Споделена история от Секс и интимност

Голямо дупе или големи гърди?
Интересно ми е да чуя мнението и то по-скоро на мъжката аудитория:
Предпочитате жени с големи дупета и малки гърди или обратното - с огромен бюст, но по-малко дупе?

Коментари

1.   А ти, кво харесваш повече, с голям пакет или с малък?

2.   Харесвам всичко средно най-много. Не съм фен на големите изпъкнали задници, нито огромни гърди, нито дъски. Разбира се не по това си избирам жените и няма да отхвърля свестна жена освен ако хептен не ме отблъсква, както се казва. Дженифър Анистън ми е тяло мечта.

3.   Много мразя такива комплексарски истории. Все едно да те питат ти кола само с предни гуми ли искаш или само със задни.

4.   Гледай си кефа и хич да не ти пука кой какво харесва.

5.   Големи цици, средно дупе. Малките и прекалено големите дупета не ме привличат.

6.   Много странен въпрос. Естествено, че жени с малки дупета и големи гърди! За над 30 години на този свят досега не съм чул мъж да каже, че харесва жени с големи дупета и малки гърди.
Мъжете (с изключение на обратните) са два вида: такива, които си падат по големи гърди, и такива, за които гърдите не са толкова важни. Вторият тип мъже определено харесват слаби и стройни мадами, а не големи дупета.
Има и мъже, които харесват големи дупета (или поне така казват), но те искат към голямото дупе да има и големи гърди.
В най-честия случай (и аз спадам към него) голямото дупе е нещо което се толерира, докато идва в комбинация с достатъчно големи гърди, които да компенсират.

7.   Зависи от вкус!
Ако мъжът, с който имаш сериозна връзка и сексуални отношения то той ще те приема такава каквато си. Дори да нямаш големи гърди и е с теб и те харесва, то той няма да вижда недостатъци в твоето тяло. Каквито ни създаде природата и това е. Ако човек си заслужава няма да гледа дали имаш стрии, малки или големи гърди, малко или голямо дупе и т. н.
Нали ако за него значи само да имаш голямо дупе и гърди, а не гледа умствения ти капацитет, значи не е добре. Трябва да приемаш партньора такъв какъвто е. Ако не можеш не бъди с него. Има хора, които гледат само външността и ако видят някоя статия се разкарват. Това са егоисти!

Да погледнем от тази гледна точка също. Все едно да пита ще е проблем ли ако половият член е дълъг 15 см или 20 см.
Все пак жената до него трябва да го приема такъв какъвто е. Ако сексът е добре къде е проблемът?

Нито ще ти се промени секса ако имаш чашка 90D или 75B.
Субективно мнение.

Моля включващата се аудитория и господа да отговарят на един въпрос!
Ако слаба красива жена, с добро телосложение, външен вид и т. н. , сексуална и то много, добро стегнато тяло, висока, но да има някои стрии във вътрешността на бедрата, ще е проблем ли е за Вас или няма да има значение?
/Не говорим, че е от рязко отслабване, а от изстаняла част на кожата. Поради бърз растеж. /
Извинявам, че задавам въпроса тук, но е на подобна тематика!
Извинявам се пак и Благодаря!

Ж, 18 г.

8.   С нормални размери, но предпочитам атрибутите бъдат със закръглени форми. Плоски дупета и увиснали гърди не се особено възбуждащи сами по себе си, но отношението на жената винаги може да навакса дребни забележки.

9.   А защо не може и двете едновременно?

10.   Мен лично големите, добре оформени гърди ме възбуждат повече.
Бисексуална жена, 20г.

11.   Нито едното, нито другото. Аз обичам спортно закръглено дупе т.е. бразилско дупе и спортни среден размер гърди. Тези мъже, които обичат големи гърди или голям задник са просто прасета.

12.   Предпочитам жени със себеуважение. А жена(ако си такава) задала подобен въпрос, видимо няма такова. Жени с "дадености" много, жени с разум, ценоссти и възможност да отгледат читави хора, очевидно все по-малко. Жената не е само плът, тя е душа и сърце, усмивка и грижовност, сладост и радост... е освен тези смятащи, че "даденостите им" са достатъчни и съответно се осланят на нещо, което не са постигнали и често поради мисленето им други особено важни качества за една жена при тях липсват, а тези така важни качества се придобиват когато човек се опитва да бъде по-добър. Как да мисли човек за себе си като имащ нужда от труд за да бъде по-добър, като е зает да мисли за подобни простотии, които ама абсолютно нямат сами по себе си значение. Тези елементарни неща са били известни на нашите предци и неща като ценност са били просто порядък, а сега все повече изглеждат като мираж. Да.. такава е темата, в този раздел съм... "нормално е". Въпрос на разбирания.

Доктор старомоден

13.   Не ме вълнува това изобщо! Интелект, чар, харизма и красиви крака!

14.   Който каквото и да пише тук, знай че големи гърди и малко дупе е това, което ще впечатли мъжете.

Дебелите лелки ще пишат че няма значение, но тези с големите задници изобщо да не се успокояват и да спрат да се тъпчат като прасета.

15.   Жена съм и от моят личен опит мога да кажа следното. Всички мъже, с които съм била са ми казвали, че се кефят на задните ми части и малките стегнати гърди. Дупето ми е леко пухкаво, а гърдите средно големи. Никога не съм имала комплекси относно гърдите си. Дупето можеш да го стегнеш, но гърдите освен силикони няма друго спасение. Също така всички мъже са ми казвали, че обичат леко пухкава жена, а аз съм слабичка. Тоест всичко е индивидуално. Някои харесват дълги и стройни, други миньончета. Аз пък харесвам високи мъже, с нормално тяло. За мен височината е критерий за външен вид. Та така всеки с вкуса си

16.   Ако жената има големи естествени гърди е и вероятно да има голямо естествено дупе. Така е в природата.

17.   Голям гъз. Средни цици, може и малки, но предпочитам да са средни и леко виснали. Задължително да има талия. Това ми харесва на мен. Различавам се от масовките по вкус, главно защото съм осъзнал какво ми харесва на мен, а не какво се котира и харесва на останалите. Виждам, че повечето коментиращи поставят нещата така: Това и това ми харесва, а ако и вие не го харесвате, значи сте прасета или нещо друго обидно. Ми не. Хората си имат фетиши и се различаваме от това, че не сме като овцете да се движиме във стадо, било то по мнение или желания дори. Задължително ми харесва жената да е разработена(разбирай осъзната и дащна) за да може всеки път сексът да е уникален и с времето, не да се комплексираме за пакаски и стрии а да се концентрираме върху това какво на нас ни харесва. Малко са жените, още по-малко са в България, главно заради дамгосването и културната ни изостаналост в това отношение, но пък ги има. Да уточня. Всеки си има собствен вкус... но най-древната статуетка е на жена и тя не е нито с малък гъз, нито с малки цици.

18.   Всяка себеуважаваща се жена има достатъчно големи гърди.

19.   Няма значение какво имаш, големи гърди или друго. С празноглава жена като теб мога само да се забавлявам. За друго не ставаш.

20.   15, повечето жени не си падат по ниски мъже, така е. Избягват ги даже. Жена с естествено големи гърди винаги ще е ухажвана, ако е и славянски тип външност - съвсем.

21.   Мен ми е странен комплексът му за ръст?!
Смята се за нисък, а аз съм луда по интелекта му и 20те сантиметра там долу...Височината му ми е последен проблем, защото си го искам предимно в хоризонтално положение!
Пиша го съвсем сериозно!
Всеки с вкуса си!
Той ме харесва понеже съм с пухкаво дупе и правя дълбоко гърло на всичките му 20 см...
Виж, на друг орална не съм и не желая да правя, с него съм на седмото небе само като го видя!...
Така сме устроени, никак не е сложно...

22.   Искам да оборя номер15. За една година успях да уголемя бюст по естествен начин.

23.   Четох коментарите и не разбирам защо хората си мислят,че щом една жена има голямо дупе,значи е дебела и е грозно.В момента големите дупета са на мода и са много секси.Не харесвам малките/плоските задници.Аз лично имам много тънка талия,173см 55 кг и имам дупе среден размер,което е много изпъкнало,но си мечтая и бих дала всичко да бъде голямо като на Кайли Дженър например.Правя всеки ден по 100 клека и там едни други упражнения още,ям много,но дупето ми не става голямо.Тренирам вече от 4 години всеки ден за да имам такова голямо дупе,но не става.Като стана пълнолетна ще си сложа силиконови импланти в задните части и готово.

26.   Номер 21 ти наистина ли говориш че му правиш дълбоко гърло на целите му 20 сантиметра. Олелеее, ами той ще ти изкриви врата бе жена. То сигурно не ти се налага и да преглъщаш защото всичкия му материал се слива надолу без препятствия. А как се чувстваш когато тези 20 сантиметра влезнат до края в пухкавото ти дупе. Поне дишаш ли нормално когато това го правите.

28.   Аз съм момиче на 20 години с голямо дупе и средни цици. Имам талия и съм харесвана. Била съм с момчета които харесват големи дупета или просто не им пречи. Но винаги съм получава хубави коментари, като например че дупето ми изглежда много яко по време на секс. Не съм комплексирана заради голямото ми дупе. Също смятам че съм доста добра, лоялна и интелигентна, правя всичко в секса и че голямото ми дупе не е пречка за един мъж да бъде щастлив с мен. Сегашното ми гаже казва, че съм всичко което може да иска един мъж - красива и умна.

29.   И двете и големи цици и голямо дупе. Съдбата ме е надарила с такава прекрасна съпруга. Но ако трябва да избирам - големи цици естествено. Иначе жената трябва да е като пясъчен часовник.

32.   №23 има разлика от дупе до дупе. "Голямо" е относително определение. Като цяло трябва да се спазват определени пропорции. Принципа "колкото повече, толкова повече" не важи. Както каза №29, идеалната женска форма е като пясъчен часовник, не круша.
Дупето за да е красиво трябва да е закръглено и добре оформено, не голямо. Размера като цяло не е от значение, и жени с огромни задници като кардашиян/дженър се харесват предимно от негрите в гетата и хора с подобен манталитет. Ако това те устройва - супер.
Иначе по отношение на имплантите - виждал съм жена която си имаше малко по-голямо от нормалното, но оформено дупе. След "подобренията" просто не приличаше на нищо, та прави си сметка.

33.   Мисля, че това с големите дупета дойде от негърските вкусове и рапа. За мен жената трябва да е елегантна като фигура и движение, и в този смисъл надарена в бюста жена може да има кръшна походка и фигура, докато ако е с голям задник / нямам предвид изпъкнал , а просто Голям/ няма как да има елегантност - просто движенията стават други. В живота обаче, обикновено надарените в бюста жени носят надареност и отзад :)

34.   Днешната младеж това дълбоко гърло го нямате за нищо. Искрено ме разсмивате :)

35.   Отдавна вече не приспадам към днешната младеж, н 34!
Дълбокото гърло го учих и правя на този, с когото ми беше първия оргазъм! И не виждам нищо смешно тук!

От 21

37.   Бих казал че смешното е как някои хора имат "дълбокото гърло" за манна небесна. За добрата свирка се иска желание, плюс работа с езика и очите, не да си почешеш сливиците с нечий член. Но предполагам когато липсва опит/въображение дълбото гърло е голямата работа.

38.   Нито едното от двете.

39.   Огромно стегнато и изпъкнало дупе и огромни гърди е това, което обожавам. Тия дето харесват плоски са с лява резба! Истинското женско тяло е тип пясъчен часовник.

Хан Крум

40.   Харесвам жената да е с средно дупе и големи гърди, плоските няма да ме възбудят даже, ако е симпатична може и да е с голямо дупе но не много някъде 60-80кг

41.   21 - Вземи една линийка и виж колко е 20 сантиметра. Сага си премери шията колко сантиметра е.

42.   И двете са ужаст, ама с дупе до някакви граници може да се примиря. С големи балони- никога.
Не е естетично, особено като виснат след време.

43.   Все тая! Красиви крака за мен!

44.   Няма значение какво е дупето, стига да е палаво.

46.   Трябваше да пуснеш размери, защото и понятията малко, средно, голямо много варират.
Харесвам естествени стегнати гърди - чашки C или D,
талия 57-62 см, ханш 86-92 см.
Жената трябва да е женствена и пропорционална с тяло тип пясъчен часовник.
Малък бюст и широк ханш не ми допадат, нито пък провиснали гърди, .

47.   И моят вкус се препокрива с 5 големи гърди и средно дупе.
Без гърди и малки не.
Ако са по малки трябва да са добре стегнати и оформени а гръдният кош и талията да са слаби и изваяни, като на газела.

48.   12, стига сте мрънкали за жени с разум и ценности. Не харесвате такива, а и през последните години се постарахте да ни изгоните от българия (нарочно написано с малка буква) с целият си култ към поп- фолк певачки, плеймейтки и подражаващата им паплач и наричайки нас- жените с идеали и ценности - странни и скучни! Е, успяхте да ни изгоните и сега връщане назад няма! Вместо да мрънкате, за нещо, което не заслужавате, а и сами прокудихте, си сърбайте от вас надробената попарчица. Поне един път се дръжте достойно, български "мъже" и спрете да мрънкате за нещо, което не само унищожихте, ами никота не сте харесвали и точно защото никога не сте харесвали, изгонихте от вас!

Black Sabbath

50.   И двете едновременно плюс естествено окосмяване по пищното тяло.

51.   Голямо дупе задължително. Гърдите не е зле да са по-големи, но и по-малки да са, ме устройва.

52.   Малко стегнато и вирнато дупе и големи гьрди, вьрху стегната фигура е супер. Малкото дупе е гаранция, че е тясна и като и влизаш ще те обхване и изцеди здраво, а не някоя раздьрпана и широка, в която да не можеш да сваршиш 1 час. А големите гьрди са нещо уникално, особено ако са стегнати и с щрькнали зьрна, а не увиснали надолу и разплути. Жена ми е с такава спортна и стегната фигура, вече е над 40, но става все по секси, узрява с годините и изльчва много секс, а и си го иска. Преди години беше с малки гьрди, но сложи много сполучлив силикон, станаха и уникални муцунките, а зьрната и са винаги настрьхнали и прозират през всяка дреха. Толкова ни хареса и на двамата, че секса ни е все така хубав и здрав като в началото... А да не ти говоря на нея какво самочувствие и даде това и как я промени. Естествено и мьжете го виждат и усещат и я преследват и ухажват като луди, вьпреки, че знаят, че е семейна.