Споделена история от Секс и интимност

Анален секс без клизма?
Здравейте ... като за начало моля не коментирайте възрастта ми тук съм за съвет не за упрек. И на същинската част .... момиче съм на 17 и искам да опитам анален секс с приятелят ми, но не искам да си правя клизма поради много лични причини ... знам какво ще кажете ... "не те бърка да правиш анален секс, но те бърка клизма" ами ... да ... главният ми проблем е, че не искам клизма но искам да знам как по друг начин мога да се почистя така да се каже, за да не изпадам в неловки ситуации? Някой практикувал ли е анален секс без клизма и ако да имало ли е проблеми, също така ако някой е използвал друг метод да се "почисти" ще се радвам да ми дадете съвет... благодаря предварително на креаторите ако добавят проблема ми ако може да се нарече така и на хората които биха ми дали полезен съвет от личен опит или от друга гледна точка.

Коментари

1.   Аз съм правила без и не е имало проблем. Трябва няколко часа преди това да си ходила по голяма нужда и е добре да нямаш запек, за да си сигурна, че всичко е излязло. И не забравяйте лубриканта.

3.   Може без , но секса отзад има такова действие , може да има неприятна миризма . Просто да не прекалява и ако усещаш се че ипуснеш нещата спирате . Иначе една позната ми разправяше , за някви хора , правили секс отзад , изпуснали нещата и мъжа избягал като видял ...

4.   Как ви се иска да ви го пъхат анално незнам. Първо, че колкото и да се "почистиш" там няма цветя и рози следователно иууу другото го знаеш. Или пък си от ония дето си пазят първата дупка за специалния и докато го преоткрият си разръфват задниците. Няма лошо телата са си ваши, но да не се оплаквате после като започнете памперси да носите!

5.   Ако момчето не е от гнусливите нищо не ви пречи и без клизма. Задължителното условие за всякакъв анален секс обаче е презервативът и обилният лубрикант, дори да е с клизма. Давайте го спокойно първите няколко пъти докато свикнеш, напълно нормално е, ако е без клизма да пуснеш малко (или много ;)) след като момчето го извади, няма да се притеснявате за това.

6.   Ние с мъжа ми редовно правим анален секс и никога не си правя клизма и до сега не е имало проблеми Ж 40г.

7.   Аз го правя с мъжа си, макар и не много често, клизма никога не съм си правила и не съм изпадала в никакви неприятни ситуации. Ползвай лубрикант обаче за да не те боли много в началото. За отделен презерватив мисля, че знаеш. Добре е да не си яла няколко часа преди това (така съм чела някъде), ако все пак се притесняваш има съответни лекарства в аптеките,
заместващи клизмата, там ще ти предложат.

8.   Може и без клизма, но зависи в какво състояние ще ти е червото - пълно или празно. Може да пробваш с пръстче да провериш - пъхаш надълбоко и усещаш дали е чисто.

9.   Нито една от жените с които съм правил анален не си е правила клизма. А реално няма "лична причина" която да ти пречи.

Дамски душ от аптеката, хладка вода със сапун и си ти. Вкарваш малко вода, задържаш за някакви секунди и после пускаш на тоалетната.

Щом сте решени да правите анален, по-добре го правете като хората. Всякакви глупости се случват ако не е подготвен човек.

Ако все пак искаш, без да правиш клизма е хубаво да си ходила по голяма нужда до тоалетната, едно хубаво къпане и много, много лубрикант!

Трябва много да си говорите с момчето и не започвайте директно! Пръстите са ви най-добрите приятели там.
Друг съвет е да правите първо вагинален секс, да свършиш, защото така допълнително се отпускаш и след това да преминете към екстра-та.

Братан.

10.   Много пъти съм правила анален секс, но никога не съм правила клизма. Спокойно, нищо не става. Внимавай само с храната преди секса!

11.   Хм, че то и повечето мацки са така, не си правят.
Където ги свари и ако стане гаф, стане.

14.   Супер странно, главата ми не го побира. Не бих позволила на мъжа ми и с пръст да ме докосне там ако не съм си направила клизма. Харесвам много аналния секс, редовно правим. Семейни сме с деца, та не е въпрос на доверие. Наистина ми се струва елементарна хигиена, не знам за какви рискове и миризми говорите, защо е нужно?

15.   Не знам. Аз винаги си правя преди анален.
ж 43

16.   С последната ми приятелка сме го правили 3-4 пъти без клизма. Обикновено след работа(тя работеше до 10 вечерта) отивахме у нас. Не съм я питал кога за последно е ак**а, но и не са ставали инциденти. Не очаквай аромат на рози, все пак е изход там. Задължително лубрикант и първо с пръстчетата, както казаха по-горе. Ако мацката те възбужда много можеш и да играеш с езика там, но трябва да се е изкъпала преди това(от опит го казвам, не че се умира от това, но все пак). И не трябва да се бърза, а да се прави бавно и постепенно, според това как се чувства момичето

18.   Да ви кажа от личен опит, че ако прекалите с лубриканта, се получава ефекта на клизма.
Ж 34

19.   Глупаци, престанете с тия перверзии дето ги учите от американското долнопробно порно. С клизма или без клизма, аналният секс води до неизлечим простатит у мъжа, причинен от ешерихия коли. А с простатита идва импотентността, постоянния дискомфорт и накрая - рака на простата! Господ е създал такова красиво и чудно нещо като женската путка, вие в кенефа си го завирате!
д-р Ох Боли

20.   Дали е вагинален или анален секс за мен няма значение, но момичето с което правя секс съм свикнал винаги да се изпразвам вътре в нея. Така, че ти авторке съгласна ли си приятелят ти да се изпразни в ануса ти. Ако да, тогава няма да имаш никакъв проблем дали си правила клизма или не. Аз дори си мисля че на приятелят ти ще му хареса повече защото ануса е по-тесен от вагината и съответно удоволствието е по-голямо. Пробвайте

22.   Всеки път го правя без клизма и да чукам на дърво, досега не е имало проблем.

27.   Номер 19 ви разби. Евала, човече. Един нормален мъж да се появи тук най-накрая.

Ще добавя и че за жените също е вреден този секс, по всички параграфи. Освен това е извратено. Нормалните хора си следват природата и си правят нормален секс. Бог ви е дал полови органи, вие не знаете как да ги ползвате и къде. Дано и акъл да ви даде в най-скоро време.

28.   И аз съм съгласен с №27. Харесвам котенцата на жените. Но жената с която живея понякога иска отзад, и го правя заради нея, колкото и странно да звучи. Поне си пшрави клизма.

29.   19..и 27 са една и съща лелка на 55-65 години и само това пише в всяка тема...нещо не е наред с нея и незнам защо така е намразила анален секс...сигурно е била изнасилена анално навремето или друга причина...може би е модератор тук и за това никога не и махат поста никога.

30.   Щом не желаеш клизма опитвай да се изхождаш преди това измиват дупето обилно
Важно е играта за предразполага е и много лубрикант
И най важното е опитаи да поговориш с приятеля си и му обясни че кой го е страх от мечки да не ходи в гората
По някога дори и с клизма се изпада в неловко положение твърде малка си да започваш с клизмите не са за предпочитане

31.   До 19. Пич върви се прегледай. Аналния секс не са го измислили американците а си е от древни времена. Ще упомена, че има записки още от Александър Македонски за аналните развлечения и оргийте. Разгледай Кама Сутра. И още древния Рим един философ се е развел с жена си със причината, че не му дава отзад. Това за американците си е пълна пропаганда и то при положение, че руснаците нямаха тази индрустрия с малки изключения. Сексът си е секс и стига да доставя удоволствие и да в границите на психически нормалното (без деца, животни...дървета...) си е супер.

32.   В Картаген богатите жени имали право на любовник за анален секс. За мъжете им било разхищение да си хабят семето в задника на жената. Тогава смятали, че секса прави мъжа по-слаб физически. И те правели секс със съпругите си един-два пъти месечно, за забременяване. Явно жените им не били задоволени. За това богатите имали право на друг мъж, при условие, че не ги чука отпред. Любовника бил с ранг на прислуга, най-често младо момче от бедните прослойки, който господарката издържала и живеел при персонала. Тя можела да го вика когато не е с мъжа си и той трябвало да я задоволява анално. По-богатите жени имали по двама и трима такива прислужника. Има описания дори какви благовонни масла ползвали за целта. Защото обикновено се започвало с масаж, който преминавал в анален секс. Тези мъже били презирани от другите, защото нямали право на семейство, и за това, че си хабят семето. При тогавашната смъртност, това си били разхищение, за кефа на богатата жена.

33.   Клизма правя само ако съкровището изяви желание да редува отпред с отзад. Или ако ми се прииска АТМ. Само анален правя без клизма и за 10 години почти не сме имали проблеми.
Жулиета, 37

34.   Не го правим често, и си правя клизма. Така е от години. В такива случаи, първо го правим отпред, той свършва. След малко го правим втори път, само отзад. Тогава ерекцията му не е толкова силна, и той издържа много по-дълго време. Може да се каже, че го планираме. Никога не правя спонтанен анален секс. ж43

35.   Към номер 34 - любопитно ми е защо предпочитате мъжът да е свършил веднъж преди аналния? Предполагам, че ви допада този вид секс, но не ви ли става болезнено/неприятно след продължително проникване там?
За последно имах такова преживяване преди няколко месеца с жена, малко по-млада от вас. Първоначално правихме вагинален, после тя се разгорещи и реагира положително на закачките ми отзад. След 15-тина минути някъде ме попита какво да направи за да свърша, защото и ставаше дискомфортно вече. Казах и, че да си свие мускула е достатъчно. На мен ми е много тясно там и дори да е втори опит, трудно ще издържа повече. Инциденти нямаше, дамата беше чиста и добре ухаеща

38.   Чешете си езиците колкото искате. Снощи правих анален секс с жена ми. Не знам дали си прави клизма. Питайте я дали не и хареса. Предната седмица пак го правихме, и по-предната. Горе-долу, по веднъж на седмица. Вие продължавайте да разсъждавате, какво било и как било.

39.   №38, жена ти няма да питаме, но теб питам, ако ти набият един грездей в задника, ти добре ли ще се чувстваш? Ако да, значи си сменил резбата. Жена ти няма ли си путка, че до задника й допря?