Споделена история от Секс и интимност

Как да го спра?
Здравейте, момича на 19г. съм.
От около година си имам приятел, не бързахме(или поне аз) за секс, тъй като това е първото момче с което съм спала и не бях напълно готова. От два месеца почти всеки ден го правим. В началото всичко беше на ред, но след две- три седмици се появи тъй прочутият squirting. Наистина чувството е хубаво, но според мен това си е чисто уриниране и не се чувствам много комфортно, когато се случи, както и приятелят ми.
Въпросът ми е има ли някакъв начин да го спра или поне намаля?

Коментари

2.   По тая логика и еякулацията е чисто уриниране - стига глупости. Вземете да се образовате малко в областта на биологията, тези неща имат много малко общо.
Няма нищо срамно в случващото се. Можете да подложите подложите хавлиена кърпа ако ви притеснява количествено.
Ако твоят приятел е този който те кара да се чувстваш некомфортно - това е негов проблем. Човек който наистина те обича дори ще се радва че ти е приятно, няма да се смущава.
Ако въпреки всичко искаш да промениш това, едва ли има начин да го премахнеш изцяло. Правете секс в различни пози, докато попаднете на такива които не предизвикват този тип оргазъм. Със сигурност няма да имаш същото усещане при друг вид оргазъм обаче - това е.

4.   Аз си въобразявам, че като пишкам преди секс, количеството е по-малко, но това е само в главата ми, колкото да се успокоя, че това не е "чисто уриниране". И аз се срамувам, но пък мъжът ми го обожава. Ще трябва да свикнеш, че си такава, аз вече съм на 30, имам две деца и пак така свършвам. Не мисля, че можеш да спреш, или да се промениш.

5.   При мен се получи след години секс с мъжа ми, стана неочаквано, сега ми се случва, че и по два пъти понякога. Няма нищо срамно, дори много жени искат да го достигнат. Мъжът ми е особено доволен, когато се случи. Почетете малко в нета по темата и не се притеснявайте.

6.   И моята жена свършва така и също се срамува. Какво не ви е наред? Дори й казвам да се отпусне, за да тече колкото се може повече, а тя се срамува.

7.   Но. 1 е прав. Течността, която излиза няма нищо общо с урината. Прочете малко учебници. Ако трябва се образовайте и в Гугъл. По специално за какви са функциите на жлезата на Скин и на простата при мъжа.
Все едно един мъж да се срамува, че е свършил... нелепо звучи, нали?
Този свят съвсем се побърка....

Неудобно е да. Но можете да си постелите един найлон под чаршафа. После сменяте само чаршафа. Хавлия също върши донякъде работа.
Другия вариант е на кухненската маса (любима моя поза) или леглото/дивана, с дупето във въздуха, така че да тече направо на пода.

8.   Сигурно неговите "течности" са с аромат на ванилия...хайде малко по-сериозно
Доста глупаво и егоистично от негова страна да те кара да се чувстваш едва ли не некомфортно,че свършваш. Нищо недей да спираш, това е най-голямото удоволствие, повечето жени само мечтаят за това. По-добре сменяй приятеля. Иначе мисля,че от дехидратация може да ти изглежда по-жълтеникаво.

9.   Знам, доста е неприятно. При мен се появи преди 10-на години. Особеното е че, се проявява при анален секс. За това не ми е чак такъв проблем.

10.   Как да не е срамно, много жени при отслабени мускули се изпускат, нима това е нормално. Наистина това си е напикаване, поради слаба мускулатура и при оргазъм се отпуска свинктера на пикочният мехур и жената се изпуска от контракциите на тазовите мускули при оргазъма. Който иска нека си го приема за нормално, но истинската жена не се изпуска при секс! Какво искате да кажете, че жените които не се изпускат са ненормални!? Боже колко простотия има сред нас!?

11.   №10 така е, простотията и теб не е пропуснала. Вземи се образовай преди да говориш глупости и да се опитваш да насаждаш предразсъдъците си. На всичкото отгоре дори да беше напикаване, което не е, самия ти тон е крайно арогантен и неуважителен към авторката.
Най-срамното в цялата история е демонстрираното от теб тесногръдие.