Споделена история от Секс и интимност

Попадали ли сте на подобна промяна?
Здравейте, мъж съм на 37. Преди около 12 години имах връзка с една доста сексуална жена, продължила около 2 години. Като казвам сексуална, имайте предвид, че обожаваше да прави френска, всяка сутрин първо свирка, после секс. Вечерта пак така. А събота и неделя - секс маратон. В случаите когато съм отказвал секс, се цупеше, а вечерите се събуждах с ръката и в слиповете ми, а тя мастурбира.... Както и да е, по стечение на обстоятелствата се разделихме. Предложиха и невероятен пост в Германия. Оферта, която тя не можеше да отклони. Та сега обратно в наши дни. На рожден ден на мой колега се запознавам с негово приятелско семейство.... Познайте коя е съпругата, да, същата мацка с която се разделих преди 10 години. Запазих дискретност - запознахме се. С мъжа и станахме близки, няколко пъти на бира, мач у същия приятел, абе допаднахме си. От ден на ден, от дума на дума, той започна да ми споделя лични неща. Оплака се, че сексуалния им живот е кръгла нула - цитирам - "на заплата и аванс, мисионерска, на бързо, на загасена лампа". Орални ласки никакви. Всеки опит да и намекне за секс повече от два пъти в месеца били отклонявани. Чудя се как може човек да се промени така. Говорих и с нея, каза, че това е мъжът на живота и и го обожава. Не кръшкала, но нямала желание, а и не било моя работа. Тя е на 35, протокола. Странно, попадали ли сте на такава коренна промяна?

Коментари

2.   Просто ги свързват други, по-важни за нея неща. Например социален статус, пари и т. Н. Всяко нещо с времето си :(

3.   Явно сегашният й мъж не я предрезполага за секс и на нея не й се иска!

4.   Може да няма желание, всяка жена има пикове и спадове, преди и аз не съм била особено сексуална, за разлика от сега. Може и хормонални проблеми да има.

5.   Живот, баце... живота я е подхванал... нормално е.

6.   Като във всяко българско семейство, а и не само българско. На женитв това им целта, да родят и после да не я занимаваш изобшо. Тя след тебе е счупила още сумати кура. И е дала това и на много други, което и на теб. После е хванала някой провайдър за издръжка на детето и да не е сама и това е. Ако ти беше на мястото на мъжа и щеше да се оплакваш от същото. На тая жена и давам още малко време и скоро ще си намери любовник, ако вече не си е. Тя може да ти е ксзала, че го обожава, ама това е за да не ти даде повод да си мислиш, че съжалява за теб. Нищо необичайно няма.

7.   Преди се е държала като супер гнусна курва, но явно ѝ е дошъл акълът. Жалко, че късно и жалко, че е опозорила, но по-добре късно отколкото никога.

8.   Ако това е реална ситуация... Да, аз.
На 23 съм, във връзка съм от 4 години и нямам желание за секс, особено.. А преди това 2 - 3 години като необвързана яко секс, даже с по трима в един и същи период съм излизала (поотделно :д... ).
Ако някой може да обясни...

11.   От автора:
7- Защо да се е държала като курва? Вие не правите ли секс с партньора си?
6- Ами не точно, понеже тя е с по-високите доходи. Като са в компания постоянно го хвали, дори и какъв жребец е, дефакто не му пуска....

12.   Ако един мъж иска да изневери, започва да говори подобни неща за жената до себе си, за да се почувства едва ли не жертва. Така ще изглежда, че той е притиснат от обстоятелствата да кръшне. Може път тя да му е омръзнала... А може и да я кара да прави някакви по-крайни неща тип фистинг и суинг. Ако тя му отказва, ще го е срам да се оплаче от това, за да не изглежда извратен. Затова ще каже, че не му прави орална любов например. Така хем се е оплакал, хем не разкрива екстремния си вкус...