Споделена история от Секс и интимност

Въпрос към жените/момичетата
На 23 години и никога не съм свършвал "вътре".
Никога не съм свършвал в гаджетатаси, защото не искам и деца XD но много искам да изпитам това чувство, приятели казват, че било "готино" или нещо от този сорт, но аз все още не смея с моята приятелка.
Разбирам "това-онова" но ми трябва женско мнение и съвет.

Коментари

1.   Ами аз като жена ще ти кажа, че чувството да свърши мъжът в жената е уникално. Усещам как мъжът ми издава леки стенания докато свършва и как ме изпъплва. Страхотно е опитай.

2.   Пич, най-готино е с любов!
Тогава си пускате едни кръвни проби, тя си пие хапчетата и си правите любов плътно един в друг и докрай, тогава е най-готино!

3.   Не бъди егоист... Ако приятелката ти не пие противозачатъчни, то ти си длъжен да я пазиш. Заради едното свършване вътре, което трае някакви секунди, тя после ще трябва да пие хапче за спешна контрацепция, което ще й обърка хормоните и целия организъм за месеци напред. Ще й закъснява, ще се притеснява, покрай нея и ти ще се притесняваш... Заслужава ли си да страда с месеци заради твоите 20 секунди удовлетвореност? Пожелавам ти да достигнеш до този момент в живота си, в който ще искаш да имаш детенце - тогава ще можеш на воля да си свършваш вътре, но до тогава бъди отговорен към момичето!

4.   Най-забавното е, че и твоите приятели не го пробвали. Само говорят

Ветеран

5.   Ако пие противозачатъчни няма проблем от забременяване. 99% са ефикасни (презервативът е 90%-95%) ако се пият правилно и не се приемат лекарства, които да пречат на тяхното действие

6.   Другият вариант е да си хванеш приятелка в менопауза. Те дори се сърдят когато свършваш навън.

7.   Аз съм на 19,имам 4 годишна връзка и от скоро приятелят ми свършва в мен.. Много е възбуждащо, но не в всяка поза усещам, че е свършил вътре.

9.   Значи жената да купува и пие разни контрацептиви, всички последствия са за нея, пък двамата си правят кефа ? Сега се разработват мъжки контрацептиви, пийте ги, понасяйте страничните ефекти и свършвайте тогава вътре.

10.   Ама разбира се,дай приятелката ти да се блъска с хормони (понеже протиозачатъчните са това) че да може наш пу*ьо да си се празни на воля.

11.   М28 - браво, номер 7. Дано поне се пазите

12.   На 23 и аз не исках деца. Ще ти дойде времето. А пък и да не искаш все някога ще сгафиш, няма начин...

13.   Престанете да промотирате противозачатъчните! Изключително вредни са!

14.   До 13

Нежелана бременност с партньор, който не е изкарвал повече от 500 лева на месец, редовно забравя кондомите и не може, да се контролира, не е мноо по-безвредна, да ти кажа аз ГОСПОДИНЧО!!!

15.   До 12

Ако ще правиш гафове и после ще ги пращаш в училище, оплаквайки се от госпожата, дето им се карала, по-добре върви, да те стирилизират.

16.   До 5

Ако презерватива беше 90-95% ефекттивен, доесга да имах между 25 и 50 деца ...

17.   До номер 9,10 и 13: вие някакъв морален авторитет ли сте, че си позволявате да съдите и обиждате човека, заради един обикновен въпрос? Кои сте вие, че да определите дали една жена трябва или не трябва да пие противозачатъчни? Защо си мислите, че на всички жени им харесва да правят секс с презерватив? Откъде накъде говорите от името на всички жени? Всяка жена си решава дали да взима противозачатъчни или не. Тялото си е нейно. А дали мъжът ще и свършва вътре или не, това си е интимно решение на всяка двойка. Дали мъжът ще взима някакви противозачатъчни (в момента дори още не се продават, в стадий на тестване са), си е негово лично решение, вие няма какво да разпореждате.

18.   Ти се радвай, че въобще има някоя да ти пуска. Сума ти мъже я карат на ръчки и/или плащат на проститутки, за да чукат по 1 час задължително с презерватив. Прищяло му се да пробва на господина как било да се празни в момичето! Ами ожени се за нея, кажи и че това искаш и ако забременее ще издържаш семейство с дете, пък тя ако е съгласна, давай. Май ако ти постави такова условие ще ти се поохлади мерака. Или си намери някоя баба , дето е в менопауза и се празни на воля.
Коя нормална жена ще си тъпче организма с всякакви боклуци заради твоя кеф?

19.   Приятелката ти може да пробва да пие противозачатъчни, ако иска. И не, не са много вредни, дори се използват за лечение на хормонални проблеми при жените. Сегашните противозачатъчни са много изчистени, не са като тези от преди 20-30 години, от които се е пълнеело, окосмявало и тн.

20.   Моя приятелка не понася противозачатъчни и цял живот, макар и омъжена от дълги години, я карат с презервативи!
От спирала получи кървене и просто няма избор...
Ако има друга алтернатива, предложете?!

21.   13, да ти кажа не бях на това мнение. Като бях ученичка ми изписаха противозачатъчни за да ми се нормализират хормоните и тогава дори бях доволна, чувствах се супер. Сега... Две деца по късно, пия същата марка и мисля, че ме бутат в страшна депресия. То майната му, че косата и кожата ми станаха ужасни, и че ми излизат пъпки дори в косата. Мисля, че от тях ставам апатично, асексуално подобие на човек. Те, реално не ми трябват, защото не само нямам никакво либидо, а и съм едно кълбо нерви и мъжа ми сигурно иска да избяга. Добре, че не може.
Гинекологът ми каза, че трябва да ги пия три месеца, не можело да ги спра, както си искам... Нямам търпение да ги разкарам. И никога повече не бих пила нещо хормонално!
Сега към автора, когато така се оплаках на гинеколога от противозачатъчните, той ми спомена, че имало вече и лубриканти с противозачатъчно действие, но не сме ползвали още.

22.   Съгласен за противозачатъчните, че са доста вредни. Позната след години на противозачатъчни като ги спря взеха да й избиват мустаци. Абсолютно не се шегувам... Прецакват хормоните. Някои хора нямат проблеми, но много имат, особено след години ползване.

Правете го или с презерватив или да свършва вънка, ако не искате деца.

Да ти свърши на корема или гърдите пак е възбуждащо.

23.   Свърши и в ануса. За мъжът изживяването е еднакво и отпред и отзад, така че ще придобиеш представа какво е.

24.   Споко согато дойде времето за деца ако не стане бързо има месеци наред по 7-10 дни един след друг да го правиш.

25.   Човека го нахранихте, все едно е нечестен, но щом пита за съвети, значи не е мръсно копеле. Явно вие сте подлеците, не понасяте чуждото щастие. Ако беше като вас, щеше да си свършва, където си поиска, без да му пука за нищо и за никого.

26.   напълни и дупето,същото е

27.   Свършвай си вътре на воля, а после я карай да се проплакне с маркуча на душа и да си пъхне едно аспиринче там. Върши работа.

28.   до 14 няма да се ебете като животни с типове, които не могат да изхранват семейство и готово. какъв ти е проблемът?

29.   27, това е мит.

30.   На 22 съм и от много време си бях мечтала да усетя свършване в мен, защото когато са свършвали анално в мен не усещам почти нищо? Наскоро с новият ми приятел решихме да започне да свършва в мен и мога да кажа, че това е най-хубавото и прекрасно усещане. Усещам пулсиращият му член докато се изпразва на тласъци, течността как преминава и се отделя, а неговото удоволствие е различно и по-голямо - това ме възбужда още повече по различен начин. Когато го вади секунда преди да свърши малко ме разочарова, защото си мисля, че сам се лишава от удоволствие, но пък иначе се притеснява.