Споделена история от Секс и интимност

Разговори, наставления по време на секс..
Започнем ли секс, той започва да ми говори "ти ще си само моя", " ти трябва да ме гледаш в очите и ме слушаш за всичко, кажи ще ме слушаш ли, ще изпълняваш всичко, което ти кажа, кажи че ме обичаш, моя ли си.... " и така реди реди в този смисъл всякаш иска да ми го внуши. Този дълъг продължителен монолог, с елемент на въпроси, на които аз трябва да отговарям да и само да.
Не мога да свърша, не мога да се отпусна и да се насладя на секса от такова наставление.
Нормално ли е това?
Говорих с него, че това е абсолютна глупост и ми разваля секса.
Другото, което ме тревожи е че иска всеки ден поне по 5 пъти да му казвам "Обичам те". За мен тези думи не се казват ей така всеки ден, тези думи по-скоро се показват и доказват. Той не ми казва никога "Обичам те", а изисква от мен да го правя неколкократно. Като му кажа какво мисля, веднага иска да ми вмени вина, че не съм го обичала.
Дайте вашето мнение, не знам за мен не е нормално и това започва да ме товари.
Показала съм много пъти обичта си, не му давам поводи да се чувства не обичан, напротив постоянно правя неща, който не харесвам за да се чувства той комфортно и да се чувства обгрижен и обичан.

Коментари

1.   Потресен съм че вие жените търпите подобни индивиди. В крайна сметка това което сами си причинявате, никой друг не може да ви причини. Тоя мъж има сериозни комплекси и психични проблеми. Причините са без значение. Ако държиш на него, може да му дадеш шанс да си признае проблемите и да работи по разрешаването им, задължително с терапевт. Ако не е съгласен - поживо поздраво, защото както вече си усетила, тези отношения са много далеч от нормални.

2.   Просто сте различни. Някои хора обичат да говорят мръсно в леглото и той е от тях, нищо лошо. Някои не обичат, а ти пък си от тях, също нищо лошо, просто не си пасвате сексуално. И в любовта също - той има нужда да се казва често, а ти не искаш да го казвате постоянно и "напразно".
Съжалявам - не си пасвате въобще.

3.   Чеше си егото. Това не е лошо, че говори, лошото е,че не ти отвръща със същото.Друго,ако ти казваш че не ти е приятно, а той не спира, значи че твоето мнение няма значение. Аз лично не бих търпяла. Днес това, утре друго и накрая си една изтривалка.

4.   Ако бях на твое място, щях да брутално да го изритам още на първата му изцепка. Примерно на "искам да ми казваш, че ме обичаш по няколко пъти на ден, но аз никога да не ти кажа, че те обичам." Попаднала си на поредният болен с мания за величие и собственост на жената. Жалко за теб да стоиш при подобен тип, но поне се замисляш, което е "светлина в тунела". Бий му шута и се изпарявай, на такъв не можеш да помогнеш.

5.   Неуверен е просто, и то много. Това ще ви създава проблеми не само в леглото. Няма да се промени. Парадоксалното е, че с подобни приказки ти се отдалечаваш от него, обясни му го.

6.   Момиче, забъркала си,се с ужасен егоист! Проблема е, че иска да властва над теб, да те контролира! Купи му една кукла, и се махай от там! Бил неуверен, да бе много е уверен даже. И дори си мисля,че има психически проблем, ако моят мъж се държи така, ще се махна поведението му е стряскащо. Как търпиш това? Ще бъде много трудно, раздялата с такива е много трудна, защото трудно пускат. Но колкото по-рано толкова по-добре..

Хелга

7.   Аууу тоя сериозно е влезнал в някакви филми.
От къде ги намирате такива. Направо съм потресен, че допускате такова унижение.
Как го търпиш не знам. Даже проститутка ще го изпъди.
Сигурно избива комплекси за малка пишка или нещо друго.
Започни да използваш мозъка си, преди да си се превърнала в пълен боклук.

8.   6, човекът е неуверен, затова ги говори такива приказки. Дали някоя мадама се е отнесла зле с него и няма вяра на жените след нея, или в самото семейство не е получавал достатъчно обич. Да, проблемът е чисто психологически, но такива мъже са неуверени. И, да, трудно пускат, защото се впиват като пиявици.
Всичките тези приказки в стил моя си и т.н показват колко неуверен в своите способности е приятелят на авторката. Такива хора трудно приемат, че си с тях наистина и не ходиш по чуждо. Вариантите са два- или да поговори с него , или да се разделят, колкото и да е трудно.

9.   Неувереността е едно, манията за контрол която този проявява е съвсем различно. Не бъркайте двете, че ще вземете да подветете авторката да се опита да се разбере с него. Няма разбирателство с подобни хора, понеже това психично заболяване е нарцисистично по природа, той няма как да го осъзнае като грешка в себе си. Авторке просто го зарязвай, ако държиш на спокойствието и щастието си, защото ще става все по-натоварващ в бъдеще.

10.   Този е някакъв порно манияк без грам уважение към партньора си!