Споделена история от Секс и интимност

Как излъгах една компаньонка и свърших в нея
Отидох при една компаньонка от съседен град, която предлагаше анален секс без кондом и свършване в дупето. Накарах я да легне по корем на леглото, като сложих една възглавница под коремчето й - така че дупето й да изпъкне максимално и да бъде по-лесно проникването. Аз застанах отгоре й - така че да не може да мърда много и правихме каквото правихме, но когато усетих че всеки момент ще свърша и ще започна да изхвърлям - го изкарах от дупето и го пъхнах във влагалището и там започнах да изхвърлям струйка след струйка. Както може би се досещате - на нея не й стана особено приятно, развика се - дори опита да се премести, но аз бях върху нея и бях я притиснал здраво. Едва след като изцедих всяка капка в нея - се отместих и й позволих да стане. Отнесох един шамар и една обида, след което тя влезе в банята да се измие а аз през това време се облякох набързо и тръгнах. И ето два месеца по-късно телефона ми звъни - нейния номер. Вдигнах аз от любопитство и Тя ми каза, че била бременна. Забременяла след като съм свършил в нея преди два месеца, но не го махнала защото и без това планувала да спира с тая професия и да си има дете. Като я попитах защо беше тогава шамара като свърших в нея - Тя ми каза, че просто била ядосана в момента заради постъпката ми. И после като я попитах "ами сега какво правим с детето - в смисъл ще ми търсиш ли някаква отговорност?" - Тя ми каза не - сама ще си го гледам, просто мислех че е редно да ти звънна да ти кажа че имаш детенце - твоя плът и кръв.
Да обаче аз продължавам да мисля за това и съм готов да си поема отговорност за детето - ако не иска да има общо с мен - поне да й помагам като й пращам някаква сума всеки месец. Не съм длъжен, но го искам - така го чувствам. Все пак това дете носи и моята кръв

Коментари

1.   Този сценарий съм го гледал в порнофилм

2.   Защо модераторите публикуват подобни, очевидно фалшиви истории? Някой май е доста загорял...

3.   Аман от измислени истории, но да речем, че е "вярна":

Честито - сега вероятно си няколко неприятни болести, сред които са Херпеси, Хломиди, ЧВП, Сифилис, че може и СПИН.

Другото е, че "дупето" във влагалището, носи риски за самото момиче, но какво ли му пука на човек като теб.

А и последно - честито още веднъж! Ще трябва да плащаш издръжка! Как ли ще обяснш на жена си, на бъдещите си деца, на собствената си майка, че "излъгал една проститутка и от дупето си хвърлял стийки във влагалището" и затова имаш дете, за което не говориш.

4.   Ох, пак ли санитаритне са забравили вратата отключена!

5.   Писна ми от измислени истории на разни чекиджии. Модераторите не публикуват истории, които са смислени и търсят реален съвет на реален проблем. До автора - да ходи да си пие хапчетата, това е патология.

6.   Ти си болен, брат ми!

7.   Да допълня, наистина идва момент, в който мъжа иска да стане баща и мисълта, че свършва вътре и прави дете го кара да изпада в екстаз. Явно автора иска да има жена, с която да създаде поколение.

8.   Майко мила.... на къде сме се запътили...

9.   И мислиш, че проститутките не взимат противозачатъчни, а чакат някой умник като теб да ги оплоди? И правят секс без презерватив? И сводникът няма да ти строши кокалите след това? Хаха, влез в час!

10.   9, нали. А и то така се забременява - от раз. Свършваш веднъж и готово и точно тогава тя решава да прекрати кариерата и да вземе да стане майка.

11.   Лъже те.

12.   Карантината е лошо нещо!!!

13.   В "Секс и интимност" има 11000 истории, а в "Измислени истории" - 720... а май трябва да е обратното.

14.   Ето ви един наследственно обременен и сбъркан,явно чикиджия,човек !?

15.   Може да работи за себе си вкъщи, защо да няма забремнели от раз. Имала съм три бременнодти, при повечето бързо е ставало.

16.   Измислена история!
Трябва да си самоубиец да спиш с компаньонка без презерватив. Не вярвам да има толкова безотговорни хора. Пък и от всичките си клиенти, точно от теб забременяла. Да, бе. Че и ти звъннала, моля ти се! Смях!

17.   И тя е тъпа и ти си тъп.

18.   А аз година и половина чаках да забременея....Гледай жената как от раз и Хоп! - бременна.

19.   Добре ще е да има раздел Весели истории и Фантазии. Тази история би била хит. Авторът ме разсмя. Особено в частта, където проститутката му била звъннала по телефона. То това му е хубавото при ходенето на проститутка-че там ти искат данните от личната карта, адреса и телефона, та да ти звъннат в случай на бременност. Смях.

20.   Авторът забравил да опише другата си история, там се изпразнил в устата на компаньонка , тя забременяла. и родила близнаци. Аман от чикиджии.

22.   Имам чувството, че модераторите не вършат никаква работа, а само забавят нещата в сайта да се случват. Нито има някакво отсяване на безсмислените истории, които се пускат, нито има такова и при коментарите, които в повечето случаи са хейтърски и с нищо не помагат на хора с реални проблеми.

Съвсем сериозно, МОДЕРАТОРИ, замислете се да колко ви е смислена работата и дали не може да се осмисли по някакъв начин. Идея е коментарите и историите да се добавят веднага и да бъдат изтривани тези, които са репортнати от мнозинството. Също няма да е зле да помислите върху дизайна на сайта.

23.   Ех, модератори толкова стойностни историяи не допускате, а сте допуснали този пасквил.

24.   От заглавието усетих, че ще е нещо тъпо :D

25.   Аха.. и някой ти повярва на детинско-идиотските съчинения...
Така става тя...
Сигурно е, че жена не си помирисва - ни платена, нибезплатна.
Едва ли имаш и 15 години..

26.   А аз пък веднъж като свършваха в дупето на една компаньонка от налягането взе че изпръска сперма от лявото и ухо може ли да си представите. А сега се дано и тя да не е ббремемна, че да имам пари да се празня и в други компаньонки.

27.   Написано от девствен аутист.

28.   Ти си пълен глупак, може и да е бременна от друг, но тебе ще върже! Пълен дебил си, голяма работа си направил. Искай ДНК изследване като се роди детето, за да видиш дали е от тебе!

31.   Мале тая измислица много ми хареса. Замалко да повярвам. Намери някой сценаристи на сериали. Ще стане много хубаво. Само не казвай, че ти се е обадила, а че те е намерила навън. Я кажи как ти е разбрала номера. Да не ти го е донесло едно куче в устата си.