Споделена история от Секс и интимност

Лятна история
Аз съм на 33 и работя като супервайзър в един хотел на морето и искам да разкажа моята история от минала година.
Всяко лято идват да работят доста украинци при нас, миналата година около 40 човека, на всякакви позиции.
Аз съм в хаускийпинга от доста години и при нас бяха 14. Юни дойде втората група, само жени, от които имаше и млади и по-стари. Имаше 2 на 19-20г, братовчедки и дойдоха с майката на едната. Всички работят доста добре и парите им са чисти, защото имат квартира и хранене.
Тези малките – Ксения и Алина вървяха в комплект с майката и всички ги заглеждахме. Аз им бях началник и си разменяхме погледи, но майката не ги изпускаше от очи.
Нещата си вървяха и Юли хотела беше пълен и имаше и нощни извънредни смени, където избираме няколко камериерки и им се плаща допълнително, при това доста добре.
Вписах в графика Алина и Ксения, майката също и още една жена и вечерта всеки си вършеше работата. Аз обикалях да инспектирам стаите, защото доста чакахме нови гости към 4ч сутринта.
Отидох при Алина, тя оправяше една стая и поприказвахме. Казах и, че съм доволен от нея и може цяло лято да я пиша в извънредните, да си докарва допълнителни пари. Тя ми се оплака, че живее с майка си и братовчедка си в една стая и не излиза никъде и само работи и аз и казах, че може да излезем някоя вечер и че е много красива. Тя се усмихна и ми каза също, че има много симпатичен шеф. Оставих я да си работи и продължих обиколките, минах да видя и Ксения, поприказвахме, после другите две жени и към полунощ приключихме.
След три дни пак повтаряхме същото и двете малките явно си бяха говорили, защото ми се подсмихваха и се държаха приятелски, когато майката не беше наоколо.
Минавах на обиколка и пак отидох при Алина и говорихме и тя ми каза че ми благодари за хубавите думи и ми каза, че ако има нещо мога да разчитам на нея и ми каза. Тя оправяше банята и ми каза, че след малко е готова и аз бях седнал на фотьойла и си бърниках графиците в телефона. Тя дойде и говорихме и изведнъж ме целуна и ми каза че иска да ми благодари за хубавото отношение. Целувахме се и ръката и вървеше надолу, докато стигна до пакета ми. Надървих се и тя ме разкопча и започна да ми го лъска и ме пита дали искам да ми направи свирка. Разбра, че искам и застана на колене пред мен и ми го засмука много страстно и направо ми се подкосиха краката. Беше много добра и не бързаше, а с езика си правеше чудеса. От два месеца не бях с жена и това ми дойде много добре ама изненадващо и усещах че щях да свърша за 2минути и да се изложа пред малката. Казах и че го прави страхотно, но може да спрем за малко, защото трябва да проверя другите и ще се върна. Тя спря и се усмихна и ми каза, че сега иска още малко и забърза и с ръката си ми хвана топките и започна да ги масажира и аз не можах да удържа и след няколко секунди експоадирах в устата и, а тя не мръдна и изгълта всичко и ми го изцеди до капка. Постояхме минута и ме пита дали ми е харесало, защото на нея много

Коментари

1.   Ами при руските блядки задръжки няма, затова са и за износ, готови на всичко, само да са по-далеч от глада и мизерията в техните отечества!!!