Споделена история от Секс и интимност

Той не ме задоволява
Здравейте, имам приятел, който е на 30г, а аз на 23... Заедно сме от 3 години почти, но за жалост не в пълния смисъл на думата. Аз уча в друг град и се виждаме за 3-4 дни в седмицата, а като съм при него почти няма къде да останем сами. Той живее с родителите си, аз също. Когато се прибера за 3 дни примерно ми се иска да наваксваме изпуснатото и според мен това трябва да ни кара да се желаем повече, но той явно не приема секса за най-важното. Можем да се виждаме предимно вечерно време и когато останем сами, което е рядко на него му се доспива много рано, а той дори не работи в момента. Говорих с него на тази тема и той ме разбра, но вече когато сме сами ми казва хайде да го направим, че после ще ми се доспи, което на мен ми звучи като по задължение. С бившите си съм го правила по 4-5 пъти на ден, но аз не искам това от него, а малко повече от 3 пъти в месеца... Винаги има начин, ако има желание. Вчера го попитах защо за 3 години никога не сме го правили повече от веднъж на ден и той каза добре ще го направим и когато дойде у нас направихме го веднъж и той повече нищо не каза, а аз имах желание помолих го, а той дори не можа да свърши и започна да ме обвинява, че бил притеснен, зашото имал проблеми, защо съм го пришпорвала и така. Не знам какво да правя, защото е мил и добър, рядко се срещат но това ми тежи

Коментари

1.   Да ти имам проблема, честно.

2.   Мило момиче секса ти е най-малкият проблем, на 30 неработещ и живееш с техните и секс 1 път само. Изводите сама ги направи. Сексът в една връзка е много важен, вие акоэсегаэне се желаете, ако сте 24 часа заедно?

3.   Я се стегни,секса не е най важното нещо в една връзка,щом е мил и добър няма страшно.Ако беше добър в секса,но не мил и добър пак щеше да си недоволна.замисли се малко,не всички са идеални.

4.   Намери си любовник само за секс, без обвързване и без да се разделяш с приятеля ти. Пробвай поне и ако те устройва смело напред.

5.   Възможно е да има някакви проблеми, които не ти споделя. Но много по-вероятно просто не си пасвате сексуално. Възрастта му няма как да е оправдание например. На всичкото отгоре той не показва интерес към твоите желания, единствено му стига да задоволи себе си и дотам. Това трябва да ти говори достатъчно за това каква е връзката ви и колко "обич" има намесена в нея.
Има вариант и да е намесена друга жена, особено при положение че живеете в различни градове на практика.

6.   Ами, разкарай го защо се мъчиш? Ти не можеш да промениш един човек, след като той сам не иска.

7.   Купи си вибратор и се чукай по цял ден, докато ти втръсне! Защо тормозиш човека, като не те задоволява намери си друг, но не го лъжи!

8.   Мъжете не обичат да искаш секс от тях, когато мислят за друго. Това ги отблъсква.

9.   Зарежи го !

На Братан жената

10.   Ех, мамка му, защо все добрите мъже попадат на такива жени???

Аз ,ако имам добър мъж до себе си - психично-здрав, адекватен, честен, добър, свестен и разбира се красив по моите критерии, ако ще и тотално импотентен да е, никога не погледнала друг и ще съм вечно негова. Само негова, кълна се.
Донякъде ще ми липсва сексът, но аз гледам на него от много по-високо, така че няма да ми е проблем.

12.   Сексът е много важен в едва връзка и особено в нейното начало. Този мухльо е на 30 год. а се държи все едно е на 50 г. Още сега го мързи да те ебе, а какво ще стане след 20-30 год. съвместен живот, просто ще бъдете съквартиранти. Зарязвай го, не става! Сега трябва да те плющи като шевна машина. Не сте били сами в къщи, какво от това, нали има стая, заключвате се и се ебете. Аз едно време така правех.

13.   Сексът си е важен компонент от връзката. Здравите, нормални мъже и жени ги събира заедно половия нагон. Така е откакто има хора, такава е природата ни. Щом си недоволна значи връзката ви не е хармонична. Изводът е ясен нататък. Той на 30 щом толкова може, представи си го след това...

14.   №10 какво му е доброто на мъж, който едновременно лъже, когато не успява да си "свърши работата" обвинява приятелката си, а на всичкото отгоре изобщо не личи да го е грижа за това как се чувства тя ? Много странни разбирания имате някои и изобщо никакво проникновение в историята която четете.
Темата не е конкретно свързана с важността на секса за една връзка, а с грижата за партньора като цяло, била тя във физическо или емоционално отношение. Господина в случая нито проявява разбиране, нито има доблестта да си признае причината поради която не му се прави.

15.   До номер 2 и какво като живее със родителите си?