Споделена история от Секс и интимност

Девственост
Момиче съм на почти 19. Все още съм девствена. Въпросът, който ме мъчи от много време, е дали е лошо първият ми път да е с човек, с когото не сме заедно? Искаш да уточня само едно нещо и това е, че не искам да правя секс, защото си мисля, че изоставам или нещо подобно. Просто не знам от хормоните ли е или какво, но усещам, че искам да го направя. Ще бъда много благодарна, ако историята ми бъде публикувана!

Коментари

1.   Не виждам защо не. Моят първи път беше с човек, с когото не бяхме заедно.

2.   Не прави тази грешка,пази се за съпруга си иначе после ще съжеляваш че малко кеф си си дала най ценното

3.   Че не е лошо - не е, но все пак първия път е добре да е с човек на когото имаш доверие, да е внимателен а и ти да си по-отпусната. Ти си решаваш, но аз не бих си направила сефтето със случаен. Не си престаряла като си на 19, по-скоро опитай да си намериш гадже.

4.   и аз последните 10 години усешам че искам да го направя
М24

5.   Защо да е лошо? Лошо ще е, ако забременееш или хванеш половопредавана болест, но ти ще ползваш презерватив, така че няма проблем. Сексът е готино нещо. Той е удоволствие. Може да се прави и с човек, с който не си заедно. Дано само да е кадърен и внимателен с теб, а не да ръга кат животно.

6.   Не, само по себе си не е лошо. Моят първи път също беше с човек, с когото нито бяхме заедно, нито имах чувства към него. Направих го от любопитство. Обаче виж, хубаво е да му имаш доверие поне, да сте приятели, за да имате все пак някаква емоционална близост, защото все пак секса не е някакво механично движение. Направи го с човек, който те привлича /не е еквивалент на влюбена, тези двете не винаги са свързани!!/

7.   Не няма нищо лошо миличка стига ти да го ишкаш. моето мнение хвани някой познат пртиятел и му кажи той ще ти помогне време ти е да започнеш полов живот миличка и помни предпазните средства защото и от първия път може да стане гафа успех Баду силна няма старасно

8.   Давай,щом така ти идва отвътре. Според мен няма нищо лошо. Само гледай да не е с някой който не харесваш,защото няма да ти е приятно. Успех

10.   До номер 2, колко ниска самооценка трябва да имаш, за да смяташ, че девствеността е най-ценното на една жена? Малко си изостанал(а), с няколко века...

11.   Нема абсолютно никакво значение с кой ще е.
Който ти говори друго е зверски балък.

Братан.

12.   Ж, 21

Загубих девствеността си точно на твоята възраст. Не съм съжалявала, че съм чакала и не съм си мислила, че съм пропуснала нещо. Даже бях спокойна, че знам как да се пазя и че осъзнавам какво правя.

На мен също много ми се правеше секс тогава и просто исках да стане. Попаднах на човек, който ме привличаше и с когото се чувствах добре. Не станахме гаджета и отношенията ни продължиха 3 м. Първия месец се опознавахме, излизахме доста често и всеки ден си писахме. Веднъж той директно ме попита дали съм девствена и аз му казах истината.
В крайна сметка спах с него 4-5 пъти. Не беше нищо особено, той на думи имаше голям опит, но на практика...

Никога не съм съжалявала, че първият ми път е бил с човек, с когото нямах сериозно отношения. Бях привлечена от него, а и много исках да правя секс. Като съм споделяла на приятелки и на някои момчета, не са ме съдили или подобно. Нормално е да пробваме различни неща.

Щом не си намерила човек за сериозни отношения, но ти се прави секс, направи го, но съветът ми е да се поопознаете малко. Излезте навън няколко пъти, виж как се държи с теб, недей да спиш веднага с него. Трябва да можеш да му имаш доверие и да си спокойна с него. Използвайте презервативи и лубрикант.

13.   Аз бях с гадже и го правихме няколко месеца. Хубавото на това беше, че бях малко страхлива от болката и само единия път нямаше да промени това. Пък ако си по-смела и не ти пука толкова от това давай така. С повече пъти вече започнах да се отпускам повече и да видя какво наистина е секса. Първо ми харесваше самото вкарване ама после и аз започнах в началото да го целувам или някакви такива неща в началото преди да си го вкара. Треа и да те намокри отдоло винаги като почнете преди да си го вкара.

14.   Няма лошо.
Стига само след това да не те одумва