Споделена история от Секс и интимност

Какво да правя?
Здразейте, имам странен проблем. Аз съм момиче на 17 години. Падам си по по големи момчета. Да речем 26/27 годишни. И не само че те ме прибличат, но и момчетата на моята възраст и горе долу до 25 години изобщо не ме привличат сексуално или емоционално. Честно не знам какво да правя. Знам че това не е нормално но опитах всичко за което се сетих така че да спра интереса ми от тях. Например вече съм имала няколко газжета все на моите години или само 1 най много 2 години по-големи, но те изобщо не ме привличат и дори да са мили, търпеливи и разбиращи усещат че те изпитват никакво привличане и винаги си оставаме само приятели.
Опитах също изобщо да не имам гадже и да не се занимавам с такива неща, но само в това ми е в главата. По-големите момчета не спират да ме привличат адски много и вече наистина съм в безизходица. Какво да направя?

Коментари

1.   Има ужасно много момчета на 26-27 години, които харесват мънички, така че няма да ти е трудно да си намериш. Иначе не си съвсем права за това, което казваш, 25 годишните са незрели, не стават и т.н.
Да, болшинството са точно такива, но тук-таме има и различни, в хубавия смисъл.

Аз също харесвам батковци, винаги е било така. И е нормално. Науката е доказала, че мъжете вървят по-назад от жените (около 4 години), така че ти трябва някой примерно на 21.
(Аз, когато бях на 17, излизах с един на 29. Той много ме обичаше, аз просто го харесвах... Не сме били двойка де, но ни беше много хубаво заедно. Не съжалявам.)

От моя гледна точка, мъжът трябва да е ПОНЕ 2 години по-голям от мен до към 6-7. Сега съм на на 23 почти и се оглеждам в диапазона 25-29 годишни. По-малки от мен, както и много по-големи, въобще и не поглеждам.