Споделена история от Секс и интимност

Важен ли е секса в една връзка?
Момиче съм на 19. Имам си приятел от 3 месеца. Аз съм девствена и все още не съм готова за секс, но си мисля, че ако изчакам още, то приятеля ми ще ме остави. Той казва, че за него секса не е толкова важен щом се обичаме, но това си е инстинкт и на по-голямата мъжка част им се прави секс постоянно. Въпроса ми е дали секса е толкова важен и като казвате, че не е то наистина ли го мислите или просто така го казвате?

Коментари

1.   Това, че на мъжете им се прави секс постоянно сигурно е слух разпространяван от някоя незадоволена нимфоманка с едиствената цел да огрее най-сетен нея.
Да, мъжете имат физиологична необходимост да правят секс или по-скоро да еякулират. И поради това, ако не го правят прословутия секс, природата си знае работата - дала ни е две ръце, а ако и това не помага даже има и план В - полюция.
Та на темата, ако приятеля ти те зарежа, защото не сте правили секс, защото ти не си почусвтвала готова за това, то това значи, че той въобще не те е харесвал като жена, а просто като сексуален отдушник. Но, щом той ти казва, че не е толкова важен, значи наистина държи на теб и е готов да изчака, колкото е необходимо.

2.   Важен, неважен, ако те обича ще чака докато си готова, ако ли не значи не е за теб!

3.   Като почнете с тая тема,направо да му се додрайфа на човек,честно!

4.   Споко, той ще те изчака. Като го направите за 105 път ще се сетиш, че искаш и други и ще го зарежеш. На 25 вече ще си със 35 бройки зад гърба си минумум и ще ги лъжеш, че си била само с 3-ма ;)

5.   Що за тъп въпрос?! Разбира се, че не.

6.   Сексът е изключително важен в една връзка, на млади хора. Той е спойката, искрата, която в комбинация с любовта, прави връзката практически неразрушима.

7.   Първ разбери, дали той е правилния.

9.   Не бързай , ако те искаще поизчака някой месец , не всички са секс маниаци . Повечето имат желание по 1,2 в седмицата , а не за всеки ден .

10.   Е много ясно че е важен как да не е.Като си набиете в главите че принца на белия кон трябва да чакате за едното еб*не...

11.   Ти си на 19 и ако сега не правиш секс и си с такива предрасъдъци придполагам в резултат на семейна среда и възпитание. Разсъждаваш, с много придрасъдъци, ще ме остави....сиксът не е задължение а близост между двама души. Ти си тръгнала вече с кошница пълна с обремененост.

12.   Това е относителен въпрос.

За едни хора е много важен, за други - не.

Не трябва да правиш нещо, което не искаш. Ако той те остави заради това - значи просто не е твоят човек.

Един съвет... ако не ти се прави секс и не си готова, говори с него, Също има толкова начини за задоволяване на нагаон, които не влкючват пенетрация :)

Братан.

14.   Сексът наистина е много важен, но щом е готов да те почака да бъдеш готова е добре и може би той е правилният човек за първият път. Ако си легнеш с някой бързо само за да не те остави, то същият човек ще те остави до 3 месеца.
По-добре изчакай да бъдеш готова и сигурна, че го искаш, и чак след това му се отдай. Ще бъде много по-истинско и чувствено.

М36

15.   Само да не се разделите, както е при повечето двойки! Мъжът трябва да поема отговорности, да не е мамино синче, да няма пороци, в т.ч и изневярата! Един вид, да си открие картите още в началото на връзката, за да няма после недоразумения!

16.   Повечето младежи са прецакани, чакат и след това се разделят и момичето го прави с друг. Вие сте просто приятели, това е истината. Това ще ви направи връзката силна, не се чуди. До два, три месеца ще сте приключили, ако се появи друга и то готова. Аз лично няма да чакам. И без тия изтъркани простотии от типа "ако той те обича"... щото той може да те чака и една година и после ти да си го сложиш друг, а той така си губи времето с теб и пропуска шансове. След като станах на години, направо ме избиват от смях такива балъци.

17.   Първо трябва да се обичате и да се ожените първо за да сте благословени защото Бог казва така

19.   Аз мисля, че човек обича ли истински ще изчака. Мисля също, че секса е важен, но чак след като започнеш полов живот и като цяло връзка, ако той не е както трябва има и проблеми, това ще го рязбереш след време. Аз също мисля че любовта е на първо място после е секса, но те така ими иначе са свързани за мен. аз съм от хората, който само секса без чувства е неудовлетворителен и не е същото без чувства. И какво значи прави им се постоянно при жените желанието е по силно от мъжете, като цяло и двата пола еднакво желаят това нещо. Така че може да не бързаш. Ако беше по възрастна бих ти отговориш друго, но това е за по късен етап когато си по възрастен няма кой да чака и тн.

20.   Към 6 дрън дрън, къде я видя тая спойка неразрушима че не знам. Лющят се като животни дето им падне. Аман от дървени философи.
Сега вече секса стана нещо ама ужасно важно, дотолкова че има 3пъти повече разводи от бракове.
Иначе жените са като разгонени котки като им се доебе.
За мъж е много по лесно пердаши една чикия и всичко е точно.
По темата. Щом за теб не е важен значи не е.
И все пак да стоите пък 5 месеца само заедно без да се наебете и тва необичайно.

21.   Не бързай, когато го почувстваш тогава. Но на въпросът ти - да важен е, не много, но не е и на заден план. Дали ще бъде любов или просто секс, когато двама души се обичат, то и се желаят. Не бързай мила!
Аз лично изгубих девствеността си на 16, като имах приятел 8 месеца и му пуснах на осмият, та да заряза ме, не е гаранция и че като чаках ще е той, но от друга страна - сексът си е секс, хубаво е, но тялото ти е твоят храм, не го давай на всеки. Щом си на 19 и още си девствена и досега не си му пуснала на правилният път си, когато чисто физически решиш и му се довериш напълно, повярвай ми ще ти хареса! Успех

22.   Секса за мъжът не е нищо повече от оргазъма за жената. Всъщност празненето на мъжа е неговият оргазъм. Излиза, че секса е нещо еднакво и при мъжа и при жената. Т.е., изпразните ли се, всичко се успокоява. Затова секса е всичко в една връзка, докато можете да го правите. Любовта е нещо съвсем различно, там думата има душата. Любовта е мехлем за душата, секса е балсам за тялото. Трябват ни и двете състояния!

24.   Сексът е важен за една връзка. Ако много го мотаеш, той просто ще започне да спи с друга. Няма да я обича, просто ще спи с нея.Така че си имай едно на ум.

25.   За истинска връзка не е важен. За опит да бъдеш заедно с вътрешно незрял егоист, който живее, за да задоволява потребностите си и хич не го еня за чуждите такива - да, най-важното нещо на този свят! И винаги ще бъде, дори ти да си на прага на смъртта.

Та зависи от компанията! Като всичко в този живот.

26.   Какво го сипете с минуси бе, 16 е прав. Това е несериозно, да те скъсват от бъзици, че не правиш нищо с гаджето си. А, ако пък ги излъжеш - зле! Просто няма как да скриеш истината. Някой ще намекне нещо и мацката ще те остави. Вие съзнавате ли, че връзка без секс звучи нелепо. И аз имам връзка с Васко, Пенчо и Драго, и ние не правим секс! Аре малко сериозно, на 16 ли сте? Детска работа. Огромен шанс да я зареже, и аз напълно го подкрепям. Изобщо не разглеждам субективно нещата.