Споделена история от Секс и интимност

Анкета за секса
Пол?
Години?
С колко партьори сте били до сега?
Опишете най - хубавият секс който сте правили?
Какви мъже/ жени ви привличат сексуално?
Колко често гледате порно?
Колко см са достатъчни за да задоволят една жена?
Нежен или груб секс предпочитате?
Имате ли фетиш?

Коментари

1.   Пол? жена
Години? 27
С колко партьори сте били до сега? около 10
Опишете най - хубавият секс който сте правили? не е само веднъж, но с настоящия ми партньор
Какви мъже/ жени ви привличат сексуално? уверени в себе си и интелигентни
Колко често гледате порно? рядко, няколко пъти годишно
Колко см са достатъчни за да задоволят една жена? не са важни см
Нежен или груб секс предпочитате? зависи от ситуацията
Имате ли фетиш? връзване, играене на роли

2.   Пол? Женски
Години? - 21
С колко партьори сте били до сега? - 3
Опишете най - хубавият секс който сте правили?
Аз, бившия ми, на хотел, много страст...
Какви мъже/ жени ви привличат сексуално?
Със самочуствие, харизматични, добри. Когато един мъж или жена говори за нещо от което разбира със самочуствие или поправя нещо го намирам за адски секси. Хора със стил и добра хигиена. Изборът на парфюм явно също ми влияе.
Колко често гледате порно?
Почти никога, въображението ми е достатъчно.
Колко см са достатъчни за да задоволят една жена?
Различно за всяка жена според мен. Мен лично 15 см са ми перфектни.
Нежен или груб секс предпочитате?
Между двете златната среда. Не съм фен на прекалени нежности, но не ми харесват прекалени грубости. Аз съм switch, но клоня към dominant понякога.
Имате ли фетиш?
Зависи какво е фетиш. Мисля, че имам, но не са нищо особено.

Хлебче

3.   1. Жена
2. 20
3. Двама
4. Ще спомена какво сме правили по време на най-хубавият ми секс: орална любов и за двамата, вагинален секс, анален секс, олизах му цялото дупе и бърках с език и пръст в него, плюене в устите, целуваше ми краката, доминиращ и доминиран като се сменяхме, доста грубости, облизване на течности, свърши в дупето ми; всъщност доста силна беше самата емоция, защото с въпросния имахме връзка, но бяхме разделени тогава, награбихме се от вратата и беше доста страстен секс
5. Бисексуална съм. Привличат ме доста жени, мъже много рядко заглеждам. Жените, към които имам сексуално влечение, не са мъжкарани(на външен вид), нито твърде женствени. Нещо средно, да не е едра или твърде слаба, предпочитам тъмнокоси, с характер(задължително мъжкарана по характер, не харесвам лигли и нежни, тънкообидни и прочее), естествено поведение. Хубаво дупе и стегнати гърди, малки или средни. Като височина не повече от 170. Да има усещане за стил, да изглежда добре винаги. Мъжете, които ме привличат задължително имат хубава гъста брада, едри, но не мускулести, а пълнички. Ако има леко коремче е идеален. Да има хубави ръце. Да има чаровна усмивка. Да е извратен в леглото.
6. Не гледам порно
7. Около 15см са напълно достатъчни, поне по мое мнение. Всяка жена е различна там долу. А и понякога всичко идва от главите ни ;)
8. Груб, без да се стига до крайности
9. Имам. Към жени с чорапогащници. Към мъже с татуировки, в частност ръкави, към стъпала, към окосмяване(не храсти, а леко окосмяване, иначе дори не се възбуждам)

4.   Пош - Жена
Години - 18
Била съм с двама.
Най-хубавия секс, който съм правила беше с бившия ми приятел, бяхме на почивка. Една гореща вечер през Юли..
Привличат ме по-големи мъже от мен, около 25 до макс 30 годишни, високи и с добро телосложение. Нищо специално.
Гледам порно доста чести, след като вече съм без гадже. Нужди, хаха. В това няма нищо лошо де..
Размерът няма значение, според мен, важното е мъжът дали е добър в леглото и как работи , хихи.
В началото бавно и полека, след това груб.
Нямам фетиши.

5.   Пол?
- Жена
Години?
- На 22 години
С колко партьори сте били до сега?
- Един, разделихме се преди 7 месеца, доста време бяхме заедно.
Опишете най - хубавият секс който сте правили?
Не искам да навлизам в подробности, ще кажа, че беше дълго и много чувствено. Случи се след няколко месеца, в които бяхме в различни градове поради ангажименти.
Какви мъже/ жени ви привличат сексуално?
- Нямам тип като външност. Привлича ме определено излъчване, но такива неща трудно се обясняват.
Колко често гледате порно?
- Много рядко, примерно веднъж на половин година. По-често гледам снимки.
Колко см са достатъчни за да задоволят една жена?
- По-малко, отколкото мъжете си мислят.
Нежен или груб секс предпочитате?
- Никой, харесвам ги и двата, просто зависи от момента и настроението.
Имате ли фетиш?
- Не, но има неща, които харесвам много повече от други.

8.   Пол: Жена
Възраст: 21
Брой партньори: 3
Най-хубав секс: С втория ми приятел беше бурен на морето през нощта започнахме от спасителния пост, овъргаляхме се в пясъка, свършихме във водата (аз отгоре на поста, после 69 и мисионерската на пясъка, накрая ме пренесе във водата и там с увити крака около него общо взето свърши вътре)
Какви мъже: Нямам тип, човек или ми харесва, или не. Може да е висок, нисък, среден, рус, черен, атлетичен, слаб, закръглен. Отношението ме печели, дори само за секс и химия да има.
Колко см: Не сантиметрите са важни, а да ми харесва мъжът и да ми угажда в секса, да не е егоист.
Груб или нежен секс: Аз харесвам към мен да са нежни, но аз да съм груба, харесва ми да доминирам мъжете
Фетиш: БДСМ като аз да съм доминантната и секс навън ме привлича също
В заключение сексът е хубав с обичан и желан човек, иначе не ми е най-важното.

9.   До номер 6:И какво да лягаме да умираме и ние ли? Какво лошо има в това, че говорят за секс?

10.   Пол? Мъж
Години? 45
С колко партьори сте били до сега? 176
Опишете най - хубавият секс който сте правили? Много и различни преживявания са. Няма как да се сравняват.
Какви жени ви привличат сексуално? Най-вече уверени и поддържани. А като външност, харесвам малко по-закръглени и над 38 години
Колко често гледате порно? Всеки ден.
Колко см са достатъчни за да задоволят една жена? Обикновено сантиметрите нямат значение. Всичко е в главата на партньорите. Но да кажем, че обикновено с 15-17 няма проблем
Нежен или груб секс предпочитате? Няма значение. Стига да не се причинява болка.
Имате ли фетиш? Много са. Секс на публично място, воайорство, фуут и още няколко :)

12.   Мъж на 34год бил съм някаде с около 10 партньорки, най хубавия секс правих с една от бившите си, бяхме скъсали а на нея много и се чукаше, държа се крайно разкрепостено и перверзно, привличат ме само жени, определено да са по малки от мен между 18-35год да са приятно закръглени, да се обличат предизвикателно и да осещам желанието им за секс. Порно гледам често, големината винаги има значение, умерено груб секс. Фетиша ми е всичко свързано с ПИСИНГ.

13.   1. Мъж

2. 32

3. С три... толкова.

4. Най-якия ми секс беше с първото ми гадже като за пръв път решихме да пробваме без презерватив. Хареса ми колко естествено стана цялото нещо - много плавен преход от любовната игра към същинската част.

5. Не знам.. опитвам се да намеря някаква прилика във външния вид на жените, които са ме привличали, но почти не мога. Харесвали са ми и ниски, и високи, и руси, и кестеняви, и чернокоси, кльощави или по-пълни... Абе общо-взето май по-скоро оставям нещата на "биологията" - ако ме привлича, значи ме привлича. Не мисля дали трябва да ми харесва, защото има определени черти и качества. Е, със сигурност харесвам по-интелигентни жени от средното, леко невротични (леко). Ако има склонност към изкуства е голям "бонус" също.

6. По 4-5 пъти на седмица, но в последно време го ограничавам. Просто чувствам, че не ми влияе добре.

7. Нямам идея колко см са нужни.. вероятно за всяка жена е различно. От скромния ми опит съм установил, че и моята дължина (13.5см) беше достатъчна да си прекарват партньорките ми добре. Позата, предразположеността, любовната игра са също толкова важни.

8. В зависимост от настроението.

9. Не мисля, че имам фетиши. Даже идеята за анален секс не ме привлича. Оралният секс не знам дали се води фетиш вече, но е ок. Честно казано очаквах свирките да са нещо "уаууу" преди да ми напраявт, но всъщност не ме кефят толкова.

15.   Пол? - жена
Години? - 20
С колко партьори сте били до сега? -3ма
Опишете най - хубавият секс който сте правили? - с настоящият ми приятел, в началото на връзката ни, една вечер към 2 през нощта в колата. Страстта направо можеше да се разреже с нож
Какви мъже/ жени ви привличат сексуално? - нямам определен тип, но слаби, стегнати, интелигентни, с чувство за хумор, педанти.
Колко често гледате порно? - около 2 пъти седмично
Колко см са достатъчни за да задоволят една жена? - според мен няма значение, всякак ми е било приятно
Нежен или груб секс предпочитате? - мноооого груб. Обожавам да ме доминират.
Имате ли фетиш? - обичам да ме удрят лекичко по тялото, не и лицето по време на секс. Секс навън, мега грубия секс както казах по-горе. И една част от БДСМ нещата

16.   Пол? Мъж
Години? 35
С колко партьори сте били до сега? 1735
Опишете най - хубавият секс който сте правили? в килера
Какви мъже/ жени ви привличат сексуално? срамежливи
Колко често гледате порно? нонстоп
Колко см са достатъчни за да задоволят една жена? 19
Нежен или груб секс предпочитате? Супер груб
Имате ли фетиш? Да да съм римски военоначалник.

17.   До 10 - Посмали малко с лъжите. !76 бройки ама на куково лято.
Виж, ако беше жена щях да ти повярвам, но мъж на 45 г. с толкова бройки е абсурд. Ако допуснем че си започнал полов живот на 16 години а сега си 45 годишен това прави 29 години полов живот. И като разделиш бройката 176 на тези 29 години излиза че през месец си бил с различна и то нон стоп без пауза в продължение на 29 години.
Не на мен с тия лакардии , аре у лево.

18.   Пол : Жена
Години : 20
С колко партьори сте били до сега? 0
Опишете най - хубавият секс който сте правили? Никога не съм правила секс.
Какви мъже/ жени ви привличат сексуално? Обезкосмени мъже и жени с големи гърди.
Колко често гледате порно? Средно 2 пъти седмично, предполагам.
Колко см са достатъчни за да задоволят една жена? Не мисля, че сантиметрите са важни. Един мъж трябва да може по всякакви начини да задоволява жена.
Нежен или груб секс предпочитате? Мечтала съм си и за двата, зависи от настроението.
Имате ли фетиш? Не мисля.

19.   Пол? М
Години? 30
С колко партьори сте били до сега? 10
Опишете най - хубавият секс който сте правили? С бившата ми приятелка
Какви мъже/ жени ви привличат сексуално? Умни интелигентни
Колко често гледате порно? Често нищо че имам приятелка то няма нищо лошо
Колко см са достатъчни за да задоволят една жена? А незнам според мен и моите впечетления 15см моят е толкова и ми Върсе перфектна работа .стига момчето да знае как да борави с остро е тя си .
Нежен или груб секс предпочитате? Обичам лекичко от начало и постепенно засилвам хаха
Имате ли фетиш?да най много ми харесва сех на публично мящо.като по малък редовно сме го правили с приятелките поради липса на терен

20.   Пол - М
Години - 45
С колко партьори сте били до сега - около 50
Опишете най - хубавият секс който сте правили - със съпругата ми, като студенти започнахме един мързелив следобед с орална любов, преминахме през всички физически възможни пози, които се сетихме, включително и във ваната. Тя ми се отдаде и анално. Към 2 часа сугринта заспахме изтощени, вкопчени един в друг, въпреки топлата нощ. А към 3 в просъница се любихме още веднъж. Беше пълно отдаване, телом и духом.
Какви мъже/ жени ви привличат сексуално - сочни, леко пухкави, с тънко кръстче и толямо дупе.
Колко често гледате порно - 2-3 пъти седмично, отгоре-отгоре. По-скоро от любопитство, отколкото с цел възбуда.
Колко см са достатъчни за да задоволят една жена - не знам, моите са 17-18 дължина и 16-17 обиколка.
Нежен или груб секс предпочитате - страстен.
Имате ли фетиш - колкото искаш, анален секс, оргии, връзване, фистинг, играчки, еротично бельо...

17, изобщо не е невъзможна подобна бройка. Ако не бях срещнал жената, която да ме накара да не искам никоя друга и аз можех да докарам такава цифра. Започнах полов живот на 14, на 16 бях на лагер и там за 2 седмици чуках 10 различни момичета. Вечер на дискотека си завършваше с още една бройка, а за университета - трябва да си бил студент, за да разбереш. Да не говорим, че ако си взимаш различна проститутка всеки месец, ще направиш бройката за малко повече от 10 години, само с едно ебане месечно.

21.   1)Мъж
2)36
3)7
4)Не може да се опише и не е само веднъж
5)Красиви, страстни и секси
6)Не гледам порно (вече). Доста отдавна не съм гледал и не желая да гледам, защото вредите от порното са много, много големи.
7) Не знам колко сантиметра са достатъчни, не съм жена, но си мисля, че ако не е прекалено малък е достатъчно да задоволи една жена. Стига да знае как да го използва
8)И нежен и груб, според зависи
9)Може би жени на токчета, секси бельо, червило.....абе цялата жена си е фетиш. Хубава ли е една жена, всичко ок

22.   От 10 до 17:
Нито се доказвам пред някого, нито те карам да ми вярваш. Ако ти нямаш успех с жените, не означава, че при всички от нас е така.

23.   до 22, номер 10 съм. Още един фантазьор се появи - 16 номер. Още по зле е от теб, с него може спокойно са се надлъгвате, той е с 1735 бройки, сега е на 35 години, ако допуснем че е започнал да прави секс на 15 години излиза че има 20 години сексуален опит и актив от 1735 жени, или средно по 87 жени на година, или по 13 жени на месец, кажи речи през ден два с нова жена и то в продължение на 20 години, нон стоп, Просто се оляхте в лъжите и фантазиите и ти 22 и 16 също. ХаХаХа :))

24.   "Анкета",която цели да провокира отново мъже и жени да се изпокарат под коментари. :)
Има не една тема за това кой с колко е бил,няма смисъл от още една със скорошна дата.
На кого му пука кой с колко е бил?! На кого му пука какъв секс практикува и какъв фетиш има?!
Мъжете отново искат да "доказват" колко големи е**и са,а жените отново се правят на девици с морал. :DD
"На лъжата краката са къси!" ;)

Пол? - F
Години? - Стара съм колкото вселената. :DD
С колко партьори сте били до сега? - Колкото толкова.
Опишете най - хубавият секс който сте правили? - С извънземен от планетата Чингалуанга. :D
Какви мъже/ жени ви привличат сексуално? - Еднооки,по възможност с три цици. :DDD
Колко често гледате порно? - 365 дни в годината. :D
Колко см са достатъчни за да задоволят една жена? - Колкото природата го е надарил.
Нежен или груб секс предпочитате? - По възможност да е като в Кеч мания. :D
Имате ли фетиш? - Много са,основното е да пия кафе. ;)

~darkgirl~

25.   1.жена
2. 38
3. 6
4. С любимия човек сексът винаги е вълшебен
5. Моят
6. Преди гледах почти всеки ден, сега доста по-рядко.
7. Среден размер, не размерът е важен, а как ги ползваш.
8. Зависи от настроението.
9. Обичам ролевите игри.

26.   Пол-мъж
Години-32
С колко партьори сте били до сега-3
Опишете най-хубавият секс, който сте правили-с любим човек и с фуут фетиш
Какви жени ви привличат сексуално-относително е
Колко често гледате порно-всеки ден
Колко см са достатъчни за да задоволят една жена-не знам
Нежен или груб секс предпочитате-зависи от партньора
Имате ли фетиш-силен фуут фетиш

27.   Пол? Жена
Години? 20
С колко партьори сте били до сега? 12
Опишете най - хубавият секс който сте правили? Когато има силни емоции и човекът отсреща си знае работата е най-хубав.
Какви мъже/ жени ви привличат сексуално? Симпатични, умни... Не е някакво конкретно качество... или има химия, или не
Колко често гледате порно? 3-4 пъти седмично, но повечето пъти, когато мастурбирам, не гледам порно
Колко см са достатъчни за да задоволят една жена? Дебелина е от по-голямо значение, но 15-17 май ми е най-добре
Нежен или груб секс предпочитате? И двете, обичам разнообразието
Имате ли фетиш? Доминантен( както от моя, така и от негова страна), нежен секс, орален, анален секс, вратът ми е слабо място, секс на различни места