Споделена история от Секс и интимност

Изпитвам невероятно привличане към мъж
Здравейте, реших да се допитам за съвет и мнение тук, тъй като съм малко объркана. Накратко за мен: на 34 г и имам сериозна връзка. Проблемът е, че сексът не върви и като характери сме много различни с моя мъж, но съм го приела и примирила с тази ситуация. Иначе като човек не е лош, но просто вече отдавна нямам тръпка към него. Както и да е. Преди време се регистрирах в сайт за запознанства и там се запознах с интересен мъж. В началото не го харесах на първата ни среща, но на втората като се видяхме преспах с него и нещо ме халоса по главата и хлътнах по него. Държеше с мен като загрижен батко и усетих нещо адски секси в него, което винаги съм търсила в мъж. Не говори много за личния си живот, живее в чужбина, разведен е с дете, бившата му е изневерила с друг. Нямаме сериозна връзка, а и си мисля, че той не се стреми към такава по принцип. Може и да се е разочаровал от жените като цяло, не го разпитвам.Това, което ми се струва странно е, че само ми пише и никога не ми звъни, просто ей така да се чуем за малко, не държа всеки ден, а само от време на време. Даже вече ми пише веднъж на 3-4 дни и то все някакви безсмислени глупости, че чак се дразня, че въобще пише. В началото имахме интересни разговори, с което ме и впечатли, но сега като че ли се въртят само около секса и какво щял да ми прави като се видим. Отделно има проблем с ерекцията, понякога не му става въобще и по време на секс му пада, а иначе се бие в гърдите какъв голям любовник е. Това, което искам да помоля за съвет е, как да го накарам да ми пише по-често и да съм му постоянно интересна, така че да хлътне по мен дори. Може би е хлътнал, но се владее и не го показва, пак казвам, не бих могла да имам с него нещо сериозно. Как да го завладея и да го подчиня емоционално? Бих искала да имаме и нормална комуникация, примерно да ми разкаже как му е минал денят и ей такива. Имаме страхотно привличане помежду ни и винаги ни е много хубаво, когато сме заедно. Имам чувството, че не допуска лесно жени до себе си, пък макар и само за секс. Твърди, че е доста асоциален и атолерантен, но според мен е някакъв вид защитна реакция.

Коментари

1.   Този човек е семеен и ти си му била само за развлечения а и всеки мъж лъже че жена му му изневерила .
М 45

2.   Тази тема я пусна вече веднъж и хората ти дадоха мнения...
Просто насила хубост не става, това е и никого за нищо не можеш да накараш!

3.   Няма интерес към теб за това не ти звъни. Вече е преспал с теб и си е запълнил времето. Не знам какво повече очакваш.

4.   Няма да хлътне,нито ще го завладееш и подчиниш емоционално.Този е женен,прозрачно ясно е и търси неангажиращ секс.Не ти се обажда,а само пише от дъжд на вятър и то за секс.Не говори за личния си живот,не се стреми към сериозна връзка?Не е ли време да прогледаш?

5.   А на тебе за какво ти е мъж към който имаш невероятно привличане, но на него не му става???? Недоумявам...

6.   Що за човек си ти, авторке? На 34 години имаш манталитет на 13 годишна. Живееш с някакъв в уж сериозна връзка, търсиш мъже по сайтовете да си начешеш ... тръп(т)ката, лягаш с някой си,когото виждаш за втори път и на сутринта вече си влюбена. Само че той не е, щом дори не му се ще и да ти пише. И ако още се чудиш защо не говори с теб по телефона- защото до него има друга. Ти за него вече си прочетен вестник, няма как да му станеш интересна, още по-малко да хлътне по теб, да го завладяваш и какъвто още там сценарий си съчинила. Явно и сексуално толкова е привлечен, че не му става или бързо му спада. А пък като не го искаш за нищо сериозно, защо толкова му се натискаш? Въобще проумей, че това, което ти се иска няма да стане. Търси друга чесалка в сайта, пък като се усети оня от "сериозната" ти връзка, ще четем темата "Изневерих му, изрита ме като разбра, обичам го, дайте съвет как да го накарам пак да ме приеме".

7.   Подозирах, подозирах и като стигнах до това, че не се чувате, вече се убедих, че е женен.

8.   Еми правил е секс със теб и вече не си му интересна...

9.   Явно не си го впечатлила много с уменията си в секса, да не си дърво???
Много жени си въобразяват, че щом пуснат на даден мъж, той вече е тяхна собственност, вечно подчинен и верен, под чехъл или предан до гроб...
Сигурно не му даваш всичко което иска в леглото и го ограничаваш май?
Отдай му се орално и анално, да видим, дали няма да има повече интерес?

11.   Дори и да не е женен, това да си говориш с някой изисква желание, което понякога не можеш да маскираш. А като пишеш всичко е толкова по-лесно.

Ти си някаква изневерница, която той тъпче, ако му стане патлака, когато си посика. Защо подяволите ще иска нещо повече от това?
Жени, които не могат да предложат на един мъж нещо вълнуващо, ментално, и биват ебани на втората среща.... никой не ги иска.

Само мъжа ти те иска, ама щото не знае за парцалчовската ти същност най-вероятно.

Братан.

12.   Всички мъже са еднакви, имат чеп който искат да забият във всяка която им се отдаде. С какво този е по различен от мъжът ти? Ако предразположиш един мъж да се чувства желан, всеки ще може да те задоволи. Държите се идиотски с мъжете си, а после ги плюете. Колко пъти тези мрънкалки са направили свирки на мъжете си, ясно е от ситуа;цията-николко, а искат всичко да получат!? Да ама не, от любовник ще получат едно чукане и после ритник, и после пак на мъжа си ще реват.

15.   Хитрата лисица иска съвети да получи как да стане още по-изпечена измамница.
Нещата или се получават от самосебе си, или не. Насила хубост не става.

16.   Съгласен съм с номер 5. А ти си ужасна жена, която не бих желал да познавам.