Споделена история от Секс и интимност

Относно платените жени
Здравей те на всички :) Имам интерес към тези които ходят или са ходили на платени момичета как се подготвяте преди да отидете? смисъл такъв изкъпвате ли се преди това или да се избръснете да се нагласите или просто решавате и отивате във вида в който сте? понеже аз ходя от няколко месеца по такива момичета и всеки път преди да отида си правя цялостна епилация навсякъде и задължително 30/40мин преди да отида си взимам душ и т. н. абе с две думи сякаш отивам на среща с ново гадже и ми е гарантиран секса и ми стана интересно всички ли са като мен или просто неим орбъщате внимание на тези неща вие? и ако има някоя от тези момичета тук нека споделят какво е чувството да работят тази професия и дали са връщали някой за лоша хигиена :)

Коментари

1.   Много ясно че ще се изкъпеш - всеки уважаващ себе си и хигиената си човек трябва да се къпе. Нали отиваш да се срещаш с някого. Проститутката и тя е човек - да не мислиш, че ще й е приятно да отидеш изпотен, некъпан и да миришеш - все пак ще има интимност между вас.
Друг е въпроса и при каква проститутка отиваш - има и такива, които самите Те са миризливи. Бил съм при една която първо ми прави свирка - до тук добре, но като свали бельото си - путката й лъхаше на лоша миризма и беше сиренясала. Директно станах, облякох се, теглих й една хубава псувня и си тръгнах

2.   По принцип и цветя трябва да им носиш. :)

3.   Еми къпане, парфюмиране.
Но спрях да ходя.
А и те го правят за пари.
Та дали с анцунг или с дънки, важното е да си изкъпан.
Естествено и дрехите да са ти чисти.
Но да се обличам специално в дънки и прически да си правя... дори не съм метросексуален. Тях това не ги бърка.

4.   Зависи от момичетата предполагам. Спиред мен хубаво правиш хем на тях им е по приятно или по лесно. А и и ти да имаш повече самочувствие.

5.   Зависи при какви момичета ходиш.
Ако наемаш скъпа компаньонка с безупречна хигиена и с вид на модел, нормално е и ти да изглеждаш подходящо.
Е, ако си шофьор и спреш при някоя потна кака на магистралата...
И все пак си мисля, че а въпрос и на самоуважение да идеш изкъпан и с чисти дрехи. Не, че тя не е виждала всякакви, но първо и тя е човек и второ мисля, ще се старае повече да ти е хубаво, ако не я отблъскваш с външния си вид.

7.   1 поздравявам те за втората част на коментара ти. Аз дори им проверявам и устата да не би езика й да е позеленял или побелял.

8.   Самия ти въпрос подсказва, че си един мърляч, който вероятно смърди постоянно и хигиената му е нула.
Лошо за тебе...

9.   Хигиената на един човек винаги трябва да е изрядна без значение с кого спи и дали изобщо си ляга с някого.

10.   Представи си, че ти си жиголо и при теб идват разни жени да ги таковаш, как би ти било по-приятно,да мирише на пор или да е чистоплътна. Е при тях е същото!

11.   Да бе, не стига че си плащаш, ами и ще се къпеш, още малко ще искат и да ги сваляш!

13.   Много ясно че ще се изкъпеш - всеки уважаващ себе си и хигиената си човек трябва да се къпе. Нали отиваш да се срещаш с някого. Проститутката и тя е човек все пак ще правис сех .Аз профеликтично ходя при една и съща дори ми е запаметили номера и ме пита кога и от колко часа