Споделена история от Секс и интимност

Ще разбере ли, че ми е за пръв път?
Здравейте! Жена съм на 23 години. Преди няколко месеца се запознах с друга жена на 27г. Нещата просто се случиха и двете си допаднахме и нещата вървят към леглото. От малка се интересувам от жени, за мен това не е нещо ново, но досега не съм го правила с жена за което се притеснявам. Имала съм нещо като връзка от този тип преди години с друго момиче, но с нея нещата не стигнаха до там. Този път обаче ще стане и мен ме е срам - дали ще разбере че ми е за първи път, как ли ще реагира, трябва ли предварително да и кажа, дали ще я отблъсна по този начин? Главата ми е пълна с въпросителни и вече ми идва в повече. Относно приятелката ми, тя е опитна, сама си го е казвала пък даже и преди да се опознаем знаех че има връзки с жени. Притеснявам се много сякаш съм девствена (а не съм). Даже с мъж като го направих не се притеснявах толкова ... Моля, ако има жени сблъсквали се с подобен проблем да ми дадат съвет. Моля да публикувате историята ми и ще съм благодарна, ако запазите хейта за себе си!

Коментари

1.   А защо трябва да се обясняваш?

2.   Разбира се, че ще разбере! Но бъди честна откровена с нея, защо трябва да криеш? Не започвайте връзките си с лъжи. Тя може да се зарадва, че не са те минали цял отбор. Ще ми се и аз такава жена да си намеря като теб... ама няма. ;/ И аз съм жена. Бъди честна и откровена и проблеми няма да имаш с никой и нищо.

Б.

3.   От какво се притесняваш, дори да разбере че си и първата жена, какво от това? Аз пък обичам да съм с неопитни и аз да ръководя нещата. :) Всичко ще бъде наред, отпусни се радвайте на телата си. :)

4.   Е кво като разбере?Ако държи на теб няма да и е проблем това!

5.   Според мен преди да започнете ѝ кажи, ако е свястна и е човек ще те разбере и даже ще те зарадва. Аз много бих искала да попадна на неопитни, за да ги доминирмам и да им обяснявам :)
Момиче на 17

6.   Я не се впрягай,а давай смело напред,щом не ти се чука с мъж,жена да е!

7.   Просто ѝ сподели. Не вярвам това да я отблъсне, даже обратното. Бъде смела, чака те нещо вълнуващо. Сексът с 2 жени е съвсем различен, много ще ти хареса.

8.   Неопитна в какво? В лизането на путки?
Не мога да разбера защо 2 лесбийки ще се притесняват, като познават добре половите си органи, но още повече не разбирам, защо интимен контакт м/у жени се нарича секс, след като дефакто не е.
То освн да се лижите и да си търкате чаталите какво друго може да направите. Лесбийки които си навират изкуствени членове или се ръчкат на двустранет такъв не са никакви лесбийки.
Моя съвет е да и на мачкаш първо хубаво циците, да я захапеш свирепо за връта като истинска лесбийска тигрица, след което да впиеш яко нокти в задника и до кръв и ще видиш как след това ще изпълнява безропотно всички твои желания.
Давай докато не те е изпреварила някоя агресивна лесбийка, че току виж всички мераци са ти потънали.
Тука не търси коментари, че има завистливи и зли лесбийки дето ще те урочасат. Аре насъсквай лъвицата исмело напред.

9.   Едно време хората са се срамували, когато НЕ са девствени, а сега когато са. То щото се раждаме директно минали квартала.

11.   Авторката съм - Нещата се случиха! Бях твърдо решена да не и казвам, но тя разбра. Или пък си го е знаела, защото малко по средата на играта малко се спекох, но тя бързо пое нещата в свои ръце :D Както и да е, явно притесненията ми бяха излишни. Благодаря на всички за съветите!

12.   а що не под масата !
братан !

13.   Не мога да разбера как две жени се чукат,както пише номер 6.