Споделена история от Секс и интимност

Имам връзка с женен мъж
Момиче на 21 години съм от София и вече от доста време имам връзка с 39 годишен женен мъж, с когото се запознах във фитнеса. От начало си беше поредната перверзна анонимна авантюра в хотелска стая без продължение. Първият път беше невероятен, страшно ненаситен и неуморен, може би защото жена му не му била пускала от около месец. С времето се привързах към него и направо се пристрастих към това да се чукам с него, никога не съм била от моногамните, но сега просто... не си и помислям за секс с друг мъж.

Обожавам секса, не мога без секс и 1 ден, а и винаги съм си падала по по-големи мъже, но никой до сега не ме беше задоволявал толкова пълноценно, с никой до сега не съм си пасвала така идеално в леглото - той се подлудява от това, че съм малка и ненаситна, аз се подлудявам от това, че е зрял и опитен мъж, обожаваме телата си, споделяме еднакви фантазии, еднакви неща ни възбуждат до лудост.

Понякога се чувствам виновна заради това, че е женен, но.. не мога да се откажа от него, от тялото му, от кура му, от усещането да е в мен, в устата ми... навсякъде.

Той също казва, че с никоя друга жена не е изпитвал подобно удоволствие. Понякога това, че е женен е адски афродизияк - чукаме се тайно като разгонени тийнейджъри по хотели, по тайни почивки "комадировки", на вилата му, в офиса му, по клубове и заведения.. обожавам спонтанните изпълнения.

Вчера ми предложи да му духам бавно дълбоко и нежно докато говори с жена си по телефона и й обяснява как ще закъснее заради бизнес среща. Толкова се възбудих, адреналинът ми скочи в небето и свърших докато му лапах. А "бизнес срещата" беше всъщност романтична вечеря в закътан ресторант, последвана от диво животинско чукане на вилата му.

Съзнавам, че не е редно, но не мога без чукането с него, не мога! Не знам какво да правя. Трябва ли да се откажа от най-невероятния ебач само защото е женен?!? Споделете си мнението, особено ако има мъже, които имат млади любовници. Нека кажат как се чувстват, изпитват ли вина или просто се наслаждават? Мерси.

Коментари

4.   Явно секса ти замъглява мозъка, ако имаш такъв.

5.   Aвторке, ти си много жалко и безмозъчно човешко същество!!!

6.   Мацка, аз съм също като теб в момента. Само дето моят не е женен за неговата. Пасваме си идеално, не можем да се наситим един на друг. Разбирам те. И не, не трябва да се отказваш от него, защото си свободна жена. Гледай си твоя кеф. Той не мисли за жена си, та ти ли?
Ж24

7.   Теб урежда ли те това? Ако те урежда, продължавайте. Щом не си моногамна и не те притеснява, че си му любовница. Все пак ще трябва да се откажеш от секса, ако искаш да имаш пълноценна връзка, ако той не се разведе с жена му. Защото рано или късно тя ще разбере и той може да избере да остане при нея по финансови причини или от страх "какво ще кажат хората" или от страх как би реагирала ти при евентуален развод. Помисли какво точно искаш от него и дали той иска да ти го даде, после направи нещо по въпроса. Моето мнение е, че жененият трябва първи да отвори темата и да реши дали да продължи един безсмислен брак и да се лиши от перфектният секс в името на псевдо морала и мнението на комшийките. Секса е основата на взаимоотношенията , обичаите се

8.   Според мен историята е написана от някаква съпруга с развинтена фантазия, която иска да покаже най-после, какви курви са любовниците.
Не познавам и една жена, любовница или не, която да се изкарва сама себе си само едно тяло за е... не.
Понеже тук има доста истории вече, написани интелигентно от името на любовници (кой знае и те дали са достоверни), съпругите са решили, че просто трябва да се изобличи този вид жени като к..ви. Елементарно написано и 100 % ИЗМИСЛИЦА!

10.   И на мен ми се струва измислена ...

11.   И аз съм на мнение, че няма толкова просто момиче, така да говори за себе си. И все пак ако има такава по-добре да спре да се излага по форумите. Разбрах ме вече, че има доста 20 годишни курвенца, които си мислят, че жената трябва да е употребявана от всеки! Жалка работа!!!

12.   А според мен, историята е написана от мъж (; Че и момче, най-вероятно. Не познавам жена, която е готова да използва думите "кур, чукане, духам, ебач"... още повече, че не би описала с толкова много подробности. И то при писане, 'айде в разговорно, окей, но така... :))

13.   Това или е написано от мъж или авторката си пада бая курвентия. :D

14.   13, не е написано от мъж, а точно от бясна съпруга. Точно така се развива в мозъка на такава жена връзката м-у мъжа ? и любовницата му. За съжаление няма литературен или какъвто и да е било талант, защото с малко повечко мисъл, можеше и да звучи убедително.
Сега мирише отдалече на болен мозък.
Няма толкова плоска връзка между двама души, а жената, било то и любовница, не само НЕ БИ използвала такива думи за себе си, но и би описвала повече разговорите, колко страда и такива работи.
С две думи - някоя бездарна и горчива съпруга с рога е решила да изобличи любовниците като курви, които мислят само за ч... не. Много плоско и елементарно, и бездарно отгоре на това.

15.   Аз пък не мисля, че една съпруга би говорила така за нещата, които прави мъжът й с любовницата си. И също така ако се виждат само за секс, от какво да страда, тя не е влюбена в него.

16.   Точно на съпругата кошмара е това, циничният думи са с цел да принизи любовницата до ниво " курва", иначе за страстните преживявания е права. Сигурно точно с това се занимават, но никоя жена няма да опише сексуалните си контакти така, освен това... всички жени описват себе си като моногамни и ако им се случи да изневерят, тогава търсят оправдание, никоя жена не би се описала като полигамна. Това също е с цел да се принизи жената във тези отношения. Мила авторке, ако наистина мъжа ти има извънбрачна връзка от толкова време, просто се разведи. Никой не заслужава да е лъган по този жесток и брутален начин. Всички имаме нужда да бъдем обичани, уважавани и ценени , една такава връзка говори, че вашите отношения са приключили и живеете в лъжа. Не мога да си представя как живеете с този човек и с тези сцени в главата. Това не е живот, а кошмар. Помисли си за развод и започни на чисто и спокойно

17.   Познат стил, отвреме навреме се появяват в този раздел произведения в стил кенефна проза от един и същи автор.
Мечо Пух

18.   Аз още като прочетох заглавието и си бях настроена да чета ку*венски истории... За жалост първите коментари на номер 4 и номер 5 са истина...
Нямам какво да каа, освен че ми е много смешно от страни, че има такива жалки жени...

19.   Хаха евала на номер 11, напълно мисля като теб, аман от подобни ебли, които никога няма да разберат какво всъщност е секс, ще си останат на ниво ебане-жалко за тях, света е пълен с к****!!!

20.   Много си жалка и просто, затова и мъжете цял живот ще те използват само за това. А и е толкова грозно наистина жена да използва такива изрази! По-скоро приличаш на напълно незадоволена 17 годишна пикла!

21.   От авторката: Не съм никаква съпруга, бе хора! :) Любовница съм на женен мъж - това е. Не бих казала, че съм влюбена в него, по-скоро съм истински физически пристрастена към него. За пръв път ми се случва такова нещо - вече повече от година да спя само с 1 мъж, но явно... за всичко си има първи път. Много пъти съм го питала дали се чувства виновен, но винаги ми казва, че няма за какво, щом и двамата тази физическа и страстна връзка ми прави щастливи, успокоява ме, че аз нямам вина, защото нещата с жена му не са вървели отдавна. Пък и.. не аз потърсих него, а той мен. Той си търсеше постоянно поводи във фитнеса да се доближи до мене, да ме докосне и т. н. А мен мисълта да задоволя толкова готин секси мъж направо ме подлуди... като си представих, че от цял месец не е чукал направо се побърках и така. Всичко беше и е на основа невероятно сексуално удоволствие и пълноценно задоволяване. И пристрастяване към това чувство и тази връзка. А това, че съм малко по-перде и се изразявам по-освободено не значи, че трябва да съм мъж или каквато и да било там друга глупост.

22.   Защо сте я нападнали така, жената или там момичето :) ч... а се с женен мъж, и какво толкова, нито ще е първата нито пък последната... харесва и което е идеално в случая не трябва да има угризения с извинение но тя е СВОБОДНА и може да се.... с мойто си иска нейна работа, а съпруги хич да не се обаждат никоя жена не е виновна, че мъжете ви ходят по чуждо....

26.   защо историята е писана от мъж... или от жена, която иска да наровари любовницата с отрицателни качества....

Една стара поговорка твърди, че докато мъжът я „чука“, жената прави любов с него. Тази реалност неизменно поражда караници между любовниците навсякъде по света. Мъжът обикновено нарича секса „чукане“, а жената реагира крайно отрицателно на тази груба дума, защото според ориентацията на нейния мозък тя не отговаря на истинското положение на нещата. Жената „прави любов“ или „се люби“, което означава, че преди да прави секс, тя трябва да се е почувствала обичана и да изпитва чувство на обич към мъжа. За повечето жени „чукането“ обикновено е лишена от любов, напълно безмозъчна дейност, защото ориентацията на женския мозък възпрепятства жената да се идентифицира с подобно определение на половия акт.

това е научното мнение по въпроса. Една жена НИКОГА не нарича правенето на любов чукане, освен ако... ако не иска да принизи в нещо гнусно правенето на любов м-у двама души, да оваля в кал връзката им.
Дори нимфоманката няма да нарече секса „чукане“, а „любене“. Наранената съпруга обаче вижда любенето м-у мъжа ? и любовницата му като „чукане“, както и един мъж по принцип си нарича секса чукане, защото то си е за него точно това.

27.   26, пак ли си ти с темата ти за курвенското обличане? Жените се обиждат, защото е прието, че пасивният е унизен, а активният унижава. За това. Разбира се, не казвам, че винаги е така, но е обидно да кажеш "изчука ме", но не и "изчуках го". Хайде замисли се малко преди да напишеш следващия роман на тази тема.

28.   Тази история ми прилича на реклама за компаньонки. Та нали мъжете точно това искат и харесват. Ако се доберат до координатите на момичето.. каква клиентела се оформя... Явно и в тяхния бранш има иновационно мислене..

29.   Mалко извън темата- относно "чукащия" и "любещата".
Ако трансформираме тези думи така: "любещият" и "чукащата", ще прозвичат доста различно, но едва ли някой ще отрече че в този вариант не са излишни. Просто разнообразието от сексуални контакти позволява комбинации от най различен тип. Най устойчиви са комбинациите от типа "любещият" -"любещата" или "чукащият" -"чукащата". Но това не изключва възможността да се срещат и такива като: "чукащият" -"любещият" или "любещата" -"любещата"...
Размисли около темата, така да се каже.
Извинете.
А по темата: Независимо от мненията тук, звучиш разумно и вярвам, че каквото и решение да вземеш, ще е правилното. Така, както е правилно и това, което описваш.

30.   незнам дали е измислица но все пак ергените не са свършили че със женен.

31.   26, искам да те попитам, щом смяташ, че мъжете казват на секса чукане, защо ли го правят, дали не е защото наистина го мислят?.
Знаеш ли, мила, опитния мъж знае как да вкара една жена в леглото. Той затова има успех сред жените, защото ги познава добре и знае как да подходи. Той е разбиращ, грижовен, романтичен. Но запомни, че единствената му цел е чукането, точно онова чукане, за което жените си мислят, че е любене. И колкото и да не ти се вярва и да не ти се иска да го проумееш е така.

33.   Авторката: Аз пък съм на мнение, че не само мъжете мислят за секса като за чукане. Понякога жените също го правят. Чукането си е просто чукане понякога, има случаи в които жената няма нужда от "любене". Тя има нужда от доброто стари качествено първично ебане. Това, което ще я подмокри 3-4-5 пъти и накрая ще я остави напълно задоволена и изтощена от тласъците, но щастлива от леката болка в кокалчетата на таза, къде ебача я е стискал докато я е чукал.

35.   Интересно защо много хора мислят, че такава връзка е фантазия? Животът е такъв: истински, непредсказуем, понякога непасващ в установени норми. Когато бях на 20, имах връзка с женен 33-годишен. Доколкото знам, той винаги си е търсел странична връзка в добавка към брачната. Тоест никога не е било в природата му да бъде моногамен. Жена му забременя с второто им дете по време на нашата връзка. Мислела съм си дали когато я е чукал, си е представял, че е с мен. А дали жена му е знаела за постоянните му забежки? С мен той се опитваше да прилага секс фантазиите си. Може би с жена си е бил по-стандартен и прилежен. Тръпката с него беше силна, правехме секс по рискови места и тайно, което допринасяше за удоволствието, но след близо година на мен ми омръзна и спряхме да се търсим. Всичко е до време.