Споделена история от Секс и интимност

Анален секс
Темата за аналния секс определено вълнува много хора, включително и мен.
Смятам да ви споделя моите впечатления в частност по - точно за първия ми път.
С приятеля ми сме опитвали и преди 2 или 3 пъти (винаги по негово желание, признавам си аз бях доста скептична), но безуспешно, нали се сещате... "Ох, спри, боли... " и той ме оставяше на спокойствие.
Последния път беше успешен, бих казала че не беше толкова страшно колкото съм си мислила че е.
Като за начало си започнахме нормално, орална любов, след това вагинален секс, пауза за цигара и аз реших съвсем спонтанно че искам сега да опитаме "отзад", речено - сторено, и без това си бях доста вече възбудена, но той реши че още малко заиграване няма да е лошо, и това беше разумно решение от негова страна, лубрикант, кондом, игра с пръстите - един пръст, втори пръст, докато се отпусна, и минахме към същинската част, точно почна да прониква и мен ме заболя, но не беше толкова лошо всъщност, не беше толкова гадно колкото преди, когато ме заболяваше повече го молих да спре замалко, "да си поема дъх" така да се каже, да се отпусна един вид и съответно после пак да продължи. Това общо взето беше, така се случи първия ми път там, от тогава мина близо година, но го помня все едно е било вчера, с времето става все по хубаво, практикуваме веднъж седмично, за разнообразие.
Като съвети бих казала:
Аналния секс не е за всеки, не се насилвайте ако не го желаете, а и не на всеки му понася.
Задължително ползвайте кондом, там не е особено чисто място (бактерии бол) и може да хванете някоя болест. Ако смятате че ще ви е по спокойно поне малко, можете да си направите клизма.
Използвайте лубрикант, там има нужда тъй като ректума не произвежда собствен секрет за разлика от вагината.
Преди да пристъпите към анален секс би ви било по приятно ако преди това сте възбудени и да сте се отпуснали максимално, масаж, един хубав топъл душ винаги биха допринесли да се поотпуснете поне малко, а защо не и питие (не да се напивате) а просто няколко глдкиъ един вид за кураж както се казва.

Коментари

2.   Ти споделяш, така ли? На мен не ми е интересно. Сега ги смятах, вече 17 години правя анален секс. Едва ли има нещо, което да ме изненада.
ж 46

3.   2,
Вярно че тия неща за по опитните не са нещо ново и едва ли биха изненадали някого. Но за тези които тепърва започват е добре да ги знааят. Аналния не е нещо лошо, зависи кой каква гледна точка има. Този вид секс може и да е много приятен дори.

4.   Ако искате да се сдобиете с хемороиди го правете.

7.   На нас ли го обясняваш? Мъжа ми най-обича щом му се надупя и да ми се разтвори само дупенцето, лубрикант отдавна не ми трябва, той е за начинаещи.
Силвия 36

8.   До н7

Ти хубаво каза за мъжа ти че е луд по това но нищо не каза за теб какво е изживяването? и как го практикувате? .... просто ми е интресно понеже и мъжа ми много ме натиска за това :) и аз много го желая да ти призная но незнам как да го почна.

9.   Блазе ви щастливци аз съм женен на 29 но жена ми не иска и да чуе за никакъв секс.... Откачам. И се замислям да кръшна знам,че не е редно но откачам вее ...

10.   Жена ми е казвала, че клизмата не е проблем за нея. По-скоро се притеснява, че след анален секс известно време пърди тихо.

11.   # 8 - ти му кажи и си подготви отвора с лубрикант, пък той ще го почне.

12.   Аз не знам дали е опасно когато приятеля ми свършва отзад? От както си стоим в къщи, по-често се любим и... Просто този месец няколко пъти той свършва в дупето ми. И мен ме възбужда това, но не знам дали не е вредно.
ж 27

13.   Н 12...
Нека да сложи кондом..ина4е велите клетки може да атакуват спер.и да ги считат за микроби и няма да можеш да забраняваш. а за здравето е по правилно да ползвате кондоми.