Споделена история от Секс и интимност

Объркана и раздвоена
Здравейте. Пише ви К. С. по един деликатен въпрос, който напоследък ме кара да се чувствам объркана и направо незнам, какво да направя.
Аз съм българка. Родена съм в България и макар да не съм най- големия патриот си обичам страната.
Мъжът ми е турчин, но за мен това няма значение, защото много си го обичам както и той мене. Аз празнувам Байрям с него, той пък Великден и Коледа с мен и с нашите - всичко си е наред. Не съм расист или нещо подобно. От две години сме заедно и вече се опитваме да си направим бебе.
Сексуалният ни живот е прекрасен. Мъжът ми е истинска мечта в леглото и колкото повече време минава, толкова по- хубаво става. По принцип, аз съм доста разкрепостена в леглото и се радвам, че мъжът ми успява да изпълни всичките ми фантазии. Когато правим секс, той както винаги е доминиращия, а аз направо се разтапям в силните му ръце. Винаги съм харесвала сексуалните игри и адски ме възбужда, когато мъжът е наистина мъж и покорява жената.
Обаче напоследък започна да се случва нещо много странно и се страхувам, че нещата започват да излизат извън контрол.
Последните две седмици, точно когато съм най- разгорещена, мъжът ми, който напомням е турчин, започва да ми крещи със цяло гърло, че той е моят "господар", а аз съм "робиня"!
Първите пъти ми хареса и ми се стори забавно да сме в ролята на господар и робиня, но от тогава той започна да го прави всеки път! Започна да става все по- груб и да ми натяква постоянно, че той е "Господаря", а аз съм "робиня" в ръцете му. Но когато свършим, той пак си става нормален, но мен започва да ме яде едно чувство или някаква меланхолия и болка по българската история, от което се чувствам много объркана и донякъде с накърнено национално достойнство. Иначе физически, мисля че никога не би ме наранил.
Колкото и да беше възбуждащо в началото, вече ми става страшно и започвам да си мисля, дали не го избива на някаква лудост.
Какво да правя? Моля за съвет!

К. С. 24г.

Коментари

1.   Кажи му, че е ненормален и да се владее. Наричаш го лудост, защото си е точно това. Направи му проблем и се тръшни даже, защото си заслужава.

2.   Просто му сподели че не си ок с това - дори и по време на секс да е. Едно просто "Престани, не ми харесва така" и толкова. Той как да знае как се чувстваш и какво мислиш, като първия път си се изкефила, а след това нищо не си му споделила?

3.   А дали не показва прикритите си мисли и желания в разгорещени моменти ? Мисля че трябва да преосмислиш работата с бебето, докато не се изясни тази история с "господаря и робинята".
Имай предвид че вие жените лесно се заблуждавате от привидно добро отношение, без да вниквате по-дълбоко в нещата. Немалко истории съществуват за жени в бракове с идеални мъже от близкия изток, но в момента в който отидат в държавата на въпросните, отношението се променя тотално и се превръщат в затворнички. Ако живеете в Турция от дълго време - ок, но ако сте все още в България - поведението му може да се диктува единствено от обществените норми тук, не от истинската му същност.

4.   Кажи му, че това не е ок. Напомни му, че е интелигентен, възрастен човек и трябва да е наясно с историята на народите ви и да му светва червената лампичка като му дойде нещо такова, дори да не е в тоя контекст. Кажи му, че ти прави много лошо впечатление това и сериозно почваш да си мислиш неща за него и отношението му към религията и народа ти, които ако не са верни ще е хубаво да покаже, че не са и да се възпира никога да не ги демонстрира пак. Бъди наранена, все едно е заплюл майка ти и трябва да иска прошка, за да си върне чувствата ти.

5.   толко ли няма Българи за теб? А като се роди детето тогава твое чудо !! Бегай бърже

6.   Или пак измислена тема

7.   Ти само стой и гледай децата като се родят какво ще стане....