Споделена история от Секс и интимност

Сексът преди леглото
Здравейте!

Случвало ли ви се е да имате приятелка, която изглежда добре, с изключително чувство за хумор, интелигентна и като цяло добър човек, с която правите невероятен секс. Просто сексът започва още от сутринта с първото обаждане по телефона и завършва вечерта в някое легло или където и да е, просто я искам, както и тя мен.

В същото време, другото момиче с което спите, с невероятно тяло, красива, но за съжаление доста простичка, не ме кара да я желая и на 10% както първото момиче. Първо, че е голямо дърво, само коли, кинти и дрешки са и в главата, дъщеря на баща-капитан по кораби (разглезена отвсякъде ). Второ сексът с нея не ми носи почти никакво удоволствие, а и няма грам чувство за хумор. Аз от самото начало нямах кой знае какви чувства към нея, беше ми все тая, но много искаха да ни сватосат и си казах - кво пък толкова, дай да пробвам. Явно оттам тръгва всичко.

Е, аз ли съм сбъркан, че не успявам да се възбуждам както с едната, така и с другата? Вие какво бихте направили на мое място?

Момче, 22 години, досега съм имал 4 приятелки, но винаги ни е било готино, просто с това момиче явно не се получават нещата.

Коментари

1.   Ами много ясно-първото момиче-щом е умна, приятна и с чувство за хумор-щом ви е добре в леглото какво повече искаш. Това е твоето момиче. И защо да си сбъркан-не си ли влюбен в нея. А втората е бедна духовно както я описваш и не всичко е пари. А нима не обичаш първата-послушай сърцето си. Парите се печелят и не всичко е пари. Вярно, че са важен фактор, но не решаващ.

2.   Не, нищо ти няма, съвсем нормален си си. Явно едното момиче е страхотно във всяко отношение и го осъзнаваш, за да пишеш, че ти е толкова готино с нея, ама в другата май те възбуждат парите на баща и знам ли :))) Искал бил да го сватосат, ако верно нещо не го играеш мъжка меркантилна кучка остани с едното момиче - онова, с което ти е наистина добре. Аз лигли и подобен тип момиченца на тва което ти опса не понасям, пък камо ли и само заради единия секс (който и в случая разбрахме, че не струва).

3.   Здрасти! Аз съм момиче на 23. Разбирам те напълно. Аз имам един познат, който е обвързан с едно такова дърво. Никой не проумява защо е с нея. Та с тоя познат правим невероятен, див, мръснишки секс. До сега не ми се е случвало такова нещо. само един СМС като ми прати и вече съм навлажнена. Докато си пишем общи приказки по скайп пак същото. Оня ден ми каза, че и при него е така и че го влудявам само като му пиша общи приказки по скайп. Феромони... Може би... Незнам. Явно и той се чувства като с дърво в леглото с неговата и за това ме търси трескаво. Та - съвсем си е нормално.

4.   С колко приятелки правиш секс? С тази ни е добре, а с другата - зле... Ако бях на нейно място изобщо нямаше да си правя труда да лягам с теб, още повече, че си извършвал тооолкова много работа с другата, може пък затова да не ти става... Преди да критикуваш момичето какво било, какви коли и дрешки са й в главата погледни себе си. На 22 години голям полов атлет се извъдил! Като не ти харесва, тогава защо я лъжеш и спиш и двете? Не мога да разбера такива хора като тебе, правиш ли се на интересен или какво... Исках само да ти кажа, че излишно занимаваш хората с тези глупости!

5.   Съгласна съм напълно с номер 4. От два стола, да не вземеш да паднеш на земята. Аз не мога да разбера като не ти е добре с второто момиче, защо се занимаваш с нея? Или се имаш за голям играч и колкото повече, толкова по-добре. Избери една от двете, която ти е на сърцето и стига с тия глупости!

6.   автор: Благодаря на всички за коментарите, дори и на номер 4, която явно скоро не са я задоволявали, а може би това ще се окаже самата тя - моята втора "любов". Ако си ти - и аз те обичам! :) Ако не си - жива и здрава да си!

До 4: Жено, аз съм на 22 години, ако сега не излизам да опознавам момичетата, кога ще го правя? Родителите на момичето, с което излизам умират за мен. Виждам, че нещата отиват към сватосване там, само че не съм си изгубил акъла все още. Айде само от жена да не чувам такива коментари кой с колко си лягал, защото повечето въртите поне 2 момчета на пръста си!

До номер 3: Радвам се, че ме разбираш. Исках просто да го споделя някъде, защото в днешно време за съжаление единствените хора, които ти мислят доброто са родителите и наааай-много 1-2 приятеля. Падна ми камък от сърцето, след като го публикувах.

До номер 2: тя точно по такива си пада, да - Дейвид Бекъм и Кристиано Роналдо. Аз виждам, че не съм неин тип, нито тя мой. Просто и за 2ма ни ще е най-добре да се разделим.

До номер 1: Да, това вече и аз го осъзнах. Парите наистина са много важно нещо, заради тях са 90% от скандалите в семейството сигурно, но многото пари не са равни на много щастие.

7.   Слагай по два кондома при с.. а със тъпата жена, че като нищо да осъмнеш като 22-годишен младоженец и детето да ти е също толкова „инТиЛЕгентно“
Мани ги парите, на 22 си, ще си изкараш много пари. Тази женка освен това ще ти ги изсмуква през пръстите, свикнала е на много пари за глезотий. Не се блазни от имането на родителите ?, дъщеричката ще изхарчи като твоя жена много повече!

Защо не тръгнеш официално с нормалното момиче? Какво печелиш от общуването с простото? Е, освен общуване с родителите ?.
Знам ли. Оправяй се, ти си знаеш.

8.   автор: В това си прав, да, тя е свикнала някой да бачка за много кинти ( тати ), а друг (тя) само да ги харчи.
Печеля единствено нови запознанства с нейни приятели и познати, които така или иначе ще се настроят срещу мен като се разделим, така че най-добрият вариант е да приключим всичко наистина.

9.   Така е, сега тя може да има уж пари, ама не знае как да печели, а само да харчи.
Какви деца ще ти роди и най-важното, как ще ги изгледа. Още ти е рано за такива глупости де, и след 10 г. ще ти е рано, но е естествено човек в една връзка да си мисли за развитие, че ще е вечно заедно.
Само ще се изпокарате, ако тази разбере, че не си вярен. Това е елементарно парче, не чакай някакво културно поведение от нея.
И не забравяй двата кондома, защото такива лесно хващат!

10.   Автор:
до номер 5: не се отказвам толкова лесно от каквото и да било, но исках просто да се уверя, че няма никакъв смисъл в тази връзка. Няма да повтарям,потретвам грешката, която правих преди - хващаш си приятелка и айдееее край на взаимоотношенията с други момичета. Накрая ако се разделите - за теб остава само ГОЛИЯТ и се чудиш и маеш месеци на ред как да се оттърсиш от депресии и да възвърнеш едни нормални социални умения, докато приятелката ти вече цъфти с новото си приятелче. Просто не си заслужава да изживяваш всичко това ...

11.   Мани ги тея дървета където и за секс не стават. Мислят че света се върти около тях и щом е легнала с теб едва ли не трябва да си благодарен цял живот и си длъжен да доставиш удоволствие и на двамата в леглото а тя е достатъчно да стой като пън. Наскоро бях с такава дори накрая вика "оле колко се изпоти" ми как няма като ти нищо не правиш. С такава просто не завтарям ако ще и барби да е

12.   Намери си трета и виж как ще е с нея...

Мег*

13.   Ами тогава какво правиш с нея и защо я лъжеш? ! Ама и ти си поредния...