Споделена история от Секс и интимност

Ерекция - проблем!
Здравейте, аз съм мъж минал 30-те. С жена ми съм от 5 години, но сме женени 3г. Правим страхотен, разнообразен секс, но от скоро нямам същата ерекция каквато съм имал преди. Жена ни много ме възбужда, млад съм, но работя физически и психически тежка работа, предимно нощни смени. Чувствам постоянна умора и съм качил килограми сравнение с преди, когато бях по-млад и енергичен. Някой може ли да каже дали е изспадал в такава ситуация и какво е решението? Как повдигате потентността си и либидото си?
Моля, само не ми препоръчвайте любовница, обичам съпругата си и няма да ѝ изневеря.

Коментари

1.   Че ти при любовница ако отидеш, съвсем ще сдадеш багажа, там какво очакваш, да те зоби с виагра ли. Какво се опитваш да достигнеш, дъно ли, че не се одобряваш? Ако жена ти е доволна, давай го по споко, норма ли имаш? И аз на 20 имах челик, ама сега остана само член, пикочопровод. Не се вкарвай в размисъл, и по лошо ще става.

2.   Трябва да си смениш работата или да си вземеш отпуска. Работата те изтощава и заради това имаш проблеми с ерекцията.

3.   От това което си написал, първо килограмите, коригирай си теглото.Второ работата, мисля ти е основен проблем. Нощни смени. натоварен психически и физически. Ако се наложи смени я. Годините не са пречка, ако нямаш някаква болест. Можеш да се подсилиш с епимедиум билкова паста, действа доста добре. Гледай си жената, правете хубав секс и се наслаждавайте на живота.

4.   Бабини зъби - чай, таблетки, каквото предпочиташ.

5.   По един нар на ден и гледай какво става с либидото и ерекцията!

6.   Почивка, приятни преживявания и здравословен живот.

7.   Виагра, чиче.

8.   Молба за отпуск, ако не болничен с причина еректилна дисфункция. И коригирай теглото докато е време.

10.   Стискам ти ръка за страхотния начин, по който говориш за жена си!
Почивка, билки и по-малко нерви. :)

11.   Мен ми спада от две години и е слаба ерекцията ми, поради една проста причина, наречена затлъстяване.
Реших проблема с Камагра oral jelly. Действат след 30 минути.
Действай!

12.   Минеш ли половин век, тогава хуя става мек, и нищо не го спасява, бабини зъби, ала-бала, само парите си даваш. Виаграта пък е много скъпа. Съветът ми е да разнообразите секса и жена ти да стане по-активна, вместо да лежи и да чака да и доставиш оргазъм. Минете на разни игрички, поза 69, простатен масаж и т. н., Пък има и играчки, като не може с хуй, с играчката ще я задоволиш, а тя тебе с уста или ръка.