Споделена история от Секс и интимност

Порното вреди на секса ни
Здравейте. Ще започна с това,че съм авторка и на друга тема тук, казва се “мъжът ми и порното”, може да я прочетете, ако искате да вникнете малко по надълбоко в историята ми. Така...от предишната ми история става ясно,че мъжът ми е порно манияк, гледа много порно и голи жени почти непрекъснато.Това ми е голям проблем, не само,защото не ми е приятно и се комплексирам от този факт, но и е причина за друг проблем за който реших да ви разкажа днес,защото ми трябва някакъв съвет. Оставям настрани факта колко зле се чувствам и как страда самочувствието ми от това, че той гледа толкова много порно, но освен това, порното води и до друг наш много сериозен проблем.А именно, че ние правим секс супер рядко, рядко за мен ще рече, на около 10 дни веднъж, което като го сметнем означава, че я правим секс 2,3 пъти в месеца, я не... Според него обаче ние нямаме проблем, питала съм го, защо толкова рядко правим секс и той ми е отговарял, че за него секса не бил от първостепенно значение, че имало и по важни неща от секса, като любовта между нас и тн. Имаше един период (преди да разбера колко много порно гледа той)...в този период си мислех, че проблема може и да е в мен,че искам твърде много секс, повече от 2,3 пъти в месеца колкото максимум правим, той ме е наричал нимфоманка и че нон стоп искам секс, че само това ми било в главата. Аз обаче не се смятам за нимфоманка, а просто за млада жена с нужди. Сексът за мен е много важен, но дори не искам всеки ден, ако той няма желание да бъде толкова често.Бих била доволна на 3 пъти седмично да кажем, ще съм предоволна и няма да се оплаквам изобщо. Обаче си оставам с искането и това е. Пробвала съм всичко, опитвам се да изглеждам винаги добре, за да ме пожелае, опитвала съм се и да си поискам сама, не да чакам винаги на него, обаче след като си поисках на няколко пъти и ми се отказа с извинения от сорта на “оо не не ме занимай с глупости” , “няма да правя секс сега” и след това просто се отказах да си искам, защото очевидно само се излагам и се чувствам още по зле след като ми е отказал. Да вметна към историята ни, че имаме дете на 1 месец, няма как да го оставя или да ходя да му изневерявам, не ми предлагайте такива решения...Да ви светна също, че за 1 месец след раждането съм си почти на старите килограми, нямам никакъв корем и изглеждам доста добре,всеки който ме види казва,че все едно не съм раждала, може би това се дължи и на това, че съм бивша гимнастичка и знам как да потдържам формата си и да иглеждам добре.Така че също не смятам, че съм грозна, нито съм дебела, не би трябвало и от там да идва проблемът ни.Също, ако някой реши, че сексът ни е намалял от както имаме дете...ами нее, и тук не познахте, защото сексът ни винаги е бил толкова рядко. От самото начало на връзката ни, от първия месец до сега, вече трета година, сексът си е все толкова.. 2,3 пъти в месеца.Което за мен е твърдееее малко и се чувствам ужасно незадоволена...Също така в редките случай когато правим секс той просто ми казва..хайде дай за 2 минути, набързо, да правим секс, да свършвам и да си лягаме.. Мушва го два пъти,свършва и до там...Никаква любовна игра преди това, никакво докосване излишно по време на секса, не ми прави и едно от нещата който биха ми доставили удоволствие... френската любов ми е мираж, правил ми е 2 пъти от както сме заедно, не му било харесвало и не искал да го прави, обаче няма логика да не му харесва,защото съм чела в съобщенията му с бившата от преди години, беше и писал за лизането,дали и е приятно като я лиже, че обича да и го прави и тн. значи все пак другите ги е лизал, ама от тях все пак не е имал дете и не са му били в кърпа вързани затова и се е стараел повече (аз също така подтържам отлична хигиена,ако ви хрумне и нещо такова), той просто си е такъв, мързелив, дори не сме се целували с език- НИКОГА от както сме заедно, целуваме се като децата в детската градина...обяснявала съм му, че на мен много ми допада да ми прави френска, също така много обичам и с ръце да си играе там долу, в началото си играеше от време на време с ръце, но мина известно време и започна да пъшка.. каза “оф много ми е досадно, ти много бавно свършваш,заболява ме ръката”, и спря да прави и тези неща.Просто вече не знам какво да правя...вдигнах ръце от всякъде...последно съм получила оргазъм преди почти година сигурно, и не искам да звучи, сякаш не ми е хубаво да правя секс с него, напротив той страшно ме възбужда, просто го мързи толкова много, и не си прави труда да ме задоволи изобщо, не защото не може, а защото не иска, гледа той да свърши и там секса приключва. Егоист е.
А и някакси от както разбрах, че гледа толкова често порно още повече не ми дава мира, това че правим толкова малко секс,не намирам логиката никъде. Ако той беше толкова “несексуален, колкото твърдеше, защо тогава изпитва нужда да гледа порно и да си бие чикий всеки ден?!? Къде е логиката ??? Явно не е чак толкова несексуален колкото казва.Дори е по сексуален от колкото съм си мислила. Просто не и с мен, а виртуално с жените от порното..
Сега съм решила (може и да ви прозвучи тъпо, но вече нямам други идеи), та решила съм да му спра секса. Когато реши,че иска да правим секс ще му отказвам.Веднъж вече му отказах и той не можа да повярва, че не ми се прави. Защото нормално, че аз преди, никога не съм му отказвала,защото и без това беше рядкост и не исках да отказвам,защото кой знае кога пак ще му скимне, че иска да правим секс. Но сега като си направих равносметката, че с тоя нашия “секс” в годината 10 пъти- то дали го има или го няма е все тая. И сега реших да пробвам да му отказвам, не знам до кога. Според вас това дали ще има някакъв ефект или даже ще стане още по зле.. ще започне да си гледа още повече порно и ще спрем секса напълно ? Моля ви помогнете ми с някакви мнения и съвети какво да правя.Ще бъда благодарна на всеки който изкаже мнението си. Благодаря, че изчетохте дългата ми история.

Коментари

1.   Малко ми е странно, че още в началото не сте правили почти никакъв секс, но си продължила с него. То, ако в първите месеци не го правите нон-стоп, няма кога иначе. Както и да е...

Проблемът не е в теб и никога не е бил. Просто, както сама отбеляза, човекът е пристрастен. Може да му дойде и най-прекрасната жена, но едва ли ще има особен ефект. Зависимостта към порното е като всяка друга - алкохолна, наркотична, хазартна и т.н. Не знам кога е започнало това, казваш, че на бившата си приятелка, поне е обръщал повече внимание. Може тогава да не е било толкова зле положението, да се е пристрастил след раздялата си с нея, не знаем. С тоя проблем има две решения - терапия или го напускаш. Ако продължаваш да чакаш и да го "наказваш", просто ще залинееш. Не те вижда като сексуален обект и толкоз, едва ли ще се случи чудо. Порното е лесно, бързо, няма проблеми, актрисата го прави само и единствено за теб.
Действай директно и бързо. Тия лъжи и обвинения, че си луда/нимфоманка и т.н., да ходи да ги обяснява някъде другаде. Любовта била най-важна, моля ти се... нахал и манипулатор. Изобщо не му цепи басма, ако до няколко месеца не се е взел в ръце. Да си седи в хамстера щом му е толкова гот, ти се спасявай.

2.   И аз се опитвам да покажа на хората защо порното вреди на връзките, секса, любовта, самочувствието и изобщо съзнанието. Трябва да има повече такива теми. Мъжете днес (и доста от жените) не разбират, че порното е направено с цел промиване на мозъци и съсипване на самочувствието на хората, създаване на нереални очаквания относно човешкото тяло и секса.

Според мен е правилно, че си му отказала секс. Нека види, че порното никога, ама НИКОГА няма да замени истинския секс и теб. Дано да го спре по някакъв начин.
Честно казано, не ги разбирам тези хора. С някой са и все още гледат порно. Това е адски малоумно и грозно да гледаш порно и други жени/мъже докато имаш човек до себе си, който те обича, държи на теб, старае се да изглежда добре за теб и дава всичко от себе си в секса.

Много неща трябва да се променят в това общество, но ще отнеме адски много време..

3.   Това е изключително кофти, може би е време да си дръпната да усети че те губи и при първа възможност в разговор вмъкни, че без хубав секс и интимност цял живот на режим съквартиранти не се живее, в крайна сметка живота е един и в даден момент човек се уморява и или намира каквото му липсва навън или се разделя. И се постарай да си даде сметка отношението му рано или късно до къде ще доведе и да види ти как се чувстваш.. А вмеждупрочем за да се чувстваш и ти по-добре за себе си не е лошо да започнеш да гледаш порно и да се грижиш сама за себе си, а ако и той забележи и коментира нещо още по-добре кажи му че очевидно тъй като той предпочита порното пред контакта с тебе и ти си започнала да си вършиш работата сама и няма вечно да го чакаш и да му се молиш..

4.   Отиди на психиатър. Такова нечовешко спамене,несвързани бръщолевеници ,безкрайни излияния и логорея са ненормални и са за лечение при професионалист. Спри да досаждаш на читателите с измислиците си и си намери работа.

5.   Нали се сещаш, че за да се стигне до порното има някакъв проблем във връзката? Колко пъти си му дала да ти свърши отзад, на лицето и в устата? Колко време ти трябваше да ги дадеш тези неща? Използвате ли секс играчки? Правиш ли го с желание? Правела ли си му свирка ей така за кеф да ти напълни устата или си мрънкала и си се дърпала? Може вече да е твърде късно за тези неща ако не се направят навреме с желание ...

6.   Здравейте, не сте сама в нуждата от повече интимни ласки, познато ми е. Почти огледален образ при мен. Заедно сме от 5 години, секса е 1-2 пъти месечно, понякога може и по-малко. Мъж съм. Не е от умора, активно се включвам в домашните задачи, покана не чакам, такъв човек съм. Обичам да я галя, минавам и нежно я погалвам по ръката, целувка по вратлето и минавам зад нея, погалвам гръбчето и плъзгам ръката под дрехите, поемам в шепи гърдите. Лесно се възбуждам по нея, обичам да я целувам цялата, особено в слабините, да се омажа я соковете й. Възбуждам се от нейната възбуда. Обаче тя просто няма нужда от редовни секс закачки.
Може и при вас да е така, някак до човек да си е, знам ли. Аз също минавам на самозадоволяване, просто да не я тормозя. Ако сме правили секс на 1-во число, до края на месеца почти сигурно съм без шанс, даже като я погаля и вдигна хидравликата - обикновено се смее и изчезва от стаята.
Пожелавам си здраве и бъдете щастливи
KM

7.   Спри му порното той си лъска всеки ден и няма сили за теб евентуално му предложи да гледате заедно и вместо да си лъска да го правите заедно. А ако му отказваш може да си намери друга. Относно френската на мен ми беше приятно да правя френска само на момиче което истински обичам. Може да му изневериш но това няма да ти помогне само ще си развалиш брака. Можеше да напишеш на колко години сте.
М 45

8.   Нищо ти няма на теб. Мъжът има сериозно пристрастяване към порното. То си е като наркотиците. Сам не поиска ли, никой не може да го накара да спре.

9.   Бегай от тоя тъпанар ..

10.   Най-добре му бий шута, не разбираш ли, че нито те желае, нито те обича.

11.   Не можах да ти прочета историята до край, съвет не мога да дам ,но ще кажа къде си гледала че си го взела такъв, че и деца да правиш, да човек може да се заблуди ама чак толкова, че то пробшема не е само в секса. Той е пълен егойст.
М28

12.   Искам да ти кажа, че твоят човек те лъже ама както трябва! Има си друга, или други повече от ясно е! Ти не го привличаш физически от там идва целия проблем. Той дори е хипер сексуален, но просто не го привличаш. Махай се от там,докато детето ти е малко. Знам,че ще ти е трудно , но наистина се махай точно заради детето си, ако не заради себе си. Децата са най-нещастни около не обичащи родители. Отношението му е отвратително, не знам как ти се прави нещо с този човек...

Хелга

13.   Леле! Все едно говорим за един и същи мъж! Всеки един детайл! И за порното, и за нежеланието за секс, за френска, за целувка с език, за обясненията как не му било толкова зор за секса, как аз съм била нимфоманка, как бившите си ги е лизал, но при мен това е мираж...и като цяло отношението му е под всякаква критика в тая област! Обаче порното е редовно - всеки ден, за разлика от секса ни! Колко пъти сме се карали, питала съм защо предпочита виртуални жени, дето нито може да ги пипне, нито нищо, а мен, реалната не ме отразява! Обяснявала съм му колко е подтискащо и комплексиращо това и каква болка е за една жена да се чувства нежелана, за разлика от някви интернет проститутки! Е унизително е! И ние сме с малко детенце, на близо 2г., изглеждам добре, не съм някоя мърла, но уви...
И знаете ли какво се случи при мен? Първо имах същата стратегия като вашата, да не му давам, когато му скимне 1 път в месеца...но по едно време, толкова се отвратих от това отношение и безразличие към мен, че ми стана безразлично и на мен! И той ми е почти безразличен като цяло! Идва един момент, в който жената, колкото повече се чувства унизена и нежеланата, толкова повече се озлобява,докато накрая не дойде и безразличието, особено като виждаш, че след 100000 опита и нищо не се променя! И сега, дори и той да си поиска този един път в месеца -не! Вече аз не искам и то наистина! Какво да искам?! 5 мин.секс, колкото той да си свърши и аз наникъде! Ами мерси, ама заместител на чикия не съм!
Та, не искам да ви отчайвам, но това няма да се промени! Каквито и тактики да прилагате, случаят ми е абсолютно същият и водя тая война отдавна! И обмислям раздяла! Не ми се живее незадоволена и емоционално и физически цял живот! То това си е нещастен живот! Не ви познавам като личност и колко сте търпелива, но такъв мъж, който тотално ви е взел за даденост и си мисли, че няма за какво да се старае за вас, ще потърпите известно време още и сама ще осъзнаете, че живота ви по този начин е крааайно незадоволителен и то не само от физическа гледна точка! Желая ви сила и дано при вас нещата потръгнат по-добре от при мен!

14.   "От самото начало на връзката ни, от първия месец до сега, вече трета година, сексът си е все толкова.. 2,3 пъти в месеца.Което за мен е твърдееее малко и се чувствам ужасно незадоволена.." - Защо си с този мъж, щом още отначало е бил такъв? Защо си родила дете от него, а сега хленчиш, къде ти е бил ума тогава? Като му спреш секса, той ще компенсира с порното или ще си намери друга. Секса не е стока да се дава, той се предизвиква с ухажване, а не се иска със заповеди!

15.   К'во е общото на порното и секса?

Това, че мъжът ти не иска да те чука е съвсем отделна тема.

Аз гледам порно и в същото време правя секс всеки ден. Айде убеди ме, че порното ми пречи....

Лошото е, драга, че много често хората НЕ ЗНАЯТ какво търсят. Събират се с някой, защото има някакви добри черти, разбират се, може дори да са влюбени... ама после почват да пренебрегват сигнали и червени флагове.

Вие имате РАЗЛИЧНИ сексуални потребности и толкова. А може и отдолу да си като зелка. На мен ми се е случвало да отказвам всякакви секусални контакти, точно защото долу беше като мокро броколи и широка като попски ръкав... ужас и за баране и за ебане.

Та проблемът е доста по-дълбок от едното порно. Просто сте различни и точка. Или го приемаш, или се махаш.

Братан.

16.   Искам да изкажа "експертното" си мнение като човек, който колекционира порно от над 10 години.

Първо, какво причинява пристрастяването? Порното ти дава достъп до изключително много красиви жени, които са винаги на няколко клика разстояние. И не само това - тия изключително красиви жени в повечето случаи правят какво пожелаеш - орален секс, вагинален секс, анален секс, лесбийски секс, дълбоко гърло, турска чекия, две жени и мъж, двойно проникване, тройно проникване, генгбенг, букаке, унижение, деградация... списъкът край няма. И не знам колко си красива ти, но много много малко момичета, които познавам аз от реалния живот могат да се конкурират с тия от порното по отношение на красота. Идея си нямаш колко красиви жени има в тази индустрия. И даже и да си от тяхната лига, веднъж като свършиш, гледайки една, следващия път не гледаш нея, а друга, после друга, един вид се задоволяваш с винаги различни жени, нещо, което с жената от реалния живот няма да стане. Самото порно те кара постоянно да търсиш нови и нови красиви жени.

Второ, какво порно гледа мъжът ти? Това е много важно. Може би той харесва дълбоко гърло, турска чекия или анален, които с теб няма как да ги прави или да ги прави редовно. Или може би си има идеал за жени и ти не попадаш в тази категория - някои харесват високи жени с дълги крака, други с големи гърди, трети с голям задник, четвърти малки с невинни лица, татуирани, с пиърсинги и т.н. ти може би не се вписваш в любимата му категория или не предлагаш това, което той харесва.

Трето, един човек, който мастурбира всеки ден, няма как да прави секс толкова често. Не каза на колко години е. Ако той мастурбира всеки ден и се изпразва поне веднъж дневно, нормално е да няма желание за секс. Желанието за секс е в обратно пропорционално отношение с количеството сперма в топките. Ако той се изпразва повече от веднъж дневно и наближава или е над 30-те... ами нормално е да няма желание за нещо повече. Мъжете не са като жените, с годините тестостеронът намалява, което се отразява на желанието за секс. Още по-лошо става, ако имаш и психологически проблеми, стрес, депресия и т.н... И ако и жените от порното са по-привлекателни от теб, нищо чудно той да те "замени" с тях.

17.   И като му отказваш какво точно ще постигнеш?Кажи му директно знам,че гледаш порно,къде е проблемът,дай да си разнообразим сексуалния живот,ти пишеш водевили и му спираш секса.

18.   Не споменаваш нищо за свирки,анално или големи цици,той това ли иска?

19.   Здравей,

Мастурбирането пред порно е много по-бързо, достъпно и лесно. Има една мъжка приказка за чекията "Удряш си една, избърсваш се и си лягаш". Когато прави секс с теб трябва да те подготвя по-дълго, да те възбужда, трябва да си играе с теб, защото знае, че няма как да стане от канапето, да ти свали гащите, да ти го вкара за 2 мин, да свърши и да си продължи заниманието, което иска да прави.
Отделно ти си му омръзнала, знае ти охкането, пъшкането, как изглеждаш в някоя поза, знае как му правиш френска, познава чувството да те усеща и това му е вече неинтригуащо.
Твърде възможно е да правиш с него секс само в една или две пози само или да не му правиш френска, както той иска. Да не му заставаш на задна, както той иска.
Има и още едно предположение. Жените са много досадни някой път след като свърши секса. Искат да ги прегръщаш дълго в леглото след това, започват да задават отекчаващи въпроси и мъжа да им бъде слушател или да си дава мненията. И като го правиш за жената, започват едни скандали, че не обръщаш внимание, ти не си мил и т.н.
Моето мнение и съвет е да придобиеш малко повече поведение на желаните жени от тв предаванията, от секси жените от улицата по които се заглеждат мъжете и да се опиташ да му бъдеш партньорка в секса а не дупка за запушване. Парфюмирай се, това кара мъжа да те преследва. Мирише му на хубаво, ще ти се промени образа от жената в кухнята в тази, която прави хубава френска и се надупва яко. Не пречи да го масажираш вечер като си легнете. Пък и промоши се в одеялото, вкарай му една дълбока свирка да свърши бърз и силно, похвали го! Нека се почувства мъж.

20.   Купи си еротично бельо или нещо по-така.. или мастурбирай пред него или направи така че да те види или правете секс докато гледате порно номер 15 бахти простия си
Иначе не е невъзможно да си има друга замисляла ли си се,почни да го дебнеш и от къде знаеш че гледа порно как разбра

21.   Номер 19, заради мъже като теб, много жени се отказват от мъжете и отиват при жени. След като мастурбирането и порното са лесни, да си остане единствено и само с тях. То и без това за друго нещо не става, но виж направил и дете. И не се интересува от семейството си, заради неговата пристрастеност. А мъжете не сте ли досадни с вашите свирки? И вашата мания за контрол? Всеки пол е досаден с нещо. Този не си дава зор за нищо, това е болестно състояние, какви свирки да му прави? Той не заслужава да го целува по-бузата ти за свирки говориш. В една връзка и двамата трябва да дават, а като единия само взима, следва рано или късно раздяла. " Образа на жената в кухнята" Та нали ние заради вас влизаме в тая кухня? Ако не е домакиня жената е лоша и ако не прави свирки също. А тези по-телевизията са съвсем различни в реалния живот, всичко е роля. Не е нормално да си в връзка и да гледаш толкоз порно. Това е за самотни хора , които си нямат никой.

22.   Много станаха банални темите за вредното порно. Явно се пишат от една и няколко пуританки. Порното няма как да пречи на връзката ви. Просто се научете да правите секс. Има една дето прави кавали, дава отпред и отзад, не дава турски чекии, че приличало на порнографско действие. Имате проблем с друго, не с порното.

23.   Същите мъже с промити от порното мозъци, Като този на авторката, се изсраха и тук... Свирки, анални, свършвания навсякъде, тройки, извращения, грозни и гнусни актове на макс... Доубедих се, че не искам да имам мъж българин и станах една идея още по-голяма мъжемразка. Никога няма да се съглася да си грозя физиономията, за да си избива комплексите някакъв психично-болен извратеняк. Имам си достойнство, уважавам се. От какъв зор ще ставам извратено-псевдосексуална подлога на някакъв болен?!

Мъжете, които много държат на тези извращения, според мен или имат гейски наклонности, или ги мързи да чукат. Природата си ни е дала на нас жените полови органи, наречени вагини. Ако не ви привличат вагините, намерете си мъже за секс. Ще си духате взаимно, ще се боцкате отзад и всичко ще е поравно. Болшинството българи сте нечовешки неадекватни и гнусни типове. После не се чудете защо всички бягат от вас и създаваме семейства с чужденци.
Другата категория, която създавате са мъжемразките и асексуалните. Няма нормална, здрава, себеуважаваща се жена, която да се навие да се прави на подлога, просто НЯМА!

24.   Аз, ако бях на твое място, отдавна да съм го изритала. И не, защото не ме ***, а защото зяпа гнусното порно, с гнусните жени в него и грозните им, гнусни извращения и пренебрегва мен - жена му.

В една връзка никак не е задължително да има секс, въобще какви са тези смешни псевдо връзки, в които някой е с друг само за да си чеше крастата?

25.   На всеки задръстен мъж, който иска свирки, тройни, анални гадости, да се празни където си иска и т.н. извращения, гнусотии и грозотии, му пожелавам жена, която да харесва скат секса и да му се изсере на лицето. Ако аз попадна на такъв, просто ще го съсипя - във всеки един смисъл на думата. Мъжете са толкова нагли, колкото им се позволи.

После порното не било виновно... Да бе, да. Всичко, което видите, ви се иска да го приложите, ама няма толкова мразещи се жени, че да се навият.

Като искате свирки, тройки, анални и да се празните където ви падне, намерете си гейове. Ще духате, гълтате, ще ви се празнят на физиономията, ще ви разширят анала и ще сте кротнете. Пък, ако искате тези неща от жени, ще ядете още много шутове, много врати ще ви се тръшнат, много ще ревете. Или влизате в пътя, спирате с извращенията и се държите прилично, или цял живот ще лъскате бастуна самотнички и жалки.

Ж,22

26.   Пак много феминистки под тази тема. След падането на комунизма България се напълни с феминистки и курви, за които готвенето и чистенето е унизително, да не говорим за нещо повече...

27.   ИМА ЕДНО предаване, в което говорят за тези неща. Напиши почитай Дани Танев и порно. Много неща ще разбереш

28.   Той вече номер четири е дал един добър съвет. Направление и към психото. :)

29.   Скъпо момиче, все едно описа моят мъж... В другата тема бях дала коментар, че това няма да спре. Ние също имаме бебче на 1 месец, аз също се постарах всячески да изглеждам и да бъда перфектна дори и след като родих.... Хванах го 2 пъти, като след първия път ми обеща, че ще се обръща към мен когато има плтребности, обясних, че това ме наранява и че се чувствам като парцал и тн.... 2ря път беше скоро.... Още повече ме заболя и ме заболя от това, че се беше заклел, че повече няма да го прави. Уви... Сега съм му дала шанс, но продължавам да бъда изключително бдителна и неспокойна, дори когато влиза в тоалетната... (така вредя само и единствено на себе си) предполагам, че и ти си така... Секс сме правили 2 пъти откакто съм родила и то всеки път набързо както при теб. Боли си от това, че се чувстваш непотребна, със сринато самочувствие и какво ли още не... Съветвам те, да не му спираш секса... Води разговори с него непрестанно... Дай сама на себе си някакъв срок в който да се опитате двамата да оправите нещата, дори к с консултация при специалист... В краен случай- Напускай го и да си бие чекии колкото иска. Аз ще направя точно така, ако пак го хвана... А аз винаги хващам. Успех миличка!!! ❤️

30.   Братан как смогваш всеки ден секс и денонощно в сподели?

31.   29, защо лъжеш , бе трол? На родилка месец след раждане знаеш ли колко ѝ е до секс, че и два пъти му дала и го следяла в кенефа!?

32.   Аз имах такъв проблем и последствията бяха пагубни за мен. Спря да мастурбира и тръгна по чуждо и сега е по зле защото харчи по оная а сама жена трудно гледа деца в днешно време. Мисля че мастурбация е най малкия проблем в днешният живот. Ж 40

33.   До 30. Братан прави секс само сънувайки. Като се събужда, чаршафите му все мокри. Майка му все му казва да се изнася, ама той все не иска, нищо че прехвърля 40те.

34.   За някои мъже правеното на секс с жената, с която са в сериозна връзка, е като вид грижа за жената. Той се прибира от работа, тя иска секс и той и отказва под предлог, че е изморен. Той все едно чува от нея, че е схваната и че иска той да ѝ разтрие гърба. В началото на връзката, когато той все още я ухажва, може би, когато тя сподели, че е схваната, той сам с ентусиазъм ще предложи да ѝ разтрие гърба - той ще иска да я впечатли. Когато по-нататък във връзката жената е даденост за него, да ѝ разтрие гърба за него може да премине в досадно задължение. Ако трябва да прави секс с нея по задължение, това може да е много по-трудно, защото той трябва да се възбуди, да получи ерекция и да я задържи достатъчно дълго по време на акта. А тези неща по-скоро не подлежат на съзнателен контрол. Той по някаква причина може да има патологично убеждение, че тя иска сексът да се случва по точно определен начин, който не възбуждащ и удовлетворителен за него. Ако той поиска да правят секс както на него би му харесало, той рискува да нарани, обиди и/ или разочарова най-близкия човек за него. А може би всъщност това реално би се харесало и на двамата. Всичко това обаче е несъзнавано. Той просто не изпитва желание да прави секс с нея - това го предпазва от евентуалната опасност да я нарани, обиди и/ или разочарова.

Иначе той си има желание за секс и потребности. Порно актрисите не са му никакви и дори и да ги нарани, обиди и/ или разочарова не е страшно. Още повече, че това е невъзможно да стане - те са се съгласили да ги снимат с цел други хора да ги гледат. Порно актрисите няма как да разберат, че точно той ги гледа, че си фантазира разни неща и мастурбира - комуникацията е еднопосочна.

Ако случаят е подобен, е интересно, че е имал желание да лиже бившата му, а към теб няма такова желание. Възможно е с бившата да не са били толкова близки и да е можел да си позволи да я лиже?! Или нещо у теб да предизвиква специфично отношение у него към теб. Не знам какъв точно е случая. Може да е нещо друго. Искам да кажа, че обяснението може да е нещо съвсем различно от близките до мисълта, че вече не изглеждаш добре, че порно актрисите изглеждат по-добре, че той е мързелив, че не те обича вече... Аз не смятам, че проблемът е, че не изглеждаш добре. Също по-скоро не смятам, че той има зависимост към порното и че порното е причината той да не те желае. Може би, ако го нямаше порното, той или щеше да кара на фантазии, или щеше да изневерява с други жени. Ако и ти започнеш да му отказваш секс, мисля, че е много по-вероятно просто изобщо да спрете да правите секс за много дълго време - евентуално с години, отколкото нещата да се променят към решаване на проблема. За това за теб и за други като теб имам следните предложения.

Предложение 1: Ако знаеш английски, предлагам ти да прочетеш книгата "Male Sexuality: Why Women Don’t Understand It - And Men Don’t Either" (или поне части от нея) от американския психоаналитик Michael Bader. (Книгата можеш да я купиш от Amazon или да я свалиш от Library Genesis.) В нея има описани подобни случаи. Написана е като за широк кръг читатели и не са необходими предварителни знания по психоанализа или психология - поне аз съм останал с такова впечатление. Книгата ще ти помогне сама да достигнеш до това как точно да подходиш и какви неща да направиш.

Предложение 2: Ако не знаеш английски, има преведена на български една книга на Естер Перел - потърси я. Аз точно нея не съм я чел, но мисля че ще ти помогне. Аз четох друга нейна книга на английски.

Предложение 3: Ако книгите не помогнат или просто не ти се чете, може двамата с мъжът ти заедно като двойка да започнете психотерапия. Изберете си психотерапевт и опитайте.

Предложение 4: Може ти сама да започнеш лична психотерапия. За това дори не е задължително мъжът ти да знае. Но пък такава психотерапия няма как да промени мъжът ти - поне не и пряко. Ако нещо у теб предизвиква у мъжът ти специфично отношение към теб, което му пречи на секса с теб, евентуално психотерапията може да ти помогне да разбереш какво е и как да се справиш.

Предложение 5: Говори с мъжа си и го убеди да играете на следната игра. Всеки път вместо да правите секс както преди, правете едно от следните неща като ги редувате по различните пъти:
A. Мъжът определя какво да правят, така че на него да му е хубаво.
B. Мъжът определя какво да правят, така че на жената да ѝ е хубаво.
C. Жената определя какво да правят, така че на мъжа да му е хубаво.
D. Жената определя какво да правят, така че на нея да ѝ е хубаво.

Може би е добра идея предварително да си направите график кога какво да правите. Примерно на 12ти май вечерта ще правите A, на 14ти май вечерта ще правите B, на 16ти май сутринта ще правите C и на 17ти май вечерта ще правите D. После пак започвате от A - да кажем на 19ти правите A, на 20ти B на 22ри C и на 23ти D.

Да кажем, че той се съгласи, но опитва да запази сегашното положение. Идва вечерта на 12ти май и правите вагинален секс по негово желание. На 14ти май пак правите вагинален секс по негово желание. После на 16ти сутринта примерно ти му правиш свирка докато той свърши. Усмихваш се и приключвате със сексуалните занимания за деня. (Надявам се това не те обижда.) На 17ти вечерта избираш той да те лиже докато свършиш или в продължение на някакво време - 30, 15 или 10 минути - както се разберете или както дойде. Евентуално веднага след лизането може да продължите с вагинален секс, но само ако ти го искаш. При D идеята е по твое желание да направите нещо за теб, като не е желателно това да изглежда като наказание за другия. Аналогично за А, освен ако не разигравате BDSM сценарий.

Идеята на играта е всеки да има множество възможности да поиска конкретни неща в секса без това да изглежда егоистично или винаги единият да прави саможертва като съзнателно или несъзнателно угажда на другия. Играта би трябвало да предразположи и двамата да поискат определени неща. След като нещата се случват и всичко е наред - никой не е сърдит или наранен, това може да разчупи патологичните убеждения. Разбира се, ако единият поиска нещо наистина неприемливо за другия, другия има право да откаже. Например, ако за A или B той поиска тройка и това не е приемливо за теб, му казваш, че не може тройка - да си избере нещо друго. От друга страна, ако единият много често отказва - пак има полза от играта - вижда се (разкрива се) разминаване в предпочитанията на партньорите.

Може на един път, примерно в една и съща вечер да направите повече от една буква - примерно C и D. Но може би като за начало трябва да започнете с по една буква всеки път. Идеята е да се избегне асоциацията правя ти свирка само и само за да ми върнеш лизане.

Тази игра може сама по себе си да изглежда като добра идея, но при неправилен подход и отношение, може нищо да не се получи. Според мен правилният подход е специфичен за всяка романтична двойка. Затова, за увеличаване на шансовете за успех с играта, предлагам преди да преминете към играта все пак да започнете с книгите - с надеждата чрез книгите да ви дойдат подходящи за случая идеи. Например някоя от книгите може да помогне на жената да вникне в случая и да спре да приема неговото гледане на порно и/ или мастурбиране като обида към нея. Мисля, че ако мъжът участва наистина добросъвестно в играта, жената трябва да спре да се сърди, ако не за постоянно, то поне за известно време, дори и той да продължи да гледа порно и да мастурбира.

35.   Абе, хора... прочетох до половината постовете ви... Нямам думи! Акъл имате ли? Млада, хубава жена, с малко дете, отговорна съпруга пита как да реши проблема с човек, който е практически импотентен. И вие й обяснавате как трябва да иде на козметик, да се фризира и да се разчекне едва ли не. Ами не е в нея проблемът, естествено. Авторке, за жалост, няма какво да направиш. Твоят пич е сбъркан. Свиквай. Това е. И моят съпруг гледа порно и мастурбира, но то е защото на мен сутрин много ми се спи, а той направо се пръска от възбуда и така и двамата този вариант ни устройва. Но вечер... хайде да не изпадам в подробности. Вечерта си е само за нас и то по крайно задоволителен начин. И това е от 10 години. Всеки ден.

36.   Добре, отворковци от коментарите.

Като му е скучно с една нормална, поддържана, секси жена, която има мерак на всичкото отгоре (!), да не я беше взимал. Да не й беше правил дете, за да може тя да си намери някой по-еблив стабилен човек.

Да си беше останал ергенче. Щеше да си дърпа патока сам всяка вечер, после да яде една и съща полуфабрикатна гадост за вечеря и да си ляга в студените неизпрани чаршафки. Има много хора, които обичат да живеят така. И жени, и мъже. Познавам такива и дори смятам, че няма нищо лошо в това.

Обаче не. Нашият е нагъл, излъгал момата, че даже й говори за любов...

Проблемът не е в това че му е скучно с нея. А в това че го мързи, но иска с минимум усилия да получи максимум кеф. Той е луузър. И аз искам да ям филе миньон, ама ако може да не го готвя, а да щракна с пръсти и то само да си се сготви. За без пари при това...

А тоя тулуп, тоя преждевременно сдухан чувал с картофи, когото тя нарича "мъжът ми", не си мърда пръста. Сигурна съм, че дори не си плаща за порноканалите, нито си взима абонаменти, а е авантаджия. Поне да спонсорираше актриските. А той само си краде и нищо не дава.

Какви свирки и какъв анален да дадеш на такъв човек. Ми то ти скапва всякакво желание. Аз тези неща, които сте изброили, ги правя само за някой готин мъж с енергия, мерак, дето знае как да те подхване...

И стигаме до най-тъпото. Не иска да я лизне дори. А това са нормални неща от живота, бе. Не може жената да прави свирки по 5 пъти седмично, а мъжът да не лиже. На точните мъже, с които съм спала, винаги им е било кеф да го правят. Тия двамата, които ми се дърпаха за лизане, бяха хем най-скучни и най-големи дървета в леглото, хем най-големите любители на порното. И все едни такива бледи, бледи... Дето ти се струва, че ще им се сецне кръста на втората минута...

Те обикновено мъжете от тоя тип не обичат и спорта, и движението... И живота не го обичат. Само да си лежат и да гледкат. Поне да бяха фетишисти и да даваха жените им да ги опъват със страп он, та да излезе нещо интересно от тая работа, но те и за това дори не стават.

Сега да не кажете, че съм някоя монахиня. И аз гледам порно. Ама няма да спра да спя с приятеля ми, за да ходя да си търкам клитора тайно в кухнята (правила съм го докато спи, но после ПАК ПРАВЯ СЕКС С НЕГО).

Иначе и нас ни мързи. Мързи ни да си бръснем триъгълника и да си махаме мустаците. Мързи ни да се правим, че са ви забавни вицовете, че не ви виждаме шкембетата и че не ви мислим за посредствени пичаги, които нищо няма да постигнат в живота. И на нас ни се струва, че ви е малък, леко крив и понякога понамирисва. Но нали затва са компромисите. И нали в това е магията - да се стараеш за човека до теб. Тогава ти става и по-ценно, и по-сладко.

Иначе можехме по цял ден да си зяпаме мъже в инстаграм и да се задяваме с фитнес инструктори и любезни продавачи от магазините за обуща... Чудно ще ни е, да не говорим че при жените от мастурбация има повече кеф, отколкото при мъжете, ако ги сравним със секса.

Авторке, бий му шута или си хвани любовник като детето стане на годинка. Ама си му го кажи. Даже може да му предложиш да ви гледка, щом обича да е зрител. Какво толкова, някои мъже се кефят на такива неща... Успех и умната!

37.   До 36

Киндер да го знай, че ще стане такава Мареа после, на!

38.   Аз наобратно на всички ще кажа, че на нас с моя порното само ни е помогнало и ни е отворило към доста нови неща и удоволствия. Как изобщо се комплексираш от порно звезди и някви хора, които правят секс на видео??? :D

39.   Прикрит гей е, с теб е просто а фасада.

41.   Честно казано, ако не е порното, няма да ви е много забавно.
В днешно време, трудно ще си намериш секс, а и без това се навъдиха много дразнители, с които се хващате демонстративно. Повярвайте, ако един як мъж е загорял и му се отключи портата, няма да ви се вярва колко бой, изнасилвания и агресия ще отнесете. Психопатичните състояния от липса на секс, няма да подминат никой мъж на зор. Да, хубаво е да има порно. Иначе ще има лоши последици

42.   Ефекта от порното и по-точно- лечението от порнографска зависимост е споделено от мъже в стара тема тук:

http://spodeli. net/1/story-121745. html? err=103&commentID=39#comment39

Съжалявам, това е истинския проблем. Порното предизвиква зависимост към хормона допамин (Dopamine Junkie), подобен е и ефекта от видеоигри, хазарт, алкохол, наркотици, захар. Както прекаляването със захарта изтощава панкреаса (Диабет 2), така и прекаляването с допаминови стимули има странични ефекти. За самото тяло е намаляване на рецепторите на клетките към този хормон, за психиката- липса на мотивация, еректилна дисфункция, депресия и плетора други. Рано или късно, те/някои от тях настъпват, различно при различните хора.

Хората, при които първата реакция е емоционално да отрекат NoFap или каквото и да е друго, го правят заради т. нар. “Склонност за потвърждаване” (Confirmation Bias) и “Когнитивния Дисонанс” (Cognitive Dissonance). Такива хора обикновено нападат човека, а не се стремят да оборят самия аргумент с факти. Те искат да видят само онова, което съвпада с техния мироглед и не си задават въпроса дали не грешат. Това е моето мнение.

Авторке, не зная какъв съвет да ти дам, как да постъпиш. Не можеш да промениш някой ако той си е добре със статуквото (status quo). Само ти посочих негативните ефекти от порното. Позитивни няма, дори и за порно актрисите/актьорите.

М42

43.   Уф, сетих се още нещо важно. Заклеймяването, забраната, демонизирането на лош навик/действие още повече влошава положението. Та нали забраненият плод е най-сладък! Това важи и за самият човек, който иска да се освободи от “оковите”. Правилният подход е да се приеме порното като джънк фууд (junk food). Да си каже “Аз съм човек, който не гледа виртуални жени, а си харесвам истинския секс. ” Ако няма такъв, няма и сексуално освобождаване (еукулация)- природата си знае работата- променяте, за да го постигнеш. Друг е въпросът дали дадена двойка иска да разнообрази секса- има си Кама Сутра за това.
Въпрос: Мъже като Дуейн Джонсън (Скалата), Джейсън Стейтън, Робърт Дауни Младши дали лъскат бастуна пред компютъра? Много се съмнявам, съдейки по тяхното държане. Храна за размисъл...

44.   Като мъж мога да кажа, че най-вероятно твоя човек има неудовлетворени сексуални фантазии. Фантазии които може да го е срам да сподели с теб, и които не може да си представи да ги направи с теб.
Опитай се да стигнеш до това заключено място в съзнанието му, но помни, че комуникацията е двупосочна. Ако това не помогне, може да опиташ да го напиеш и да стигнеш до тази информация :)
Опитай се да разнообразиш обстановката, чрез закупуване на секс играчки (одобрени от него).
Бъди готова за всичко. Дори и за тройки. ...
Успех

45.   Значи първо гледаш и тогава взимаш мъжа той сигурно си е бил така , но не си го забелязала . Свикнал е на такъв начин , по лесно му е явно . Вариантите са просто да ти писне един ден и д намериш нов мъж или да се примириш , не знам дали оправия има , но на него така му изнася ... На колко сте ?

46.   Братане, спри се вече, само се излагаш, по добре не се подписвай така поне няма да се знае, че бисерите са твой!

48.   До 30.
Трол ще викаш на някой друг... Да има и такива като нас РОДИЛКИ, които си искат секс! И да, следя го! Да не съм ти в къщата да следя теб случайно? Родих прези 2 месеца. И да искам си.. И то още повече от преди. Ако ти си някой чекиджия, дето жена му пък изобщо не му пуска, не си мисли, че и ние сме така.
Авторке, ако той не те иска, ще те поиска някой дуг!

49.   Напълно съгласен с 41! Порното е фалшиво, но е необходимо, защото мъжете се интересуват от голотата и сношението, а когато нямат с кой да го направят, няма как и да не изперкат. Даже имам и няколко приятели, които са на сухо от години и казват, че ако не е порното ще издивеят. Как ще спреш луд мъж, който иска да чука и е на сухо от години? Спомнете си за случките с младежи от малцинствата и българки около 20те от селата, това са последиците обикновено. И онези са циганета к 70 кила, а каво ще стане, ако мъжът е 85-100 кила и тренира боен спорт и е супер импулсивен, не само от малцинствата имат такива прояви. Супер много младежи от етническите българи са загорели, самотни и отчаяни. Колко е някой да се надруса с амфетки и да превърти?!?? В мъжки свят живеете, филмарки, в мъжки свят. Силата е в едните. Порно трябва да има. Имам чувството, че няколко паранаоички са пуснали 25 теми по този въпрос, взимайте мерки за психичното си здраве.

Запознат

50.   Аз знам че, по принцип жените са тези които по рядко пускат на мъжете си. И сега като се обърнат ролите не е приятно.

51.   Две години по-късно каква е развръзката от цялата ситуация?

52.   Идвам тъкмо от другата стая. Познай какво виждам. Ужасно познато се чувствам. На 25 години съм, а мъжът ми ме гони да си лягам, за да свършва в салфелтка, а не по мен. Гледа порно за поредна вечер. Просто вече не знам какво да правя и защо се крие. Все едно съм му майка и се крие от мен да не го хвана. Омръзнало ми е това чувство вече. За порно е първи, но зв секс може и със седмици/месеци. Много ми е тъпо защо за едното се сеща, а за другото не. Толкова ли съм му неприятна? Толкова ли съм по-зле от порното? Аз не мисля, но явно той да …