Споделена история от Секс и интимност

Телефонен секс и подслушване
Сигурно ще ме помислите за луда, но аз съм наплашена. Приятелят ми държи да правим телефонен секс. Включващ всичко - говорене на мръсотии, охкания, пъшкания. Честно казано идеята ми харесва, но се страхувам от подслушвания. Не съм му казала, но това ме притеснява много. Нямам представа дали разговора ни реално ще е само между нас. Ами ако телефоните ни се подслушват? Ще станем за смях. Има ли такава възможност според вас? По принцип съм доста мнителна когато съм вкъщи и съм светнала лампата винаги си мисля, че някой ме наблюдава. Почти винаги съм с пуснати щори. Не че правя нещо толкова тайно просто мразя някой да ми навлиза в личното пространство

Коментари

1.   Кой и за какво би те подслушвал, да не си важна политическа фигура? Не се филмирай.

2.   Телефоните се подслушват масово при извънредното положение у нас !!!
-------------------------------------------------------------------------------------
Той;Реших да скъсам с теб,вече не ме кефиш,защото си много сдухана !
Тя;Как не те е срам,идиот такъв и по телефона ми го казваш,а не в очите?
МВР;Егати мръсника !!!

3.   Кой ще те подслушва? Боко?

Правете си кефа и да не ти дреме, бе...

Братан.

4.   Ми че то винаги се подслушват телефоните.

5.   Не е толкова голяма работа. Да, пълното лично пространство е хубаво нещо на хартия, но е много непостижимо в днешния живот, освен ако не живееш в гората. Ще ти се случи през живота да чуеш съседите как се вихрят, и на тях ще се случи да чуят теб. Част от живота е и повечето хора си го знаят. Не си струва да се стискаме и да изпускаме приятните неща от живота, заради неща, които няма как да се променят. Колкото до подслушването....Как да ти го кажа...не си струва да го мислиш, все едно можеш да направиш нещо или въобще да докажеш дали е така или не. Просто си живей живота и се радвай на хубавите моменти в него. Например, когато приятеля ти иска да правите телефонен секс.

6.   Ми нали няма да те видят гола. Тогава какво значение има. А да не те е страх и, че като правите секс в леглото някой ще ви снима. Радвай се на живота и не мисли такива глупости.

7.   На мен не ми пука честно казано! Да слушат, да лъскат ако искат. Ние си пращаме и снимки един на друг, и после по телефона казвам какво ще му направя..

8.   Недей