Споделена история от Секс и интимност

Привличане към мой много близък приятел,който е БИСЕКСУАЛЕН!
Здравейте! :)
Момиче на 19 години съм и искам да споделя своята история, която за някои би била интересна, а за други може би смущаваща или по-скоро неприятна.
Преди около 5 години се запознах с моят много близък и верен приятел, на когото много държа и с него наистина сме си много близки. Помагаме си, когато имаме нужда един от друг, някой път пием кафе вкъщи, или навън, разхождаме се, говорим си най-спокойно и си споделяме, за което аз наистина много се радвам. Може би след, като се сближихме доста и след около 2-3 години той ми сподели, че е бисексуален и го привличат и мъже и жени. Споделял ми е, че ако е готино, печено, красиво и добро момиче, няма проблем, може да бъде интимен с нея и да се забавляват, както и да бъдат приятели, както и ако е момче, което може би отговаря на всички тези критерии за момичето също би бил и с него и не го бърка да има връзка с момче или момиче. От около 1 година някъде изпитвам някакво леко привличане към него. Гушкаме се на моменти повече, разбира се само приятелски, сядаме на един чин някой път, постоянно се смеем, разказваме си истории, тук таме си приказваме за глупости, както всички близки, почти най-дори приятели. Просто усещам нещо, което не съм си представяла, че бих изпитала към него, не става въпрос за чувства, а само за сексуално привличане, за целувки и нежност.
Не знам как да постъпя, какво да направя и изобщо дали трябва нещо да правя, понеже не ги усещам, винаги така нещата. В смисъл, че всичко това е на моменти. Като сме заедно това чувство се пробужда в мен, има моменти, в които това чувство сякаш никога не го е имало и дори някой път честно казано самата аз се обърквам и не знам какво да си мисля.
Ще се радвам, ако някой ми даде някакъв съвет, който би бил полезен за мен в ситуацията, да ми кажете какво мислите по въпроса и какво бихте предприели, ако и Вие сте в същата ситуация, защото просто всичко ми е толкова странно от 1 година.
Благодаря Ви!
Поздрави! :)

Коментари

1.   Това, че е бисексуален не мисля, че има някакво значение освен ако теб не те смущава по някакъв начин. Според мен трябва да му разкриеш чувствата си.

2.   Много ти благодаря №1 :)