Споделена история от Секс и интимност

Колко е безопасно да правиш секс с непознат?
Здравейте, читатели!
Аз съм жена на 20 години. Скоро приключих дълга връзка и съм сама. Не съм готова за нова връзка, но имам нужда от секс. Обаче има проблем - ако се запозная с някой мъж и започнем да поддържаме контакти (чатове, излизания), аз започвам да се привързвам към този човек. И ако го допусна до леглото си, то аз ще се влюбя в този човек и бих желала да избегна това. Мислих върху варианта да се запозная с някой мъж в дискотека примерно и да му предложа да отидем у нас/тях после. Живея сама. Та, въпросът ми е: до колко е безопасно да правиш секс с човек, с когото си се запознал в дискотеката и е напълно непознат? Замислям се дали наистина би била добра идея да поканя някой непознат у нас или аз да отида у тях. Все пак има всякакви психопати и знам ли какво може да се случи и дали ще мога да се защитя. Знам, че звучи крайно, но винаги си имам едно наум и премислям всичко. Но със сигурност има много мъже, които търсят само секс в дискотеката. И се чудя дали ще мога да се отпусна в такъв момент, ако мисля за своята безопасност. Не се срамувам да отида при някой мъж и да го заговоря, особено ако съм пила чаша алкохол (не пияна, естествено). Просто се притеснявам за себе си в такъв момент. Няма начин да си имам приятел само за секс, защото просто се привързвам. Ако нямам никакви координати с въпросния човек, ще е идеално. Знам, че много хора го правят това и нямат проблеми, но кой знае човек. Вие, на какво мнение сте? Имахте ли някакви проблеми при секс с непознат? Презервативите са задължителни, разбира се, затова не ги споменавам. :)
Благодаря за отделеното време! Бъде здрави! :)

Коментари

1.   М28, ще те разочаровам, но дискотеките не работят. Иначе за секс винаги има начин – сайтове, фейсбук, инстаграм. Ако си хубава/симпатична/секси, със сигурност имаш куп кандидати. Последната жена, с която правих секс, ме покани у тях без да се познаваме много добре – само чатове и разговори по телефон. Явно тази карантина ви избива на желание за секс :)
Би било хубаво да се познаваме с теб :)

2.   Това не е за всеки, щом се привързваш явно не е и за теб. Много хора го правят, но опасности винаги има.

3.   Не мисля, че идеята е добра. Първо, не знаеш въпросния какъв е, може да е нормален, но може и да е пълна откачалка, а то го пускаш в дома си. Второ, да презервативите са задължителни, но винаги има риск да се заразиш с нещо. Така, че аз не бих рискувала или поне не бих го завела в дома си. По-добре си наеми хотелска стая и да не знае къде живееш.

4.   Точно от психопати няма какво да се страхуваш. Как ги измисляте тия глупости за психопатите? Нали се сещаш, че за да е психопат той трябва да е проявил агресия към момиче и преди, не за пръв път да го водят някъде за секс. Виж, познавам двама мъже с нестабилна психика на 29 и 22, но те нямат никакъв шанс да се запознаят с жена в дискотека или дори на улицата. Да, работят и външно не си личи, но не са добре с главата, поради тази причина си ходят на проститутки. Ще поканиш някой, ще се клатите и това е. Много го мислиш.

6.   Ти луда ли си?!
Хората са токова нехайни и необразовани в това отношение, че с 90% вероятност ще лепнеш нещо още от първия път.
Мъж съм, но никога не съм лягал с жена, която не познавам поне от половин година. И няма как да легна с такава, която не е на и над определено интелектуално ниво и степен на самосъзнание...

7.   Според мен е по-важна моралната страна на нещата. Но днешно време на кого му е до морал? Важно е нуждите да са задоволени на всяка цена. Иначе ако чуете мъж да ходи на проститутка, изведнъж се сещате за морала, ама нямате проблем да се чукате в тоалетните на дискотеките с всякакви непознати отрепки или с някой загорял тиндърджия.

8.   Купи си дилдо (ако не знаеш какво е това - това е изкуствен член). Правят ги вече от материал, който наподобява истинска кожа. Имат също вакуумна основа - така може го закрепиш на стената в банята например и да се чукаш сама. Вземи си обаче и една тубичка с лубрикант на водна основа. Като ти се прииска секс - чукаш се сама. Няма да се притесняваш от болести, няма да се притесняваш от психопати, никой няма да те види, да те говори. Усещането е напълно като истински член

9.   Много си глупава, само това ще ти кажа.

10.   Твоята работа е "хем ми се иска, хем не ми стиска". Има едни неща, казват се вибратори. Нито бият, нито заразяват, обират жените, само им доставят удоволствие. Та вземи си един и си прави кефа с него безопасно и удобно.

11.   Опитайте да срещнете мъж в библиотеката, а не в дискотеката....

12.   Абе каква е тая мания на днешните 20 годишни, само за сексове, без обвързване, ама туй ама онуй. Като не знаеш и ти мойто момиче кво искаш, па вземи си един изкуствен и си се оправяй сама. Аман от такива като вас.

13.   Аз съм като теб, сега имам приятел де, но да кажем, че преди нямаше как да имам приятел с привилегии, привързвам се, а гадже - просто нямаше такъв кандидат. Много си права да се притесняваш. Има всякакви психопати, да не говорим, че трябва да си луд без предпазни средства да правиш с непознат, а дори предпазните средства не са гаранция. Значи какво ти пречи вибратор да си вземеш? Нито изпитваш чувства, нито има опасност от венерическа болест. А и самата мисъл пред съвсем непознат да се отпуснеш...

Джен

14.   Сещам се за един виц, който е уместен за твоя случай.

Една студентка един професор я късал вече няколко пъти. И понеже вече ножът опирал до кокала, тя решила, че ще вземе изпита със секс. Натокала се и отишла при професора за консултация в приемното му време. Започнала да флиртува, да го изспива с поглед, да прехапва устни, абе дето се казва вече било сигурно, работата е изпечена. Професорът явно се впечатлил и започнал да си усуква мустака. И когато картите били свалени, т.е. всичко било ясно тя казала с най-прелъстителния си глас:
-Професоре, готова съм на абсолютно всичко за да взема изпита Ви.
Той отговорил:
-Наистина ли колежке, абсолютно на всичко?
-Да, на всичкооо.
-Ами чудесно, колежке, идете си у Вас и си седнете на задника да учите.

Така и твоят проблем. Най-очевидното и правилното решение, ти убягва. Нормалните хора, когато не са във връзка, не ходят да се чукат по баровете и дикотеки с непознати, а си стоят вкъщи и мастурбират, когато имамат физическа необходимост. Най-сигурно е, не е неловко на сутринта, най-хигиенично е, не се превръщат в парцали и най-вече не се мразят след няколко дни за постъпките си. А когато вече са готови за връзка не ги е срам да кажат на партньорите си колко души са се отъркали в тялото и душата им.

П.С. Мийте си ръцете и си пийте витамините и имуностимулаторите :)

15.   11, добра идея, ама в нашата библиотека, ходят само или стари или грозни.

17.   A защо пък да "трябва" да правиш секс?

Какво ще стане ако примерно си дадеш време да се "излекуваш" от раздялата без да правиш секс?

Мастурбацията е най-прекрасното оръжие тогава. Когато имаш нужда да изпуснеш напрежението - си ти.

Ако започнеш да се ебеш наляво и надясно по дискотеките, повярвай ми, ще изгубиш много важна част от себе си, без дори да го разбереш.

Един пък като привикнеш на усещането да се чукаш без да изпитваш чувства... ще се озовеш в един затворен кръг, в който чувствата ще бъдат омразни.

Иначе абсолютно нищо не те спира да го правиш. Почти всяко излизане в дискотеката може да ти донесе желания резултат. Вече да те чука някой примерно, който е ужасяващо гнусен индивид, без да го знаеш, е мисъл, която би трябвало да не те кефи особено, знам ли...

Пробвай, пък ще решиш за себе си. То акъл не се налива :)

Братан.

18.   Към 15 : а не ви ли минава през ума че може да са интелигентни, или това е без значение ?

19.   Аз съм жена на 40
Липсва ми секс,а не искам връзка на този етап.
Страха от болести ме спира.
Непознат мъж,никога не бих поканила в къщи или аз да отида на негова територия.
Най-безопасен вариант е хотел.

20.   Ако ти е за секса сваляш Тиндър или Гепи ме , та щя намериш някой .

21.   До номер 19 (жената на 40) - ето Аз търся същото като теб - секс. И аз не искам връзка. На хотел ме устройва. Искам ако е възможно по някакъв начин да разменим координати ако и ти желаеш.

22.   М 47. Изглеждам много добре. Живея на семейни начала но интимноя живот куца. Няма болести и други такива. Търся си жена за секс! От София съм.

23.   Изобщо не е безопасно. Даже си е доста опасно. Особенно от заведения направо ги забрави.
Мъж съм и съм се отказвал от такъв секс с жени, които почти на тепсия са ми идвали.
И аз имам такива желания като теб но...
Преносими болести има най-малко 1000вида.
Единствения начин е изследване на двамата за всеки по 500лв. По лаборатории.
Заради разюзданото поведение на много хора в момента гъмжи от всякакви зарази.
За психопати да не говорим има всякакви.
Доверие евентуално на човек, който открито ще говори за това което ти споменах по горе. Но това няма да е човек само за едно чукане и чао. Ти си преценяй, но мисли в тая насока иначе големи беди и страдание може да си навлечеш.

24.   Безопасно с непознат няма!
Просто не се набутвай в невъзможни и даже - опасни ситуации и се въздържай от секс като си без гадже!
Аз яко мастурбирам между две връзки...

25.   Търси хора в компанията. Колеги на колеги, техни роднити, приятели на познати и такива, дето малко или много, може да провеиш къде работят, какво правят и прочие.
И позлвай кондоми и всичко, ще ти е наред.

26.   Търсиш си белята опитай, после ще четем сводка, наебана и удушена в дома си момата Х!? Като толкова те сърби, не можеш ли да си купиш една краставица от пазара, първо ще се начешеш, после ще си направиш една салатка и ще се почерпиш с ракийка, лягаш и спиш като къпана. А ако искаш да усетиш нещо кожено в тебе, купи си македонска наденица(има различни размери), после - вече ти писах! До кога с тези тъпи и провокативни теми, тази е писана от келеш-чикиджия?

27.   Като не можеш да прецениш един човек, да, опасно е. Аз съм правил секс а две непознати, едната 42 г. И нямам болести, секции там каквото се сетите. Много сте глупави, честно. :)