когато е ядосан. Обидни думи и обидно държание, дребни подигравки също са в картинката. Успях да го науча да се сеща да пуска прахосмукачка и да мие чиниите от време на време - аз също ходя на работа, а освен това и уча и често не ми стига времето за такива неща... сексът, дори и да е бил на моменти добре, не е това, което трябва да бъде. И ми липсва.. Иначе сме сгодени, а преди 1 година преживях нещастна бременност. Сега, година по - късно нямам желание да се женя за този човек, нямам желание да раждам дете. И преди нямах голямо..
Мисля си, че имам чувства към него, но го възприемам като мое дете.. Имам сексуално желание, но с него нямам желание..
Споделям му всичко, говоря му за всичко, но с една подробност.
В момента аз съм влюбена... В друг. В момче, което е топ отвсякъде - външност, маниери, държание, спортува, чете и се справя със следването, оправя се сам в живота. Много общителен и мноого харесван от жените. Хитър и умен. На моята възраст. Преди 2 - 3 години ме сваляше, но понеже го харесвах много, самия факт, че е на ниво, ми завъртя главата още тогава. Затова реших много грубо да го отрежа..
В момента съм в друг град за кратко, защото тук уча. Засякохме се с него тези дни случайно в дискотека.. Но нищо. След нея само си чатим и се чухме един път, но в продължение на часове. Така разбрахме много неща един за друг. Сексуалното желание беше взаимно. Каза ми, че през цялото време ме е зяпал в дискотеката, и искал да ме дръпне и целуне. Било е взаимно. Като разбра, че и аз искам да живея тук, веднага ми предложи да бъдем на квартира след няколко месеца (сега е в общежитие), допълни, че си търси сериозна приятелка. Това е адски странно предложение, но като поразсъждавах, осъзнах, че просто иска да си направи финансовата сметка.. А аз се замислих сериозно над разговорите ни, защото повече не се случиха - той не иска.
Както казах - сексуално желание. Исках да се видим, и той също, но искаше да му пратя мои еротични и голи снимки, направих му... каза, че това е преди официалната ни секс среща. Аз ще се радвам да се срещнем, дори и да няма секс.
Но ми липсват тези неща... Моят приятел, няма да се промени особено, макар че ми е обещал и се старае... Заради него либидото ми е ниско. И самочувствие и всичко.
Ако реша да живея другаде, имам два варианта - малко трудно, но в родния ми град и в този, в който най - вече искам, в който уча. Но изляза ли на квартира, дори и да започна нова работа, заплатата няма да ми стига и баща ми ще ми спре парите за образование, защото той ми заплаща образованието. Така ми е казал. Пък и накрая да не се окаже, че ще изгубя питомното заради дивото. Но е факт и, че моите роднини и приятели масово не го харесват.... това все пак говори нещо.
Моля ви, дайте мнения... особено, ако сте преживели нещо подобно.

Коментари

1.   Голяма грешка си направила, че си му пратила еротични снимки на новия! Щом ти иска, такива снимки със сигурност е по-лош и от твоя приятел. Като толкова не си доволна от живота си, напускай го, този от който се оплакваш, обаче и с оня новия не се занимавай. Щом ти е поискал снимки и ти си му дала разбира се, смятай че някъде, някога ще ги използва. Такива снимки не се дават на никой, по никаква причина. Още щом ти е поискал такива снимки е трябвало да се сетиш колко е "добре" да се занимаваш с него. Пожелавам ти успех, и надявам се да греша за новият.

Хелга

2.   Поредната к*рва, която търси оправдание да изневери на приятеля си и той и е виновен за всичко. Няма какво друго да коментирам.

3.   Щом не ти допада сегашния живот, промени го. Млада си така, че имаш много време пред себе си.

4.   Живеело ѝ се..На всички им се живее, но не всички разбират живота като к-рвалък. Защото да живееш с някого без да го харесваш, да се дразниш от навиците му, да не искаш семейство, нито даже секс с него, но да се водиш сгодена,а да пращаш голи снимки на друг и да си готова да легнеш с него се нарича точно к-рвалък. Стоиш с приятеля си само заради изгодата, заради това, което наричате сигурност, тоест възможност да лъжеш човека до себе си и да се ч-каш с друг, без да те хванат. Искаш мнения ,ето ти едно- долно и гнусно е да използваш партньора само заради материалния си интерес. Дано момчето да се усети и да те изхвърли от дома и от живота си. Защото ти нямаш достойнството да го напуснеш.

5.   Много си го харесвала и затова "грубо" си го отрязала. Детинска работа!

10.   Авторката: Благодаря ви, хора. Разбирам ви.. Със снимките беше грешка, от която си взех поука. Попринцип постъпвам достойно, но човек не знае какво ще му дойде до главата. И аз не съм вярвала, че ще ми се случи подобно нещо. Не се оправдавам. Да, не постъпих коректно. С моя приятел преминахме през много трудности и въпреки всичко сме заедно. Аз не бих кривнала, ако бях задоволена като цяло на едно ниво, може би всичко идва от това. Защото не обичам да лъжа и крия. Не искам да го наранявам..само като си го помисля, и ми се къса сърцето..! Трудно е, много е трудно. Сега картинката се повтаря, но с друг.. но този да ми поиска такива снимки е абсурд. Даже е от родния ми град. Съдите ме, разбирам ви. Обичам човека до себе си, но ми липсва разбиране и града не е моя. Плаче ми се, на никого не го пожелавам.

11.   Раздели се с приятеля си, не се обичате, не си пасвате. Още си толкова млада, наживей се, дори да не стане с този новия, ще намериш друг, който ти пасва по-добре от това момче, с което си в момента. Защо е този зор да се сгодявате и да раждате, без някой да ви кара и без да ви идва отвътре...

12.   Хахаха... обичам някого ама искам да си го сложа с друг. Ама тоя пък друг нещо нестава ама сега има нов с който искам да си го сложа...иначе много си обичам тоя с който съм и не искам да го наранявам....
А с първия сложи ли си го не каза?
Пълна трагедия

13.   Имаш много грозно меркантилно мислене. Т.е. ако не беше апартаментът, нямаше да се колебаеш. Освен, че е неморално към сегашния ти приятел, подобно поведение е опасно и за самата теб. Тази дребнава селска пресметливост няма да остане незабелязана и ще получиш съответното отношение.

Освен това допускаш една кардинална женска грешка. Искаш да промениш приятеля си. Не, никога не подхождай към някого, с мисълта, че можеш и имаш право да го моделираш и променяш. Или ти харесва, какъвто е, или не. Това да не ти е човече от пластелин?

14.   Авторке. Прочети си темата, прочети това, което си описала за приятеля си. Искрено се надявам да си спестила цял ред много хубави неща за него, защото ако това, което си казала, го описва цялостно, то (1) нямам представа защо седиш с този човек и (2) връзката ви отдавна се е изчерпала и циклите на едно място. В бонус скучаете и сте на път да затъпеете. Остави настрана това, че ти се "живее", а виж кое те движи напред. И вземи решение за бъдещето си, защото ако нещата с приятеля ти продължават както си ги описала... няма да ти казвам какво ви чака. Просто премисли добре, направи една проекция как ще се развивате 5-10 години напред и сама реши дали това искаш. И не, другата тръпка не бива да е причината за това решение. Причината трябва да си ти самата.

15.   Аз не бих те съдила , от агресивен и играещ игри бягай , нищо не те връзва , не си женена деца нямате . Всички са много морални , ама всички искаме чуждо ...

16.   Авторката съм. Не смятам за нормално да ме обиждате, но така или иначе анонимен в интернет не може да ме накара да се почувствам обидена. Не отричам, че това, което споделям е скандално, но! И нямам зор нито да раждам, нито да се женя - когато се сгодихме и забременях, имах желанието.
Не, с предното момче не съм спала. Не съм и меркантилна, ако търсех човек с пари - знам къде да отида. ;) Никога не съм търсела подобна изгода, даже имам бивши гаджета, на които съм давала заеми..
Номер 14, стоя с този човек, въпреки съответните му кусури, защото имам чувства към него. В интерес на истината, той ме обожава, с времето даже няма очи за други. Благодаря ти за този коментар. Мисля да направя разговор с психолог в близкото бъдеще.

17.   Твърде млада си, за да се поставяш пред такава дилема. На 23 години имаш право да грешиш и да започваш отначало, няколко пъти даже. В момента трябва да следваш сърцето и интуицията си - да видиш къде ще те отведат те. Трябва да се опознаеш, да експериментираш, да попътуваш и пофлиртуваш. Парите никога няма да ти стигат, така или иначе. Вярвам, че на улицата няма да останеш, каквото и да се случи, така че, смело действай в посока твоето лично щастие! Само не прави грешната да спреш да учиш или да развиваш уменията си, както и да работиш. Всичко друго можеш да си позволиш!

18.   Като отношенията не вървят ги прекъсвай и продължи напред! С такива курвенски номера, долато си обвързана, доникъде няма да стигнеш!

19.   Връзката ти НЕ е пълноценна, а една пълноценна връзка никога не би те завела до разговор с психолог.
Истината е, че почти всички днешни мъже са егоисти и мислят само за себе си.
Бъди егоист и ти. Помисли за себе си.
Помисли какво ти дава тази връзка и какво ти взема. Според мен няма смисъл да стоиш във връзка с човек с когото нямаш бъдеще.
Мисля, че трябва да промениш нещата.

Успех

21.   Аа леел колко ми е познато...Аз се чувствам по същият начин,разликата е,че още го търпя и не допускам други да ми свалят звезди,не им се доверявам.Просто принцип..
Като бях на 23 не го усещах толкова това разочарование и липса на внимание,ето че сега 7 години по-късно е същото.Играе също игри,не отделя много време за нас,защото попринцип като не играе е на работа,после вкъщи лаптопа или телефона.С малки изключения ако излезем някъде и то рядко.Само когато съм му сърдита отделя време.А аз искам да сме в добри отношения.
Всеки път пробвам дя поговорим,разбираме се и пак същото.
И аз ходя на работа,също както Авторката не ми помага с нищо вкъщи,все пак живеем заедно.Не казвам да мие чиниите,има мъжка работа,която жената не може сама да свърши.
Но уви лепя тапети,минавам с латекс ако реша да си освежа сама.
И не е к*рва жената издържала толкова време с внимание от дъжд на вятър.Понякога чашата прелива и искаш нов начин на живот.
Тя иска да е обичана,желана и да получава внимание.Не казвам да заживее с друг,но човек има право да е щастлив.Аз като му го кажа на моя,той се ядосва,че какво толкова само мрънкам.

Nancy

22.   Авторке, естествено, че си меркантилна или айде по-точно, дребна сметкаджийка. Виж се, какво си написала.

"Пък и накрая да не се окаже, че ще изгубя питомното заради дивото"

23.   Аз пък харесвам курвите. Тя и Мария Магдалена е била курва ама е стигнала просветление. За мен една жена ако не е курва ,значи е лицемерка .
Със западната демокрация вече живеем в разграден двор и жените рано или късно почват да изневеряват . Даже напоследък тия в 40така го правят масово Навремето ги спираше хорския срам. Сега на никоя не й дреме. То е заложено в жената и е супер тъпо да върви срещу природата си.

Това, за което ме е яд обаче е защо се хващат във връзки? Защо повличат други хора след себе си и карат други хора да страдат заради тях. Ей затова ги упреквам. Също ги упреквам и че се присещат да правят деца на 30 , само заради биологичната си функция. Нито им рябват деца,нито могат да ги гледат , нито могат да осигурят на детето стабилно семейство и отговорен баща....но все пак го правят. А това е върха на егоцентризма.

Жени , бъдете самодостатъчни . "Живейте " си на макс . Чукайте се с който си искате , но не наранявайте никого.

24.   Прекалено млада си, за да мислиш за бъдещето си, ако сега не живееш за момента после ще ставаш за резил като в Съдбите, Съдебен спорт и т. н., живей си живота, чукай наред, то, когато дойде точния ти ще си сляпа за другите "навън". Няма лошо да си както хората го наричат к-ва, но не намирам за правилно да изневеряваш. Търси щастието за момента, а не за векове наред, любовта идва сама. Но да добавя, че този, който ти е искал нюдс не е стока. Има други мъже.

Ж30

25.   Колкото и да е лош човека до теб, сама каза, свестен е, не заслужава да му изневериш, защото кармата ще ти го връща и не се знае кога, по колко пъти. Имай ги тези неща в предвид!

26.   Не мога да разбера какво е тази любов, след като толкова много те дразни, пък и ти май не си му интересна. Изобщо защо сте заедно? За да не сте сами ли?

27.   И двамата не ги одобрявам, първия най-малкото защото проявява агресия, сега уврежда твой вещи и те обижда а утре може да посегне и на теб. Бягай от такъв и хич не съжалявай. И втория не ми изглежда свестен, самия факт че ти иска еротични снимки и то преди да сте били интимни говори много лошо за него, явно има задни и коварни помисли които в даден момент могат да се появят. Съвета ми е - разкарай ги и двамата, младо момиче си, мъже има доста и то свободни, а измежду тях предполагам и свестни. Потърси нови запознанства и най-малко когато очакваш може да попаднеш на свестен човек. Не се самоограничавай с тези двамата. Отрежи ги и потърси ново и перспективно начало.

28.   Не казва защо оня е чупил. Разбирате ли, тя горкичката мъченица засърбяла я п*тката. Оня я търпи но тя горката вечно незадоволена. Авторката е боклук които за нищо не става. Махай се от апартамента на оня, стига си му източвала кинтите и търпението, стига си пиляла парите на баща си, хващай се там да бъдеш независима.

29.   Авторката съм пак. Благодаря ви за коментарите.
Разделих се с него окончателно, оставих го. Поддържам контакти с този новия от родния ми град.