Споделена история от Секс и интимност

Секс порно
Здр! Въпроса ми е секса в реални отношения същия ли е като в порното или е съвсем различно?

Коментари

1.   Разбира се, че не е същото! В порното участват актьори, които го правят само и единствено за много пари.

2.   Различно! Порното е филм. Все едно да гледаш сапунка и да си мислиш, че това е реалният живот.
В порното всичко е нагласено и пресилено за да ти въздейства по определен начин, но повярвай ми малко са жените, които биха се съгласили да се отнасяш към тях като към актрисите от порното.
Гледай порно, ако ти харесва, но не прекалявай и помни всичко това е нагласено по сценарий. Не случайно има порно Оскари, за най-добре изпълнена роля, актьор, актриса, сценарий и т.н.

3.   Всичкото, дето го гледаш по филмите, случва ли се в живота?

4.   Не ми се иска да вярвам, че това е сериозна тема, но все пак... зависи от това какви сте ти и половинката ти. Да, може да е доста близък до порното, ако двамата сте разкрепостени, подвижни, имате физическите дадености, усет, желание и т.н. Все пак, макар и с доста подобрения в снимачния процес, порно актьорите са реални хора, не извънземни. Всичките тия гимнастики, пози, раздаване, пъшкане, дълбоко гърло, анален секс и каквото ти хрумне пак са въпрос на желание и възможност от страна на партньорите. Възможно е да бъде постигнато такова ниво на секс, зависи единствено от хората, които участват и как боравят с телата си.

Проблемът и разочарованието от "реалния" секс са, защото невинаги половинката ти е навита да прави нещата по филмите. Някои не искат орален, други анален, трети само лежат и чакат другия да върши работата, четвърти гледат като умрели риби, пети пък не са изобщо сексуални, шести се притесняват от тялото си и още хиляди причини. Жена ти може да иска да те оправи със страп-он, ти категорично да откажеш и тя да се почувства измамена, защото е гледала сто клипчета, в които мъжете са навити. От друга страна много жени смятат свирките за унизителни и упорито не желаят да правят.

Отделно значение има самият живот - проблеми, разправии, умора и прочее, които оказват влияние на желанието и поведението ни.

Та, в заключение ще кажа, че е абсолютно възможно, но не много вероятно, всички имаме някакви задръжки и граници, които няма да преминем - някои повече, други по-малко. Недей да имаш особено високи очаквания, чист късмет си е да попаднеш на много разкрепостен и раздаващ се парнтьор.

5.   Зависи от порното, зависи от секса и най-вече зависи от хората.

Братан.

6.   Сегва.е ти отговоря ползват те като курва и се превръщаш в такава. При реални отношения има същото но има и любов а тръпката е много по голяма особено тогава!!! Човека фо теб и ти преоткривате и надминавате себе си.
Ж55

7.   Не конкретизираш кое да е същото с всички тези категории, които има. Еротичното порно може и да се доближава до някъде, но няма как да хванеш чувството и усещането. Останалото си е чиста боза. Зависи и какъв е човека, с който ще правиш секс де - ако липсват чувства и просто ще го правите като животни, то тогава ще наподобява на това в порното, тъй като мозъците ви че бъдат промити именно от него.

8.   Кое да е същото? Самият акт ли, изжияването ли, усещането ли? Изживяването няма как да е същото. Дори самият акт не е. Там всичко се прави с цел да е естетично, да задоволява нужда от фетиш на зрителите и т.н. Там всичко е по сцценарий, кога да пъшкаш, кога да се изпразниш, как да застанеш, че да се вижда вагината, някои пози са доста неудобни и се правят няколко дубъла и т.н. Ти като го правиш на истинско, няма да гледаш дали отвън и се вижда вагината, дали пъшкаш по сценарий и дали се изпразваш, лижеш и ти духа в правилния момент и под правилния ъгъл, на правилната светлина, нито ще има режисьор, който да те прекъсва и да те кара да повториш сцената.

9.   При нас с жена ми е различно от филмите. Секс правим основно в две пози, а анален само в една. Така е от много години.

10.   Когато вече не си девствен и си правил разни неща с момичета, започваш да осъзнаваш колко нереално е типичното порно (Brazzers например). Там всичко е перфектна светлина, перфектни тела ( в повечето случаи) и като цяло всичко е перфектно.

И аз преди си мислех, че е готино и свършвах само за 2 минути, когато го погледнех. Но реално погледнато, 1000 пъти повече предпочитам да правя секс в колата и да сме като животни, озарявайки ни само нощната улична лампа.

Затова и вече като гледам порно си пускам само amateur/homemade. Защото е реална ситуация и най-близкото, до което ще се доближиш в истинския живот.

А вече... дори не мога да ги гледам тези с напомпаните яки цици, перфектно измити дупета и т. н.

11.   Така както задаваш въпроса ми се струва, че още не си правил секс. На колко си години че питаш дали в реалните отношения секса е различен от този в порното. Прочети коментар 4 много внимателно и се опитай да го разбереш. Ако още не си правил секс време ти е да започнеш. Не отлагай, живота е кратък.