Споделена история от Секс и интимност

Момиче съм и не изпитвам удоволствие :(
Здравейте, момиче на 19 съм, девствена. Много ми е притеснено-при стимулация на клитора не изпитвам абсолютно нищо. Имам си приятел, когато ме гали отдолу с ръка и по клитора не изпитвам удоволствие и не мога да разбера защо :( Не е от притеснение. Опитвала съм и сама да галя клитора си, същото е. Никакво удоволствие, нищо. От 13 годишна мастурбирам с притискане на бедрата един върху друг и единствено с този начин мога да изпитам удоволствие. Дали клитора ми е загубил чувствителност/свикнала съм по този начин и за това сега не изпитвам удоволствие иначе? Много ми е притеснено, чудя се да ходя ли по лекари, че ми има нещо, че нещо не ми е наред... Сбъркано ли е нещо с мен?
Прониквал е с пръсти, приятно ми е, овлажнявам се от това. Постоянно мисля, че нещо ми има... Моля за съвети :(

Коментари

2.   Еми значи като прониква със пръсти ти е приятно...На това се радвай...

3.   Нищо ти няма

4.   А защо не сте правили секс до сега и тогава ще прецениш.

6.   Качимсе върху него, правете секс половин един час, да те лиже няма къде да идеш,

7.   Смени приятеля. Не е в теб проблема. Просто трябва да попаднеш на правилния партньор, дето само докато доближи и ще настръхваш цялата. Най-вероятно и момчето няма достатъчно опит и химията ви не е особено силна - недей си мисли глупости, с правилния човек ще си дойдат на място нещата.

9.   Не се притеснявай, съпругата ми е точно като теб още от 16 годишна когато се залюбихме. Изпитва удоволствие от всичко, но успява да свърши винаги по един начин. Сяда върху мен и се намества така че да може да се притиска силно към пениса ми без да прониквам. Целуваме се и стимулирам гърдите. Когато свърши е размазана, не може да потегли от леглото по 5 минути.

10.   Да, сигурно клитора ти е загубил чувствителност от годините търкане и тялото ти е свикнало само с тази стимулация. Но не е фатално - щом изпитваш удоволствие от проникване, можеш да си водиш напълно функционален сексуален живот, просто ще свършваш от проникването, а не от галене. Не си и казала как е при френска?

12.   Искам да кажа, че съм мнооого изненадана, че и други знаят за това с бедрата. Аз също така си доставях удоволствие. Странно, аз също не изпитвам нищо като се пипам, но приятелят ми като пипа в повечето случаи усещам, но не го предпочитам пред секса. Не знам, може просто да сме объркани долу.

16.   Проблема не е нито в нея нито в него.

От малка мастурбирам като търкам клитора си в повърхност. Съответно приятеля ми като ме докосне с ръка не усещам нищо, понеже правим често 69, дори и с уста не усещам.

Свикнала съм да идва кулминацията като се търкам. Не до толкова с ръка.

Същото и при мъжете, които са свикнали да свършват с лявата си ръка като сами си доставят удоволствие.

17.   Защо никой не попита авторката как така приятелят й е прониквал с пръсти във вагината й а тя казва, че е девствена. Хора вие като четете въобще мислите ли върху това което сте прочели. Толкова ли сте невежи, че не можете да разберете един обикновен текст.

19.   Номер 17 аз още съм девствена, а съм пробвала да си пъхам разни неща и даже успявах до някъде.. Веднъж и пръста ми успя да потъне навътре. Знам, че още съм девствена, защото нито ме боля, нито имах кръв след опитите си. А за девственици ползващи тампони не си ли чувал/а. Зависи как гаджето и пъха пръст, два, ако е много внимателно- спокойно може изобщо да не я е дефлорирал. Също така зависи и ципата и каква е, може да е еластична. Тъй че напълно е възможно една жена да си е пъхала нещо там и пак да е девствена. Стига да не е било нещо дебело, естествено... И да не е било по по-груб /агресивен начин...

20.   От авторката до 17: Това, че е прониквал с пръсти значи че вече не съм девствена?!?

21.   Еми като си девствена как искаш удоволствие? След секса ще ти мине спокойно