Споделена история от Секс и интимност

Болка няколко дни след първия път..
Здравейте, на 17г. съм почти 18 и преди два дни ми беше първия път нямаше кръв, но след няколко часа имаше леко зацапване, но днес рано сутринта ходих до тоалетна по малка нужда и след уринирането усетих болка долу ниско, след това видях много малко кръв по хартията(доста светла беше)от тогава когато уринирам имам болка долу ниско и се чувствам леко дискомфортно. Беше без презерватив и се притеснявам, дали ме боли от това че ми беше за първи път, дали не е някакъв цистит или от това че скоро трябва да ми идва или нещо друго някаква инфекция или нз..

Коментари

1.   При мен беше нещо подобно след първия полов акт. Имах леко зацапване два, три дена и дискомфорт при уриниране, но отмина от само себе си.

2.   Успокой се, нещо нормално е, заради първия път

3.   Здравей, вероятно е или някакъв цистит, или инфекция. Вземи си от аптеката нещо за прочистване на пикочните пътища с червена боровинка. Също така има вагинални глобули без рецепта против инфекции. Вземи и всяка вечер си слагай по една . Ако до 2-3 дни не видиш подобрение, отиди на лекар. Най- добре е още сега да отидеш като цяло.

И един съвет: Никога секс без презерватив! Още по-малко в началото! Както се казва: No glove, no love! Остави забременяването, но всякакви инфекции и гадории можеш да си лепнеш до живот. Моя прителка разви начален стадий на рак на маточната шийка, защото не е ползвала презерватив с ДЪЛГОГОДИШНИЯ си приятел от 16-21 годишна възраст, а той човека сновал насам натам.
Като не иска презерватив да пътува!!! Аз съм с моя партньор от много време и сме избрали този метод за предпазване , въпреки че преди и след секс се мием! Няма срамно да искаш да се пазиш! С това тяло ще си цял живот!

Бъди здрава :)

6.   НОМЕР 3-Какви глупости пишеш ?Чак на лекар да ходила?Авторке това е нормално след първия път...Не се притеснявай ще мине от само себе си!

7.   Благодаря ви, от вчера и днес ме боли по- малко, дано до няколко дни мине. Взех си уринал за всеки случай, ако е някакъв цистит

10.   Същите симптоми биха могли да индикират и начална фаза на бременност при дадени обстоятелства, така че никога повече не си играйте на "бебе или болест" и ползвайте предпазни средства.

Съветвам те да си направиш тест за бременност до седмица, а ако дотогава дискомфорта не е приключил, веднага на лекар.

11.   Мен ме болеше докато родих първото си дете

12.   Абсолютно нормално. Не се филмирай.

13.   Браво номер 3 ! Обективно и вярно ! Секс без презерватив -не

14.   13, да... Баба ти само с презерватив го е правила...
То не правете секс изобщо тогава - най-безопасно е!