Споделена история от Секс и интимност

Главозамайващ секс, но...
Имам нов приятел от скоро и правим адски страхотен секс... всичко в него ме възбужда- погледът му докато съм върху него, устните му, гърдите му и най- вече пенисът му- дебел е и е с доста добра дължина, главичката му е оформена перфектно, обожавам да го пипам, мога да го правя с часове, самата аз се овлажнявам адски от това, а той - просто затваря очи и се наслаждава, при вида на лицето му аз се възбуждам още повече, когато докосвам главичката на пениса му или топките му усещам как членът му изтръпва от наслада, това ми доставя наистина голямо удоволствие.

Харесва ми докато той ме докосва по клитора изведнъж да спре и да вкара пръст в устата ми, а аз да му го засмуча, това ме подлудява... Тласъците докато ми го вкарва бавно и ме гледа в същото време.. или пък когато мачка задника ми на задна просто ми действат като виагра... наистина! Само при мисълта за всичко това и настръхвам. Приятелят ми има доста строго и сериозно изражение на лицето и когато направи някакъв жест, който да ми подскаже че ме желае, просто онемявам от страст и искам да не спира да ме докосва и чука....

Когато ми разказва какви перверзии е правил с другите жени преди мен и начина по който влага енергията си докато ми ги разказва ме карат директно да разкъсам дрехите му мисленно. Досега в предишните ми връзки не съм усещала нещата по подобен начин, а не мога да кажа, че обичам сегашния си приятел, защото не одобрявам доста черти в характера му, дори някои ме отблъскват (прекалената му властност и как веднага избухва когато стане въпрос за някой мъж, дори на шега, как ми казва да не обличам еди-коя си рокля, защото не иска мъжете да ме заглеждат, как един мъж може да си позволи да бъде с повече от 1 жена, но една жена- никога и т.н. ), а и по принцип съм доста голям непукист и влагам много големи емоции в отношенията си с мъжете, за да кажа че изпитвам всичко това от лубов!

Защо тогава изпитвам горе изброените усещания с него? Искам винаги да е адски доволен от секса който правим, така като и аз съм, искам да го накарам да изпита всевъзможна феерия от усещания докато правим секс, да полудява от страст когато е с мен, затова искам да ми отговорите на 3 въпроса.

1-во, посъветвайте ме някоя влудяваща тактика за мъжете.
2-ро, как да се справя с отвратително властния му характер, имайте предвид че той е възпитан по този начин и с подобна култура е израснал
и 3-то защо след като не харесвам характера му до голяма степен аз го желая до полуда?

Коментари

1.   1. тук съвети не ти трябват
2. няма начин да се справиш с него, само да се напаснеш хитро
3. диагнозата е една - почваш да се влюбваш в него.

Даже е късно да се спасиш.

2.   тъпо...

3.   От авторката :
Благодаря ти искрено, номер 1!
Изклучително изчерпателни и до болка истинни описания и точни съвети на цялата ситуация, наистина ти благодаря. Имах нужда да чуя мнение на жена, участваща в подобна афера. Искам само да те попитам, как да опазя максимално личния си живот от такъв мъж?

4.   Първи номер, недорасляче ли си или наивниче, горкото то. Когато пораснеш и осъзнаеш, че дъртия има житейски опит и те манипулира, тогава сама ще се смееш на съветите си.

5.   и мъжът-лъв е като всеки мъж. И той копнее за домашен уют, топло мляко в котешката си паничка, за спокойствие, сигурност, добър и редовен секс. Не иска обаче да е зависим, да е уязвим и раним и хапе и драска наред, ще те хапе и ще се опитва да те пречупи, защото го е страх най-много от опитомяване, въпреки, че вътрешно го желае.
Работата на мъжът - лъв много отговорна и напрегната, на него разчитат понякога хиляди хора (милиони в случая на Б.Б. например), същност копнее за сигурен и топъл диван, на когото да се свие и положи морната си глава в нечий сигурен и топъл женски скут.
Тази нужда го кара да се страхува и да скача до последно, остави го той самият да се свие на дивана ти, кани го и всяка вечер му слагай топлото мляко (образно казано) пред вратата си. Нека сам той реши, като всеки див звяр, кога и как да бъде опитомен.
Забрави за клетките и нашийниците, за маркирането с твоето червило, стил и начин на живот. Който иска да има див звяр вкъщи, трябва да живее и с негативите, но определено е по-интересно от всичко до сега. Няма гаранция за тази връзка, като при всяка друга връзка все пак, нооооо - нооооо си заслужава!

6.   какво влагаш в думата лъв? Защото лъвът, особено мъжкият, е много глупаво животно, което не лови плячка. :Д При безкрайното си четене да беше прочела поне това.
Значи ти не трябва да си с друг, но той може. Ти трябва да се стараеш за него, той- не. Брей. Аз пък си мислех, че най-хубавото, което може да ти се случи е да намериш партньор в живота, с който да се разбирате и който да те слага на равно и да е до теб не само, когато си му интересна. Но пък е истина, че сме си патриархални и явно жените като теб и авторката обичат да ближат обувките на мъжете.
Аз пък се чудя как така си правя това, което поискам и смятам за правилно и видиш ли, се слагам на равно с негово величество мъжа и пак ме харесват и уважат повече от тези като вас.

7.   6, може да си права, но нали хората сме различни, нека всеки си живее по свое му, щом е щастлив.
Давам поискан съвет, не се опитвам да налагам на всички жени моето поведение и начин на живот.

Л

8.   Номер 7 прекалено много искаш от живота и ще останеш горчиво разочарована.

9.   Лилит - вечната многословна Сиси, и Хера и тем подобни досадни същества.... Като се подписваш с различни прякори, та няма да се сетим коя си.

10.   (5)
Той ще е очаквал друго и ще го изненадаш. Скоро ще загуби интерес, защото точно това-забраненето, го е дразнило и възбуждало, покачвало му е адреналина и го е карало да души чужди самки. Сега си му отнела дразнението и мотивацията и ще предпочита да хаби сили и енергия на твоето легло! Не му оставяй за други жени силици, това също е много важно.

Нали си любовница. Единствена жена в живота му? Та ти не си и първа.... Това забрави ли да го споменеш на авторката? :Д

13.   ПС:.... и собственото си достойнство

14.   Някои хора гледат много филми ми се струва....

15.   Всички си харесваме приятелите, но не пишем глупави истории в сподели. нет...

16.   Ами какво правите, (15), пишете глупави коментари???

17.   А пък, ако те уважава и обича само заради това че си съгласна на тези негови фантазии за 2 жени в леглото, то ще е защото си му удобна, просто удобна.

18.   1-во, посъветвайте ме някоя влудяваща тактика за мъжете.
2-ро, как да се справя с отвратително властния му характер, имайте предвид че той е възпитан по този начин и с подобна култура е израснал
и 3-то защо след като не харесвам характера му до голяма степен аз го желая до полуда?

Ето ти едно мъжко мнение по въпроса.
Има два вида мъже, хищници - които контролират и владея, и жертви - които биват контролирани и използвани. Щом хищникът е гладен трябва да бъде нахранен и кучето не скача върху храната която го храни. Дай му каквото иска, а после го накарай да те слуша :P Аз лично съм от този тип мъже, и както всички други мъже си имам фантазиите за 3-ка. Нормално е, както жените имате фантазии с негър xD А какво направи гаджето ми по въпроса, реши да задоволим най-добрата и приятелка. С това момиче съм вече 3-та година и е първото момиче с което съм правил секс така че не съм от най-опитните