Споделена история от Секс и интимност

Хванах родителите му да правят секс...!.
Здравейте! Искам да ви споделя нещо, което много ме плаши, да знам, че не трябва да се плаща, но няколко пъти хващам родителите ми да правят секс. Чувала съм ги, от моята стая, но един път се наложи да спим аз, мама, тате и брат ми в една стая, защото имахме гости и те спаха в моята стая и в на брат ми и ги видях, но бяха под завивките и мама ме видя че съм будна и ми каза да си затварям очите. Наскоро не съм ги чувала, но много ми е гадно, когато ги хвана. Почвам да се потя, тупти ми сърцето, става ми топло. Дайте ми съвет.

Коментари

1.   По-скоро трябва да се притесняваш, ако родителите ти не правят секс. Ти как си мислиш, че сте се появили с брат ти? Съветът ми е да уважаващ личното им пространство и да не се навираш където не ти е работа. Един ден като имаш мъж и искаш да правиш секс с него като всяка нормална двойка, ще видиш какво е да трябва постоянно да се криеш и съобразяваш с малките си любопитни деца.

2.   Тази история, не може да е вярна! Коя майка, ще продължи да прави когато е видяла, че нейното дете я вижда? Историята е чист фейк ... А пък ако е вярно, имаш лоша майка. :(

3.   А ти и брат ти как си мислиш сте се появили на този свят?
Вашите като са си пипали ушичките и са си гъделичкали петичките ли?
То това - сексът, е много страшно, ще знаеш...

4.   Нормално е и на теб ти се прави секс много тестостерон има в тебе

6.   Стига бе вярно ли мислите, че авторката е любопитна и следи. Не четете ли, че са били в нейната стая и правят секс. Абсолютен абсурд. По добре си сложи слушалки и изобщо ги игнорирай. Ненормалници.

7.   Това, че вашите правят секс е прекрасно! Означава, че се обичат.
Виж, това че са се решили да правят секс докато ти си в същата стая... това вече е малко притеснително.
Ще пораснеш и ще видиш, че в секса няма нищо мръсно особено когато го правиш с любимия човек. Напротив, това е физически израз на любовта им.
Знам за едно дете е доста конфузно да хване родителите си в такъв момент, но повярвай ми и те са били доста засрамени след това.
Така, че приеми, че сексът е нещо нормално и не се меси. Колкото и да обичаш родителите си това си е само между тях.

8.   Според мен проблемът не е ,че правят секс, а че си била там и все пак не са спрели. Супер неудобно и белег на ниска култура. Като студентка съм имала такива съквартирантки,които не им пука кой е там и кой не, така че разбирам. Хората трябва да могат поне малко да се ограничават като не са сами, и особено като си била будна. Нищо е нямало да им стане една вечер. Ако историята е вярна, вашите са за бой,защото не се съобразяват изобщо.

11.   Едно време, преди 150 години, цялото семейство е спало в една стая, на пода върху сламата и това е. Малките деца и момичетата от страна на майката, а момчетата от страна на мъжа. Жената е слагала пеленачето между себе си и мъжа си, след раждане, един вид бебето да спира мераците на мъжа, докато тя все още не възстановено от раждането и не е готова да забременее отново. Когато е готова бебето се премества от другата й страна и се започвало с разплождането отново. Това се е повтаряло, докато не се родят 10-12 деца. По този начин са се образовали по-големите деца, за това какво ги чака в семейния им живот. Тогава са ги женели, когато влязат в пубертета, на по 14-15-16 години. Как според теб, са знаели какво да правят тези деца през първата си брачна нощ. Сексуалното образование и разисквания на такива теми са били табу. Религията не го е позволявала. То и сега доста от родителите си не говорят с децата си по тази тема, та какво остава в миналото. Така е било и в Западна Европа, не само при нас на изток. Горе-долу това е било от падането на Римската империя до към края на II-световна война (има - няма 1700 години). Луксът да имаш собствена стая или лично жизнено пространство са имали, само най-богатите, т.е. аристокрацията, всички останали са живеели по описания начин. Човешката сексуалност започва да се изучава от учените в началото на ХХ век в Западна Европа, а сексуално обучение (литература) за болшинството хора едва има след края на войната.
Така че, явно, е крайно време вашите да поговорят с тебе по темата и да ти обяснят това, което номер 7 е написал. А не да ви възпитават с брат ти по начина, по който са били възпитавани пра-пра-пра-родителите им.

13.   До 3

Инвитро. Даже имат цял албум със снимки и докоменти. Бащата се базика и казва "The making of тебе", все едно е документално по YouTube ... sigh ...

14.   11, живеем в 21-ви век. Не е редно някой да става свидетел на интимния свят на двама души. Израз на любов, или не, просто не е редно. Ниска култура е да правиш някого част от това, което става между само двама души. 21-век е и редно да се съобразяват хората, не сме животни.

15.   Как ще е нормално пред децата ,вие луди ли сте?
Майка ти толкова ли я сърби ,че не е успяла да се сдържи и си го е слагала докато са в една стая с вас? Няма нищо лошо в това ,НО НЕ И КОГАТО ДЕЦАТА ТИ СА В ТАЗИ СТАЯ?!?!? Ужас...

16.   Номер 1 ти си много зле. Ебати простите родители. Горкото дете.

17.   Аз не вярвам майката да е видяла, че детето гледа и тя да продължи секса. Съмнявам се да е чак такъв непукист. Вероятно е гледала към детето в тъмното случайно или си е мислела, че спи, а детето в притеснението си се е заблудило, че тя го вижда.

18.   No. 14, е това казвам и аз. Да говорят с децата си, а не да ги образоват, както по време оно.

19.   18, , основният проблем не е, че децата не знаят какво е секс и т. н. Според мен на авторката и е пределно ясно какво е, защо е и че тя се е появила така. Сегашните деца не са глупави, спрете да ги подценявате. Проблемът е друг-липсата на елементарна култура и задръжки и да не правиш това, когато други хора са в стаята. Просто ниска култура на родителите. Това е за извинение, не за говорене за пчеличките и как сме се появили на този свят.

20.   Да, през децата не е редно. Толкоз.
Номер 15, защо по дефолт жената си го е слагала? А мъжът къде е в картинката, не може ли да си го прибере в гащите?
Номер 17 може и да е прав...

22.   Едва ли си над 10 години. Гледай сериала Малкълм, там не се спират. Защо пък трябва да се плашиш

23.   До номер 7-Това,че правят секс не означава,че се обичат...