Споделена история от Секс и интимност

Правите ли орален секс при първия ви път с нов партньор?
Дами, кажете си честно- случвало ли ви се е да правите свирка при първия ви път с нов партньор? И към мъжете- Да, хубаво ви е, но това променя ли ви отношението към жената? Считате ли я за неподходящ партньор за сериозна връзка заради това?

Коментари

1.   То е доста по-вероятно първия път да е само орален секс, а по-късно да се стигне към същинския. Разбира се, че на нас мъжете ни влияе. Оралният секс е важна част и ако се пренебрегва още от началото, оставаме със съмнения дали и занапред ще е така, което пък не води до нищо хубаво. Не се стеснявайте и правете свирки, особено ако искате и на вас да ви духат в замяна. Няма нищо страшно...

2.   За мен не е проблем да го направя дори и на непознат и се чувствам много щастлива обожавам да правя свирки

3.   Да, случвало ми се е, повече от веднъж. Харесвам да правя свирки и ако мъжът ме е предразположил и много съм го харесала съм склонна да му направя още първия път. Не мисля, че мъжете са оставали с някакво лошо мнение за мен ако им духам първия път когато станем интимни.
Не бих отаказала обаче ако той реши да е първият, който ще достави орално удоволствие :)
За вбъдеще съм преценила, че ще се въздържам първия път от подобни изпълнения, основно заради инфекции и тн. Все пак при секс можеш да ползваш презерватив, а при орална едва ли някой мъж би харесал идеята да си сложи докато му духаш.

Колкото до връзките според мен това дали един човек става за сериозно отношения се разбира от цялостното впечатление, а не само защото партньорът е направил или не е направил нещо при първия секс.

4.   А кой те излъга, че другите жени правим орален секс?
А защо смяташ, че само жената трябва да прави на мъжа?
А защо въпросният да си промени мнението за нея?

Някой псевдо-мъж яко те е направил на парцал, смазал и промил мозъка. Жал ми е за жени като теб, честно.

Ти достойнство нямаш ли? Уважение към себе си? Чувство за естетика/красота? Или правиш само това, което "мъжът" иска?

Заради такива "мъжки" желания, бия им шута по д-то и се изпарявам.

Нормалните мъже си следват природата и правят нормален секс. Всичко останало се нарича извратеност. Благодарение на порното мъжете в България масово са толкова болни, задръстени, мързеливи в секса, извратени на н-та степен и т.н. и т.н.
Неслучайно българките бягаме при чужденци. Нашите не стават за нищо. Останалото ще им го спестя, че много ги боли от истината.

Разбира се, не всички са извратени, рядко, но все пак има качествени мъже. За съжаление, много рядко.

5.   Всеки път в който съм го правила ,после съм съжалявала. Имала съм секс за една нощ,но е било с хора които реално аз познавам,виждала съм ги и преди,те знаят коя съм и аз знам кои са те и са ме привличали сексуално и сме правили секс и съм им правила свирка и сме правили секс и после не сме имали връзка и са ми казвали,че точно това,че съм им направила свирка им е направило лошо впечатление,защото било курвенско да правиш свирки при първи секс и затова не са имали връзка с мен.Само с хората които не съм им правила свирка никога съм имала дълга връзка.Факт,колкото и да е странен.Имам сериозна връзка от 3 години и съм правила свирка на приятеля си само веднъж и мега много му хареса,до сега са ми казвали,че ги правя добре,но чак след първата година му я направих и повече не съм.Някакси заради предишните случки не искам.

6.   Не.

7.   За мен свирката е като интервю, ако не ми хареса значи и жената не е за мен, а дали е първи или втори път това не е най важното!

8.   Не! Не и не!

9.   Не съм съвсем стар, но съм старомоден. Ако жената иска да ми лапне пениса, бих го приел за отблъскващо. Не знам шибаняците по-горе защо се изказват така, всякаш това е нормално. Какво му е нормалното??
Мисля си, че не знаете какво е сериозна връзка. За вас сериозните връзки траят по 3-4 месеца и включват свирки и анално ли?
Пълна деградация.

10.   към номер 4
може ли комплексите другаде да си ги показваш, всички разбрахме че не си желана, а ти сподели и причината
френска поговорка
колкото по-висока е културата , толкова по-ниска е целувката

11.   При мен е правило, не правя орална първия път с нов партньор, дори първите няколко пъти. Обичам да правя, междудругото. Изхождам от факта, че нещата в секса трябва да стават постепенно и отношението и интересът на мъжа след това са от значение за мен. Едно е да получи пълна програма още първия път, друго е постепенно да е в очакване кога, как ти сама ще пристъпиш към орална. Аз за самата себе си разбирам дали сексуално мъжът продължава да има интерес към мен. С няколкото партньори, с които съм била, това не е било turn off, може и самият секс доста да им е харесвал, винаги са имали търпение без да се обяснявам и да се повдига въпроса.

12.   Това е огромна грешка от страна на жените! Жена която иска сериозна връзка, и сериозен мъж няма да прави свирки. А тази която се съгласява да е парцал и да прави каквото и каже, мъжа такива ги съжалявам. И точно заради такива жени, жените нямаме уважение вече..
Ако искаме да намерим стойностни мъже, ние трябва да сме такива.

14.   Номер 4...опитваш се да създадеш впечатление на жена, която познава мъжете, ама май не си такава щом не знаеш че обожаването на орален секс е част от природата на мъжа.

До авторката: аз много обичам да правя свирки и въпреки че съм правила още първия път, гледам да ги оставям за малко по-нататък от чисто хигиенни съображения. В началото все пак още я караш с презервативи, а свирка с презерватив не ми харесва да правя. Смуча латекс и то се губи почти цялото удоволствие.

15.   Тя щом първо се хвърля на чучура, по добре да не се докосва до устата ти, може скоро да е свирила на друга флейта. Мъжете станаха лигави като голи охлюви, затова жените станаха такива. Отвратителни времена настанаха, човешкото взе да се изражда!

16.   Написаха се някои доста крайни мнения, но ги приемам. Все пак не може всички да имаме едно и също отношение към секса. Затова започнах и дискусията, да чуя различни гледни точки.
Аз лично щом съм стигнала до секс с мъж, значи имам чувства и с удоволствие ще искам да го задоволя по всякакви начини. (Друг е въпросът кога е времето за пълната програма) Това си е мое желание. Няма нищо общо тук с естетика, достойнство, какво някой ми е казал, с очаквания да ми върне "жеста" и т.н. То ако сме с толкова предразсъдъци, по-добре да спим с някого само за да продължим рода. Вместо да сте толкова осъдителни, отворете се за нови изживявания и удоволствия.

17.   "А кой те излъга, че другите жени правим орален секс?"

Кой те излага, че отговаряш за всички жени?

18.   О, не. По необяснима причина намирам оралния секс за по-интимен. При първи път с нов партньор не искам нито да правя, нито да ми правят. А аз наистина харесвам оралния секс и за мен е нещо като задължителен старт при секс, но не и в самото началото на връзката.

19.   Да, но при мен първия път не е и последен.

20.   Евала на номер 9... същото мисля!

21.   Мъж на 29 . Започнах половия си живот когато бях на 17 , но не съм бил с много жени , осем да съм по точен . Още на 23 срещнах съпругата си и да тя ми направи орална любов първата ни вечер когато бяхме заедно както и аз на нея ! Повечето от момичета с който съм бил са ми правили свирка при първия ни полов акт . Според мен е удоволствие както за мъжът така и за жената , и няма нищо общо с това какъв човек си !

22.   Номер 21, какъв човек да си, щом правиш това на първа среща - значи си лесен! Елементарен и не спазваш хигиена! Кой знае какви мръсници са отдолу и какви болести носят... а и една свирка не може да подведе след себе си уважение и нещо повече...

23.   Номер 4 такива като теб накрая си остават сами с голямото достойнство и самоуважение. Теб кой те е излъгал, че мъж се печели с вирнат нос?
Към въпроса на Авторката, според мен оралния секс е нещо много интимно и за мъжа и за жената. Аз не съм го правила на първа среща и не ми се е случвало да ми правят на мен. Е нямам голям опит с много мъже била съм с двама. Първият път с нов човек е леееко притеснителен поне за мен.
Ж32г

24.   Загубих девствеността си на 16. Имала съм 4 партньора. На всичките още с първия полов акт съм им правила и свирки.
Ж21

25.   Преди да срещна сегашния ми партньор правех свирка на предния рядко и само за негово удоволствие.На първата интимна среща със сегашния бях ужасно притеснена .От повече от 10 години бях с предния , после имах пауза и се чуствах като дественица.Дали да правя свирка , въобще не ми е било на дневен ред да обмислям.Щях да съм благодарна въобще нормален секс , ако съм способна да направя.Но като се разсъблякохме и разгорещихме устните ми сами го потърсиха.Да ми беше казал някои щях да се смея с глас.Към днешна дата свирката с този мъж остана удоволствие за мен.Вероятно и за него , но искам да кажа при мен се оказа , че зависи от партньора.И да, много пъти съм се питала не ме ли възприе като разработена курва ...Срамно ми беше в началото .Тои е твърде възпитан за да е откровен за това според мен.Съмнението ми остава .

26.   Някой замисля ли се, че да правиш свирка на Суьло и Пульо носи сериозни здравословни рискове? Дано поне го правите с презерватив, макар че не виждам смисъл от свирка с презерватив. Не доумявам как може жена да пада толкова ниско. Разбирам да са имали някакви отношения, доверие и т.н., ама на първа среща е направо върха на падението. Мъж съм.

27.   Мъж съм, не са ми правили френска на първа среща, както и аз не съм правил тогава. Отношението ми към жената САМО за това няма да се промени-други са се държали като монахини и на среща и в леглото, а после... После-манталитет като на номер 4, която заслужено си понесе нахранването и от мъже и от жени и от авторката, особено от жената номер 23:"Теб кой те е излъгал, че мъж се печели с вирнат нос?" С такива си правя кефа известно време, "бия им шута по д-то и се изпарявам". Друга тема е, че такива вече не са малко, както е друга тема и колко и какви чужденци ги вземат.

28.   До авторката: Ако след срещи се опознаете и харесате с приятеля си и при първата по-сериозна интимна среща се целувате и ти се прави много секс, би ли му споделила н-р, че може да ти направи само орален такъв, ако те е страх от сношение. При дамите е малко по-деликатно, но ако нямаш ППИ и сте сигурни в това, тогава ще си поискаш ли? И ако е така, как би му го намекнала? Би ли искаха да се опита да стигнеш до оргазъм по този начин?

29.   Номер 25 съм и определено ще подкрепя 26 въпреки , че и аз съм правила свирка на първа среща.Все пак обаче първия ми беше съпруг , втория не беше просто секс , а лудо го обичах от години .Е не мислех да го правя , но случи се още първия път .Към днешна дата съм с този мъж вече десета година .Така че лично при мен не са били сульо и пульо , а най -важните мъже в живота ми.Бих искала и аз да разбера тези които го правят на всеки партньор вкл.и еднократен секс -как рискувате?!

30.   Номер 25 би ли споделила какво точно ти хареса толкова в този мъж, че пишеш, че устните ти сами са го потърсили.
Имаше хубаво тяло, отношението или кое точно беше толкова възбуждащо за теб в него.
Поздрави!

31.   В устната кухина има повече бактерии, отколкото по половите органи, защо мъжът трябва да променя мнението си, щом се "дава" на първия път?
Иначе, след свалянето на презерватива, въпрос на доверие. Може познаваш човека от една седмица, а може и от 10 години, различно е.

33.   Повече биха ви помисли за курва, ако правите секс на първа среща, отколкото при свирка при първи секс...

34.   До номер 1 ти само заради една свирка ли ще стоиш със въпросното момиче?

35.   Мъж - не всички партньорки са ми правили, но от едно време насам винаги лижа жената преди да я чукам. Повече им харесва на тях да им правят, отколкото те на нас :)

36.   Номер 23 - ти какво си спечелила със свирката ? Човек с който да се отдадеш на старините си или някой да те е.е. у г.зо?

37.   Ако мъжът има желание да ме лиже - не съм против. Ако няма, личи си и не питам.

Иначе аз не духам. Никога не съм духала. Под достойнството ми е, освен това е мега грозно и курвенско, а аз нито искам да се развалям красотата, нито да ставам нечий парцал.

39.   Орална любов при първи сексуален контакт-никога.
За мен е твърде интимно.Трябва да познавам мъжа достатъчно и да изпитвам емоции и доверие.
Във вече връзка,оралната любов е част от интимността...И ми харесва да усещам как въздействам на партньора си:)

40.   До 35 аз съм номер 23
С втория ми интимен партньор съм вече 15г. след него не съм имала друг имаме брак и деца. За това време не ми е изневерявал, поне не съм усетила а тези неща се усещат. Не е спирал да ме желае, независимо от начина по който съм изглеждала, сега съм 50кг, но съм имала периоди дето съм била и над 70кг.Подкрепяме се и гледаме в една посока, във всичко сме заедно.
Ако според теб това е нищо!?!
И не не съм го спечелила със свирката. Спечелила съм го с одтаване и разбиране. Не съм се хвърлила да му духам от първия ни път.Все още сексът ни е невероятен, целуваме се като 17 годишни, нещо което при други двойки се губи на втората година.
Голяма роля в отношенията между мъж и жена играе именно секса. Ако в леглото си капризна и мрънкаща такава ще си и в живота. Щом "нормалните" жени не правят свирки те мъжете отиват при другите "ненормалните" и си наваксват.
Като се отвръщавате толкова от мъжете и половите им органи има манастири, станете монахини.Накрая оставате само със псевдодостойнството и със самочуствието си и целия свят ви е виновен, че са ви изневерили с някоя "свиреща".
И продължавайте да си вярвате!!! Поздрави!!!

41.   Курвите духат. Боклука си е боклук няма значения на коя среща!

42.   Зрял вече мъж
С годините на натрупан сексуален опит , мога да заявя следното
всичко е химия и това дали има френска или няма не определя доолко стойностна е една жена или един мъж. Взаимоотношенията се градят с годините , доверие , разбирателство и т.н. Около 20 партньорки съм имал и само една не ми е правила първия път френска , от останалите половината са страхотни хора , другата половина не чак толкова, затова ако някой мисли да създава взаимоотношения на това дали на първа прави френска или не , жестоко е объркал.
Един въпрос към всички с предразсъдъците:
това , че момимичето с което сте сега , или мъжът с който сте сега , не е правил/а френска първият път с вас , дава ли ви гаранция , че с предните е било също така;)

43.   Ама че коментари....бря? Чак се стреснах от някои. Свирката не е задължителна. Трябва да е по желание на мъжа и да е сигурен в жената, че като нищо може да му го щракне със зъби и после край с достойнството му! За близането на женска вагина се чудя на мъжете, които го правят. Да ближеш два пръста опикано вмирисано месо, и едно мръсно гнусно пълно с болести черво е повече от отвратително. отделно като се знае, че вагината е инкубатор на ППИ!

44.   М 30 и не не ги променя

45.   До желание си е, а и особено до това колко добре познаваш партньора. Един приятел преди години прави еднократен секс с много дашно момиче в общежитията, правила му е свирка без презерватив, продължили са с презерватив, но от това преживяване хвана нещо и пи антибиотици, беше уплашен. Мина му.

Досега не съм бил с момиче, което да не ми е правило свирка, но и трите познавах и знаех, че са здрави.

Главният въпрос е друг - дали е морално? Ами, въпрос на гледна точка, не съм имал такива проблеми с момичетата, нито те с мен. Никога не съм карал която и да е да прави нещо, което не иска. Отношенията се градят на нещо повече от минута или колкото се занимавате игра между член с чифт устни и език.

Морала е до това с кого го и правите, ако имате каквито и да е съмения, не бива според мен да стигате до интимност. Ако сте така стиснати и в леглото, партньорът не би ви търпял вечност и ще си потърси другаде, тогава вие или ще имате следващ, или няма да имате. В единият случай заради обърканият ви морал може да се мислите за курва, защото бройката ви се увеличава, а в другия - идете в манастир! Бъдете здрави!

46.   Приятелката ми не ми прави орален секс доста време. Смятах, че е неопитна. Докато една вечер ми направи страхотна френска, малко секс, отново френска, и след това анален секс. Оказа се, че никак не е неопитна.

47.   Здравейте на всички мъж на 42 г семеен. Имал съм 10 партньорки докато срещнах съпругата си. Всички на първа среща са ми правили свирка. Бях с две детсвени момичета. Първата ми голяма студентска любов бе детсвена и категорично ми отказа свирка. Мина време и ми духа но това не означава че била почтена. Напротив изневери ми многократно прави свирки не само на мен. Това с морала е лъжа и заблуда. Другите момичета са ми правили свирки още на първа среща но винаги има уважение и поне малко любов. Сегашната ми съпруга бая щастливец. Тя на 17 аз 26 детствена уж нямаше да ми духа било я срам но още първия път ми направи. Сега 15г по късно имаме 2 сина и прекрасен брак. Всичко в този живот е късмет няма норма обичаите се хора. Секса е нормално нещо когото има привличане желание страст то в очите на партньора си нежно цвете. Когато седим мъж предразположи една жена и та му направи свирка той суша да върне жеста. В любовта няма правила както и в войната всичко е позволено не се подигравате и обиждайте а разбирайте човека от среща.

48.   Автораа, те и секс не правят, не се тревожи. На всяки втори му лапали в сънищата му. Мога да ти кажа, че от всяка една двойка в един парк, ако има примерно десет двойки, на двама мъже им духат или пускат. Нещо такова е. Представи си тройно повече двойки и за какъв ташак става дума. Повечето са на лафене и държане за ръчичка. Знам ги тия неща, споко.

51.   Нищо лошо няма ако сте с правилния човек... какъв е проблема другото са някви отживелици и предрасъдъци кой кво щял да си помисли... Щом се стига до мислене нещата не са твърде истински според мен...

52.   Правила съм първия път, като обаче винаги съм познавала мъжете известно време, преди да се стигне до секс. Не знам мъжете как го възприемат, но ако някой реши на базата на това, че не иска връзка с мен, определено за мен би значело, че и аз не искам с него. Струва ми се супер незряло това да ти е критерий дали човекът става за сериозни отношения. Хората, които имат опит и увереност с връзките, имат съвсем друго отношение към нещата.

53.   Да, правила съм орален секс (свирка) при първия път с нов партньор. Дори с настоящата ми половинка го направих. Имаше и стандартен секс също, разбира се, тогава. Да му е променило отношението към мен? Не! Носи ме на ръце, както се казва. Ако един мъж гледа на жената като на тяло за сексуално удовлетворение, то той ще гледа на нея така заради собствените си възгледи, а не, защото му е правила свирка при първия им сексуален контакт или не. Оралната любов е нещо нормално. Мъжете също я правят на жените. Това е естествено. Да, настоящият ми партньор също ми прави. Това да не би да променя моето отношение към него? Не! Той е първият мъж, на когото съм толкова отдадена цялостно. Всичко е в главите ни.

54.   Не, с последния не бързах, след доста време се реших. Все пак трябва малко пазене в началото, от болести...

57.   Ей, страшна работа са деТсвените, с които е бил 47. Минал си за 40 годишен, да знаеш. И как ги измисли тия 10 разкрепостени мацета? Истината е, че сигурно си ходил с няколко и са ти се дърпали още първия месец, а само една ти е пуснала. Познавам бати вървежните пичове, гонят 30 и нямат и 3 бройки! Излизали са с момичета, но реалността е съвсем друга. Оглеждат ги, искат ги, ама не са им залапали на първа среща. Дашните са рядкост.