Споделена история от Секс и интимност

Приятелката ми не ме възбужда
Здравейте, на 27 години съм момче, имам доста красива приятелка но уви малко по висока от мен и няма гърди ( почти никакви ) още от самото начало усещах че не може да ме "вдигне" както трябва но нещата някакси се задържаха
Е имало е моменти в които много ми се правило секс ии тя го е отнасяла ама не е така както ако имаше по големи гърди
За жалост стигал съм до изневери
Ходим от 3 години
Като цяло просто искам да си излея душата не знам дали ще можете да ми помогнете и знам че ще има коментари от сорта на , скъсайте ии си намери някоя която ще ти в тръпка ама реално си я обичам ноо не може сексуално да ми даде това от което имам нужда
Как се вика предпочитам да си набия една отколкото да правя секс със нея
Ще съм благодарен ако все пак дадете някое съветче, може би аз изпускам нещо

Коментари

1.   На 27 си вече мъж, не лъжи момичето. Не разбирам как я обичаш, но другото не става... Направи си го да става, като почнете да искате идеална жена, с големи гърди и много пари...

2.   Явно много си закъсал братчед, но има само два изхода;или й постави нови цици по твой вкус или си намери някоя с чувствително голям балкон!
Иначе те чака жива мъка и основно доста ръчен труд, с мазоли по ръцете!

3.   Разбирам, че я обичаш, но нали ти е ясно, че това няма да свърши добре. Точно защото я обичаш, трябва да я пуснеш, за да си намери правилния човек, който ще я желае и като човек, и като жена. Така до кога ще я караш с изневери? Ще е много по-наранена, ако някой ден разбере, че не си е желаел никога, изневерявал си ѝ и е живяла в лъжа. Просто не е коректно, не е правилно, не е достойно. Така или иначе тази връзка няма перспектива, поне не се лъжете и не си губете уважнието повече. А и за теб ще е агония.

4.   От доста време не бях влизала в сайта и твотя тема направо ме хвърли в глухата .Бях останала с вчепетление че хубавите момчета си падат по материално осигурени независимо от външността .В грешка съм била

5.   Измислена история, вероятно от жена, да не казвам каква. Много мъже ги възбуждат именно мънички гърди, а не кравешки вимета (аз съм такъв мъж). От виметата ми спада.

М27

6.   Ако чакаш момичето да ти вдига самолета, по добре не го вдигай, бързо ще падне. Големи капризи снанахте, не стига, че ти дава калъп, ами и самолета да ти вдига. Обърни резбата, там самолет няма да ти трябва!

7.   Ти и правиш мечешка услуга и реално не я обичаш.

8.   Все едно приятелката ти да пише- на гаджето ми пишката е малка, почти я няма, не може да я вдига, сексът с него не ме кефи, обаче много го обичам.

9.   Не разбирам как така сте заедно. Моя ми казва, че като ме види му става, а като ме целуне и е напълно готов. Говрим за минута - две.

10.   Ако темата не е измислица, което е вероятно, отговора е много прост.

Обичаш себе си.
Обичаш секса. Обичаш и големи цици.

Нея не я обичаш, но лъжеш нея и лъжеш и себе си за да се чувстваш като добър човек.

11.   Научете се да правите разлика между влюбване и обикновена обич. Ако момичето не те привлича ти не си влюбен в нея. Факта че я обичаш като приятелка НЕ Е оправдание да я лъжеш. Това е което изпускаш. Ай сега бягай да си намериш някоя с големи бомби. Ако тръгнеш да обясняваш за характери и т.н. значи ти сам не знаеш какво искаш и пак е по-добре да се разделите вместо да си бистриш акъла за нейна сметка. На всичкото отгоре самото ти поведение е силна индикация че не я обичаш, иначе нямаше да я нараняваш така. И не се заблуждавай че щом не знае няма как да ѝ е кофти.

12.   Намери си някоя с голям бюст щом това за теб е толкова важно. Но на 27 порасни, не си момче а трябва да си мъж.

13.   Момичето не може да контролира това, според теб как ще се почувства като я зарежеш, защото не може да контролира растежа на гърдите си? Щом не те привлича защо изобщо си тръгнал с нея? Запомни , че цици много, но мозъци - не...

14.   Представете си ако темата беше писана от жена... До тук коментиращите са много мили с автора.

15.   №13 по-добре да я зареже, отколкото да я лъже. Човека не може да контролира инфантилната си сексуалност. Няма да започне да харесва момичето изведнъж, задето си му оставил(а) коментар.

16.   Номер 8, ти такива теми не виждаш ли тук? Сугурно си нов/нова, през ден ги има незадоволрни от пишката на партньора, защо да няма незадоволени от гърдите на партньорката?

Номер 13, а той контролира ли мъжкото влечение към женските гърди? Дай да стои с нея от жалост, че да не се почувства зле, че я е зарязал, защото няма гърди. Ами няма. Какво да направи той или тя. Тя досега трябва да си е разбрала, че в нейния живот ще ги има и такива моменти заради това, че и се е случило да няма гърди и да се надяваме се е научила да го ползва като цедка. Ще и стане гадно, но той очевидно не е човека, с който и е писано да бъде и да я направи щастлива. Но не се и дръжте с него като с изрод - казва си, че просто не го привлича и нищо не може да направи за това. Не се дръжте като някакви светци все едно не сте почвали връзка, като в последствие се се чудили "защо по дяволите? " или все е нечовешко всеки един от нас да се окаже до друг, който да осъзнае, че не е това което търси. А какво се правите на света вода ненапита, че това, което всеки търси и което вие в частност търсите не включва НИТО ЕДНО физическо качество и изобщо не ви интересува. Първо това не се контролира и колкото и да ти харесва един човек, ако не те привлича физически или ти е неприятен... язък няма да стане. Ама когато се случи на някой и той потърси съвет от вас почвате да го плюете, че бил животно едва ли не, за да се чувствате морално превъзхождащи го. А това е просто комплексираност и снобарство. Всички "Деви Марии" скокнали да защитават момичето, че не било виновно че няма цици и следователно целия свят трябва да си препрограмира инстинктите и физическите дадености, за да е честно за нямащите цици и да не се почувстват случайно по-малко от някой друг. Писани яйца... Ама в живота си има факти и колкото и да се стараете да ги омекотявате на думи и да се сърдите на другите, че не участват в илюзията ви, фактите са си факти и понякога най-доброто решение е да се приемат за даденост, която няма как да се промени и да се продължи напред по най-добрия възможен начин, имайки предвид тия факти. Не да ровим глава в пясъка и да се сърдим на всички, които отказват да го правят като нас. Аз примерно, колкото и да не ви харесва това ще ви заявя, че плоските жени просто са по-малко привлекателни от имащите форми. Изключваме нали, нестандартните вкусове, защото ако ги включим тях, ще стане и яденето на лайна прието за привлекателно, защото нам си кой някой го възбуждало. Колкото и да изпадате в ужас при идеята, че някое плоско момиче ще го чуе/прочете и ще се почувства зле от това, това не е края на света. Никой нищо не може да направи за природните си дадености/липси, но е просто глупаво и наподобяващо конски капаци да го пазим от тая истина и да се преструваме, че са иначе нещата. Малки са ти гърдите. ОК. Не всички ще са привлечени от теб. Значи ли че си по-ниско качество човек? Не. Значи ли, че ще има случаи когато мъжете няма да те поглеждат или ще влизат във връзки с теб, но после ще се оказва, че просто не ги задоволяваш? Да. Тези мъже ле ще са виновни за това? Абсолютно не, но пък кой може да ви спре да обвинявате тях и да мислите само от своята гледна точка? Защо пък да не сте самоправедни псевдо-моралисти, които при никои възможни положения не приемат, че може да са проблема или че просто може да няма виновен, а понякога нещата просто да са... така както са и никой да не може нищо да направи относно тях или вродените си атрибути/качества/ЖЕЛАНИЯ. Да, точно така! Вродено ти е да харесваш гърди и да е проблем в леглото, ако трябва да се преструваш, че гаджето ти харесва визуално и тялото ти просто не реагира на нейното както трябва за една вървяща връзка. Но неее... дай той да се преструва, че тя го възбужда, за да не нарани скъпоценните и памучени чувства, които мама и тате цял живот са глезили, и които не са загрубели лека-полека и рано или късно ще поемат пълния удар на истината наведнъж и изцяло. Дай да обвиним за цялата работа човека, който се случи да е носител на "новините", а именно: Нямаш никакви гърди, по-малко ще те харесват, няма какво да се направи, преживей го. Момичето ще си намери някой, който не го бърка, естествено. Но спрете да плюете момчето с измисления си морал, все едно сте по различни. То всъщност всички, ама ВСИЧКИ до един "не сте такива" докато не попаднете в ситуация, която всъщност да го тества и да ви постави в съответните обстоятелства, за да разберете за какво става дума, че да давате мнения. Всеки си мисли, че е различен, а в 90% от изказванията това твърдение не е тествано още от живота и изказващия се просто не е бил в ситуацията, за която много говори. Ама защо не? Все пак е лесно да мислиш автоматично за себе си добре по фабрична настройка. Ако не ти се е случвало нещо, определено не би направил зле, определено не си такъв, ти би направил иначе. Докато не се окажеш в дадената ситуация, когато най-накрая разбираш човека, който си плюл преди да знаеш нужното, за да даваш мнение. Просто пример: АБСОЛЮТНО ВСИЧКИ твърдят, че са против изнерярата и я презират, още преди да са били във връзка дори. И после се случва да са, случва се да се появи друг човек или да се напият или просто да си проличи, че не си струват. Естествено, че изневярата е долно нещо. Но това го твърдят и хора, които още не са тествани от съответната ситуация. Хора, които няма как да знаят дали биха или не биха, но автоматично приемат и твърдят на всеослушание, че определено, никога не биха. И после повече от половината от тея хора се оказват лицемери. Ама не нарочно дори, просто всеки си мисли, че е "различен" поначало. "Аз не съм такъв"... няма как да знаеш, докато не ит се случи. И твърде малко всъщност притежават емпатията, необходима да говориш за обстоятелства, преди да си ги преживял. Затова спрете да плюете автоматично, а се поставяйте на мястото на всеки, по чийто адрес давате мнения, а ако не можете, просто си мълчете и не мислете, че сте специални и "не сте такива"!

17.   Абе човек, ти ѝ изневеряваш. Защо го правиш зад гърба ѝ? Осъзнаваш ли как си играеш с чувствата ѝ? И смятай това ти го пише човек, чиято половинка също не го привлича сексуално. И външно не ме привлича. Най - многото, което съм правил е да се наслаждавам на снимки на красиви момичета, да си пиша с тях, но НИКОГА НЕ съм изневерявал! След 5 - годишна връзка!! Защото знам, че може да не е някоя гореща красавица, но е човека с най - топлото сърце, който някога съм познавал, най - близкия ми човек и дори най - сексапилната мадама ако ще Мис Свят да е няма да я замени в моето сърце!!!
Аз я обичам повече от всичко въпреки, че липсва привличането. И на това изкушение да ѝ изневеря никога няма да се поддам, никога, защото това ще е предателство не само към нея, но и към мен самия!!!

Защо се поддаде? Защо ѝ го причини? Не ти ли тежи на съвестта... обмислял ли си да ѝ кажеш? И жените, с които си го правил знаят ли, че си обвързан и какво мислят по въпроса? Не знам, брат, но ти се подиграваш с нея несъзнателно...

18.   Да приемем, че темата не е фейк: Момичето просто явно не те привлича. Случва се и това не значи, че тя не е привлекателна. Дори със сигурност е, просто не и за теб. Не измъчвай и двама ви и дай шанс на себе си и на нея да бъдете с партньори, с които има взаимност и двустранно сексуално привличане. Успех и бъди добър човек и честен с жената.

20.   Какво момче на 27? На 27 си вече мъж, макар че с това мислене и за момченце можеш да минеш.

24.   На 27 не си момченце, а зрял мъж. Не я обичаш, заблуждаваш се. Скъсай с нея и намери някоя, която да обичаш - обичта включва и желанието за страстен секс с жената. Намери си висока, руса, синеока и с естествено големи гърди - жена мечта.

25.   Какво момче си,ти на 27 години?!! Ти от много отдавна си мъж! Хората едно време на твоите години са имали едно-две деца! Щом си и изневерявал значи не я обичаш, и щом не те възбуда! Ти си с нея заради някакъв мотив! По-добре се раздели с нея, и помогни да се събере с човек който наистина я обича! Тя ако се харесва така, няма нужда да си прави корекции заради теб, а за височината е ген нищо не може да направи.

Хелга

26.   Имаш два варианта. Или я приемаш такава калвато е или я сменяш. Тя и без друго сигурно си има комплекси на трма гърди, така, че не и го натяквай.

27.   и аз съм на твойте години и съм в същото положение брат..секси гадже имам до мен ама от толкоз секс вече неме радва както беше отначалото.. затва започнах да пафкам от време на време за да и го сложа как си треа.. а през другото време пускам по 150лв на някоя платена мадама с теренче и чиста ми работа .. абе както се казва важното е вечерно време си легнеме доволни пък жени на път и през път..всичко е до време с тях.. пък те да му мислят .. и ся брат глей как ще ни нападат тъпите комплексари и тъпите путки защото са задръстани и си мислят че са открили любовта на живота кат чели топлата вода са открили а в крайна сметка са открили поредния им тъпкач ;)

29.   Сложи и силикон

30.   За теб само гърдате ли са важни?

31.   към автора
Ти харесваш големи гърди, а тя има малки. А приятно ли ще ти е ако тя в някой форум пише че ти имаш малък член и ти спада бързо? Замисли се.
А отдоло как е - нищо не казваш- Натурална или нула номер. Или само гърдите са от значение?

32.   Батко, и аз съм на твойте години, ама айде спрете вече да се наричате момчета. Само това не го разбирам, като заразправяте "аз съм момче на 27" . Е кво момче бе брат мене вече чичко ме наричат малките деца, че ходя с брат, а ти ... Не е хейт, просто сте ми странни.
А жените кво толко ги мислиш.
Сега видях, че и други са ти писали същото, ама защо.

33.   Ами така става като тръгвате с такива, които не ви привличат достатъчно. После викат "ами той секса не е най-важното в една връзка". Ама като се стигне до изневяра, изведнъж сексът изведнъж придобива някакво особено значение.
Сексът не е единственото нещо в една връзка, но е важен. Ако в самото начало и в следващите няколко месеца, сексът не върви, тая връзка няма бъдеще (освен ако и двамата не са асексуални). По-добре не си губи времето и не губи времето на момичето. Говори с нея и всеки по пътя си.

34.   Хорааа.. Знаете ли, че по - ниските мъже са комплексирани?
Колкото повече дефицити има един мъж, толкова повече изисквания има към жената!!!!!

Жена на 23 години, с гърди среден размер

И все пак, съвета ми - кажи тези неща на приятелката си. Може само за изневерите да спестиш, но ти така или иначе, ще го направиш.

35.   Ааа и аз обичам да има цици. Преебал си драги де са ти били дзъркелите? Такива без гърди и мен не ме привличат. Може да пълничка или не красива, но поне някакви гърди да има.
Жена плоска като дъска ще е като да ебеш педал.
Даже травестити има по готини с присадни цици от някои жени.
Дядото на един познат му беше казал:
Стоянеее търси жена с големи цици, че путка всяка има!

36.   Пич, звучи ми като да имаш проблеми с ерекцията, щом само на ръчна и на големи гърди можеш да вдигнеш самолета.
Остави момичето, нека си намери стойностен човек, който да вижда в нея нещо повече от малките й гърди. Бас ловя, че и тя има кандидати, но надали ти изневерява долно зад гърба, както и правиш с нея.

37.   До 27 , Евала брат и аз така като теб си плащам по 150лв. На една две проститутки при които съм си редовен и отделно на това си праскам комшийката( Тя е на 35 самотна майка с едно дете и е доста запазена ,и не отказва секс, даже тя ме търси по често). Аз пари си имам ,но не ми трябва някоя меркантилна ку’ва дето е с мен само заради парите. Свободен съм си никой не ми държи сметка, след дискотека или бар доста често се прибирам с някоя девойка , но само за вечерта и до там!!!!!! Нека си търсят принцовете на белия кон, а не видят какво предлагат те всъщност.......

38.   Сложи си силикон и се възбуждай от новите си гърди. Така няма да има значение приятелката ти как изглежда.

39.   Звучи ми малко детинско, че не умее да те възбужда заради размера на гърдите си. Но все пак всеки има различни вкусове и няма да те критикувам. Постъпи като мъж на място, защото лъжата е по-лоша и от това, че тя не те привлича. Честно казано не смятам, че я обичаш кой знае колко след като един вид искрата е загаснала. 3 години са достатъчни на човек да се привърже към друг човек. Признай ѝ какво мислиш и бъди деликатен, все пак не заслужава да бъдеш прекалено директен и груб.

40.   ако си падате по суинг,може да се разменим

41.   Аз съм в пълен потрес. Как може да сте такива лицемери. Защо ходиш с жена, която дори не харесваш?

42.   Много внимание се обърна на тоя трол. Ама ама ако жена каже че иска по голям, ще кажете че е курва.
Смешници!

43.   Номер 16 се изказва прекалено крайно. Приема своята позиция като общоприет факт, което е далеч от истината. Познавам мъже, които предпочитат момичета с малки, но стегнати гърди. И по-големият размер не им харесва, а им действа отблъскащо. Рядка комбинация е стройно тяло голям бюст, така че... Някои избират фино момиче без бюст, други пухкаво, но с големи гърди. До разбирания е.
---
До автора на темата:
Остави момичето. Не заради гърдите, а заради отношението към нея - ако я обичаше, нямаше да изневеряваш, да я лъжеш... Представи си как ще се почувстваш, ако тя не харесва нещо в теб (примерно височината ти) и спи с по-високи момчета, за да се чувства задоволена... Това "не е компромис", това е заблуда - заблуждаваш и себе си, и нея. Разделете се - ако е писано, ти ще си намериш мечтаното момиче с идеалния за твоите представи бюст. А тя ще бъда с младеж, който ще се възбужда от нейната външност и няма да изпитва проблеми в сексуален план.

44.   Какви за бога са тези коментари да се хвалите за изневери, ами ето после търсете истинска любов. Относно коментарите за момичето да си сложело силикон ама вие верно ли?? Защо трябва да станеш като вече повечето овце със силикон, та да те привличат. А за " момчето на 27" няма кво да губиш времето на момичето, ще й е гадно от раздялата ама поне няма да прекара живота си с теб