Споделена история от Секс и интимност

Не мога да свърша дори с мастурбация
Здравейте! Имам един проблем. Момиче съм на 18 години, имам си приятел и правим секс, но не мога да свърша. Да знам има много неща, които могат да се пробват, но аз никога на съм свършвала, даже чрез мастурбация. Не ми доставя удоволствие да мастурбирам. Надявам се, че не съм единствената, ковто не мастурбира. Опитвала съм много пъти, но не ми доставя удоволствие. Пробвала съм какво ли не, приятно ми е само когато друг човек си играе с мен. Но и по този начин не мога да свърша. Пък приятеля ми е имал приятелка, която е свършвала абсолютно всеки път, когато са го правили и на мен ми е много гадно, че не се получава при мен. Не съм се вмяниачила в това, гледам да го правя без да мисля, за да се получат нещата, но не става. Какво да правя? Има ли други като мен, които не мастурбират?

Коментари

1.   Аз не бях мастурбирала преди да започна да правя секс на 19. Не знам и дали съм свършвала наистина при секс. 2 пъти ми се е случвало да се разтреперя някак и да не искам да стана след това. И то при почти година секс по 2 или 3 пъти в седмицата. Гаджето ми говореше за мастурбиране и аз заради него и защото не можеш много да се отпусна в началото. И на мен ми е някак гадно да мастурбирам. И друго: Та аз съм жена и да си вкарвам пръстите. Да не съм лесбийка. По-добре ми е като си го вкара той кура. Първото нещо което ми влезе в гъза през живота ми е неговото. Нямам проблем да го кажа пред приятелки. :D)

2.   Възможно е прага ти на чувствителност да е по нисък т.е да има нужда от по силна стимулация. Опитайте с приятеля ти да те стимулира с показалеца и средния вагинално. Нека движи пръстите си максимално бързо. Винаги има решение. Чети, събирай инфо, прилагайте, опитвайте различни пози. Успех!

3.   Приятеля ти те лъже, че гаджето му преди теб е свършвала при всекиполов акт. А това, че ти не свършваш означава, че тои не те е възбудил достатачно и не сте намерили начина. Пробвайте с дълга игра преди секс, дори да се опита да те докара до оргазъм преди съмия секс с пръстите си. Гърдите, дупетоти, цялото то тяло, всичко това са ерогенни зони.

5.   Номер 3 - не е задължително да я лъже. Има жени, които свършват изключително лесно.

А иначе - авторката просто не си е намерила "нейното нещо" - повечко експерименти и ще стане.

Имал съм приятелка, която буквално си имаше "рецепта" за свършване - ако нещата се правеха по конкретен начин, свършваше винаги, но и при най-малко отклонение - нищо не се получаваше. И разбира се и беше отнело време и експерименти да открие как точно става номерът при нея. И тя беше от немастурбиращите.

6.   Благодаря ви за отговорите.
От авторката.

7.   Аз имах същия проблем като теб и ми беше много гадно не само от факта,че аз не мога да получа удоволствие,но и заради приятеля ми...той се чувстваше ужасно,че не може да ми достави такова.Също като теб никога не съм мастурбирала,пробвала бях,но не се получи и също като теб се възбуждах само,когато съм с него.Ходих даже на консултация относно това нещо-на някои може да им се стори смешно,но сексуалният живот на един човек е изключително важен,както за здравето му така и за да е пълноценна връзката,в която се намира.Но и консултацията със сексолог не ми помогна.В един момент даже си мислех че никога няма да изпитам такова чувство.
Та да си дойдем на думата пробвах какво ли не и накрая стигнах до вибратора.И в него намерих решението.Още първия път,в който го използвах свърших на минутата.Съветвам те и ти да пробваш и да се поинтересуваш и ако решиш-да си вземеш такъв,който има и “зайче” за клитора освен основната част,за да може да стимулираш едновременно две зони.И знай,че в това нещо няма нищо срамно.Похвално е даже,че си писала тук за проблема си и търсиш решение. Ж/22
Успех!

8.   Аз пък се научих от доста малка да мастурбирам. Толкова добре се опознах, че после имах проблем да свършвам с гаджета, защото бях свикнала да отлагам оргазма за да удължа удоволствието. Но като го правиш сам и усещаш всичко е едно, като си с мъж друго.

Ти си точно обратното. Не се познаваш достатъчно добре и не знаеш какво работи. Той пък не може да го почувства и трудно ще ти помогне. Трябва да се отпуснеш и да стигнеш до това сама. Според мен няма как да имаш съмнение, ако наистина си получила оргазъм, затова вероятно не си. Ключът е в клитора, а най-лесната и интензивна стимулация, можеш да получиш като махнеш слушалката на душа в банята и използваш струята от маркуча. Така лесно ще регулираш и интензитета. Фантазирай си за нещо, което те възбужда, за да свършиш долу, трябва да си възбудена горе. Това са страхотни усещания, пробвай и ще видиш.