Споделена история от Секс и интимност

Той свърши в мен 1 ден преди да ми дойде цикъла
Здравейте пиша днес искам вашите съвети много аъм притеснена. 1 ден пееди цикъл съм снощи приятелят ми свърши в мен дали има вероятност да забременея и да пия ли хапче

Коментари

1.   Вероятността да си бременна е нищожна.

2.   Дойде ли ти цикъла? Ако да, добре, ако не е, за твоя сигурност пий хапче и друг път внимавай, защото макар и да не било в най-критичния период, забременяване е възможно.

3.   Аз така забременях, така че може и след 9 месеца да дундуркаш бебе ;)

4.   Вероятността е много малка. И все пак другият път ползвайте презерватив.

5.   Казва се менструация. Цикълът при момичетата започва около 12 годишна възраст и продължава до към 55. Цикъл е повтаряемо действие.

7.   Като си притеснена, защо му разрешаваш да свършва в теб? Презервативът не е само средство против забременяване, а и против болести. Знаеш ли го с какви се търкаля, когато не е с теб?

9.   Знаеш ли, не разчитай на мъж да те пази, никога, за да ти е мирна главата!
Единственият мъж, влизал в мен без презерватив, е съпруга ми като работехме за деца!
Не понасям противозачатъчни и спирала и затова цял живот правя с гума...Не съм имала нито нежелана бременност, нито болести...
Просто като поиска пак да се кефи без гума, му кажи “Знаеш ли, не съм си намерила здравето на улицата и не искам бебе сега...Кофти е да го вадиш преди края, стават гафове, затова слагай гума!”
Няма нищо срамно в тези думи...
Сигурно е голям кеф на голо, но замисли се, заслужава ли си риска?!
Успех!

10.   На колко години си?

11.   Хапчетата са един на доза опасни хормони. Не е просто хапче и дори да правиш секс и да свърна навън, пак можеш да забременееш по всяко време.

12.   Ей такъв тип теми трябва да се одобряват по-бързо и с приоритет... Темата е на ден, да кажем е писана 10-12 часа след гафа, а такъв тип хапче се пие в рамките на 72 часа - ми то над 35 вече са минали, а коментари кой знае кога ще има... и става безсмислено. В същото време се одобряват на други теми, за някакви английски форуми и други, не толкова тиктакащи теми? Това сериозно ли е?

Иначе авторке, аз не бих пила хапче, вероятността е изключително малка и по-скоро ще си объркаш организма напразно.

13.   Жена ми също така забременя

14.   Ние затова правим само анален.

15.   Не, не си бременна, не се филмирай. Изключително малка е вероятността да забременееш ден преди менструацията, ако пък ти е дошъло - почти невъзможно. Не се трови с тези хапчета за след секс, много са опасни и зверски разбъркват хормоните.

18.   Ако съм близо до овулация, го карам да свършва отзад, за по-сигурно.
ж 38

19.   Здравейте! Авторката съм дойде ми още не следващия ден. Всичко си ми е нормално както си ми е. Благодаря ви много че ме посъветвахте адски бързо. Извинявам се че не съм се уточнила по-горе,но имаше презерватив,но той се скъса. Заради притеснението и от бързането да го напиша не съм уточнила.