Споделена история от Секс и интимност

Не се чувствам жена
Здравейте на 28 съм и не се чувствам голяма жена ръзсъждам и мисля още с децки акъл не се впечетлявам от скупи коли пари и цветя. Харесвам момчета по малки от мен имаж момче на 22 год а сега харесвам 17 годишен. Мног ми е хубаво с тях впечетляват ме с дигане на 200 от лежанка дрифтове алкохол трева вулгарен език. Това нормално ли е не мисля за семейство и деца защото искам да си лягам с който ми е кеф,

Коментари

2.   Да, нормално е когато темата е евтина провокация.
На твое място бих потърсил какъв е проблема, който ме кара да публикувам подобни неща.

4.   Абе, хайде, спри се, бе, тъпо тролче! Модераторите, малоумни ли сте или вие ги пускате тези недоносчета?!

5.   Като гледам правописа не е нормално. Направо ти е много. Просто си с изостанало развитие. По лична карта си на 28, но развитието ти е прекъснало в зародиш, или максимум 7 клас. По-добре е и, че не мислиш за семейство и деца. Няма недостиг на такъв тип хора.

Кенди

6.   Измислена тема от някоя фантазьорка.

ж22

7.   Браво,супер чалга кифла си,а ако се върнеш във втори клас ще си върха !
Тъкмо ще се донаучиш да пишеш,да четеш,да смяташ едва ли,ако не се брои мерака ти да чукаш себеподобни от другия пол,да се кефиш анално..

8.   Те на 40 се мислят за млади, ти на 28 все пак си в младежка възраст. Имаш време и за семейство и за деца. Скоро ще ти дойде акъла. След една, две години ще се ориентираш.

9.   Пикам ви на темите измислени. Поне вложете малко...

Братан.

10.   Живота си е твой каквото искаш това прави!

11.   Не знам акълът ти дали е детски, но правописът, със сигурност! Моля ти се, постарай се да се научиш да пишеш, че е направо срамно за млада жена да пише така! ДеЦки, запетайки нямаш, по малки (за тире да си чувала?)... На 28 си, предполага се, че работиш, направо се чудя как са те взели на работа.
Извинявай, не е по темата, но е плашещо!

12.   Добре че не мислиш за семейство и деца.

13.   Аз съм 30 и харесвам също млади момчета. Даже наскоро излизах с 20 годишен. Тръпката е яка. Свежи са. Мен ме кефят тези слабичките още с момчешко излъчване. Трудно да ми хареса мой набор. Нещо не ме кефят сериозните и узрели мъже. Наскоро повече време се заседях в една компания на маса в която мнозинството бяха мъже между 32/3 до 42/3. Еми супер скука. Обсъждаха алкохол, мезета, разведените бившите съпруги, кредитите, колите и вече застаряващите си родители. Аз също не искам семейство. С разликата, че вече съм била омъжена и имам дете. Само че аз обичам като спя с един да съм си с него само. Живей си живота момиче, защото след няколко години и мен и теб тия готини млади момчета няма да искат да ни погледнат. Сега ти е паднало.

14.   Пак някой го бие простотията.

15.   Малко повече фантазия вложи следващия път. И оправи тоя правопис.

16.   По правопис си в първи клас.

17.   Ти не си добре вътре в главата ти. С колко си лягала до сега. А с куче нещо правила ли си. Защото ми се струва че си кучка.

18.   Ми 2, що да не го напише човекът, да не е лъжа... Като рядко се пише реалността, някой трябва да прави "провокации"...

19.   имам BMW ще ми станеш ли гадже ?

20.   Хахаха, инфантилна си, да. Не е нормално жена на тези години да разсъждава така, нито пък да ходи със 17-годишни момченца.

21.   Рядкост е да намериш 17-годишен да вдига 200 от лежанка. Така че си го пази като зеницата на окото.