Споделена история от Секс и интимност

Липса на секс
Интересно ми е какво ли е мнението на хората, като цяло към мъже около 30-те, които страдат от липса на сексуални контакти. Аз съм мъж на 30. Образован, интелигентен, с нормален външен вид. До преди 4-5 години редовно спортувах, но по стечение на обстоятелствата престанах с това приятно за мен занимание. От пубертета до сега съм имал мимолетни отношения с момичета. В началото на 20-те сериозно усетих, че липсата на секс ми тежи. Като цяло е ясно, че проблемът е в мен. Имам някакви комплекси за малоценност, без да мога да си обясня защо. Е, вече станах на 30 и не само, че ми тежи, но и определено се чувствам един непълноценен човек. Дори ми става неприятно виждайки двойки по улицата, особено по-млади от мен. Не искам някакви съвети и т. н. Аз си знам какво ми куца, но на 30 на дали ще го променя. Да бях на 20, 21-23 да кажем, че имам шанс. Както и да е. Какво наистина мислите за хора като мен? Просто ми е интересно. Считате ли ги за смотани, за комплексирани, за лоши, за особняци и т. н? Мислите ли, че липсата на интимни отношения може в общ план да повлияе отношенията на такъв мъж изобщо с хората сред обществото, на работното място, с роднините му?

Коментари

1.   Не би ми пречило по никакъв начин. Това, че не си правил секс, не те прави по-малко човек.

Ако имаш комплекси, свързани с пениса ти, напразно е. Не всички жени се интересуват какво имаш в гащите и не всички искат секс.

Знаеш ли, някои като мен са тотално отвратени и погнусени от мъжката извратеност и примитивизъм. Виждала съм такива говеда, че ми е идвало да ги отрепя...

Така че имаш шансове, и то големи. Лично аз бих се радвала да се запознаем и да ти залепя една усмивка на лицето, наистина.

Ж,22

2.   Да, липсата на интимни взаимоотношения се отразява доста зле, особено на мъжете. Но на 30 не е късно. Като станеш на 40 ще си викаш, ех колко млад бях на 30 и нищо не направих. Затова се стягай и почвай да градиш в тая посока.

3.   Какво наистина мислите за хора като мен?

Има хора всякакви. Не съдя хората по това дали са правили секс или не.

Считате ли ги за смотани, за комплексирани, за лоши, за особняци и т. н?

Не. Аз имам такива приятели. Просто така са се стекли обстоятелствата.

Мислите ли, че липсата на интимни отношения може в общ план да повлияе отношенията на такъв мъж изобщо с хората сред обществото, на работното място, с роднините му?

Мисля, че влиея. Липсата на секс те прави изнервен. Не можеш да стоиш на едно място. Вечно гледаш да се разсеяш с нещо - работа, игри, хобита, за да компенсираш липсата на любов. Ядосваш се на влюбени двойки. Завиждаш им. Започваш да мразиш хората и света. Неслучайно такива хора са най-податливи на вербуване от Ислямска държава за бойци. Като им се обещаят девственици и безкраен секс в Рая, веднага се навиват за самоубийствени атаки.

4.   Не е в теб проблемът, а в това, че вече са "независими" и си развяват п*тките навсякъде, търсят най-алфата. Нищо ти няма най-вероятно. В кофти време си се родил.

5.   Ами за мъжете е малко трудно, но не се притеснявай. Секса си е нужен на всички за да се чувстваме по- добре, желани, обичани. Годините нямат значение. Има много самотни хора било мъже или жени, които се справят с липсата му. Прави неща, които харесваш, физическа активност и др.

6.   Не бих те нарекла смотан или лош, лошото е, че ти не искаш да направиш нещо за да се промени това, което ти тежи. Просто констатираш нещата и до там. Липсва ти самочувствие, увереност в себе си, затворил си се в черупката си, макар да не ти е приятно в нея. С течение на времето такива стават все неприятни, и вкиснати стари ергени- мизантропи. Сексът е нещо съвсем естествено, основен инстинкт и източник на удоволствие, приятни емоции (отделяне на допамин, серотонин), банално, знаеш го, но е истина. И мисля, че липсата му дава отражение в отношения с колеги, роднини и т.н.

7.   Авторе още си много млад, живота е пред тебе, живей си го спокойно. Еднодневки колкото искаш, пълно е с кифли, но жени за спокоен живот няма. Защо искаш да опиташ и от горчилката на живота? Джидкай само с еднодневки и не си трови живота!

8.   Не мисля, че е работа на някой друг, освен на партнорката ти сексуалния ти живот.

9.   №3, секс и любов са различни неща -"Мисля, че влиея. Липсата на секс те прави изнервен. Не можеш да стоиш на едно място. Вечно гледаш да се разсеяш с нещо - работа, игри, хобита, за да компенсираш липсата на любов. Секса можеш да го компенсираш с онанирате, ефекта е същият, разтоварваш напрежението и всичко се нормализира, но липсата на любов няма как да разсееш. Секса е хормони, а любовта е емоция. Тези които имат домашни любимци добре ме разбират, едно куче може да ти даде любов, но не и секс. Е някои извратени и за това го ползват, но , че ти дава истинска, вярна любов, това всеки го е изпитал. Жените не могат да ти дадат истинска любов, защото са комерсиални! Само животните и майките са предани!

10.   Познавам мъж на почти 30. Сега си стои сам, без секс. В арабска държава е в момента и колкото и да са еврпоизирани там е в пъти по трудно да намери секс. Като цяло той е по затворен, по депресивна личност. Комплекси няма от към външност. Размера му е повече от идеален даже идва в повече. Като беше в БГ пак така рядко правеше секс. С мен имаше възможност да е по редовно. Изпълнявах му част от фантазиите, но пусто тези малко по сериозни отношения го плашеха и се дръпна назад.

14.   Авторът съм. Благодаря ви за отговорите. Честно да ви кажа, не мисля, че мастурбацията решава проблема. Напротив. След нея се чувствам някак си унил. Порно гледам доста рядко, защото ми е неприятно. Особено аматьорско. Виждам как мъж и жена си правят кефа, а аз със смъкнати пред компютъра гащи лъскам. Ходил съм и при платени жени. Това също е глупаво. Не бих казал, че това е някакво удоволствие. Ходил съм при такава със силикони, нагласена, чиста, ухаеща приятно, но повярвайте ми по никакъв начин не бих го сравнил с удоволствието, което бих получил с най-обикновено момиче /жена, която наистина ме е харесала и пожелала.

15.   Сподели точно какви са твоите притеснения?

17.   И аз съм като теб, само че съм жена на 33 години. Досега съм била само с един приятел и той беше отдалече, на пръсти сигурно се броят пътите в които съм правила уж секс, защото съм много тясна и ме болеше, мислех че ще съм с него, но се разделихме :( От поне 8 години ми се прави много секс, но нямам приятел, защото съм задръстена и затворена, не съм грозна или дебела, така че разбирам те напълно. Бих искала да се запозная с теб, но няма как :(