Споделена история от Секс и интимност

Как Да Го Задоволя
От самото заглавие на историята ви става ясно, че съм момиче

Имам си приятел от близо 3 месеца и преди няколко дена реших да му бия чикия. Оказа се доста по-трудно от колкото очаквах и той така и не успя да свърши. Наистина нямам опит в това, затова се нядавам някой от вас да ми каже какво да правя!

Благодаря предварително!

Коментари

1.   Ами лапаш му го, правите секс, така се задоволява мъж. Чекоя може и сам да си направи.

2.   Питай приятеля си, той толкова ли не може да ти обясни.....

3.   Докато "биеш чикия " на приятеля си няма как да го задоволиш. Жена съм на 41. Ще си кажеш дърта лелка... Твоя работа. Но от опит знам, че на мъж се доставя екстаз. Разликата между двете? Ако ти не го правиш с наслада и желание няма задоволяване -не и екстаз. Да биеш чикия ме навежда само на една асоцияция. Извършваш механично движение с члена му сякаш е предмет. Така баш не се прави.

4.   Oпитай с уста или с ходилата,става също и с мишниците.Ако и там не успееш му направи фруктова чикия.

5.   "От самото заглавие на историята ви става ясно, че съм момиче"

Абе ... не точно.

6.   Я му пусни навсякъде и дано да остане доволен,не се стискай,а действай !

7.   Препоръчвам ти да пробваш с банан, както и да гледаш порно как го правят другите момичета❤️Успех!

8.   Ами като цяло чикията е за пълнеж и разнообразие между другите неща, сама няма да го задоволи. Но ако си решила да се научиш най-важното е да го питаш какво му харесва докато го правиш или да съдиш по реакциите му. Въпроси като колко да стискаш, колко нагоре или надолу да са движенията, нагоре или напред да е насочен члена му, докато го правиш и колко бързо му харесва са много важни, а защо не и дали му харесва да си играеш с топките му също. Като цяло е винаги е по-приятно със слюнка или лубрикант на ръката, а ако опитате под душа със съпунисана ръка, ако не му дразни самия сапун. Помага, ако ти вижда/докосва гърдите или ако си зад него, ако ги опреш в гърба му. Плюс е също до му говориш докато го правиш, за да го възбудиш - свършването не е от търкането, а от това какво си представя. Мен примерно буквално е невъзможно да ме свършиш с ръка, ако аз не помагам с възбуждащи образи/сценарии в главата, с които можеш да помогнеш ти с гърдите и думите си. Надявам се тия примери да са полезни, но има и други неща, които един мъж може да харесва по време на чикия и това си е индивидуално негово така че го питай. И не го дръж само на ръчна - няма да е задоволен правете и друго, а от време на време чикия за разнообразие.
Успех!

9.   Ами направи му свирка и ще свърши.

11.   Авторке, не трябва опит за тези работи, а усет, чувства и въображение. Всичко е ставало спонтанно при мен. Постоянно се пускат теми за липса на сексуален опит, смешно е. Щом се чудиш и маеш, този младеж е неуверен. Мъжете действат повече в свалките и любовната игра, винаги е така. Три месеца сте заедно и го задоволяваш с ръка, какво правиш с него? Или действай сериозно с него, или си намери пълноценен мъж. И ако си 18-20 год. Намери някой 25 минимум.

12.   1. Гледай малко порно за идеи
2. Прави го с желание
3. Ако го гледаш в лицето докато го мастурбираш, ще го възбудиш още повече.
4. Може и свирка да опиташ.

14.   Купи му една каса бира, направи му една свирка, докато свърши и го остави да си играе играта, да си гледа мача, сериала, филма и т.н. или му дай 50лв. да излезе да се забавлява с приятели ;д

Странно звучи, но повярвай 99% от хората ще се съгласят с мен - само чети по-надолу в коментарите и ми гледай гласовете :)

15.   Опит в интимност между момче и момиче, няма. Усещаш човек и действаш, не действаш = не го усещаш. Между вас няма химия според написаното от теб, sorry. Явно е много пасивен тоз младеж, щом се чудиш.