Споделена история от Секс и интимност

Пазете се от леки жени, които са зависими от социални мрежи!!!
Здравейте, мъж съм на 32 години и помнете думите ми!!! Проблемът е с жените, които постоянно качват снимки свои в инстаграм и фейсбук, които са предимно кифленски, еротични и разголени! Такива не могат да завържат семейство и да са сериозни и са само за навъртане на километражи! Такава жена не може да свърши никаква работа и разчита на курвалъка си да съществува! Това е трофей, който се преотстъпва докато не си намери глупака!! Това в от мен надявам се темата ми да се публикува.

Коментари

1.   Това го знаят мъжете и без да им го казваш.

2.   Благодарим за безценната информация, която сподели с нас. Никога не съм и предполагал подобно нещо.

4.   А добро утро...

Братан.

5.   Е ми, Аз, точни такива търся! Здраво чукане, и после кой от къде е...

6.   Не се лъжи по-снимките!Не познаваш човека лично неможеш да го определиш само по-едни снимки.Това,че ти си попаднал на такава е отделен въпрос!Това че качват снимки неозначава,че не могат да бъдат сериозни,отговорни,и да си имат семейство!

7.   Абе никой не ги иска тях , ама с хиляди лайкове в социалните мрежи.. Защо мъжете сте такива лицемери? Признайте си, че масово харесвате точно такъв тип жени.

8.   Ти какво се оплакваш? Всички мъже търсите точно такива, после еди какви са били. Вие търсите такива, и такива намирате! Мъжете за секс, искате курви а за семейство някаква да ви чисти и готви и деца да роди. Обаче пак по курвите ще си ходите. И накрая жената, това жената онова.

Хелга

9.   Същото важи и за мъжете, които са натрупали един куп еднотипни мадами и ляйкват ли лайкват.

10.   Цяла мъка си е със тези жени. То затова и толкова млади мъже остават сами.

11.   Ау, вярно ли? Въъъйй. Аз пък мислех, че от жени със силикон, с джуки с филъри и инстаграм с полуголи снимки стават перфектни съпруги и майки. Разби ми детските мечти.

12.   Само да допълня автора, че много често на такива снимки е ползван фотошоп и жените съвсем не изглеждат така в реалността. Така че заблудата е пълна.

13.   Хелга, факт е да. Търсим си курвите, никой мъж не може да върви против нагона си. Но можем и да сме сериозни и отговорни бащи, когато завържем семейство. Е, някой не могат, но процента е малък

А една жена един път курва, такава си остава до живот. Самозаблуждават се, че след курвенски живот ще завържат семейство. Само че вместо това остават самотни майки, забременени от ей ония малък процент, по-горе.

14.   Н 13, има една френска приказка “Курварин един ден, курварин за цял живот” или Baiseur un jour, baiseur toujours! , та щом най-големите любовчии и развратници са го установили, значи има истина в цялата работа!

Хайде със здраве!

15.   До номер 14

А другия лаф знаеш ли го на чичо Наполеон - "всички жени са курви без майка ми и сестрами, но да не забравяме, че и те са жени". Нещо по този въпрос да кажеш?

16.   Е и?!
Курвите са си курви, но и курварите са си курвари!
Ти от какво толкова се засегна, не разбрах?!