Споделена история от Секс и интимност

Специфичен въпрос
Въпросът ми е до мъжете, чисто от любопитство и признавам, незнание. Не е като да нямам опит, но не е и толкова голям.
Ще бъда напълно кратка.
Имах отношение с мъж, в началото около 7 месеца неангажиращи, после във връзка.
В началто имаше доста проблеми с ерекцията и спадането, впоследствие нещата се оправиха, но налице се появи неиздръжиловостта и бързото свършване. Буквално за 2 мин и всичко приключваше, с някои изключения.
Казваше ми, че в мига в който ме докосне и повече не му е нужно, виждах го и го знаех.
Разбра се, впоследствие, че се е срещали с друга по време на нашите неангажиращи отношения и аз направих връзка, че именно в тези моменти, той е бил в най-издръжливите си моменти.
Не виня за нищо, свързано с физиката, придполагам, че стои някакъв вид проблем, вероятно психологически. Но искам да попитам мъжете, които имат този проблем, с всяка жена ли се случва така или е възможна с една да го има, с друга не?

Коментари

1.   Възможно е с една жена да е така, а с друга - иначе. Причини много.
По принцип колкото по-дълга е връзката - толкова по-дълъг става и секса.

Първоначалните "проблеми" не са проблем - случва се много често. Колкото повече очаквания има - толкова по-често се случва.

2.   аз лично никога несъм имал този проблем но мой близък приятел имаше този проблем и ми беше споделил,накрая се престраши да отиде на гинеколог и са му отрили проблема но от тук на там незнам какво е станало освен че трябваше да се пази с месеци наред да не прави секс или да се задоволява.. но с няколко лекарства се е оправил такаче го пращай и твоя на лекар докато не се осложни положението ;)

3.   С всяка жена ще е така! Скрострелците си остават за цял живот така, но те са истинските мъже, родени са само за разплод, не за кеф на жените.Жените само могат да хленчат, не знаят какво искат. Ако попаднат на разгонен мачо, реват, че ги насилва, бие и чука като нерез, ако попаднат на хрисим мъж, и той не става, бил чехлю, знаят ли какво искат? На един му бил малък, на друг му бил мек, трети нямал кола и пари, все капризи. А ако ги засегнат, че нямат гърди или, че са като дърво в леглото, лелее, такъв вой надават!? Това си е човека, свръх-чувствителен си е и още като се докосне до женско веднага стреля, не може да се удържи. Ако авторката очаква само секс от този мъж, по добре да си търси друг и да не измъчва човека, а и себе си.

4.   Много мъже свършват бързо, това не е проблем, а еволюционна особеност от времето на пещерния човек. Пещерният мъж е трябвало да може да свърши бързо, за да не го излапа някоя мечка, докато си върши работата.
Може и да е по-неопитен твоят и да не е свикнал още да се контролира достатъчно.

6.   До 4

Тогава, защо не ... свършва на мига. В смисъл - в същата секнуда? Вкарва го, свършва и айде?

7.   №4, не само пещерният човек е бил в това положение, и днес оплождането в природата трае толкова. Само кучетата, дали са наказани или богопомазани, но след като се изпразни мъжкаря се заклещва(раздува се члена) и той не може да излезе от кучката, така виси до нея по половин час докато не спадне и да се отдели от нея. Виждал съм как, ако нещо подплаши мъжкаря, когато побегне влачи кучката като ремарке след себе си, представи си как яко са заклещени. Сега при човека е жив изгъзяк, на жените им прави кеф да си играят с мъжете. С това им желание за дълго чукане, те го начукват на мъжете. За тях няма проблем, могат и пет часа да се мушкат, но им прави кеф да гледат как мачовците се потят и комплексират ако не чукат най малко половин час. Нали са глупави комплексари, ако не могат да издържат половин час чукане, започват да се тъпчат с разни лекарства и после се чудят, защо не могат да правят деца!? Тогава жените друга песен запяват, искат деца, но семето е вече кухо!

8.   Две минути не е чак толкова малко, но ако не знае - при мастурбация пенисът притъпява чувствителността си и ще може да държи повече, ако тренира на сухо в свободното време.