Споделена история от Секс и интимност

Най-тъпата ми изцепка
Здравейте,
Аз съм на 20 години. Амии :)) Направих ГОЛЯМА глупост.

Имам познат... познат, повече от познат, знаем се от детската градина, много си бяхме близки, но изгубихме тази близост с времето, започнахме да се виждаме рядко, колкото за едно кафе. Както и да е...

Скъсах с приятеля се преди 2 месеца. И както се сещате, не съм правила секс оттогава. И снощи откачих, не ми се мастурбираше, исках мъжка сила, не знам- не съм вред. И така... сетих се за него, уж да се видим, да пием по нещо, ама не. След това бяхме в нас, започна се от целувки, отдавна си имаше привличане между нас, но никога не сме стигали до нещо повече от удар по дупето /като бяхме пубери, разбира се/ :)) Та.. когато ми свали блузата, се усети, спря се и ме попита "*ИМЕ*... сигурна ли си ?". Ами сигурна съм, бе. Нали затова те викнах... или поне тогава така си мислех. Направихме го, най-добрия любовник, който някога съм могла да си представя /въпреки бедния си опит- трима/.

Сутринта се усетих, че съм направила страшен гаф, даже не знаех как да реагирам. И сега ми е още по-тъпо. Не знам, чувствам, че скапах всичко, а сега, като го видя, какво? Ще гледам в земята и ще си умра от срам. Най-тъпото нещо, което можех да направя. По-добре някой случаен да бях намерила. Мамка му и в хормоните.

Хора, дори да не напишете коментар, съм благодарна, че го прочетохте, поне ми олекна малко.

Коментари

1.   Първо, нищо лошо и грешно не си направила. Била си самотна, той също, познавате се отдавна. Дори не сте непознати.
Ако сте ползвали кондоми, направо сте супер.
Не виждам нищо срамно и рушително в случилото се. Напротив.
Не се гибсирай и не страни от момчето, особено ако ти харесва и като човек, като приятел. Виж, рядко се намират в днешно време хубави момчета, които дори и в леглото са добри. Ако си доволна, ако просто е пич, като ти се обади, вдигни му, засмей се, вижте се на кафе и се дръж естествено. Кой знае, кой знае?
Ако е бомбонче, защо да не го схрускаш?
Няма нищо срамно и грешно в това, напротив!!!

2.   Споко, де! Нищо лошо не се е случило. Имала си нужда от пълноценен секс - с усещане за мъж до теб, с реално докосване. Това е нормално, ти си нормална! Направила си го с някого, когото познаваш. Т. е. не е случаен избор, който крие далеч повече рискове. Свободно момиче си, не си длъжна се отчиташ на никого.
Нали двамата взехте решение? Не си го насилила. Той сега к'во да прави - да се черви като репичка ли?
Звучиш много готино, умно и чувствително момиче си. Отпусни се и не мисли за глупости :).
Ел

3.   Виж сега, не се оправдавай с хормоните, това, което ни различава в крайна сметка от животните, трябва да е волята и мисълта, нали? Така, че прави си сметка, ако един шибан нагон може да те контролира колко ти е волята. То затова се мисли навреме, една минутка размисъл понякога спестява доста неприятни ситуации. Но станалото-станало, не можеш да го върнеш, ако можете останете приятели, ако не... Не знам, какви са ви отношенията попринцип и какви искате да ви бъдат, но според мен вече няма да са същите :)

4.   И аз подкрепям №1 и 2. Просто не виждам защо се тръшкаш.

5.   Ей, мацко, споко! И аз съм правила така. Преди година и нещо една вечер нещо ми прищрака и понеже нямах партньор (гадже, другарче за секс и т. н. ) се обадих на един приятел. Споделяли сме си какви ли не неща, знаем си и кътните зъби, както се казва. Но последните 2-3 години се виждахме по-рядко - студенти в различни градове. И така, излязохме на биричка, после го замъкнах в нас на филм и нещата се случиха. При следващото ни виждане (беше в едно кафене с общи познати) ми беше малко сконфузно, ама той се държа сякаш никога не се е случвало. Имаше още 2-3 изпълнения с него... Нищо тъпо не е станало, споко. Няма от какво да се ядосваш толкова.

6.   Няма страшно. Оставате си приятели.

7.   Сигурна съм, че най-малкото няма да ти се сърди. Нали двамата сте решили, съгласни сте били и в пълно съзнание. Няма за какво да ти се сърди. Ако започне да те отбягва от страх да не стане по-сериозно, ной-много да се скрие от хоризонта твойта дружка. Или пък станете гаджета.

8.   ми то пък ако не си помагате в нужда какви приятели сте :-)