Споделена история от Секс и интимност

Връзката ми пропада..Какво да правя ?
Здравейте приятели! На 21години съм и имам връзка с един мъж от 2години! Пречките са ни много защото той е на 45, а аз на 21, живеем през две улици и много се крием, тъй като той е женен! Сто пъти му казах, да се разведе, а той казва, че и да се разведе пак ще си е същото, че аз не мога да отида при него и и то е така, защото родителите ми са възрастни и онкоболни..! Знам, че не е редно да ходя с женен мъж, но от приятели стигнахме до гаджета и нашата връзка стана много силна, поне така аз го чувствам , много го обичам и той ме обича вижда ме се веднъж седмично, говорим с часове по телефона и като се срещнем винаги плачем и силно се гушкаме! Имало е моменти в който сме се скарвали за дребни неща -ревност и ето тук е проблема -той винаги ми казва, че ми е пречка, че много ме обича, а ме лишава от много неща! Когато аз някой път го изревнувам и започвам да се дърпам той почва да ме обвиняваш, че има някой друг, че много ме обича и не може да ме дели с никой и по-добре да се разделим, а на мен сърцето ми се къса..! Много го обичам и той много ме обича но понякога път се държи все едно само е за секс с мен, а казва, че не е само за секса с мен, че аз съм му за всички и ме обича и какво лошо има в това, че го иска от мен, а не от друга, секса в нашата връзка дойде преди около 7месеца, а сме заедно вече 2години, 1и3месеца само се опознавахме, следствие започнахме секс, когато искам да си почина и да му се облегна на рамото без да правим секс и предните 2, 3, 4дни не сме се виждали, той почва да ме обвиняваш за това, че си имам друг, а той ми е първият бях девствена когато се запознахме.. Много обичам и немогат без него и той ме обича, казва, че е имал нужда от жена до себе си и я е намерил, а относно неговата жена тя си има любовници и от 6сутринта до 7вечерта ходи на работа и я докарват различни коли..! Моля ви за съвет, тъй като няколко нощи вече не мога да спя не се разбираме, защото онзи ден исках да се видим и да дойда да ме вземе с колата от съседния квартал, че не бях в квартала, нарочно за да ме вземе с колата от друго място да не ни гледат хората, чаках го , изкъпах се, приготвих се, взех флашката един филм който да гледаме и чаках, чаках, ала той се забави преди това си говорихме по телефона и беше щастлив, че ще се видим, чаках и когато дойде в квартала беше сърдит каза, че от квартал Пастренци до Квартал Младост, а двата квартала са на 15м. го е спряла полиция, а той бързо и излязал от апартамента да ме вземе без документи и да сложи колан.. Поставиха му акт и ме върна в нашия квартал Младост, нито целувка нито нищо, каза, че не иска да ми предава отрицателната си енергия, че аз нямам вина и човек, че понякога има и черни дни и иска да остане малко сам и, че не е настроен за секс! Стана ми много гадно почуствах се като проститутка, заласнах от плач, после говорихме по телефона, а той ми каза като ме не разбираш си намери някой друг и, че любов се прави 2, а не от един да не си намирам причини да се оправдан с него и да застана срещи него и да му кажа в очи, че имам друг, моля ви за помощ, много го обичам какво да правя??

Коментари

1.   Ами и аз съм на 21 и мога да ти кажа, че си доста глупава, че да се вържеш на акъла на мъж на годините на баща ти, че даже и да му даваш да те чука. Много гнусна история... Казваш, че от 2 години се задявате - човека си е търсил някоя млада рибка, точно навършила пълнолетие (поне да е законно) и ти си се хванала. Много те бил обичал... Ми не, не те обича. Иска да чука младо, харесва му тръпката, емоцията, дори и това да те разиграва, а пък това, че си била девствена е направо черешката на тортата. Не знам как пък така се влюбвате в тези чичковци, на мен ми е трудно да погледна някой, който е над 30, какво остава за над 40... Да ви имам странните фетиши.
Общо взето си губиш времето. С тоя човек семейство няма как да създадеш, любов няма да получиш, той даже ти е казал че и да се разведе пак няма да е с теб, та за чий го търпиш?

2.   Момиче когато те, прочетох ми стана жал за теб. Ти си на 21, а той на 45, осъзнаваш ли, че може да ти бъде баща? И после се чудиш защо не върви връзката ви, ето това е проблема- годините. Така ли не можа да си хванеш някой друг който ще е близо до годините. Че и женен. Ти какво очакваш от тази връзка? Точно сте заедно заради единия секс. Той друго не може да ти предложи. Но малко по малко ще започнеш да го разбираш и сама ще се махнеш от там. Той е на 45 години, защо му е да се развежда? И то заради една забивка, хайде замисли се малко. Махай се от там момиче, там не ти е мястото. И още нещо, много си наивна.

Хелга

3.   Все се изумявам и се чудя какви трябва да са тея 20-годишни влачещи се след старци, и като мина нататък из великите писания става ясно. Та те горките не могат да пишат и да се изразят като възрастен човек, а разсъжденията им на първокласник бликащи от логика, са един път. До какви да опрат освен до спаружени чичаци.
ж23

4.   Тази връзка няма бъдеще. Ти си отмъщението към жена му. Хвани си някой по млад или поне, необвързат.

5.   Аз съм на 21, а татко ми е на 46. Този човек може да ти бъде баща. Като станеш на 60 може да не е жив вече. Е жена съм ама не мога да разбера жените като тебе. И кажи ако се разведе какво мислиш да правиш с него? Деца ли ще си направите? Та те може да започнат да му викат Дядо. И като не можеш да отидеш при него, заради родителите ти каква ще е разликата след развода му. Всичко ще си е същото даже е много вероятно тогава и тебе да остави

6.   Така... първо, супер е тъпо да съдите по възраст. Love is love, хора. Да, в случая историята е супер нелепа, но вие не обръщате внимание на това, а се хващате само за възрастта. Какво толкова, какво ви пречи? Нарушава ли се по някакъв начин вашия живот? Нека всеки си го живее както намери за добре, както се чувства добре. В случая е очевидно, че въпросния няма чувства към момичето, но и на 30 да беше, историята щеше да звучи по същия начин. Това, че вие не можете да погледнете никой над 30, не значи че всички ТРЯБВА да са така.

7.   Какво му се карате на момичето, не ги слушай гледай ти Как ги чувстваш нещата, любовта никога не пита, смело напред.