Споделена история от Секс и интимност

Как да сваля едно конкретно момиче ?
Здравейте, моля за съвети без обиди - как да сваля едно конкретно момиче от друг клас. Виждаме се само по коридорите в училището или по кафенета, ама тя не е сама а все с приятелки. Говори се из даскалото че не била честна и била пуснала на този и онзи. Как да разбера тези неща и как да я сваля за секс. Ако издебна момент когато е сама и я питам директно дали е честна, дали е пускала на този и онзи , колко са минали през нея, дали има вече мастурация и дали ще ми пусне и на мен дали ще проработи или е тъпа идея? Ако не е навита, тъпо ли ще е да и кажа нещо от сорта че за този и онзи може а за мен не може.
Моля дайте ми съвети как да я прекарам за да пи пусне, много е яка и я искам.

Коментари

1.   Яко ти бушуват хормоните, а? Само дето такива директни, интимни и лични въпроси никое момиче не харесва и не само, че няма да ти пусне, но може и шамарите да си изядеш. Тя да не ти е проститутка на магистралата, че така да се държиш с нея? Не знам на колко години сте, но ти е мнооого рано, след като разсъждаваш толкова детински. Да не говорим, че нямаш абсолютно никакви познания за човешкото тяло и развитието му, щом дори не знаеш на колко години настъпва менструацията. Убедена съм и че не знаеш как да пазиш момичето от забременяване, че изобщо не знаеш как функционира женското тяло и пр. и пр. Необразовани хора не трябва да правят секс, защото накрая свършат като майки и бащи още преди да са завършили средното си образование, или имат поне един аборт зад гърба си. Как да я бил свалил... тебе трябва да те свали някой, ама с шамари. Момиче се печели по много различни начини, в зависимост от момичето, ситуацията, годините и много други фактори. Някои се печелят когато си забавен, други когато си загадъчен, трети когато си умен, четвърти когато си красив и чисто физически ги привличаш, пети когато ги превъзхождаш с няколко години, когато си им интересен и пр. и пр. Когато има тръпка и си ги накарал ТЕ да те пожелаят, Но не и когато си необразован дечко без никакъв подход! Съдейки по това, което си написал, ще си свършиш с ръка в гащите. Съжалявам!

2.   Определено ще е тъпо да й кажеш "за Иван може, за мен не". Не работи така при жените и ще си изядеш шамарите. Очевидно е на не повече от 12 щом се съмняваш дали й е дошъл цикъла, но най-вероятно е - обикновено настъпва между 10 и 12 години. А да правиш секс на 12 ми изглежда доста рано... вече от малки са курви, нямам думи. А иначе как да подходиш, ами като със всяко едно нормално момиче, не да я притискаш да ти казва някакви лични работи, така със сигурност няма да стане, ми по отдалече. Закачай се с нея, пращай й някакви мемета, пиши си с нея но не чатове от типа на как си и какво правиш, защото ще свършиш във френдзоната. Като цяло бъди й интересен и забавен, понякога загадъчен и отдръпнат, прави топло-студено - това е най-сигурната рецепта при жените. Тя явно си е курве, но докато я вкараш в леглото не трябва да се държиш като с такава. Трябва си тактика. Най-добре почвай чата със смешно клипче или снимка вместо със "здравей". Така ще изпъкнеш пред останалите спамери. И вече като разбереш какво харесва по-лесно ще намираш подходящи клипчета за пращане. Ако обича котки - пращаш сладки котки, смешни котки и т.н. Ако обича да кара ски пращаш някакви готини ски клипчета от красиви места и тн., схвана идеята. Питай я някакви неща но не ставай прекалено досаден, по 3-4 въпроса на ден най-много, освен ако тя не продължи разговора. А какво да я питаш? Ами примерно пращаш й някакви смешни кучета, тя ти отговаря с хаха примерно, а ти й отговаряш "любима песен?" и т.н., но в никакъв случай здравей, как си и какво правиш. И в никакъв случай не ставай досаден. И вече като се поотпусне и тя самата започне да се закача с теб може да почнеш да й пращаш някакви секси гифтчета, да я поканиш да излезете и да я целунеш и то ще си дойде и другото. Но до там ти трябва план, с който да я накараш сама да те желае. Това е, хем е сложно, хем не чак толкова.

3.   До 1

Слагаш капута и млатиш ... не е трудно :)

4.   Поискай й една снимка по бански,сложи си я в кенефа у вас и започвай да я ухажваш,докато те заболят и двете ръце,почини си и започни пак !
Чак когато ти излязат мазоли и по двете ръце ще си сигурен-ухажването е завършило !!!

5.   До 3 - и този капут ако не дай си боже се спука или изхлузи какво правят? Много се съмнявам автора да знае какво е контрацепция, а пък да не говорим какво се случва с и без това бушуващите хормони на 12-13г. тийнейджърка след такова хапче. Те си мислят, че е игра и гледат да си начешат... нагона, но наистина са много неинформирани за това кое и как става и какви са последствията - особено за момичетата. Аз на 12-13 играех на криеница и CS, не знам.

6.   Хахахаха, мастурация, хаха, честна, ти си от 19 век, честно! Мастурант!

8.   най добре е да я заплашиш с нещо от сорта че имаш голи снимки нейни и ако не ти пусне ще ти разпространиш.. Аз така изчуках цяла тоха в банкя ;) успех

9.   До 6

Ем ся ... ко да напраа!

10.   Котаракът ми беше толкова глупав, че не успя дори да се възпроизведе... Захапваше котките за козината на врата и после не знаеше какво да прави...
Недей да постъпваш като него!

11.   Казваш и "докажи че не си лесбийка" и я каниш у вас. Ако ти откаже пускаш мухата, че е обратна и сама ще се намърда в леглото ти. Изпитано е.