Споделена история от Секс и интимност

Как да им кажа, че съм надарен.
Здравейте. Аз имам щастието да съм доста надарен. Знам, че жените обичат надарени, но не знам как да го кажа без да звучи просташки. Не мисля, че е ОК като се запозная с някоя и втората ми реплика да е "имам голям кур". Или ако си пиша с някоя, да й пратя ли снимки? Мисля, че ако още в началото на запознанството ни жената разбере, че имам нещо повече от другите мъже, шансовете ми да си легна с нея се увеличават значително. Не искам да пропилея този шанс. Едно е да й пише поредния смотаняк. Друго е аз с големия хуй. Може ли съвети? На 19 съм.

Коментари

1-50 от 80

1.   И аз съм надарен и често забелязвам, че жените ме зяпат там. Та изобщо няма нужда да мислиш как, те самите са забелязали много преди да си помислиш как.

Трябва ли например една жена да ти прати гола снимка, за да разбереш, че има големи цици? Не, ти просто инстиктивно първо това ещ забележиш, ако са наистина големи, без дори да е с дълбоко деколте или да парадира по някакъв начин.

И все пак не мисля, че това кой знае колко увеличава шансовете ти. Не казвам, че не го забелязват или не им харесва, а че не увеличава шансовете ти. Това са две различни неща. Сексуалността на жените не е като нашата тип "тази има големи цици, ще я боцна".

2.   Тоя твоя инструмент явно дърпа прекалено много кръв за себе си и не остава за мозъка.

4.   Поредният който си мисли, че като има голем уй и вече е пишман е*ач. Отворко то по тая логика всички жени да са награбили по едно голямо дилдо и да се оправят!? Умения трябват умения, ако чакаш питоня да ти свърши работата вместо тебе сам ще си останеш или ще еееш само курви дето ги е минала цяла рота!

5.   Един гол "кур", без значение от размера, не е фактор на свестните момичета при избор на партньор. Свестните, търсим красиви, интелигентни, добри, верни, честни, НЕизвратени, с адекватни възгледи за живота и хората. А "курът" е на на последно място. Ако си намеря гадже като с характеристиките от по-горе, и ако ще и с 5 сантиметров да е, тотално импотентен, никога няма и да си помисля за друг. Съвсем сериозно.

И, не, няма как да се похвалиш с пениса си, без да е просташко.

Момиче

6.   Не бой се, като го видят, ще ти се зарадват, а като го усетят, ще избухнат!

7.   Първо си трай и карай инкогнито. Като опраскаш една две, то ще се разчуе от само себе си. Освен че в днешно време много млади момичета курвеят, на жените им е вродено да клюкарят. Скоро целият квартал ще знае размера ти, ако наистина е нещо особено.

8.   5, аз съм автора, ами страхотно е, че си свястно момиче с критерии различни от един гол уй, но като процент каква част от жените са като теб? Има ли поне 10%? Защото аз нямам намерение да прекарвам най-хубавите си години от живота в самота и търсене на някаква принцеса. Не мисля да се ограничавам с насила натрапвани морални ценности.

9.   До номер 5

Не знаех, че има момичета, които търсят красиви, ИНТЕЛИГЕНТНИ, ДОБРИ, ВЕРНИ, ЧЕСТНИ, НЕИЗВРАТЕНИ, С АДЕКВАТНИ ВЪЗГЛЕДИ ЗА ЖИВОТА И ХОРАТА - като за красиви знаем всички, но това все пак е специфично за всеки един от нас; кой какво възприема за красиво е субективно усещане!
Ти от коя страна си? Къде си родена? И кога си се родила?
Не знаех, че има такива напъни от страна на майката природа да обогати женския ген и да разчисти "боклука" от Земята!...

И това, че проявяваш характер и може да смачкаш егото на мъжете п*шлегари само подтвърждава думите ми!

Успех ти желая! И съм убеден, че с ЖЕНА като теб и импотентен да намериш, ще има страхотна ерекция в твойто обкръжение!...

10.   Факт е, че 90% от момичетата ги интересува - каква кола караш, и с колко пари разполагаш... респективно - къде я водиш, какво и купуваш, какво я черпиш... а ако пък и даваш и "джобни" ще си номер едно за нея :)
Един познат така - неговата му заяви в очите - "трябва да ми даваш поне 300 лева на ден, за да мога да се чувствам на място с приятелките си". Нито дума за него самият. А момчето не я беше оставило без нищо - мацката си джиткаше с последен модел Mercedes C класа (вярно не е S, ама пак...), не знаеше какво е сама да си изкарва парите... но като постави това условие и и биха шута - тя това изобщо не го очакваше :)

Въпросният мачо нито е някакъв красавец, нито е първа младост (гони 40-те), но не му липсва женско вниманием или по-точно - момичешко, щото му се лепят все някакви 17-19 годишни.... т.е. не знам колко е надарен в гащите, ама е надарен в джоба - а това наистина помага много :)

11.   До 8

След като преспиш с 20-30 жени и се усетиш, че дори не им помниш имената, ще си промениш мнението. Първите 3-4 пъти е много забавно, ама после не толкова. Особени Ани всяка седмица си с различна и имал няколко на повикване, за които е “от вратата за краката”.
Имай го в предвид.

А иначе към оригиналния ти въпрос - не се опитвай. Всеки опит да кажеш, колко и е голям, ще изглежда жалък и смешен.

12.   Не знам с какви жени общувате, ама аз или приятелките ми не гледаме в "пакета", като се запознаем с индивид от мъжки пол. Така както не харесвам мен да ме гледат в областта между корема и врата, така и аз не гледам.

Авторе, дори и най-малкия намек да ми направиш, че имаш голям "кур" след като тъкмо сме се запознали, директно всички надежди умират за по нататъшно евентуално развитие.
Блок листата и message requests са ми пълни с мъже, които разсъждават по ето този начин ". Едно е да й пише поредния смотаняк. Друго е аз с големия хуй".
Това нещо не може да се каже по начин, по който да не звучи вулгарно и отблъскващо. Не, че не може да се извърти по някакъв по-изтънчен, по-интересен начин-може. Примери колкото искаш. И въпреки това, пак звучи...недобре.
Ако ще действаш по този начин ти трябва стабилен късмет.

13.   Много ясно, че по-добре надарен в джоба отколкото в гащите. За това има вибратори. Така че авторе освен, че се гордееш с голям к*р ,може да поработиш и за дебел портфейл, защото второ е по-голям афродизиак за жените.

14.   Да не си Митю пищова, той самсе хвали. Колко ти е голям, знаеш ли, че жената прекарва от там парче месо дълго 50 см и с диаметър 10 см. Ако е по голям от този размер, тогава се хвали. Все чикиджии, от размера няма да избягат жените, но като разберат колко ти е акъла, ще те отсвирят начаса!

15.   Бъра-бъра, 18 чадъра! Що за глупост е да се интересуват жените от пениси. Само сухото ги интересува.

16.   От номер 5 до автора:

Не ти натрапвам морални ценности, просто споделям своята гледна точка. Познавам и доста други, които мислят като мен.

Между другото, личи си, че нямаш много опит в комуникацията с момичета. Ако имаше, щеше да знаеш, че членът е много назад в списъка ни с приоритети, а при някои като мен, въобще отсъства от този списък.

Също и никой не те кара да се ограничаваш. Или смяташ, че половите контакти с една партньорка са ограничение и самота???

Спомена думата "морал". Човек или го има, или го няма.

Все пак както и да решиш да живееш - успех!

17.   Тази но.5 ще я разчекнат сега :
"Свестните търсиМ"...брей как се нареди до тях ...
Айде остави на другите са говорят за теб , а?
Още повече, че това го пишеш в раздела за секс и никой тук не се интересува от "свестните". И най-вече именно тия "свестни" са редовни в темите за изневери , където оревават орталъка, че мъжа им не ги ебе достатъчно , че се чувствали неоценени , че на мъжа им бил малък или свършвал бързо...и хоп, те си намират причина да изневерят ...ама те нали са свестни и се чувстват гузно...хаха.

Авторе , не се тревожи . Те и "свестните" ще те намерят сами. С времето ще видиш...

18.   Аз пък не харесвам големи инструменти. Един такъв в комбинация със споменаването на размера му в разговор, съвсем ще ме откаже дори да си говоря с теб.

19.   Авторе, не, няма как да стане. Честно, просташкото не се замаскира, то лъха отдалеч. Жена съм и ако ще да си страшно готин човек, ако от нищото изтърсиш, че членът ти е с размерите небостъргач, ще изпадна в потрес и само може би ще си спомня, че са ме учили да не псувам. И не говоря теоретично, случвали са ми са се подобни неща. Ако беше жена, щеше да знаеш колко е разпространено мъжете да ти говорят за парите си, колите си, тренировките си и члена си. Ето тези теми не ги понасям, мисля, че на всяка ѝ светва червената лампичка.
Съжалявам, ама няма начин да го споменеш случайно, много деликатно и то без да прозвучи сякаш си простак. Оптималният ти вариант е да предложиш на момичето да отидете на басейн, тогава тя сама ще забележи. Или ако по някаква причина лежите гушнати и го усети, което без връзка е малко вероятно, а и като гледам какви впечатления имаш от жените, очевидно около теб няма такива, които просто се гушкат. В общи линии е това, каузата ти е почти загубена, ама успех все пак.

20.   10, като ви харесват такива жени, така е. И от кога на 40 са момчета? И какъв акъл очаквате от 17-19 годишни?
Авторе, ако нямаш акъл в главата, другото е без значение. Един орган не те прави по-желан. Ако пращаш снимки, показваш как само това ти е хубавото в тебе.

21.   На мен жена ми е казвала, че не харесва големи членове. Както и да се нагласяла, я боляло и било тормоз. Предпочитала с нормален размер, не само защото не я боли, но и можела да си позволи някои палави нещица. Намека беше за анален секс.

22.   Аман от тея където викат, че ти трябват пари за успех с жените. Съветвам тези хора да се изчистят от комплексите си. Да може да привлечеш жени с пари, но никога няма да усетиш кефа да се чукат с теб от кеф по този начин. Това го казва мъж който преди мислеше по същия начин, но след придобиването на определени умения и подобряване на визията си започна да гледа по съвсем различен начин на нещата. Като за начало започнете със самохипноза от youtube. Има много клипове.

23.   Авторе, с твоя коментар под номер 8 ме изкефи и ми спечели уважението. И на мен не ми харесва, като ми се натрапват някакви със "свестността" си и се опитват да ми диктуват какво е "правилно" да харесвам.

Затова и ще ти отговоря.

Първият начин е да създадеш любопитство. Пускай си майтапи от рода на "аз с моя 20см кво ги правя", "моя ако го извадя" и т.н. Така хем си го казваш, хем е забавно, хем ще почне да им се иска да проверят.

Вторият начин е, облечи се спортно. Примерно анцузите очертават много хубаво. И отпред и отзад, много е трудно да не загледаш, като има какво.

Знам че много жени няма да си го признаят, но за да ни привлече един мъж, трябва да се почувстваме сексуално стимулирани. Майтапчета, намеци, мръсни приказки, дори понякога да граничат с просташкото, вършат много добра работа. Опитай, особено щом имаш покритие ;)

24.   Не бих ти се вързала само защото си надарен. Може да ти е голям, но да нямаш никаква техника и да не е приятно с теб. Ако разчиташ само на размера, няма да стигнеш далеч.

25.   Хаха. И защо реши, че като имаш голям кур, не си смотаняк?

26.   Номер 9 и 23, много плоски коментари.
Винаги забелязвам, когато на едно място се съберат свестни и несвестни, втората група винаги започва да злобее, да си фантазира несъществуващи натрапвания, морали и въобще да ръси простотии на килограм. Явно завиждате или пък ни смятате за конкуренция (И с право. Винаги предпочитат свестните.)
Та мисълта ми е, че човек никога не сипе жлъч за без нищо. Явно сме ви уцелили някое болно място, обидили (без обиди)... Сори.

Свестни хора винаги ще има, колкото и да ги мразите. Преглътнете го този факт.

27.   "Пускай си майтапи от рода на "аз с моя 20см кво ги правя", "моя ако го извадя" и т.н."

Това съвети за свалки от 14 годишни ли са?

28.   До 25

Ами не е ли такъв ествственият ред в природата?

29.   Най-добре им го остави като приятна изненада. Всичко друго ще подейства със сигурност против тебе...

30.   Гордо се изправяш, свиваш съце, пускаш една мааазна тъничка усмивка и казваш - "Аз съм много надарен" и започваш да клатиш бавно главата, все едно си много доволен от себе си, като запазиш мазната усмивка.

Пробвай и ми кажи, какво е станало!

31.   Просто спиш с някоя с много приятелки, после тя сама ще се погрижи за рекламата. Или си слагаш снимка на кура като профилна в тиндър е все някоя кифла ще се навие.

32.   Боже мили, дано е измислена тема. Или наистина си толкова прост. И коментарите... вие сериозно ли коментирахте точно тази тема и то по този начин.

33.   8 - авторе, момичето (5) е изброило някои от характеристиките, които правят партньора надежден и човек, с който могат да се градят някакви нормални взаимоотношения. Да ги наречеш обаче "насила натрапвани морални ценности" говори само колко сте сбъркани мисленето ти и ти като цяло. На 19 години е време, в което вече трябва да мислиш и с горната си глава, осъзнай се навреме, моля те. Иначе поздравления за топ коментар 2, с едно изречение те закопа в земята, а беше и много точен!
Успех, дано намериш момиче без никакви натрапени морални ценности, за да си паснете. Други най-добре изобщо не търси. ;)

34.   8 - авторе, момичето (5) е изброило някои от характеристиките, които правят партньора надежден и човек, с който могат да се градят някакви нормални взаимоотношения. Да ги наречеш обаче "насила натрапвани морални ценности" говори само колко сте сбъркани мисленето ти и ти като цяло. На 19 години е време, в което вече трябва да мислиш и с горната си глава, осъзнай се навреме, моля те. Иначе поздравления за топ коментар 2, с едно изречение те закопа в земята, а беше и много точен!
Успех, дано намериш момиче без никакви натрапени морални ценности, за да си паснете. Други най-добре изобщо не търси. ;)

35.   26, има разлика между наистина свестни хора и такива, които се опитват да парадират с несъществуващи качества. Обикновено първите не биха се припознали в коментарита ми ;)

27 съвети за 19 годишно момче, което иска да впечатлява момичета с голямото си достойнство ;) пък ако имаш чувство за хумор и попаднеш на някоя по-палавка, си важат супер на всяка възраст. Но ти си ги сваляй с приказки за линейни уравнения, няма лошо, и това сигурно някой възбужда.

36.   23, тези намеци в стил някой каква машина е, винаги са ми били детски и наивни. Също и смешни. Тези, които само се хвалят, са въздух под налягане.
А пък за анцузите-никак не е привлекателно облекло за мъж. Едни дънки или панталон са доста по-впечатляващи от анцузи. Особено официално облечен мъж е направо трепач.
Много по-голямо впечатление прави интелекта на мъжа, а не вулгарността му.

37.   до 5 от 9

хаха - ако си възприела коментара ми за плосък не е добре...
Беше изцяло положителен и то в полза на тебе и другите като теб!
Сега го прочети пак без предубеждение и ще намериш положителния смисъл ;)
Странно защо си го разтълкувала в негативен план?
Наистина ли в живота хората само оплюват и някак си това се превръща във фактор за начина ти на възприятие на нещата?

Човек даже да не смее да те похвали, макар и по-завоалирано....
Все пак имай предвид че си някоя и друга единица в България.
Тези ценности, които имаш са достатъчно тънко сито за всеки един "мъж" с намерения към тебе.

И пак ти желая да го намериш...

39.   Стига сте дрънкали глупости всички тука.
Всеки мечтае за голям пенис, както мъже така и жени.
Тука някви момиченца говорят за 5 см.
То тогава изобщо не им трябва пенис, ами с безименното пръстче ще си вършат сами работа.
Стига сте будалкали момчето ами му кажете как да използва предимството на големия хуй.
Ние притежателите на големи пениси сме по-умни и по-превилигировани и всички завиждат.
Как не ви е срам.
Ей 24 без да използвам никаква техника, ако ти го начукам ще пищиш като заклана свиня и ще забравиш за всякакви техники.
Все едно да сравняваш заек с кон. Кое върши повече работа?
Ей пич не ги слушай тия ами слагай малко по прилепнали дънки и пускай пакета да стърчи отпред.
Искам да вървиш по пътя с гордо вдигната глава и гордо вдигнат пенис .
Бях чел някъде една мъдрост.
Има жени,които обичат голям пенис и такива,които крият това.
От личен опит бих казал че е 90%вярно.

40.   С тези приказки за размера най-много да се сдобиеш с фенове сред обратните. Няма лошо де. Те биха те разбрали като мъже :DDDD Иначе жени с нормално телесложение и нужди не биха ти обърнали внимание, защото... боли, и то доста, дори и да е много възбудена жената. За което си има научно обяснение, прочети в нета.

41.   От тук се видя, че много от мъжете са с малък, нямалп значение. Да не добре, жена му казала, че не обича големи и тоя балък и вярва. Бегайте от тука. Имах един състудент и целия поток го знаеше, над 22 см му беше по всички коментари и момчето кьорав лев нямаше обаче ги пръскаше най-яките мацки, а глупаците с колите от мама и тати само кислееха по кафетата и го обсъждаха и злобееха :)) Аз от жените до сега бих казал, че си е важен, моя не е много голям, около 17 см ми е обаче съм обрязан и съм чувал хиляди пъти от тях колко е красив буквално, като от порнофилмите все едно, кефят се много.
Пич, имаш късмет, еби ги яко и ще имаш най яките мацки, гаранция. Тия дето викат не им било важно яко ги е яд, че мъжа им е с малък 14-15 см и не знае кво да прави..

43.   Жена съм, ако някой ми се похвали с големия си инструмент по скоро ще ме отблъсне.

44.   Авторе, доколкото разбирам не ти трябва реклама, трябва ти място където се намират множество курви. Те сами ще се погрижат за останалото. На теб успех после някоя да те вземе за сериозен обаче. То повърхностното мислене не минава като го упражняваш всеки ден.

46.   Ах, съсипахте го това момче....
Чакай, Авторе, Dirty Daddy да те светне малко... от собствен опит, не ти пиша някакви полудочути неща, а какво виждам наоколо. На 50 съм и не пропускам жена, а жени много:

- като начало, тук в коментарите всеки гледа/вижда нещата от собствената си камбанария.

Момиченцата на твоята възраст са на една вълна, омъжените на по около 32-42 са на друга, разведените майки с пораснали деца пък на трета.

Тоест всичко зависи от твоята целева група.

- твоите връстнички се интересуват наистина от дебелината на портфейла, не на инструмента. Някои от тях защото мислят за гадже, което ще премине в съпруг, баща итн. и ако е финансово стабилен, ще може да отглежда семейството (децата барабар с жената). Другите от тях не мислят чак дотам, но знаят, че много мъже са готови да глезят една млада хубавица и се възползват от факта.
За гореописаните и от двата подтипа, размерът на пишката ти няма абсолютно никакво значение.

След десетина години брак, на много жени им писва рутината вкъщи и започват да се оглеждат за някакво приключение. Но само за това, без обвързване, разваляне на семейство итн. Ти си баш за тях. В мрежата си има няколко страници за запознанства, една от тях си е баш за такива срещи. Правиш си профил, пускаш снимка на инструмента и гледай какво става. Дамите там няма да искат да ги впечатлиш нито с интелект, нито с пари. А с това на снимката. И с дискретност.

Последната група: Там е подобно на втората, но ако си глупав, бързо ще те усетят и разкарат.А и финансово трябва да си поне на нивото на дамата, ако не по-добре. Все пак си мъж.
Мога цяла книга да напиша по темата, но стига засега.

47.   Парво мини на кастинг, и жени да кажат дали ти е голям. Когато гаджето ти каже, че твоят е най голямият в целият град, тогава плачи или се гордей!

48.   Моят орган не е голям. Преспах с една мадама (мома на 30 ), и докато лежим след това си играеше с него и започнах да го вдигам отново. Тя го гледа, и аз казвам, че не е голям, с това разполагам. А тя отговаря, че и е съвсем по мярка. Гледала го защото се замисляла, дали следващия път да не направим пълна програма. И следващия път направихме. Тогава накрая, докато ме целуваше доволна каза, малко по-голям да ти беше, забрави за дупето ми.

50.   Уникална простотия. И темата и някои от коментарите от хора с акъла на селянчета в пубертета.
Момченце, за това, че ти е голямо пикалото заслуга има природата, а не ти. Затова е тъпо и просташко да го използваш за визитна картичка. Сигурно си още девствен, но като пораснеш и се поотракаш ще разбереш, че жените търсят нещо повече от това да ги ръга някой глупак с голям х..
Истински успешните мъже са горди с това, което знаят и могат, с интелекта и постиженията си в живота, а не само с това в гащите. А ти си много далеч от тях.

51.   Автора е. Абе вие хубаво пишете как нямало значение размера и едва ли не даже малък е по-добре. Ама да можеше сега да видите как го размахвам, веднага ще го зяпнете и няма да отлепите поглед. Ясни сте ми.

52.   Авторе, начина по който говориш ми показва, че ти наистина си смотаняк. Изразите които употребяваш за половия си орган не те правят нещо повече от смотаняк. Ако само големия ти пенис те прави щастлив никак не си за завиждане. Повечето коментари ти казаха, че пениса не е най-важното. Къде ти е културата, интелигентноста, държанието ти, чувството ти за хумор и още много други качества, които правят един мъж привлекателен. Изглежда, че освен един пенис с друго няма с какво да се похвалиш. Щом не знаеш как да привлечеш едно момиче забрави за твоята надареност. Радвай му се когато си легнеш, само внимавай да не изцапаш чаршафите.

53.   Ами покажи им го, че и ти да имаш с какво да се похвалиш. Но ако това ти е единственното нещо с което можеш да се гордееш, направо си за оплакване. Нормалните жени се впечатляват от мъже с ум и характер. Тези които единственно ги привлича голям х=й са малоумните кифли които ходят да се чукат с циганите, негрите, арабите и всички други отрепки. Така че нареди се с тях.

54.   Пак съм автора.
Ами темата очевидно НЕ Е за култура, интелект или висша математика! Ясно е написано в заглавието каква е темата. Вие едно елементарно заглавие не можете да разберете, тръгнали сте на мен да обяснявате, че съм прост. Ех...айде простено ви е, от мен да мине. Като съм ви питал за хуя си, отговорете за хуя ми, като не знаете какво да отговорите не пишете нищо, утре като пусна тема как се решава интегрално уравнение или коя книга прочетохте последно, тогава ми се правете на умници, но съм убеден, че и там ще сте гола вода.

55.   До автора : когато започнеш да имаш полов живот, и ако имаш умението да използваш както трябва надареността си (защото то само с размахване не става), няма да има нужда да казваш на когото и да е за размерите. Мълвата за това ще върви далеч преди теб. Но щом все още задаваш такива въпроси, значи ти липсва въобще полов живот.

1-50 от 80