Споделена история от Секс и интимност

Един мъжки въпрос, относно ерекцията
Здравейте!
Искам да питам мъжете - случвало ли ви се е всичко с ерекцията да е ОК, сексът се получава супер, в главата ти се въртят постоянно нови и нови различни сексуални фантазии, говорите си за секс, все едно говорите за кисело мляко (имам предвид толкова спокойно, не толкова безразлично ;) ) и т.н. Общо взето имаш усещането, че можеш да спиш с всяка една жена, да й доставиш максимално удоволствие и да издържиш колкото си поискаш ти - с една дума имаш САМОЧУВСТВИЕ.

Е да, но изведнъж не знам какво ми се случи, просто се събудих и "господинчото" беше оклюмал и неще и неще да става. Ако получа ерекция то тя е много бегла, за има няма 5-6 сек и айде пак омеква. Изобщо усещам едно напрежение долу, не знам как да опиша чувството, може би е следствие на напрежение горе. Случвало ми се е още 1-2 пъти, но беше толкова отдавна, че няма как да помня каква е била причината и тогава.

В момента се подготвям за много сериозен и тежък изпит, но и преди съм минавал през такъв вид стрес и не ми се е отразявало. Излизам,спортувам си, храня се нормално, но... нещо не се получава. В момента нямам приятелка, така че причината си е в мен очевидно.

Ако можете да дадете някой съвет ще съм ви много благодарен !

Коментари

1.   Еми в психиката нещо ще да е, за друго не се сещам, явно е по-различно от преди.

-Death_Blade ^

2.   На колко си години... сега излизаш от пубертета - предполагам.. затова е така... при всеки е така.. до вчера ти е бил денонощно надървен.. а от другата сутри вече не е така... кризата ще мине.. за някой по бърже за други по бавно.. периода на пубертетаа е 12г.. и се нарича хиперсексуалност... от 13 до 25... а от 25 нататъка как се променя човека не знам.... дали намаля тестостерона му... нямам идея... но ако си до жена всичко е Ок

3.   номер 2 е прав. Ако продължи обаче това състояние, отиди на уролог - може да е простатата или тестостеронът. Ако е тестостеронът, трябва да се чувстваш и по-отпаднал, по-малко „агресивен“ и по-малко работоспособен като цяло, няма да ти върви и спорта.
Може и да е психиката. Не ти ли става и на порно?
Не пренебрегвай сигналите на тялото си!
Друго - имаш ли сутрешна ерекция? Ако нямаш, значи проблемът е 100% физиологичен и няма да минеш без лекар.

4.   Аз нещо не успях да разбера- след като тръгнеш да си лягаш с някоя ли не ти става? Като гледаш порно и маструбираш как е? Според мен нямаш никакъв проблем. Това че не ти е надървен нон-стоп не е повод за притеснение. Важното е когато ти трябва всичко да е ок.
Жена, 27

5.   Aвтор: на 22 годни съм. Става ми на порно, но таман да се отпусна да мисля за нещо друго и айде пак изпита ми е в главата и как ще успея да се подготвя, защото имам малко време, а материала е труден и много.

А относно работоспособността - нямам проблем, уча с желание и виждам, че напредвам, но просто се усещам на моменти как цялото ми тяло е стегнато... аз го отдавам на напрежение. Ще изчакам да мине изпита и ако не отшумят нещата - или лекар, или Валидол под езика ! ;)

6.   Аз съм номер 2... Страхотна възраст. имаш.. сега да има жена би го направил 2-3 пъти един след друг.... без паузи... в момента си се гипсирал... но не помни от мен едно... НИКОГА не МИСЛИ за ЕРЕКЦИЯТА си, когато си с жена.... тя си настъпва... ако имаш НОЩНА ЕРЕКЦИЯ... всичко е нормално... ако един мъж е здрав и няма никакви проблеми.. ерекция има цял живот... ка са ми казвали... аз съм на 26... :))) РАДВАЙ СЕ НА СТРАХОТНАТА СИ МЛАДОСТ....

7.   Пробвал ли си с хапчета за ерекция? Аз от време на време пия Вигор 300 и всичко ми е ОК

8.   Братле въпрос на психика е, всичко е в главата ти!